Keresés

Részletes keresés

csakesz2 Creative Commons License 2022.03.07 0 0 54

Javaslom a takarítógép bérlését. A Happy Cleaning nemcsak gépet ad kölcsön, de segít annak szakszerű használatában is, ha habzik a szer vagy bármilyen probléma merül fel.

Ajánlom Szita Anikót: https://takaritogepkolcsonzo.com/kapcsolat/

Kittusanya Creative Commons License 2018.12.07 0 0 53

Nekem a gépben a Vanish nagyon habzik és nagyon elégedetlen vagyok a szer hatásfokával is,

Még én is keresgélek, de a Karcher folyékony szőnyegtisztítója eddig a legjobb, de ez sem olcsó sajnos, litere 3000 körül van, és van ennél drágább is, ami a nagyon durva szennyeződésre van.

Esetleg próbáld meg, nem kell belőle sok.

Előzmény: meatloaf1991 (51)
acmaniac Creative Commons License 2018.11.08 0 0 52

Ismerek egy céget ahol mielött megvennéd a gépet ki is próbálhatod (ki lehet kölcsönözni): Takarítógép kölcsönzés van szőnyegtisztító gép de van járólap és fuga tisztító is... könnyebb így dönteni a késöbbi beruházásban...

Előzmény: Attilabony (49)
meatloaf1991 Creative Commons License 2018.04.24 0 1 51

Sziasztok,

vettem tegnap egy Zelmer Aquawelt takarítógépet, amihez járt tisztító és habmentesítő folyadék. Kérdésem az lenne, hogy mivel használhatom ezt a gépet a jövőben? Muszáj megvennem a gyári folyadékot, vagy sima habmentes, takarítógépbe való Vanisht használhatok-e benne? Habmentesítő fontos bele, vagy csak nekem segít, hogy ne habosodjon túl a tartály?

Elég húzós ára van a gyári takarítószernek és a boltban nekem azt mondták bármiylen habmentes takarítószerrel használható.

wraith89 Creative Commons License 2018.02.09 0 0 50

Nem tudom mekkora területről van szó, de szerintem ár-értékarányban a Tennant gépei (pl egy V3e vagy V6-os jó lehet,mert kicsi,de nagy teljesítménye van mindkettőnek). Keresd fel a hunhigienia.hu oldalt, ott találsz leírást és kontaktot is.

Előzmény: Attilabony (49)
Attilabony Creative Commons License 2017.11.22 0 0 49

Sziasztok!

Látom, hogy nem ma írtak utoljára ide, de hátha...

Szóval a heti takarítás Budapesten akár egy irodában, vagy üzletben néha nem kis feladat. Amik ott néha vannak...

Ezekhez kellene nekem valami jó gép, illetve a cégmnek nyilván. Mindenféle padló előfordul. 

Ti mit ajánlatok? Kompakt vagy minden fajtára külön gépet vegyek?

És persze a márka is fonos lenne. Mindenféle kínai (már bocs) azért már ne...

trofimov Creative Commons License 2014.11.09 0 0 48

Sziasztok!

 

 

Thomas Bravo 20 készülékről van szó:

 

- lehet úgy használni, h. porzsákot nem rakok bele, hanem az aljába vizet töltök - és így porszívózok vele?

Ilyenkor kell az a fehér sapka amit adtak hozzá?

 

Előre is köszi!

 

 

csiri bá Creative Commons License 2014.07.27 0 0 47
Előzmény: tanca1 (46)
tanca1 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 46

Tisztelt fórumozók!

 

Kaptam egy használt (kb 10 éves, egyszer sem használt) Thomas Compact20 takarítógépet. Tudna valaki egy használati utasítással segíteni? Nem tudom beüzemelni a vizes takarító funkcióját. :(

 

Előre is köszönöm! Üdv, Tanárki Gábor

atrego Creative Commons License 2013.03.12 0 0 45

ETA Neptun-ról mi   a  véleményetek?

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.15 0 0 44

Sziasztok!

Van egy eladó új bontatlan komplett takarítógép 150000.-Ft irányárért. A gép 300000 forintért lett vásárolva!

Érdeklődni a 06309663637 és a fenypost@gmail.com címen lehet! Kérésre fotót, és részletes adatokat küldök.

Kellemes napot mindenkinek!

sinapis Creative Commons License 2012.06.09 0 0 43

Kedves Xrv!

 

Nekünk is egy moulinex takarítógépünk van (volt), ugyanis a vizpumpáló rész, amit rá lehetett húzni a szívó csőrre eltört. Amikor ennek az alkatrész beszerzési lehetőségére kerestem jött fel a neten a Te reagálásod itt a fórumon, igaz ez 2008-ban volt. Ha Neked megvan ez a vízpumpáló alkatrész akkor nagyon szívesen megvenném Tőled, mert mi is nagyon szeretjük a mi takarítógépünket.

 

Nagyon várom a reménykeltő válaszod!

Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 42

Én szintén takarítógépre vadászom . Elősször ETA 2404 est akartam , de olvastam "népitéletet" és elpártoltam tőle , de a Thomas Vario-t is elvetném, talán Thomas Bravo vagy ETA 1441 ??

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.11 0 0 41

Ennyiért mar adnak egy rendes autót is ... ;)

Előzmény: Anonymtom68 (38)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.11 0 0 40

Én is takarítógépet szeretnék. Van-e normális árban konklúzió hogyí mit erdemes megvenni?

HSP Creative Commons License 2011.05.10 0 0 39

Kedves Fórumozók!

 

Épp takarítógép vásárlása előtt vagyok, s a tapasztalataitokat kérném. Használt/használ-e valaki LIV Extra-2000 takarítógépet? Ez, illetve egy Thomas (Vario 16) a két esélyes, de leírás alapján az első talán jobb. Itt viszont sokan dicsérték a Thomas gépeket. Remélem, valaki tud segíteni a döntésben!

Anonymtom68 Creative Commons License 2011.03.31 0 0 38

Tisztelt Fórumozók! Otthoni takarításra semmiképpen nem ajánlanék vízzel szűrős, vagy vízzel tisztító takarítógépeket. A vizes környezet kedvez a baktériumok és a penészgombák elszaporodásának. Vannak száraz technológiák, és ezekkel a gépekkel az ágymatracot is ki lehet tisztítani. Erre magas szűrés hatásfokú hengerkefés porszívót javasolnék, amely alkalmas kemény felületek porszívózására és kárpitozott felületek tisztítására egyaránt. Száraztisztító porral és folttisztítással rendszerben használva, hatékonyal használhatják az otthonokban is. Erről bővebb tájékoztatást a következő oldalokon látnak.

http://higienia.net/cimlap?page=shop.browse&category_id=68

http://www.lindhaus.hu/t_lindhaus_szt_hazt.html

Remélem tudtam segíteni a választásban. ICS.

RPiPe Creative Commons License 2010.07.26 0 0 37
Sziasztok

Takarítógép vásárlás előtt állunk, és az lenne a kérdésem, hogy alkalmasak-e ezek a gépek ágymatrac tisztításához?
Szivacs matracról van szó, aminek ugyan leszedhető a huzata, de olyan marha nagy, hogy nem fér be a mosógépbe.

Köszi a segítséget
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.02 0 0 36
Teljes gépet cseréltek, de a csereigazolásból pénz vissza lett.
Themanager Creative Commons License 2008.07.11 0 0 35
Üdv!

Csalódásmentes vétel: Thomas takarítógép

VAn vízszűrős,porzsákos,ciklonos, no meg mindezek kombinációja...:-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.29 0 0 34
kihalt topik :-(

Mindenesetre a fej csere megvolt, ám javulást nem hozott. Komplett gép csere lett. Várom hogy mikor hozzák.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 33
Sziasztok fórumozók!

Szia Gaby23!

Van nekem egy régi Moulinex takarítógép melyhez alkatrészt már nem lehet kapni, ezért is vettem egy LG V-WA266ND takaritógépet.

A régi Moulinex rendesen porlasztotta a vizet teljes sávban és azonnal fel is lehetet szívni, ráadásul jobban is szívta fel, igaz meghatározott szög kell neki, ami zsibbasztó tud lenni, ám megszokható.

Sajnos azt kell mondjam nekem elsőre nem jött be, ugyanis a vizet csak két szélén nyomta ki kb 2 - 2 cm es távban vagyis ott csöpögöt ki oszt annyi.
Érdekes módon a vízporlasztófej egy műanyag házon belül van és ugyan belül porlaszt, de lecsapódik és lefolyik DE csak a két szélén. Ráadásul nem is szívja fel rendesen a vizet. Azt tudom, hogy egyszerre nem lehet használni, végül is ez nem baj, mert jobb a hatása a szernek.

Amúgy maga a készülék tényleg jó, könnyű használni. Száraz porszivózása teljesen rendben van, a "carpet master" meg egyenesen szuper.

Elvittem a szervizbe kiváncsi vagyok mit tudnak kezdeni ezzel. Nektek teljes sávban jön ki a víz?
Előzmény: Gaby23 (29)
cikzak Creative Commons License 2008.05.19 0 0 32
Szia Gabi!

Még mindig meg vagy elégedve a géppel?

Engem főleg a kemény padló felmosás érdekel.

Köszi.

Z
Előzmény: Gaby23 (29)
Gaby23 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 31

Szia Bandimacs!

 

Nem ablakot még nem mostam vele, és nem is valószínű, hogy fogok. (nem a gép tehet róla, csak nekem a száraz törölköző + Clin bevált )

 

Járólapon próbáltam, ott jól szuperált. Én még nem használtam ilyen takarítógépet, lehet, hogy másnak triviális, de én magamtól jöttem rá, hogy két lépésben kell csinálni. Először elárasztani a vízzel, átdörgölni, azután visszaszívni a vizet. Mert ha egyszerre nyomatom is a vizet, meg szívom is fel, akkor mivel takarítson szegény, ugyebár? :-)))

 

Szőnyegpadlón is próbálkoztam már, (egy cserépkályha felrobbanása utáni romok eltüntetésében). A száraz porszívója tökéletes volt. Vizesen átmosattam a szőnyegpadlót, hát új nem lett, de erről azt hiszem nem a gép tehet :-)))

De vizet azért hagyott benne.... (nem félóra volt a száradási idő...)

 

Azt viszont kérdezném. akinek hasonló gépe van, hogy tapasztalt-e olyat, hogy a vákum megszűnik és nem szív a "drága".

Mondjuk másfél órás folyamatos használat után kezdte el csinálni a fesztivált, lehet, hogy túlmelegedés elleni védelem? A motorja jár, de nem szív....

Hagytam kicsit pihenni, de a fél óra is kevés volt neki. Másnap aztán bőszen újra szívott...

 

Jó lenne tudni, hogy ennek így kell-e lennie, vagy forduljak gara(bon)ciásékhoz?

 

Üdv: Gaby

Bandimacs Creative Commons License 2007.11.18 0 0 30
Sziasztok,
én is az LG V-WA266 -ot néztem ki - de még gondolkozom.
Ablakot mostál már vele ? Engem elsősorban csempe-padlólap és ablakpucolás miatt érdekelne.
Előzmény: Gaby23 (29)
Gaby23 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 29

Kedves Carus, és Anerhi!

 

Nekem volt olyan "szerencsém", hogy kipróbálhattam mindkét gépet.

Ugyanis megrendeltem a Philips Triathlon FC 6843-at egy webáruházból. Nálam főleg a keménypadló takarítófej volt, ami miatt ezt választottam. Hát megjött a gép, és kiderült (vagy inkább beborult :-)), hogy a portartály térfogata ugyan fel volt tüntetve, ettől függetlenül porzsákos a drága (és tényleg nem olcsó :-))

Nagyon nem tetszett a dolog, de ha már ott volt, legalább a vizes részét kipróbáltam. Hát elég böhöm gép, nehéz volt húzni-vonni, a vizet szívta, de nem volt mindegy, hogy hogy tartja az ember a fejet, meg kellett dönteni, úgyhogy lezsibbadt a kezem. És ez még nem minden. Ahhoz, hogy átszerelje az ember sima száraz porszivózásra, ki kell venni egy műanyag porlasztót, aztán bűvész ügyességgel beletenni a porzsákot (hát nem vagyok bűvész, úgyhogy nekem nem sikerült :-((

Ez volt a szerencsém, jeleztem a webáruház felé, hogy tévesen informáltak, mert ez nem portartályos, hanem porzsákos.

Le a kalappal feléjük, felajánlották, hogy kicserélik az Lg V-WA266 Cyking Multi-ra. (ez pénteken volt, ma meg itt az új gép, és hogy tudjak válaszolni nektek, gyorsan ki is próbáltam)

Tök egyszerű összerakni, jóval mozgékonyabb, mint a másik.

Az összes fejen (száraz porszivós, Master fej, keménypadló fej) van görgő, ami megkönnyíti a tologatását. Nekem hosszú szálú a szőnyegpadlóm, a régi porszívóval mindig leizzadtam, mire száliránnyal szemben toltam-húztam a fejet.

Ezzel tök könnyű volt porszívózni. És a Master fej, az valami csoda. Száraz porszívózáshoz van egy fej, amiben egy forgó keferendszer van, úgyhogy kikeféli a szőnyeg szálai közül a port, koszt. Szombaton porszívtam, és ezzel a fejjel mégis tetemes mennyiségű "porcica" jött ki. A vizes felmosást is kipróbáltam, az is szupin működött. A portartály kiürítése egy mozdulat. És nem kell összevissza szerelgetni mindenféle kütyüket rajta, egyszerűen fejet cserél az ember, feltölti a tartályt vizzel és már moshat is fel, vagy vizezheti a szőnyegét. (egyetlen hátrány, hogy amíg meg nem szárad a szűrője, addig nem lehet újra száraz porszívózásra használni. De ez szerintem csak munkaszervezés kérdése.

 

Szóval az én tapasztalatom alapján egyéretlműen az Lg V-WA266 Cyking Multi a befutó.

 

Ha van még kérdésetek, szivesen válaszolok.

Üdv: Gabi

 

anehri Creative Commons License 2007.11.08 0 0 28

Kedves carus!

 

Nálunk is ugyanez a helyzet. Mi is a kettő között vacilálunk és nem tudunk igazán dönteni. Az lg több funkciós, míg a philips strapabíróbbnak tűnik. Úgy lenne a legjobb, ha mind a kettőt ki lehetne próbálni. Kíváncsi vagyok fog-e még valaki válaszolni, mert engem is nagyon érdekelne.

 

Szia.

carus Creative Commons License 2007.09.05 0 0 27

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretnénk kérni.

Most készülünk takarítógépet venni és leszűkítettük a kört a következő kettőre:

 

Philips Triathlon FC 6843,

Lg V-WA266 Cyking Multi

 

A kérdés, hogy szerintetek melyik legyen a befutó, vélemény, esetleg tapasztalat alapján el kellene dönteni:)

Köszönjük előre is!

 

www.amsystem.hu Creative Commons License 2006.11.05 0 0 26

Sziasztok!

1 éve vagyunk Hyla tulajdonosok mindenkinek merem ajánlani.

Már a forgalmazásával is foglalkozom, szívesen segítek.

Egyébként 10 éve professzionális takarítással és márványcsiszolással foglalkozom.

Alergiásoknak és asztmásoknak külön ajánlom a Hylát.

sz Creative Commons License 2002.12.09 0 0 24
utálom az ilyen takarítógépeket...
foglalják a sok helyet, nehéz őket mozgatni (egy normális kis porszívóhóz képest). inkább évente egyszer-kétszer elvitetjük a szőnyegeket, és néhány nap múlva visszahozzák, szépen, tisztán (persze padlószönyeg ilyenkor nem játszik :))

ott legalább rendesen kimossák és megszárítják, nem parasztvakítás történik :P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!