Keresés

Részletes keresés

csingicsenge Creative Commons License 2007.03.21 0 0 104
Válasz a topikcímre : Igen!
hokimen Creative Commons License 2007.03.21 0 0 103
az!
megcsalás!!!

de kurva jóóóóóóóóóóó :))))))))))))))))
csabilaci Creative Commons License 2007.03.21 0 0 102

Nem megcsalás!!!

 

Vkire gondolok akkor azisazlehetne.....de szerencsére nem....

 

CSL



Törölt nick Creative Commons License 2006.08.04 0 0 101
hali ! hm..egy régi topik...a kérdésre válaszova azaz nem válaszolva mert tényleg úgy van ahogy irták mindenkinek mást jelent a megcsalás...üdv
bee123 Creative Commons License 2002.08.28 0 0 100
Hangos chat? Azt még nem próbáltam sajnos, csak a chat utáni telefonsexet. Az szuper volt.
Előzmény: genyanya (99)
genyanya Creative Commons License 2002.08.28 0 0 99
nálam az ilyesmi elég ritka, és akkor is csak jön az ötlet, és már chatelek is valakivel... Ha meg mégsem tetszik az első pasi, aki "szembe"jön velem, akkor már el is ment a kedvem a dologtól, aztán lehet várni a következő alkalmat...:)

Viszont amolyan hangos chathez gyakran lenne kedvem, sőt, régen találtam is valahol egyet. Nem ismer ilyet valaki véletlenül?:)))

Előzmény: bee123 (98)
bee123 Creative Commons License 2002.08.28 0 0 98
Ha bármikor késztetést érzel arra, hogy egy új partnert fedezz fell személyemben csak bátran add meg a cyberhelyet, s ott termek!
Előzmény: genyanya (97)
genyanya Creative Commons License 2002.08.28 0 0 97
Ó, minő bölcsesség!;))))))
Előzmény: bee123 (96)
bee123 Creative Commons License 2002.08.28 0 0 96
Ebből csak egyre tudok következtetni... hogy Te is.
Előzmény: genyanya (95)
genyanya Creative Commons License 2002.08.28 0 0 95
:) nem nekem szólt, de akkor sincs.:)
Előzmény: genyanya (94)
genyanya Creative Commons License 2002.08.28 0 0 94
:) ha ez nekem szólt, ki kell jelentenem: semmi lelkiismereti problémám nincs ezzel.:)
Előzmény: bee123 (89)
bee123 Creative Commons License 2002.08.28 0 0 93
Hm, elgondolkodtató, különösen az indoklása.
A cybersexet cybersmst többnyire a fiúk kezdeményezik, de a nők hamar ráállnak a dologra, hiszen csak cyber, titkos és izgalmas. Nem kell közös computert használni!
Előzmény: Pálmus (92)
Pálmus Creative Commons License 2002.08.28 0 0 92
A páromról eddig még nem írtam.De már vele is előfordult hogy (később kiderült,hogy egy hónapig)Írt egy nála 3 évvel idősebb csajnak(barátom 24).A nőnek van férje.
Egyszer ,mikor nem volt itthon a barátom,véletlenül megtaláltam a 777sms-ben azokat az sms-eket,amiket írt neki.Természetesen ez nem cybersex volt,de kurvára szarul esett.
Ja és a párom azzal indokolta ezt az esetet,hogy (ez most április-májusban történt) a vizsgaidőszak nagyon leterhelte-meg akkor is diplomázott-,hogy ez egy kikapcsolódás volt számára.
Előzmény: bee123 (91)
bee123 Creative Commons License 2002.08.28 0 0 91
Pálmus, akkor elnézést kell kérnem, ha félreértettelek.
De valami miatt mégis foglalkoztat a téma, nem?
Akkor a párod az, aki érintett? Ez Téged nyilván zavar, mint írod sexképeket, netán :-) filmeket nézeget. De melyik férfi nem?
Előzmény: Pálmus (90)
Pálmus Creative Commons License 2002.08.28 0 0 90
Kedves bee123!Az igaz hogy nem vagyok független,de egyáltalán nem csetelek.Vagy 2 évvel ezelőtt nem tudtam elszakadni tőle,de meguntam azt a sok bunkó majmot akikkel chateltem.
Nekem szerencsére nem az interneten kell a szexet keresnem,mert megkapom élőben,és ez nekem tökéletesen elég,és megfelel.
Ja és egy kérdés:Pl. ha valaki egy olyan témája van itt,hogy Pisi-kaki szex akkor abból azt következteted ki,hogy az illető csak végtermékkel tud kielégülni?
Előzmény: bee123 (89)
bee123 Creative Commons License 2002.08.28 0 0 89
Pálmus, ha jól sejtem Te egy nem független hölgy vagy, aki valamilyen oknál fogva (unalomüzés, kiváncsiság, titkolt partnerkeresés) csetelget, méghozzá erotikus jelleggel.
Nos nem vagy ezzel egyedül, sőt. Nagyon sokan csináljuk (én már csak múltidőben - időhiány miatt)
Többnyire a férfiak vezetik a sikamló témába a nőket, egyre izgalmasabb virtuális helyzeket elé, ők igazából valódi sexet szeretnének és ez csak az előjáték.
Ha ez kölcsönös, akkor hamar összejön a randi, ha a távolság akadály pl. nyiregyházi csetel zalaegerszegivel, akkor képküldés, levelezés, stb.
Nekem is volt részem a cybersexben, többször is, de mint egy esetben kiderült homokos áldozata lettem "sohaj" Veszprémből pl. a "22 éves borotvált titkárnő", ezért nem veszélytelen a dolog, jól rá lehet szedni az embert.
Volt persze kellemes kalandom is, ami telefonhivással - phonesex - zárult.
Én nem tekintem megcsalásnak a dolgot, hiszen itt csak egyedül vagyunk, a gondolat csapong, ami akár egy álmatlan éjszakán is elkalandozik erotikus irányba és nem feltétlen az ember párja felé.
További kellemes csevegést :-) és semmi lelkiismeret furdalás!
Pálmus Creative Commons License 2002.08.28 0 0 88
Mi bajod van?
Előzmény: Nyomkereső (80)
genyanya Creative Commons License 2002.08.26 0 0 87
A cyberszex és a romantikázás között nagy a különbség. Az utóbbinak én sem örülnék...
Előzmény: sierra (82)
genyanya Creative Commons License 2002.08.26 0 0 86
erre már válaszoltam.
Igen, van rá esély, hogy ha élesben is megtörténne, akkor nehezebben emészteném/emésztené a dolgot. De volt már olyan kilátásban, hogy fél évre elutazom, ami alatt max egyszer-kétszer találkozhattunk volna. És mint tudjuk, az nagy idő, a testnek is. Mielőtt elutaztam alaposan át kellet gondolnunk a dolgot, kinek mit lehet, mi az, ami nem árt a kapcsolatunknak... Megpróbáltam elképzelni, mit éreznék, ha... Jó az empatikus képességem, és van fantáziám is. Valamint van kialakult értékrendem, amibe beleférhet egy-egy melléb@szás. És ebben is maradtunk... (mert ő ugyanígy volt vele...) Ja, és volt már kapcsolatom, ahol ugyanezt élesben is jól viseltem...:)
Előzmény: BewareOfDog (81)
sierra Creative Commons License 2002.08.26 0 0 85
Ja, teljesen igazad van ezért használtam a "romantika" kifejezést. Tőlem ennyi tellet... :-)
Előtte vót cyberszex is (másik eset vót), de lévén akkor szingli a megcsalás nem állhatott fenn.

Ami meg a festőt illeti: hát ezért nem ment nekem sem a fejembe egy darabig a dolog. Aztán beláttam, hogy számára speciel _ez_ egy nagyon intim dolog, ami csak ketttőnk közt legyen, vagy dőljön össze minden, mert így ismerkedtünk meg.

Előzmény: BewareOfDog (83)
BewareOfDog Creative Commons License 2002.08.25 0 0 84
Tudod ennyi erővel a festő, aki csodaszép aktot fest, is csalja a feleségét:))))
Előzmény: sierra (82)
BewareOfDog Creative Commons License 2002.08.25 0 0 83
Már ne haragudj Sierra, semmi közöm hozzá, de véletlen jelen voltam, így olvastam azt a cyberszexet, már amennyiben a Meow-sra gondolsz (rég olvastam annyi jó írást, és olyan szépet és lélekemelőt).

De az nem volt cyberszex:))) Persze biztos ez is szubjektív, de a cyberszex szerintem az, ami folytán egyik vagy a másik parner elélvez a végén, előtte pedig szavakkal dugnak (bocs a szóért, de erre ez való).
Amit én olvastam az romantikázás volt inkább egy képzeletbeli birodalomban (regényírás, csak interaktív) szóval, ha közel is volt, de mégsem ugyanaz a kategória azért, mint mikor az ICQ két oldalán intime püfölitek fél kézzel, míg a másik féllel meg...

Előzmény: sierra (82)
sierra Creative Commons License 2002.08.25 0 0 82
Szerintem nem. A kedves nem rajongott a dologért. Amíg csak cyberromantika folyt, addig tűrte, de mikor egy verset írtam a partnernek, akkor lángot fújt, hogy micsoda dolog ez. Merthogy az olyasmi volt, amit addig csak neki tartogattam és úgylácc, ebben továbbra is exkluzív jogokat óhajtott birtokolni. Kaptam is érte rendesen, amíg fel nem sikerült fognom, hogy mi a kifogása.
(Mindezt úgy, hogy a partnerrel tisztáztuk, hogy nem akarunk találkozni sem akkor, sem később soha és erről a kedvesem is tudott; meg úgy, hogy nekem is, plusz a partnernek is üdítő kikapcsolódás volt a dolog, soha komolyan nem vettük. Intellektuális izgalom, ha tetszik (na ezért nem leszek népszerű, már látom))
BewareOfDog Creative Commons License 2002.08.25 0 0 81
Ez megint egy nagyon szimpatikus nézet, olyan amit _elméletben_ osztok.
Viszont hadd kérdezzem meg. Ment már félre valamelyiktőtök? Tehát éltétek át élesben ezt?
Előzmény: genyanya (77)
Nyomkereső Creative Commons License 2002.08.25 0 0 80
A világon nem csak az létezik, amit te már láttál.
Előzmény: Pálmus (75)
jégkirálynő Creative Commons License 2002.08.25 0 0 79
na, ebből látszik, mennyire tudatlan vagyok, alig ismerek valakit, de azt látom, hogy nem kell túlírnunk mondatokat.
Előzmény: genyanya (78)
genyanya Creative Commons License 2002.08.25 0 0 78
:)

Még nem köszönt be másik, egyik oldalon sem.

(nem én vagyok egylány. Én Lány vagyok, a kettő nem ugyanaz. De természetesen nincs harag.:)

Előzmény: jégkirálynő (76)
genyanya Creative Commons License 2002.08.25 0 0 77
Szelektív a látásod. Az is ott volt, hogy nincs hozzá kedvünk. Félremenni... Lehet, hogy azért mert alapvetően monogámak vagyunk, lehet, hogy azért, mert amennyit lehet, megadunk egymásnak, és lehet, hogy mert ha nem tilos, nem is annyira érdekes... És lehet, hogy ez mind együtt az oka.

És természetesen zavarna, ha gyakran váltogatná a partnereit. Az is zavarna, ha egyszer félremenne, de nem lenne tragédia. És ezzel ő is így van...:)

Előzmény: Pálmus (75)
jégkirálynő Creative Commons License 2002.08.25 0 0 76
miért kell túlozni? szerintem csak a lehetőség van meg rá, (oké, nem tudhatom, talán beköszönt már másik partner...)

az én olvasatomban: nem a mindennapi félrekefélésről van szó, talán csak arról, hogy nem liluna be a fejem attól, ha egy évben egyszer mással lenne. a mindennapjai az enyém.

nemigaz, egylány?:)))

Előzmény: Pálmus (75)
Pálmus Creative Commons License 2002.08.25 0 0 75
Ezek szerint,ha a pasidtól eltűröd az egyéjszakás kapcsolatotakkor ha mindennap más csajjal van akkor nálad az nem megcsalás,mert ne egy lánnyal van mindennap.Érdekes!!
Előzmény: genyanya (74)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!