Keresés

Részletes keresés

sojra. Creative Commons License 2012.10.23 0 0 26

Hol vannak a lelkes rajongók? :) Szoktatok a Misztrál klubba menni hónap utolsó vasárnapjain? Nagyon jó, szeretettel ajánlom :) Valamint a megújult honlapot is érdemes megnézni, rengeteg zene meg mindenféle érdekesség várja a lelkes közönséget.

cirrocumulus Creative Commons License 2010.06.04 0 0 25

2010. június 5-én, szombaton

a VII. Református Zenei Fesztiválon:

http://www.perifericrecords.com/index.php

 

zsyi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 24
Itt vagyok! :)
...végre jelszavam tudatában...
Mindenképp ott leszek a fesztiválon, elvégre egész évben erre vártam... komolyan mondom, nem tudnátok semmi olyat ajánlani, amiért hajlandó lennék lemondani arról, hogy ott legyek Nagymaroson... hihetetlenül várom, és szívből ajánlom mindenkinek, hogy nézzen le ;)!
Egyébként van még egy plakátom, szerintetek hova lenne érdemes kiragasztani?
Előzmény: mephisto5 (23)
mephisto5 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 23
na, senkit sem érdekel ez a fesztivál? egyedül nem biztos, hogy elmennék... :/
zsyi, hová tűntél?

A Militaris congratulation a Ghymestől alig hasonló a Vitézek, mi lehet.. kezdetű Misztrál dalhoz...

plakát
mephisto5 Creative Commons License 2007.05.15 0 0 22
valaki volt már innen a Misztrál Fesztiválon?

L1
mephisto5 Creative Commons License 2007.04.23 0 0 21
youTube-on van több videó is róluk, koncertjükről... szerintem érdemes megnézni őket.
A József Attila: Csend feldolgozásuk hátborzongatóan jó!
(na megtaláltál? :) feladtad? :))
mephisto5 Creative Commons License 2007.03.06 0 0 20

igen, ha sokat keresgélsz :)

zsyi Creative Commons License 2007.02.27 0 0 19
Nagyon tetszik!
És végre-valahára megkaptam az Ébredést is :)! Már minden cédéjük megvan... és türelmetlenül várom a Dsida-lemezt... meg a májusi koncertet... és hát a fesztivált :))))!
Tök jó, mert egy csomó embert elcipeltem koncertre, és ők is nagyon megszerették Őket... ha így megy tovább, az összes barátom ott lesz július 20-án Nagymaroson :))))))!
Szép napot!
(Mephisto, megtalállak Téged iwiwen?)
Előzmény: mephisto5 (18)
mephisto5 Creative Commons License 2007.02.25 0 0 18
új album milyen? :)
mephisto5 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 17
Néked is! :)
Előzmény: zsyi (16)
zsyi Creative Commons License 2006.12.25 0 0 16

 A madár, fiaihoz... hát azt sose felejtem el, ahogy ott ültem legkedvesebb barátaim és egy csomó vadidegen ember körében, és mindenki egy lélekkel dalolta, hogy "Fiaim, csak énekeljetek!" :)))))))))) Annyira jó volt, akkor hallottam azt a számot először. Kedvencek? Hm... elég bajosan tudnék egyet vagy kettőt kiválasztani... a Pesten esik a hó, hát az egyik legjobb szerintem, a Megkopott harangszó szintén... az Ébredésről A föld gyermekéért rajongok, no meg a Regös énekért... jelenleg a Kéne Valaki  üt legjobban, annyira benne van minden... és... hát ez... az imént rákattogtam a www.misztral.hu -ra (egész gyakran szoktam, mégsem vettem eddig észre... hihetetlen...), és... VANNAK FENT RÉSZLETEK A HONLAPON A VÁRAKOZÁS ZSOLTÁRÁBÓL... VIDEÓK!!! :DDDDDDD De jóóóóóóóóó :DDDDDDDDDDDDDD! és a Kéne Valaki is... dejóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD! Hát ez nem igaz... már megint bőgök... ettől mindig... de akkor is olyan jó :DDDDDDDDDDDDDDD!

 Boldog karácsonyt minden kósza léleknek, aki véletlenül erre tévedne! :)))

Előzmény: mephisto5 (15)
mephisto5 Creative Commons License 2006.12.02 0 0 15
én is szeretem a zenéjüket... A madár, fiaihoz a kedvencem. egyszer játszottak a sulinkban, de akkor még nem igazán ismertem őket. :$
zsyi Creative Commons License 2006.10.30 0 0 14

 ... és most nincs kivel megbeszélnem az élményeket. Szóval, ki volt Misztrál fesztiválon? És lemezbemutatón?  És ki ért egyet velem abban, hogy a Misztrál a legjobb együttes a világon? ;))))))

zsyi Creative Commons License 2006.10.30 0 0 13
 Ajjajj, nem ez a legforgalmasabb topik, úgy tűnik... zseniálisak voltak a fiúk a mai koncerten is, én úgy, de úgy szeretem őket! :)))))))))))))))))))))))))))))))
Useless-girl Creative Commons License 2006.07.12 0 0 12
(aki az együttes plakátjait készíti "Kettős Tamás", a szomszéd utcánkban lakik. :D)
Előzmény: Useless-girl (11)
Useless-girl Creative Commons License 2006.07.12 0 0 11

Ó igen, újra Misztrál fesztivál Nagymaroson a hétvégén!!! :DDDDD

badseed Creative Commons License 2005.08.01 0 0 10
Nem, bocs:-) De ha te voltál, mesélj!
Előzmény: pentuer (8)
pentuer Creative Commons License 2005.07.29 0 0 8
Sziasztok! :)

Voltatok a Misztrál fesztiválon?
badseed Creative Commons License 2004.04.13 0 0 7
Szia, ha még itt vagy! :-))

Íme, kitartásod jutalma:
végre kezeim között egy Ösvény című cd!
Mire is vagy kíváncsi, hogy tetszik-e?
Igazán a dalok nem okoztak meglepetést, legtöbbjüket hallottam már koncerten, ismerősként örültem Nekik! Ami megdöbbentett, az a hihetetlenül tiszta hangzás, ahogy szól! Nem semmi!

bad

badseed Creative Commons License 2003.11.18 0 0 6
Szia!

Még nem ért ide a lemez, tudod több faluval odébbról jön.
De azt hiszem pont az Ösvényről van szó :-)
elektronikusan kölcsön...nem tudom fogadni, vagy letölteni, vagy vmi, melóból netezek.
Ha egyszer visszajövök majd Pestre már vasárnap este, akkor kimegyek koncertre.
Igyekszem, tényleg, meg fogom hallgatni!

KedEmb Creative Commons License 2003.11.16 0 0 5
Szia badseed!

Nos, a hozzászólásod óta közel egy hét telt el... Azóta valami újság? Ha gondolod elektronikus formában én is kölcsön adhatom az Ösvény című cd-t, de készülj fel, hogy annyira meg fogod szeretni, hogy előbb-utóbb megvásárolod (nem nagy összeg, 2500 Ft.).

Ja, és amíg el nem felejtem: örülök neked. :-)

Üdv: KedEmb

Előzmény: badseed (4)
badseed Creative Commons License 2003.11.10 0 0 4
Szia!

Én már hallottam a zenekarról, és az egyik cd-jük már sok-sok kézen át közeledik is hozzám! Ha végre ideér, majd megírom róla a véleményemet!
Addig tarts ki!
M.

KedEmb Creative Commons License 2003.11.09 0 0 3
Sziasztok!

Péntek este Misztrál koncert lesz Gödöllőn, az Országos Dalostalálkozó keretében. (Országos Dalostalálkozó)

Üdv: KedEmb

KedEmb Creative Commons License 2003.09.20 0 0 2
Sziasztok!

Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a Misztrál együttes 2003. SZEPTEMBER 20. du 15 órakor fellép Szegeden, a Szent Gellért napi ünnepségek keretében. A helyszín a Szegedi Dóm. Remélem sokunknak okoz majd örömet...

Üdv: KedEmb

KedEmb Creative Commons License 2003.09.16 0 0 1
Sziasztok!

Ennyire nem ismeri senki azok közül, akik itt vannak a Misztrál együttest? És még ti jártok kultúra topikba! :-))) Vagy egyszerűen arról van szó, hogy annyira jó a zenéjük, hogy már beszélni sem lehet róla? :-) Én azért megpróbálnám, de a beszélgetéshez ugye legalább két ember kell... :-)

Derüs délutánt!

KedEmb

Előzmény: KedEmb (-)
Megatron Creative Commons License 2003.09.15 0 0 0
én is kellemes társalgást kívánok a témázóknak.
Előzmény: KedEmb (-)
KedEmb Creative Commons License 2003.09.14 0 0 topiknyitó
Kedves Témázók!

Szeretettel köszöntelek a Misztrál együttes (Misztrál honlap) tiszteletére és a rajongók valamint érdeklődők számára létrehozott témázóban.

Hogy miféle együttes ez a Misztrál? Nos, a fenti honlapra ellátogatva kiderül, sőt, a letölthető anyagaik révén még ízelítőt is kaphat a kedves látogató. Azok számára pedig, akik nem látogatnak el az együttes honlapjára, ime egy részlet onnan:

"Együttesünk fő célja érzések, gondolatok, hangulatok kifejezése, versek népszerűsítése a zene segítségével, akusztikus hangszerelésben. Így ötvöződik előadásainkban a történelem, a hagyomány egy különleges, gyökereiben magyar, mégis modern dallamvilággal."

Akik pedig arra kíváncsiak, hogy mások mit gondolnak az együttesről, azoknak ajánlom figyelmükbe az együttes honlapján található vendégkönyvet.

Ha pedig abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy ott voltál valamely fellépésükön, akkor rajta, oszd meg velünk az élményt!

Kellemes és tartalmas társalgást kívánok mindenkinek!

Üdvözlettel: KedEmb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!