Keresés

Részletes keresés

monicque1980 Creative Commons License 2019.01.20 0 0 76

MUNKALEHETŐSÉG JOGHALLGATÓNAK

 

Kriptovaluták és decentralizált rendszerek iránt érdeklődő diákot keresünk. Nem feltétel, hogy a fenti témákban jártassággal rendelkezz. Előny, ha már ismered a GDPR és a személyes adatokra vonatkozó szabályokat. A feladat a témához köthető szabályok, rendeletek figyelése, értelmezése és adatvédelmi irányelvek összeállítása. Alkalmi, vagy rendszeres diákmunkában.

 

Részletekért keress privát üzenetben - moni kukac dlabs.hu

kopa Creative Commons License 2005.05.25 0 0 75

Hi!

 

Tudod ami nekem elmaradt azt atpasszoltam a Gergőnek:)

Ahogy így elnéztem a szigetet, nincs igazán miről lemaradni, sajnos, populáris fostalicskák lesznek csak, kb a Kispál lesz a legzúzósabb zenekar, de legalább leszenke sztár dj-k a disco-sátroban, pfejjj:(

 

Előzmény: Süvi (72)
kopa Creative Commons License 2005.05.25 0 0 74

De még mennyit, én pl bővíteném a sort:

Gergő: vőlegény+férj+részeg, Noémi: menyasszony+feleség+nem részeg= feszültségekkel teli est, amin Köves+Kopi akik nagyon részegek lesznek, nagyon jól fognka mulatni:) 

Előzmény: Köves (73)
Köves Creative Commons License 2005.05.18 0 0 73
Mint a szél!

Ha szombaton valami jó program, Gergő bebukja.

Részletek: Gergő: vőlegény, Gergő barátnő Noémi: menyasszony Kopi: részeg, Köves: részeg Stb: részeg Valami ilyesmi a részletes program
Ez még változhat ...
Előzmény: kopa (71)
Süvi Creative Commons License 2005.05.18 0 0 72

Hűha, már megint miről maradtam le:))) Részleteket, de ízibe':)

 

Most nézem csak, a Sziget valami buzi időpontban lesz most, lehet, hogy az egészről lecsúszom:(( Nem örülés:((

Előzmény: kopa (71)
kopa Creative Commons License 2005.05.18 0 0 71

Hi!

 

Sziget necces lesz, Gergő esküvője lesz akkor, nem tudom, hogy érünk fel:)

Előzmény: Süvi (70)
Süvi Creative Commons License 2005.05.13 0 0 70
Na sziasztok, nem volt időm semmire otthonlétem alatt jól, legközelebb júliusban megyek haza, Szigeten összefuthatnánk erősen!
Előzmény: kopa (69)
kopa Creative Commons License 2005.04.14 0 0 69

 

Szasz Süvi!

 

Melóhelyről van net, reszkessetek:)!

Szóval grat. az esküvőhöz, nem volt félelemtes a rendes kereszt a sok slayer koncert után?:)

Judittal széjjelmentem valóban,  szaftos részleteket majd élőben sök sör és fles melett:)

Egyetem alatt is pont olyan szegény voltam, mint most, nyomorult oldtimer kocsikkal tolom...:)

 

Előzmény: Süvi (67)
Köves Creative Commons License 2005.04.12 0 0 68
Péntek este lesz valami jogászbuli az Olof Palme - házban (jó szar) elvileg ottan lesznek sokan. Rádayban meg koktél- akció- mojito 520 körül :)) /Olyan is, de azér mégis/ Valamelyik ajánlat megnyerte tetszésedet?

Kopinak majd szólok, hogy látogassa a topicot.

Gergő mostanában kicsit el van tűnve. Júliusban (?) elveszi a nőjét, aki Fehérváron nyomja. Szombat reggel jegyesoktatás, miazmás... Úgyhogy mostanában ritkán látjuk. De ha meghallja,hogy Te is itt leszel, biztos nem tud ellenálni.

Feri viszont egyre gyakrabban fordul elő Pesten. Ő a pénzvilágban utazik, bitzosítás, hitel, ilyesmi...

Köves

Előzmény: Süvi (67)
Süvi Creative Commons License 2005.04.12 0 0 67

Pedig jó is az a Cégbíróság...:) Kiválóan lehet Nemzeti Sportot olvasni várakozás közben...

 

Szétmentek a Kopiék?! Hát ez szaksz, ezt nem hittem volna... Kopi egyébként jelöltködés előtt sem éhezett kimondottan, ha jól emlékszem:))

 

Most csütörtökön megyünk haza 1 hét szabira, akár össze is futhatnánk elvileg. Gergővel tartod még a kontaktot?

 

 

Előzmény: Köves (66)
Köves Creative Commons License 2005.04.09 0 0 66
Szakmailag én is élvezem, baromi sokat tanulok. (Ha már öt évig lazsáltam...) Szerencsére a földhivatal - cégbíróság nekem kimaradt, nem azt viszem túlzásba, inkább szakkérdésekkel fordulnak hozzám :)

Kopi nyáron szétment a Judittal, pár hete hazaköltözött - ki akarja adni a Tátra utcát. Ő is jelöltködik, már megyeget neki a bolt. Pár havonta cserélgeti az autóit - szval ő is elvan, semmi extra.

Köves
Előzmény: Süvi (65)
Süvi Creative Commons License 2005.04.07 0 0 65

Azért ügyvédjelöltnek lenni nem rossz, legalábbis én élveztem a Muskovszkynál. Bár a kőgazdagsághoz nem volt közöm, az tuti, jó kis minimálbér:) De szakmailag nagyon jó volt. Bár én a büntetőt jobban csíptem, polgárból nagyon tetszettek a jó kis kártérítési pereK ("hogyan fosszuk ki a biztosítót káresemény után" címszó alatt:))

 

Kopival mi van?

Előzmény: Köves (64)
Köves Creative Commons License 2005.03.30 0 0 64
Felém az égvilágon semmi.

Beálltam jelöltködni, és töretlenül reménykedem, hogy egyszer kőgazdag leszek...
Tavaly márciusban kezdtem, idén február óta keresek némi lét - még odébb a kőgazdagság.
Viszont kezdek érteni a polgári joghoz - az sem egy utolsó dolog, és szeretem a helyemet.

Házassághoz gratula!

Köves
Előzmény: Süvi (63)
Süvi Creative Commons License 2005.03.28 0 0 63

Huhh, sok:)

 

Belgiumban dolgozom jól már tavaly július óta. Tavaly összeházasodtunk Judittal. Mostanában megyünk majd haza szabira, április közepe táján. Van errefelé csomó jó fesztivál meg miegyéb:) Röviden ennyi. Te micsi?:)

Előzmény: Köves (62)
Köves Creative Commons License 2005.03.20 0 0 62
Halihó!

a pont kovacshazy kukac axelero satöbbi
A jogbölcsi teljesen korrekt ...

Kopi most egy darabig nem lesz, éppen hazaköltözik.

Feléd mi a csörgés?

Köves
Előzmény: Süvi (61)
Süvi Creative Commons License 2005.03.20 0 0 61

Szia Köves:))

 

Amúgy az alant felsorolt oktatókból csak Máthé Gábort ismerem, de szerintem ő jó arc. A jogbölcsi viszont sötétség és halál és utóvizsga-tenger:)

 

Köves, van valami életképes e-mail-címed?

fugio Creative Commons License 2005.02.03 0 0 60
Lehet,hogy rám is fog férni egy pohárral miután 30 perc alatt a Reviczky utcából az ÁJK-ra varázsolom magam:-)
Előzmény: Köves (59)
Köves Creative Commons License 2005.02.03 0 0 59
Pedig mifelénk olcsóbb a sör. Régi szép idők...

Köves
Előzmény: fugio (58)
fugio Creative Commons License 2005.02.03 0 0 58

Szia!

 

Köszi az útbaigazáítást. Valóban kezdő vagyok...olyannyira,hogy csak a kreditért vettem fel ott tárgyat. Egyébként a BTK-án vagyok főállású semmittevő:-)

Előzmény: Köves (57)
Köves Creative Commons License 2005.02.03 0 0 57
Mezey jó arc, (nem vizsgáztatott, csak előadott - elég érdekesen)
Máthéról igazán kopa tud nyilatkozni :)
A másik kettőt nem ismerem.

Látom, kezdő vagy.
Kijössz az aluljáróból (vigyázz, nehogy bennmaradj és elkezdj sörözni, mert az úgy lassú lesz.), rátérsz az Árpád útra, elsasszézol a Korona (??) kocsma előtt (80 Ft egy sör), továbbmész a biliárdterem előtt (non-stop!), továbbmenve nem mész át a túloldalra, nem térsz be ott sem az ismeretlen nevű gyanús helyre, sem a Petőfi tanyába, átmész a kereszteződésen, tovább egynesen, a susnyás végén keresztbe már a Viola utca sederedik. (Azon túl meg a Bajnok...)

Egyébként metró végénél piros 96ossal 1 megálló keletre (a Dunától távolodó irányba), utána átvágsz a prérin és ott vagy.

Köves
Előzmény: fugio (56)
fugio Creative Commons License 2005.02.03 0 0 56

Sziasztok!

 

Szeretném megkérdezni,hogy mi a a véleményetek ill. tapasztalatok az alábbi tanárokról (ha lehet ilyet kérdezni):Dr. Mezey Barna, Dr. Mázi András,Dr. Máthé Gábor, Dr. Illés Viktor

 

illetve,hogy a metro végállomástól,hogyan lehet a leggyorsabban eljutni a Viola utcába. Előre is köszi.

Köves Creative Commons License 2005.01.30 0 0 55
Szerintem ez sem igazán polit topic. Mi (Süvi, kopa, én) 2003-ban végeztünk. Mi voltunk az első évfolyam. A mi korunkban még nem dívott a suliban a politika, bár próbálkozások voltak. Tudomásul kell venni, hogy nem mindenki jobbos aki oda jár(t). Csak tanulni szeretne. Amúgy ki mostanában a dékán?

Köves
Előzmény: Törölt nick (53)
Tünci_gazdija Creative Commons License 2005.01.19 0 0 54

Nos, látom Te nagyon komolyan gondolkodsz. Én bevallom, hogy csak pihenésképp jövök a fórumra és nem idegeskedem, hogy "ki kivel van". Eddig még nem volt negatív tapasztalatom, de nem vonom kétségbe, amit mondtál.

Szóval annak örülök, hogy itthon vagyok és nem épp vizsgázom. :) A köv. jogbölcsi szigorlat. Ti ezen már rég túl vagytok, le lehet szólni a kis harmadéveseket, hogy ilyenek miatt görcsölnek :)

sziasztok

 

Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.19 0 0 53

Van még " A Károli na meg az előítéletek" és a trefort net-en is elő szokott fordulni a mi egyetemünk. Nagy csodát sehol ne várj! A szolgáltatók tulajdonlói miatt elég nagy a nyusziság! Az itteni poldiliből gyorsan kirúgnak minden normális jobbost, csak a szélsőségesek kapnak "amnesztiát", mert ezzel is lejáratják a nem sarlósokat.

A trefort sem különb. Ott ha belépsz "kre" "kre ajk" szobákba, csak a sunnyogást és a  "ki - kivel van, kinek a kutyája?" kérdésekbe fox botlani! Ha normálisabb hangot ütsz meg, esetleg: hopp! és már ki is vagy zárva! De kitartás! A csapat is mindíg egy ember után épül és lép! 

Előzmény: Tünci_gazdija (52)
Tünci_gazdija Creative Commons License 2005.01.18 0 0 52

nocsak !:) Van Károlis topic ?:) Most találtam rátok. Én harmadéves vagyok. Amúgy meg Panni, a nickem a kutyi miatt van, mert a kutyis fórumokban aktivizáltam eddig magam. :)

Hát akkor sziasztok !:)

Süvi Creative Commons License 2004.11.16 0 0 51
Élsz még, kopa úr?:)
kopa Creative Commons License 2004.04.05 0 0 50
MUHAHAHA:D
Méghogy senki, itt őrködöm és reménykedem rendületlenül:DDDD!
Előzmény: Köves (49)
Köves Creative Commons License 2004.04.04 0 0 49
Ezt úgyse olvassa senki, megnézem működöm-e.
kopa Creative Commons License 2003.06.09 0 0 48
Höhö:-)
Csak a jobbak kaptak, bibibibibi...
Előzmény: Süvi (47)
Süvi Creative Commons License 2003.06.09 0 0 47
Nemkaptam még levelet. Holnap betelefonálok. Ezt a köcsögséget.
Előzmény: kopa (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!