Keresés

Részletes keresés

Sz.F. Creative Commons License 2008.12.19 0 0 29

Hali

 

Ez még jó lehet valamire!

 

 

Szerelmes SMS

 

 

http://www.szerelmesuzenetek.hu
Baba oridzs Creative Commons License 2005.03.25 0 0 28
ez 3 SMS-be belefér?
Előzmény: yman (27)
yman Creative Commons License 2005.03.25 0 0 27
A kegyetlenség börtönében most szivem újra él
fekete rózsa kezembe s az arcom forrón égű
letérdelek a hideg kőre s a csodára várok még.
elhervad a rózsa s szirma mind lehull

úgy érzem a kegyetlenség ejt rabul
úszok szembe az árral bár tudom itt a vég
harcolok amig szivembe lüktet egy ér.


Breki33 Creative Commons License 2002.05.22 0 0 26
sziasztok

nezzetek el ide:

http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1017132283

freeality Creative Commons License 2002.05.15 0 0 25
Egy megszakadt romantikus telefonbeszélgetés után (mert lement a metróba és akkor még nem volt kiépítve ott a hálózat):

"Ha elszakít minket egymástól a térerő, az csupán a tér, mert az erő, amely bennünket összebilincsel, az elszakíthatatlan!"

molnartiby Creative Commons License 2002.05.09 0 0 24
"Te vagy a kezdet,Te vagy a vég.Nélküled felhős az ég.Csak Veled látom szépnek a napot.Csak Téged várlak,ugye tudod?!? "

kicsit átköltöttem, részemről aktuálisabb így:

Te vagy a kezdet,Te vagy a vég.Nélküled felhős az ég.Csak Veled látom szépnek a napot, tündér szemed sugara a szívemben ragyog.

Előzmény: Aljechin (23)
Aljechin Creative Commons License 2002.05.09 0 0 23
Ez 1 SMS-puszi.Használati utasítás:Archoz tartani, a feladóra gondolni, szükség esetén az eljárást megismételni.

A szüleid biztos tolvaj ürhajósok voltak akik leloptak két csillagot az égből és odaadták neked, hogy ezek ragyogjanak a szemeidből amikor rám nézel!!!

Gyürött az ágyam és nem jön az álom,nem szól a zene hiába várom.Üvölt a csend és hallgat az élet ,rámtör egy érzés:SZERETLEK TÉGED!

Te vagy a Tűz,amiért élek.Te vagy a Láng,amitől félek.Te vagy a Bűn,ami úgy éget.Nem is kell más,hisz teérted élek.S.Z.E.R.E.T.L.E.K.

Amíg szeretsz,addig élek.Szeress örökké,mert meghalni félek.Féltelek,ezt meg kell értened,mert félteni csak azt lehet,akit az ember igazán szeret...

Szeretnék könnycsepp lenni,szemedben megszületni.végigfolyni arcodon,s meghalni az ajkadon...

Higgy mindent,csak azt ne,hogy feledlek.Feledj mindent,csak azt ne,hogy Szeretlek!!!

Bársonyos reggel köszöntsön Téged,gyönyörű álmod még ne érjen véget!A nap simogasson,mintha ott lennék Nálad,mintha én simogatnám gyengéden a vállad.

Te vagy a kezdet,Te vagy a vég.Nélküled felhős az ég.Csak Veled látom szépnek a napot.Csak Téged várlak,ugye tudod?!?

Eljön a pillanat,hogy Veled lehessek,mert csak Téged SZERETLEK!Nem kell senki más e világon,mert csak a Te szerelmedet kívánom.

Nem írom,hogy szeress,azt sem írom,hogy gondolj rám,mert ha nem vagyok a szívedbe vésve,úgyis hiába mondanám...

Sosem tudtam eddig,milyen szép az élet!Mióta ismerlek,csak azóta élek!Szívem szíveddel lágyan összedobban,SZERETLEK napról napra jobban!!!

Én jó vagyok,ha van miért.Én hű vagyok,ha van kiért.És szeretek,ha kellemes,és szenvedek,ha érdemes...

Egyszer eljön a nap,hogy megkérded:mit szeretek jobban,az életet vagy Téged?-mikor azt felelem,az életet,Te otthagysz,nem várod meg,hogy elmondjam:az életem Te vagy!!!

vkat Creative Commons License 2002.05.07 0 0 22
Csendes éjszakán ha elér az álom minden emlékeddel te utánad vágyom,álmodok felöled csendes kis meséket és mindig az a vége hogy IMÁDLAK TÉGED!!!
vkat Creative Commons License 2002.05.03 0 0 21
Az égen lemegy a nap te akkor is az eszembe vagy!Te vagy reménységem csillaga és csillag nélkül sötét az éjszaka!
Üdv:vkat
fulig Creative Commons License 2002.04.28 0 0 20
Szeretlek.
fesztike Creative Commons License 2002.04.27 0 0 19
Nézném a csillagokat, és Téged látlak,
nézném a Napot, és Téged látlak,
nézném a világot és Téged látlak...
menj már arréb bazd meg, nem látok Tőled semmit!!!

Nagyon nagyon
nagyon nagyon
nagyon nagyon
nagyon nagyon
nagyon nagyon
nagyon nagyon
nagyon szeretlek!

Reggeli helyett Rád gondolok,
ebéd helyett Rád gondolok,
vacsora helyett Rád gondolok,
és most nem tudok elaludni, mert kibaszottul éhes vagyok :)

Önnek egy jóéjt-puszis üzenete érkezett! Kérem a cuppanás után aludjon el, és álmodjon a feladóról! CUPP!

freeality Creative Commons License 2002.04.27 0 0 18
Remélem nem veszed sértésnek, ez csak az én véleményem volt, hogy szomorúak.
Szerintem a világot a szerelem széppé teszi, legalábbis addig jó, amíg ez így van. A hiányérzet máris szomorú dolog - szerintem.
Amíg az ember a szerelemtől nem lesz befordult... Például, hogy semmi más nem érdekli, csak az az egy valaki, vagy semmi nem jó, ha Ő nincs itt...
Szóval majd írok egy párat, ha megtalálom őket...
:)
Yosser Creative Commons License 2002.04.24 0 0 17
Szerintem ezek egyáltaln nem szomorúak!
Előzmény: freeality (15)
vkat Creative Commons License 2002.04.23 0 0 16
freeality
Ez is egy vélemény. :)Várom a boldog, szerelmes SMS-id.
Üdv: vkat
Előzmény: freeality (15)
freeality Creative Commons License 2002.04.21 0 0 15
Kár, hogy ha szerelmes az ember, az azt jelenti, hogy nem tud örülni a szépnek.
Bocs, ez kicsit off topic, de itt egy csomó szomorú SMS-t olvasok, pedig a szerelem azért van, hogy boldoggá tegyen, nem?
caixa Creative Commons License 2002.04.21 0 0 14
"Csodaszep ez a varos, ragyog a napsutes, de ugy erzem, nincs itt semmi keresnivalom. Veled kell lennem"
freeality Creative Commons License 2002.04.20 0 0 13
Ezt sajnos nem én találtam ki:
"Az éjjel egy angyalt küldtem, hogy vigyázzon Rád, de nemsokára visszajött és azt mondta: Egy angyal nem vigyázhat egy másikra"
vkat Creative Commons License 2002.04.20 0 0 12
Nagyon jók, csak így tovább. :)
Jöhetnek hosszabbak is mint 120 karakter
Ha nem látlak, szívemet felemészti a bánat, ezért szeretnék mindig veled lenni, s egy életen át szeretni!
bocibaba Creative Commons License 2002.04.19 0 0 11
Sziasztok!!:)))

Örülök hogy nyilt egy ilyen topic, mert nagyon szeretem ezeket az sms versecskéket! Gyüjtögetem öket és a legjobbakat leirom! Remélem Nektek is fog tetszeni és köszi amiket Ti irtatok!
Ezek egy része a Szerelemröl irjatok szépeket topicből van:

Amikor boldog vagyok igazán, és ott mosolyogsz előttem, ne szólalj meg, ne sírj, borulj vállamra és ölelj erősen!

Sosem tudtam eddig, milyen szép az élet! Mióta ismerlek, csak azóta élek! Szívem szíveddel lágyan összedobban, SZERETLEK napról-napra jobban !

Eljön az a pillanat,hogy Veled lehessek,mert csak téged SZERETLEK,nem kell senki más e világon,mert csak a Te szerelmedet kívánom!

Nagyon Nagyon Szeretlek!!! Csak Téged-csak Érted-.. Szeretnék már létezni csak Neked.. Látni, hogy boldog vagy és Szeretsz!...És köszönöm hogy Velem vagy és Szeretsz!

Üres az ágy,és nem jön az álom,nem szól a zene, hiába várom.Üvölt a csend és hallgat az élet, Rám tör az érzés: Szeretlek Téged!!

Bársonyos reggel köszöntsön Téged,de gyönyörű álmod ne érjen véget. A Nap simogasson, mintha ott lennék Nálad, mintha Én simogatnám gyengéden a vállad!!

Amikor e pár sort irom, könnyem hull végig az arcomon kezem reszket, s szívem oly nehéz, SZERETLEK TÉGED ennyi az egész!!

Kinézek az ablakon látom a Holdat ragyogni.
Érzem a könnycseppet arcomon lefolyni.
Ha most itt lennél és megkérdeznéd: Mi bajom?
Azt mondanám HIÁNYZOL de NAGYON!!!

Leszáll az est,jön egy kis manó, álmothozó.Pici zsákja vállát nyomja, aludni fogsz, ő már tudja.
Bebújik melléd az ágyba és a füledbe súgja: Jóéjt Te Drága!

Szeretnék szívböl nevetni, szívböl ölelni. Pici szádra csókokta lehelni. Minden reggel melleted ébredni, és édes csókkal álmodból kelteni!

Te azért születtél,hogy szeressenek,Én azért hogy Téged szeresselek, s csak annyit ér az életem amennyi boldogságot adsz Nekem!

Üdv: Bocibaba

KiSöRdöG Creative Commons License 2002.04.19 0 0 10
Sziasztok!

Az én eddigi legszebb kapott üzijeim:

1. Szép volt a sorstól, hogy utamba ejtett és minden egyes csókod a számon felejtett! Még akkor tenne igazán szépet, ha egyszer mindörökké nekem adna téged!!!

2. Szeretném elmondani, hogy szeretlek Téged. Szeretném ha tudnád, hogy csak Teérted élek. Szeretnék szemedbe mélyen belenézni, s elmondani: Nélküled nem érdemes élni!"

3. Szavakba önteném érzéseimet, de nem találom rá a kifejezéseket, Én érzem csak azt ami a lényeg, hogy mindenem betölti sugárzó lényed.

Egyelőre ennyi. Bár 120-ba kicsit sok, de két üziben sem mutat rosszul.

Üdv: KÖ

Előzmény: vkat (-)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.04.17 0 0 9
Mér ,nem yó duma?
Előzmény: ifakiller (6)
frankw Creative Commons License 2002.04.16 0 0 8
Ez ugyan nemet nyelvu, de hatha valakinek pont 1 ilyen kell.

Hier spreche ich. Hörst du mich? Ich brauche dich! Verstehst du mich? ICH LIEBE DICH! In Liebe, Ich

FrankW

Hibiscus Creative Commons License 2002.04.15 0 0 7
Fiú a lánynak:

"Nagyon vágyódom Rád.. (szó szerint!!!)"

és a másik:

"Köszönöm az izgató sms-ed, azóta még KEMÉNYEBBEN dolgozom..."

ifakiller Creative Commons License 2002.04.15 0 0 6

Nahát, a gettógörlök ilyeneket küldözgetnek?

- ik -

Előzmény: GHETTOBOY (5)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.04.15 0 0 5
Sya!Én a telefonod vagyok!Csak azért rezzegtem mert büdös a faszod ,szerintem megdöglött!
Előzmény: vkat (-)
vkat Creative Commons License 2002.04.15 0 0 4
A Maci és a méz nagyon tetszik. :) Íme egy újabb:
Drágám! Azért SMS által vallom meg neked a szerelmemet, mert imádok nyomkodni.
Üdv: vkat
ifakiller Creative Commons License 2002.04.15 0 0 3

Szeretnék veled
lenni! NAGYON!!!

- ik -

ifakiller Creative Commons License 2002.04.15 0 0 2
Szia,Maci,itt a
Méz!Szeretnél
még a hétvége
előtt jót
nyalogatni
belőlem???Ha
megéheztél,
csak hívj!
PUSZI:***

- ik -

:)))

ifakiller Creative Commons License 2002.04.15 0 0 1

Szeretlek, aludj
jól és álmodj
szépeket
(velem)

- ik -

Gilbert Creative Commons License 2002.04.14 0 0 0
" The sun is shining, the sky is blue, the dogs are fucking, I LOVE YOU!"

Azt hiszem ez boven kifer!:-))

Előzmény: vkat (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!