Keresés

Részletes keresés

Mexmex11 Creative Commons License 2020.01.30 0 0 150

Sziasztok 27eves srác vagyok Hamburgan elek.. Koromban hozzam illovel ismerkednek... Mexmex525@yahoo.com email cimen megtalaltok

Fantamacska Creative Commons License 2019.02.02 0 0 149

Sziasztok,

olyan portált tudtok, ahol hamburgi állásokat hirdetnek, de angolul?

köszönöm a segítséget :)

Olykar 76 Creative Commons License 2017.09.15 0 0 148

Sziasztok!!! 

Egy német tanárt keresek itt Hamburgban! Aki tud ajánlani valakit az jelezze már itt!! 

Előre is köszönöm!!

Fazer GT Creative Commons License 2014.04.02 0 0 147

Hamburgi, bicsiklis, lánnyal ismerkednék. 

csaboo@theend.hu

vinczi Creative Commons License 2012.03.28 0 0 146

Udv. Mindenkinek! Kis segitseg kellene. 1. Javitjak-e meg az Elba-alagutat, la van-e korlatozva  a savforgalom az A7 esen? 2.Meg eri-e kerulni es ha igen merre volna jo? Az A7esen jovok majd lefele Flensburg felol, Hannover fele. Mar 3x megszivtam gondoltam most eloszor erdeklodnek hatha van valakinek infoja.Elore is koszonom tovabbi jot mindenkinek! Udv.    

Zitus01 Creative Commons License 2011.12.25 0 0 145

Sziasztok. Munkahely váltás miatt kiadó szobát, vagy albérletet keresek. Tudna nekem valaki ebben segíteni? Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv. : Tamás

G. Peti Creative Commons License 2011.11.09 0 0 144

Sziasztok! 2 hete jartunk Hamburgban egy 4 napos korutazas elso allomasakent. Csodas volt :)

Irtam egy beszamolot is a 4 naprol, ha erdekel valakit, itt elolvashatjatok:

http://primate.blog.hu/2011/11/08/berlin_calling_16_kalandozasok_eszaknyugaton

cseszterbaba Creative Commons License 2011.09.12 0 0 142

Sziasztok!

 

Nem tud valaki Hamburgban magyarul beszélő könyvelőt? Ha valaki tud legyenszíves írjon! Köszönöm a segítséget!

Vicuska08 Creative Commons License 2011.09.05 0 0 141

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, páromék napokon belül mennek ki és albérlet kellene valahol Hamburg mellett, mert jelenleg 140 kmről kell bejárniuk, ez viszont gáz...merre hol keressek? vagy ők kintről majd jobban tudnak?

 

Előre is köszi

Vicus

Atti88 Creative Commons License 2011.03.02 0 0 140

Sziasztok,

barátnőmmel szeptember óta lakunk Hamburgban és továbbra is ismerkednénk magyarokkal (egy jópárral már sikerült). Én (23) szakácsként, Szandra (21) pedig Au pairként dolgozik. Neki lejár a szerződése idén szeptemberben, de vállalna munkát szívesen Babysitterként magyar vagy német családnál is. Kisgyermekes tapasztalata is van, újszülött kortól. Rész- vagy teljes munkaidőben egyaránt. Jelenleg B2 német kurzusban tanul, erős középfokkal rendelkezik.

elérhetőségeink:

 

tamasattila88@freemail.hu

 

alexandra890918@freemail.hu  vagy 004917627738395

 

Attila

0rs Creative Commons License 2011.02.12 0 0 139

(Csak) Hamburgban élő magyarok figyelmébe: Hamburgi magyarok / Ungarn in Hamburg csoport a Facebookon: https://www.facebook.com/home.php?sk=group_122122384523049&ap=1 (zárt csoport, csak ottélők kerülnek "felvételre").

dyanna Creative Commons License 2010.12.29 0 0 138

szia dyana sikerült találnod valamit?én is gondolkodom azon,hogy ki kellene menni csak egy kicsit parázok.Ha van kedved leírni mit hogyan intézel,hogy hogyan haladsz írj nyugottan ide:dya03@citromail.hu 

Előzmény: dyana31 (130)
nettomazsola Creative Commons License 2010.09.18 0 0 137
" szociälis területen häzigondozokent, illetve mozgasserült gyerekek"

vmi ilyesmivel probalkozz!
en Becsben elek, nem tudom mi a nemet helyzet, de itt rengeteg apolo hianyzik - igaz nemetül minimum alapfokon tudni kell!
Előzmény: CelikZsike (135)
elsava Creative Commons License 2010.09.18 0 0 136
Kedves CelikZike !

nagyon kedves soraidnak örültünk, de minden illuziórombolás nélkül ez egy félhallott forum, alig tudnak róla, de leginkább alig olvassak.

www.magyaronline.net itt talán több esélyt és életet találsz
vagy abendblatt.de jobb link

én majd egy évig semmi melót nem találtam, és nem voltam egyedül.
+30as közgarázda vagyok......majd 150 pályázat ment ki......de hiába
most németo nem egy befogadó ország

ezzel együtt ne add fel

sok sikert

üdv

ma már sajnos bécsből
Előzmény: CelikZsike (135)
CelikZsike Creative Commons License 2010.09.18 0 0 135

Adjon Isten Jo NAPot Kedves Magyarok!

 

Segitsegeteket kerem.

Nehäny napja erkeztünk ferjemmel Nemetorszägba. Abban a szerencses helyzetben vagyunk, hogy ferjem csalädjänäl lakhatunk. Nyilvän a vegtelensegig nem "nyaralhatunk", sürgösen munkät kell talälnom. (legelöször nekem, mert a ferjem nem magyar ällampolgär :))

Jelenleg Brühl-ben vagyunk, (kisväros Köln es Bonn között) itt nemigen talältam munkät.

Leginkäbb "egyszemelyes" boltocskäk vannak.

Tehät az egyik keresem, ha tudtok egy jol fizetö munkät, :) feltetlenül ertesitsetek.

Mihez ertek?

kereskedelmibe järtam, van eladoi gyakorlatom. (ekszer, ajändek, keleti füszer)

tanultam lakberendezest,                                                                                                                                      dolgoztam dolgoztam dekoratörkent, kirakatrendezökent, van gyakorlatom "szita"keszitesben is,

szereztem gyakorlatot szociälis területen häzigondozokent, illetve mozgasserült gyerekeket tämogato alapitvänynäl voltam segitö,-szervezö,-kapcsolattarto munkatärs.

Aztan vannak szerelmetes, spirituälis foglalkozäsaim:

tänctanito; tartottam spec. foglalkozäsokat down-os felnötteknek, psychotherapias nappali szanatoriumban, täncoltam "kicsikkel", es "nagyokkal", korhatär nelkül.

Van kepesitesem es termeszetesen gyakorlatom: gyogyitokent, energetikai kezelesekre, kineziologia, beszelgetesteräpia,- telefonos lelkisegelyszolgalat....

Illetve csodaszep szemelyreszolo mandaläkat is keszitek..... az igazat megvallva ezeket szeretem leginkäbb "dolgozni"....... :) 

... hät, ilyesmi.... :)

ami a legfontosabb, hogy bär tanultam a nemet nyelvet, de mivel nem hasznältam, ezert most ujra kell tanulnom. nagyon igyekszem, es ugytünik jol is haladok... ja, es mär eleg öreg is vagyok.... 42.... :)

a mäsik, hogy szivesen talälkoznänk magyarokkal, a viläg ezen reszen... :)   

... mära ennyi voltam,  elöre is köszönöm a segitsegeteket, minden jot Nektek...  

 

CelikZsike Creative Commons License 2010.09.18 0 0 134

Kedves Mindenki!

 

Megerkeztünk Nemetorszägba!

Szeretettel üdvözlök mindenkit. :)

Üdvözlettel: CelikZsike

Atti88 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 133
Sziasztok,

Hamburgban lakom bő egy hete. Minden tekintetben elégedett vagyok itt:)
Szívesen találkoznék itt élő magyarokkal ahogy időm engedi. 23 vagyok hamarosan.

tamasattila88@freemail.hu

Attila
elsava Creative Commons License 2010.08.29 0 0 132
Kedves Messyke !

Nem kell ennyire aggódni, ha T. férjurad kitalál Lübeckbe, ami nem a világvége, akkor haza is fog találni, persze, ha haza akar majd menni.

Hogy mivel fog hazajárni, az leginkább attól függ majd, hogy mit fog Lübiben csinálni.
Ha nagyon jól fog keresni, akkor bérelhet egy direkt jetet, mivel Lübiben van reptér.
Ha nem annyira jól, akkor elégedjen meg két napi Málev járattal, amin még ingyen perecet is kaphat.

Ha viszont szereti a hosszú és bizonytalan utakat, akkor csak a vonatot és az autót tudom ajánlani, ami garantáltan 10 -14 óra / irány.

A fentiek a kapcsolattartásra is fonatkoznak, a nemet netkávezókból 0,10 - 0,30 centért lehet hivni magyar vezetékest, ha nem akartok skypolni.

Szóval ez van, Lübi az egyik legszebb német város, tele csodás épületekkel, skandi feelinggel, és fiatalokkal.

És bár nem nagy, ezzel együtt minden megvan benne, ami a minőségi élethez szükséges, sokkal inkább, mint bárhol máshol nálunk.

üdv



Előzmény: Messyke (131)
Messyke Creative Commons License 2010.08.27 0 0 131
Sziasztok! Segítsetek! Férjem vasárnap megy Lübeckbe. Mivel járjon majd haza? Mi a legolcsóbb? Busz, vonat, repülő, autó... És hogy tatsuk a kapcsolatot? Internetkávézó? Mert hát a mobil elég drága lenne... Köszönöm válaszaitpokat előre is!
dyana31 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 130
Sziasztok!

Szóval még új emberke vagyok itt...Szeretnék Hamburgban dolgozni,titkárnőként dolgozom egy cégnél(középfokú végzettégem van)a német nyelvtudásomon van még mit csiszolnom,mert 6 év alatt egyáltalán nem használtam. Nehezen szántam el magam,de elhatározásom végleges,sajnálatos magyar viszonyok miatt. Segitségeteket szeretném kérni,bárki valami korrekt munkát tud...kérem értesitsen.
Milyen oldalakon lehet hamburgi állásokat találni?
Esetleges munkavállalás során milyen intézkedéseket kell tennem?
Előre is köszönöm a segitségeteket.
Üdv:mindenkinek
Atti88 Creative Commons License 2010.08.25 0 0 129
Sziasztok,

szeptember 2 vagy 3-án utaznék Hamburgba. Ha valaki szintén ekkor menne és van még szabad hely kérem jelezze.

Ezen az email címen tudnánk megbeszélni:

tamasattila88@freemail.hu

Attila
nettomazsola Creative Commons License 2010.08.24 0 0 128
nagyon jo helyre mesz! sok sikert!
Előzmény: Atti88 (127)
Atti88 Creative Commons License 2010.08.24 0 0 127
Sziasztok,

én jövőhét vége fele költözöm Hamburgba. Nem ismerek ott senkit és szívesen barátkoznék.
A németem elmegy végülis:)
22 éves vok, vendéglátásban dolgozom.

Attila

email: tamasattila88@freemail.hu
berci 2 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 126
és ha akarod segitek a bankszámla nyitásban . a barátnőm ott él . ő jól beszél németül .már csinált ilyet . jól ismerik a bankban .
Előzmény: Alexander06 (124)
berci 2 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 125
szia . de érdekelne . 20 933 79 15 . ezen eltudsz érni . köszi addig is
Alexander06 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 124
Szia!
Gipsz kartonozni nem akarsz?Üdv.
Előzmény: berci 2 (122)
Alexander06 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 123
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Három hete dolgozunk Hamburgban csináltunk egy GBR-t de a gyenge nyelvtudásunk miatt nem tudunk bankszámlát nyitni ha esetleg valaki tudna segíteni az jó lenne!
Előre is köszönöm.

Balázs.
berci 2 Creative Commons License 2010.07.18 0 0 122
szia mindenkinek ! hamburgba keresnék állást . 39 éves . vasszerelő , targoncavezető . co-val sokat hegesztettem . tel 20/ 933 79 15 . köszi !
berci 2 Creative Commons License 2010.07.18 0 0 121
szia
springfairy Creative Commons License 2010.04.08 0 0 120
hát német nyelvtudás nélkül elég nehéz lesz. persze elvétve lehet találni olyan munkahelyeket ahová az angol is elég, de nem ez a jellemző. a felsőfokú angol mellé általában kérik a felsőfokú németet is.

a http://www.jobsinhamburg.com/ - on kifejezetten angol nyelvű hirdetések vannak. itt érdemes szétnézni.

szerintem kezdjetek el munkát keresni. kiköltözni csak akkor érdemes, ha már legalább az egyikőtöknek van munkája.

Előzmény: Ponchik (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!