Keresés

Részletes keresés

vighmartaa Creative Commons License 2021.05.27 0 0 3103

nem annak szántam bocsi

Előzmény: hajajajaj (3102)
hajajajaj Creative Commons License 2021.05.17 0 0 3102

Mindig roppant meggyőző, amikor valaki az első hozzászólásával rögtön egy termékbemutatót tart, hiperhivatkozással, meg mindennel ami kell egy jó kis vásárláshoz...

Előzmény: vighmartaa (3101)
vighmartaa Creative Commons License 2021.05.13 -1 0 3101

Sziasztok! Egy influencer lánynál láttam egy postban ezt a YOUSILKY márkájú gépet és kuponkóddal megvettem 2 hónapja kb. Hetente használom, bár néha csúszok vele, mert elfelejtem, sajnos nincs hozzá app vagy emlékeztető de ez legyen a legnagyobb baj. Annyi, hogy a kezelés előtt 1-2 nappal leborotválom, majd utána bekenem kis aloe verával. Nem fáj, vagyis ha túltolod az erősséget csíphet, de nem vészes...

A hónaljamon konkrétan annyira nem nő vissza, hogy nem borotváltam már a héten..bármennyire is hihetletlennek hangzott nekem is de működik..

 

A lábamon kicsit más, ott egy picit foltos maradt, mert gondolom én nem mentem elég alaposan át minden részen. (ezt írták többen is, hogy oda kell figyelni..)

 

 

 

én a foltanyitwins kóddal vettem, ők két kicsit fura tiktokos lány akik még promózták régebben :D így 10%-t spóroltam vele...de lehet már már nem megy a kód??

 

https://www.yousilky.hu/shop/yousilky-ipl-szortelenito/

 

 

Linabtw Creative Commons License 2021.04.19 -1 0 3100

Nekem a szőrtelenítés mindig egy tortúra volt, pláne ha egy fontos alkalomra készültem vagy több napos nyaralásra. Alapos megfontoltság után a végleges szőrtelenítés mellett döntöttem. Ajánlások és pozitív vélemények hatására a Bársony klinikán végeztettem el a kezeléseket és azt kell, hogy mondjam jó döntés volt :)

https://www.barsony.hu/lezeres-kezelesek

szalayberni Creative Commons License 2021.03.02 0 0 3098

Szia! Én jó pár hete kaptam a páromtól egy ipl-es szőrtelenítőt, mi a német oldalon vettük (vagyis ő :D), de azóta ahogy látom van már Magyar oldal is...3 hét telt el kb, nem azt mondom, hogy teljesen szőrtelen vagyok, de ritkábban és lassabban nő már most is vissza a lábamon pl...és heti egyszer használom, előtte 1-2 nappal meg leborotválom, hogy 'növekvős' állapotban legyenek má r a szőrszálak amikor használom.

 

korábban nézegettem már a googleban az árakat, ez kb olyan középkategória. itt a link amit találtam magyar:   YOUSILKY ipl szőrtelenítő

Előzmény: ri12ster (3095)
amexinka02 Creative Commons License 2021.01.31 0 0 3097

A lezeres szortelenitessel az a gond, ha jol tudom... hogy nem lehet a genitaliakon (herek) alkalmazni, mivel viszonylag magas hot bocsajt ki, es ez karosithatja a hereket.

 

Mindazonalltal szivesen beszelgetnek olyan ferfi tarsaimmal, akik hasznaltak mar otthoni lezeres szortelenito keszuleket intim teruleten es bevallt nekik.

szörpamacs Creative Commons License 2021.01.05 0 0 3096

Itt elég jó készülékek vannak úgy látom: 

https://www.termekradar.hu/legjobb-epilator/

ri12ster Creative Commons License 2020.12.08 0 0 3095

Üdv. Mindenkinek. Feleségem szeretném meglepni egy ipl készülékkel. Kinéztem a Homedics Me My Elos Plus, vagy Remington készülékeket. Véleményeket szeretnék kérni. Aliról nem akarok rendelni, mert jövőre jönne meg. Esetleg lenne itt más ajánlható olcsóbb?

amexinka02 Creative Commons License 2020.08.31 0 0 3093

Üdv.

Latom régóta halott a topic.

Azért megkérdezném, nem e tud valaki Budapesti szalonrol ahol vegeznek ferfi intim szőrtelenítést elelktrolizises tűs készülékkel?

 

Ha esetleg tud valaki ilyen szalonrol, vagy szakemberrol kerem ossza meg.

Köszönöm.

mm17 Creative Commons License 2020.06.28 0 0 3092
Aux88 Creative Commons License 2020.06.13 0 0 3091

Mi a véleményetek az enzimes végeleges szőrtelenítésről? Pl. az Epilar kétkomponensű cuccról?

8-12 alkalmat igényel szerintük a végleges hatás.

Shima29 Creative Commons License 2019.10.21 0 0 3090

Gyakorikerdesek-en én is bedobtam egy ilyesmi kérdést, és rákérdeztek hogy minősítése van a gépnek vagy nincs. Hát ahogy látom, ez sem kapta meg az FDA plecsnit sajna. Remélem nem lesz tőle bajunk. Az utolsó válaszolótól kérdezném hogy hány kezelésen van túl?

tlesharro605 Creative Commons License 2019.10.02 0 1 3089

Lescolton IPL - https://aliexpress.com Kb. 3 hónapja használok otthoni IPL szőrtelenítő gépet. Gyengültek és ritkultak a szőrszálaim, lassabban nőnek, és a szőrtüsző gyulladásokból is kevesebb van. Már így is szebb lesz a bőröm a bikiniszezonra. :) Nagyon remélem, hogy ha folytatom a kezeléseket, meg is szűnnek a szőrszálak.

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.05.09 0 1 3088

Kedves Shima29!

 

Örülök, hogy meg volt elégedve a viziten hallottakkal.

 

Nagyon tudnám ajánlani az alább bejelentkezett Júlia Dr. kezeléseit. Olcsók, jó minőségűek, meg még alkudni is tud. Garanciát is kaphat, fotót is készítenek előtte, keresse őket bizalommal a későbbiekben.

 

Üdvözlettel: Kádárdr

Előzmény: Shima29 (3085)
Shima29 Creative Commons License 2019.05.09 0 0 3087

Tisztelt Júlia Dr.! Érdekelne egy teljes árlista, mivel facebook-on nem találom az oldaluknál. Garanciát vállalnak?

Főként a teljes láb és a nyaki rész áll alatt ára érdekelne férfiaknak.

Júlia Dr. Creative Commons License 2019.05.09 0 0 3086

Rendelőnkben 8 éves tapasztalattal végzünk esztétikai és szőrtelenítő kezeléseket. A technikánk mindig a legmodernebb német IPL- és lézertechnológia. Maximum 3 éves gépekkel dolgozunk.

Mivel - olvasva a hozzászólásokat - látom, hogy a szőrtelenítésre jó és megbízható megoldást keresők igen árérzékenyek, mi úgy alakítottuk ki árainkat, hogy lézerklinikai színvonalat tudjunk nyújtani hétköznapi árakon.

A sokféle szőrtelenítő eljárás közül nálunk elérhető a diódalézer, IPL és az SHR.

Pl. egy teljes intim terület kezelése 14.000,- Ft, egy hónalj 7.000,-

Megtalál minket a: FB/Forever Hairfree Szőrtelenítő Központ oldalon.

Shima29 Creative Commons License 2019.05.08 0 0 3085

Tisztelt Doktor Úr!

Örülök hogy találkozhattunk és megbeszéltük a dolgokat, de van pár dolog amit ennek ellenére elfelejtettem megkérdezni:

Ha egyszerre kezeli a lábat és a nyakat jár a több testrész együttes kezelése esetén kedvezmény?

Illetve ha emlékszik, a homlokomon volt egy mélyebb ránc, ezt lehet kevésbé feltűnővé tenni vagy eltüntetni botox-al?

Köszönöm.

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.03.28 0 0 3084
Előzmény: Shima29 (3083)
Shima29 Creative Commons License 2019.03.28 0 0 3083

Kedves Doktor Úr!

Én nem provokációból írtam amit írtam mivel a segítségét szeretném kérni. Első körben egy vizit erejéig nyár előtt majd szeretnék a rendelőjébe menni egy előre egyeztetett időpontban, ahol megbeszéljük a lehetőségeket.

A honlapján ez áll:

Szent Teréz Szakorvosi Magánrendelő XI. Kerület Budapest, Fegyvernek utca 52.
Bejelentkezés kizárólag telefonon +3620 ...

Ezen sem lehet elérni?

Ha május elején szeretnék menni akkor mikor foglaljak időpontot és hogyan e-mail, másik telefon vagy milyen módon?

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3082)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.03.28 0 0 3082

Igazából nem nagyon értem a kérdéseit, válaszait, olyan, mintha az értő olvasással lenne gondja vagy csak provokál. 

Budapesten egy vizit (szakorovsi beszélgetés, általában 20 perc) 10-30 000 Ft között mozog. Az orvos, hogy tanácsot adjon, ahhoz mérhetetlenül sokat kell, hogy tanuljon és tapasztaljon. Ezt próbálja meg némi pénzért eladni. A páciensek között meg vannak, akik ezt pénzkidobásnak tekintik, míg mások kifejezetten hálásak, mert egy még hosszabb és költségesebb procedúrától mentesülhetnek.

Sopronban élek és heti 3 alkalommal Bp-en dolgozom, így a lézerre koncentrálva nem adok “normál” bőrgyógyászati vizitet. Egyszerűen fizikailag nem bírom el. De a lézerkezelésre jelentkezőket egy fajta alkalmassági vizsgán, viziten rostálni kell. Van, akinek pár kezelés után elérjük a várva várt eredményt, míg mások hosszú éveken keresztül fognak járni. Míg mások egyszerűen mind anatómiailag, mind mentálisan alkalmatlanok a kezelésekre. Tehát egy ilyen lézerrel jelentkező páciensnél 10 000 Ft-ot kérek egy beszélgetésért. Aztán jön a kezelésre és fizeti a kezelési árat. Hogy megértse, első változat: első vizit beszélgetés 10 000 Ft. Aztán pár nap múlva a pl.: teljes fanszőrzet kezelés 30 000 Ft. Második változat: a páciens kezelésre és vizitre jelentkezik be egyszerre, mert kb. tudja a kezelés lefolyását, ismeri a bőrének és szőrének a színét, otthon értően átolvasta a honlapot, mely Magyarországon a legrészletesebben leírja a  szőrtelenítéssel kapcsolatos dolgokat, stb. Ilyenkor az első kezelésen 5 000 Ft-ot és 30 000 Ft-ot fizet. A további kezelésekre mindig, mindkét esetben 30 000 Ft-ot kell fizetni. Ez a honlapon le van írva. (vizitdíjat csak az első kezelésnél, beszélgetésnél számítok fel).

 

Telefonon nem fog elérni.

 

Van még egy potya tanácsom is: a fórumon először KLSDerm néven írtam, majd a saját nevemen. Ha az összes hozzászólásomat kigyűjti és egyben elolvassa (mint teszik ezt a kozmetikusok is), akkor nagyon sok információhoz juthat ingyen.

Shima29 Creative Commons License 2019.03.28 0 0 3081

Köszönöm a válaszát. Sajnos akkor rosszul fogalmaztam. Nem próbálok megspórolni semmit. Ahogy leírta arra kérdeztem rá, hogy első vizitdíj ahol tájékoztatást kapok a lehetőségeimről 10000 ha utána megyek kezelésekre akkor 5000.  És utána a kezelések ára az árlistának megfelelő lesz. Akkor ez azt jelenti hogy amit én szeretnék, akkor elmegyek mondjuk 2 kezelésre, ott megritkul a szőrzetem, Ön nem vállal garanciát, én meg örülök az eredménynek, és akkor mindenki boldog? Ha visszanő 80-90 vagy 100% akkor meg így jártam, de tudom ez benne van így a pakliban. 90%-os eredményt semmiképpen sem szeretnék. Ha eljön az idő, és tudom mikor leszek Budapesten, akkor értekezünk telefonon.

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3080)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.03.27 0 0 3080

Garanciát itthon nem nagyon adnak a szőrtelenítő klinikák. Én adok, de a saját magam által megszabott keretek között. 90%-os eredményt biztosítok X kezelésre. De nem bontom meg, hogy 70%-os eredmény X-2 kezelés vagy 50%-os eredmény X-4 kezelés, stb.További a visszarendelésekkel kapcsolatban infót ezeken a linkeken talál.

 

https://kadardr.hu/portfolio_page/orvosi-garancia/ 

 

https://szordoki.hu/garancia-lezeres-szortelenites/ 

 

Ezekből következik, ha a nyarat kihagyja, nincsen semmilyen garancia. Azt kell megértenie, hogy élő testről, egy szervecskéről (szőrtüsző) beszélünk, ami folyamatosan változik. Konkrét számokat, matematikai pontossággal nem lehet betartatni és elvárni. A garancia ránézésre és nem számolásra megy. A páciens azt mondja, doktor úr, itt van a kezelés előtti fotóm, lejárt az X kezelésem, de én úgy látom, hogy nem teljesítette az ígért eredményt, akkor tovább kezelem ingyen, amíg neki nem lesz megfelelő. Egy éven belül annyiszor, akárhányszor visszajön szőrösen (kivétel áll, bajusz). Ha ez a bizalom mindkét oldalról nem működik, akkor nem szabad egyáltalán belevágni.

 

A díjszabás is érthetően le van írva. A kezelési árak egy kezelésre vonatkoznak. A vizitdíj ezen felül van, 10 000 Ft (ezt próbálja meg most megspórolni a levelezgetéssel). De ha kezelteti magát, akkor ennek a felét (5 000 Ft) engedek el, és nem a kezelések árának a felét.

 

https://szordoki.hu/arlista/ 

Előzmény: Shima29 (3079)
Shima29 Creative Commons License 2019.03.27 0 0 3079

Akkor megfordítom a kérdést. Mennyi az a két kezelés között eltelt maximális intervallum napokban egy kezeléssorozatban amire még garanciát tud vállalni (50%-os ritkulásra!)? Tegyük fel hogy ha dolgozik május 2.-án akkor megbeszélünk egy időpontot, elmegyek, megbeszéljük a lehetőségeket. Ekkor ugye adott egy díjszabás erre az első alkalomra ami a fele lesz ha utána felveszek kezelés(eke)t, így olvastam a honlapján. Ez akkor is él, ha a kezeléseket ősszel a rövidnadrágos szezon után veszem fel (tehát nem rögtön az első találkozásunk után) és egészen jövő év tavaszáig folytatom?

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3078)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.03.26 0 0 3078

Persze, a páciens igényeihez igazodunk. Van, akinek nincs pénze vagy ideje, mert külföldön dolgozik és ritkán tud felvenni egy-egy kezelést. Ilyenkor nem adok írásos garanciát, mert kivülálló ok miatt nem tartja be a garanciára vonatkozó utasításokat, de a dolog működik. Ilyen például a férfi hát is, amikor csak nyár előtt jön a páciens egy kezelésre évente. Az, hogy 50% az ilyenkor relatív, mert csaknem 100%-osan a nyári hónapokra eltűnik a szőrzet, de őszre a 40-70%-a visszanő. Egy női lábszárnál hasonló a helyzet.

ELOS dióda vagy alexandrit lézer dolgozik ilyenkor. Ezeket sokszor felváltva használom.

Előzmény: Shima29 (3077)
Shima29 Creative Commons License 2019.03.26 0 0 3077

Akkor még azt is hozzátenném, hogy az ára nem érdekes, és olyan módszer van az Ön lehetőségei között, ahol nem rendszeres időnként (hanem pl.: 1-2-3 havonta) is fel lehet venni a kezeléseket, és sikert (50%) hoz?

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3076)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.03.25 0 0 3076

A gond az, hogy az ember szeretné, ha teljesülne a hármas vágya: olcsó, nyomnélküli és hatásos legyen a beavatkozás. 

Az elektrolízis nyomot hagy, a bőr struktúrája negatív irányban voltozik meg.

Az orvosi lézer drága.

Az otthoni és kozmetikai gépek használata után a szőr visszanő.

 

Sajnos, csak ezt tudom tanácsolni, a hármasbó valamelyik mindig hibázni fog.

Előzmény: Shima29 (3075)
Shima29 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 3075

Kedves Kádár doktor úr!

Szeretném 50%-kal megritkítani a lábamon a szőrzetet. Az elektrolízis amely kezelésekre járok 80-90%-os eredményt adna egy kezelésre, nekem az már túl szőrtelen (nőies) láb lenne, mit javasol, ami megfizethető?

Shima29 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 3074

Ezek a területek olyan módszerekkel tényleg nem kezelhetőek, amelyek adott területen hőhatást adnak le a nemzőképesség esetleges károsodása nélkül. Az elektrolízis nem ilyen mivel nem területet kezel hanem egyszerre csak egy szálat.

Előzmény: Alfred01 (3050)
Shima29 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 3073

Persze hogy begyullad. Kezelés után mit kentetek rá? Én reggel körömvirág krémet használok, napközben aloe vera krémet és este sudocrem-et. Kenegesse, és elmúlik a pirosság, de SOHA sem egyik napról a másikra. Kati jól dolgozik, az emberek bőre más és más, ki így ki úgy reagál. Én kaptam tőle valami szeszt, az segít megszüntetni a pirosságot.

Előzmény: Gábor Somfai-Kiss (3052)
Shima29 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 3072

Évek óta anélkül élek és semmi gond nincs. Jah kevesebbet izzadok, jóval kevesebb deot kell használnom.

Előzmény: hiper fizikus (3065)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!