Keresés

Részletes keresés

pheonix-laci Creative Commons License 2024.02.17 0 0 233

Hello, sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy egy Reloop Beatmix 2-es típusú pultkoz milyen laptopot ajánlanátok? Eddig win 10-es gépen futott crakelt Serato dj lite-tal. De esetleg egy Macbook jobb lenne erre a célra?

Trollkorrekt Creative Commons License 2023.07.22 0 0 232

2023-ban már nagyon ciki az ingyenmunka. 

Előzmény: Lajos 72 (231)
Lajos 72 Creative Commons License 2023.07.08 0 0 231

Kezdő dj keresek most nyíló szórakozó helyre csak péntek ill szombat estére. Ácsra. 06302737680 

Nyitrai Zoltán Creative Commons License 2023.02.16 0 0 230

Hello. Megoldódott e a recsegés? Omnitronic tmc-3 kontroller virtual 8 al

 

Előzmény: kovy26 (222)
BadArcher1st Creative Commons License 2018.04.23 0 0 229

Sziasztok!

 

Eladnám az alábbi Pioneer Ddj-Wego4-W fehér kontrollerem, a jofogáson minden részletesen leírva! 

 

https://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Pioneer_Ddj_Wego4_W_feher_kontroller_77474923.htm

NowiX Creative Commons License 2017.10.03 0 0 228

Win 7 ultimate

Előzmény: MidiTom (227)
MidiTom Creative Commons License 2017.09.28 0 0 227

Milyen op. rendszerről használod?

Előzmény: NowiX (226)
NowiX Creative Commons License 2017.09.28 0 0 226

Sziasztok!

 

 

Pár napja vettem egy Pioneer DDJ-SB-t és az lenne a problemam hogy se a Traktor se a Serato se a virtual dj(7) nem ismeri fel. Illetve a hangkartyat, ha a beállitasokban a hangkartyat atallitom a ddj-sb hangkartyajaera akkor semmi hangot nem ad a program sot a virtual dj fel is dob egy hibauzenetet. 

De viszont letoltottem egy mappert es a szamitogepben levo hangkartyara allitom a beallitast akkor van hang meg a kontroller is mukodik csak kicsit furan az lehet a mapper hibaja is mondjuk(szerintem). 

Ha tudtok kerlek segitsetek! Koszonom

UI.: Macen kiprobaltam ott semmi illesztoprogram se mapper semmi nem kellett kivaloan mukodott

az Algoriddim Djaj nevu programmal, ami ugyebar PCre nincs sajnos (enis PC-t hasznalok...meg)

Rover75CDT Creative Commons License 2017.09.20 -1 0 225

Udv. Numark Mixtrack Platinumom van jelenleg , az lenne a kerdesem hogy hogyan tudnek (milyen programmal akar ingyen akar fizetve) felvenni a mix emet !? Segitseget elore is koszonom !:)

fanaf1 Creative Commons License 2017.05.15 0 0 223

FELHÍVÁS!

Nyári (július végi) táncos flashmob max. 5 perces zenei mixének elkészítéséhez keresek lelkes DJ-t. Lehetsz kezdő, vagy gyakorlott, mixelhetsz hobby szinten is, 10 vagy 100 éves is! Fontos: a mix elkészítéséért bérezést nem tudok adni. Azonban a táncról a youtube-ra felkerülő videó leírásába bekerül a neved. A flashmob egy ismert sportolónak készül, így remélhetőleg nagyszámú megtekintést elér majd a youtube-on és/vagy közösségi oldalakon. Jelentkezni emailben lehet: flashmobbudapest2017@gmail.com A mixelendő dalok listáját és a további részleteket utána egyeztetjük.

Üdv, Andi

kovy26 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 222

Sziasztok. Szeretnék tanácsot kérni. Nemrég vettem egy Pioneer DDJ-SB kontrollert s azzal van gond, hogy mikor a fejhallgatót be dugom, akkor eléggé recseg ( Virtual DJ 8-at használok). Csak a fejhallgatóban, mikor átváltok a laptopra, akkor tiszta. Esetleg a kontroller hangkártyájával lenne gond ? :S... (a fejhallgato másképp tisztán megy).

veressv Creative Commons License 2016.08.03 0 0 221

Sziasztok.

 

Szülinapi buliba szeretném megoldani a profi hangosítást, van itt olyan aki ezt vállalja? Nem kell semmi extra, csak zene! Kérem írjon nekem egy emailt akit érdekel egy ilyen: veresssviktor@gmail.com

Chaval85 Creative Commons License 2016.07.04 0 0 220

sziasztok

 

Reloop Digital Jockey 2 expertet keresek, aki tudna segíteni driver installálásban. 

kösz előre is

 

csibuk666666 Creative Commons License 2016.03.20 0 0 219

Jó kis tanmesék, még az öregeknek is hasznos lehet.

 

http://www.hangaruhaz.hu/cms/gyakori-kerdesek-faq

 

Csakhogy építsük a tudást ezen a fronton is :-)

 

Frontera2.2 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 218

Sziasztok!

Kisebb klubhelységben, retro diszkók lebonyolításához keresek aktív hangfalat monitornak. A tervek szerint a földön, nem pedig állványon helyezném el, és szeretném, ha a mély tartományból is hallanék majd valamit. Eddig két jelöltem van: az egyik az FS Audio NUX 122A, a másik pedig a Solton MF 300A. Érdeklődnék, hogy van-e tapasztalotok az említett hangfalak bármelyikéről, illetve milyen további típusokat ajánlanátok még? Előre is köszi a segítséget!

deejaytv Creative Commons License 2015.05.08 0 0 217

Üdv mindenkinek!

 

Ha van

 

- 720p felbontású webkamerád ami tudja a 30 fps-t

- van kontrollered vagy normális dj felszerelésed

- van legalább 1Mbit/s internet feltöltési sebességed

- egy picit van érzéked a hardware - software világhoz

 

akkor csatlakozz a Deejay TV-hez lemezlovasként, és mutatkozz be a világnak!

 

Közvetíts élő mixet otthonról kényelmesen, beszélgess a nézőkkel a valós idejű chat szobában, majd nézd vissza magad.

Az, hogy hányan néznek téged, csak azon múlik, mekkora közösségi promot kap a műsorod, de természetesen mi is megosztjuk.

 

Jó buli, rendes csapattal! A streaming weboldal linkje a profilomban! Ha segítség kell beállításhoz, keress facebookon, ott "Live Deejay TV1" a nevünk!

 

 

 

BassWirginz Creative Commons License 2015.01.17 0 0 216

Szia!

Én mindenféleképpen a Pioneer-t venném meg mivel nekem is egy Pioneer kontrollerem van és minden hétvégén azzal dolgozok és semmi gond nem volt még vele. Nagyon pontos és gyors szerintem a Pioneert válaszd.

 

BassWirginz

 

http://www.hulkshare.com/DJkiosk

Előzmény: earbash (215)
earbash Creative Commons License 2014.10.25 0 0 215

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni kontroller vásárlással kapcsolatban. Meg szeretném venni első kontrolleremet, és a Numark Mixtrack Pro 2, Mixtrack Quad, illetve Pioneer DDJ-SB nézegetem. Ti melyiket vennétek, és miért?

hc Creative Commons License 2014.10.18 0 0 214

a haveroknak megmutathatod és le is másolhatod. ha fizetnek érte egy sört, azt barátságból teszik. bármilyen más terjesztéshez a mixben szereplők írásos hozzájárulása kell (ez az elmélet). az internetes terjesztés (mixcloud és satöbbi) egy határeset, ha a szerzők nem tiltják le a felismert hangminták miatt.

Előzmény: egerke3510 (213)
egerke3510 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 213

sziasztok ha én csinálok egy mixet azt terjezthetem vagy sem vagy mi van vele ?

fűtögető Creative Commons License 2014.08.17 0 0 212

Sziasztok!

 

Szükségem volna 1 virtual dj new star skinre.

A segítséget előre is köszönöm.

hc Creative Commons License 2014.08.16 0 0 211

mivel a Serato külső kártyával dolgozik, így max a keverőből visszavezetett jelet tudod rögzíteni. Mondjuk elég izmos gép kell hozzá, hogy rendesen működjön minden funkció közben.

Előzmény: noml01 (210)
noml01 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 210

Serrato DJ software-rel lehet felvenni menet közben?

 

noml01 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 209

Sziasztok!

 

egy ismerősöm szeretne megismerkedni a keveréssel, volt már otthon egy Virtual DJ keverő kölcsönbe, de vissza kellett adni.

szeretné még tovább feszegetni a határait.

 

Traktor szoftverhez szeretnénk venni valamit 60.000 Ft magasságáig.

 

Ezt néztük volna ki: Pioneer DDJ SB

 

http://www.muziker.hu/dj/dj-konzolok/p/216469-pioneer-DDJ-SB-Silver

 

azt írják, hogy nem tud felvenni, csak ha egy számítógéppel oldjuk ezt meg sajátkezűleg – gondolom USB-n keresztül kell ráközni a számítógépre, és egy felvevőprogramot elindítani

 

 

 

Tudnátok ajánlani 60-80.000 körül olyan keverőpultot,

- amit a traktor tud használni

- tud felvenni

- esetleg a KORG kontrollereket tudja használni

MidiTom Creative Commons License 2014.08.14 0 0 208

Az a baj, hogy amit ennyi pénzből meg lehet vásárolni, az legfeljebb óvatos házibulizáshoz elég, meg akkor is, amit megspórolsz a cuccon, azt rá kell költeni piára, mert benyomott állapotban a vendégek nem fogják a hangminőséget szóvá tenni :)
Ennél is nagyobb gond az, hogy ezek az olcsó cuccok igen gyorsan tönkremennek, ha úgy használod őket, mint egy  "rendes" hangrendszert. Szóval nem egyszerű.

 

Előzmény: Lestalricsi (206)
hc Creative Commons License 2014.08.14 0 0 207

Ki kell ábrándítsalak. Ez egy költséges szakma. Sajnos, a sok pénzéhes olcsójancsi az elmúlt években tönkrebaszta az olcsó, szar cuccokkal és a laptopról recsegő fos minőségű mp3-mal, de aki komolyan veszi az nem ússza meg 1-2 milka alatt.

Előzmény: Lestalricsi (206)
Lestalricsi Creative Commons License 2014.08.13 0 0 206

Ilyen 50 000 - 60 000 Ft-al szeretném elkezdeni és további majd ki alakul. Tudsz javasolni ilyen árban hangcuccot? 

Előzmény: MidiTom (205)
MidiTom Creative Commons License 2014.08.13 0 0 205

Nagyon sok megoldás van. Az igazi kérdés, hogy kb. mekkora költségvetésből szeretnéd a dolgot megoldani?

 

Előzmény: Lestalricsi (204)
Lestalricsi Creative Commons License 2014.08.13 0 0 204

Olyan Kültéri nagyobb teljesítményű hangfalat keresnék ami minőségű hangzást ad le. Tudnátok ajánlani ilyesmi hangfalat nekem? 

 

A Választ előre is köszönöm :)

Lestalricsi Creative Commons License 2014.08.13 0 0 203

Köszönöm :) erre voltam kíváncsi 

 

Előzmény: MidiTom (201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!