Keresés

Részletes keresés

Bicajos2021 Creative Commons License 2021.11.21 0 0 1436

Valami a Lenovo géphez kapott Win 10-el volt, mert amikor kínomban alapba állítottam a wn10-et, és utána nehezen, de rátöltögettem a szükséges progikat,  láss csodát, az Outlook rendesen működik. Nem értem ugyan, de fene bánja....

Előzmény: Bicajos2021 (1435)
Bicajos2021 Creative Commons License 2021.11.14 0 0 1435

Köszönöm a reagálásodat, ez gép új, újabb rajta a win 10, az előző gépen is ez az Outlook futott, minden gond nélkül - ezért nem értem.

Előzmény: XNC (1434)
XNC Creative Commons License 2021.11.14 -1 0 1434

Olyan dolgot kérdeztél, amit nem könnyű megválaszolni.

Nyomkodhatsz neki kompatibilitási módot, az hátha megoldja.

Igazából elég régi a progi, amit használni akarsz; könnyen lehet hogy a W10-el már nem fér össze.

Ajánlani tudom helyette a Thunderbird progit, az ingyenes.

Előzmény: Bicajos2021 (1433)
Bicajos2021 Creative Commons License 2021.11.14 0 0 1433

Elaludt a topik, hagyjam a fenébe, keressek máshol választ?

Előzmény: Bicajos2021 (1432)
Bicajos2021 Creative Commons License 2021.11.12 0 0 1432

Üdvözletem, van itt még élet? A frissen telepített MS Outlook 2007 Beérkezett üzenetek mappájába bekerülnek a levelek, de nem nyílnak ki a Betekintőben és ki sem nyithatók. Azt írja, hogy nem lettek letöltésre kijelölve - vagy valami hasonlót. És ez a korábbi gépeken automatikus volt, nem tudom, a Win 10 okozza-e, vagy az Outlook? Valaki tud-e erre megoldást?

egy hazafi Creative Commons License 2019.10.22 0 0 1431

Sziasztok!

Office 2016 Outlook Expresszét próbáljuk beállítani egy új felhasználó felvételével. Viszont a POP- és IMAP fiókok beállításai fülnél a Bejövő üzenetek kiszolgálójának és Kimenő üzenetek kiszolgálójának (SMTP) nem tudjuk, hogy mit kell megadni.

Le lehet ezeket kérdezni egy másik, jó gépen valahogy? Vagy hogy lehet ezt megtudni? Sajnos nem találjuk a szolgáltatónk által adott papírt.

Előre is nagy köszönet!

Liviati Creative Commons License 2016.01.05 0 0 1430

Már nem tudom, hogy de megoldottam, most meg külföldön vagyok és egy ideje nem tölti be a beérkező leveleim.

Előzmény: Liviati (1429)
Liviati Creative Commons License 2015.06.22 0 0 1429

Ja az Opera volt fent de letöröltem.

Előzmény: Liviati (1428)
Liviati Creative Commons License 2015.06.22 0 0 1428

Olyan gondom van, hogy az outlook 2007 nem nyitja meg az e-mailben lévő internetes hivatkozásokat. Ezt írja ki: "A számítógépen érvényben lévő korlátozások miatt ez a művelet nem hajtható végre. Kérjen segítséget a rendszergazdától."

Mit kéne állítanom és hol?

Jakab László Creative Commons License 2014.05.03 0 0 1427

Az outlook 2013-ban hol tudom beállítani azt, hogy a 30 napnál régebbi leveleket is letöltse?

Tüzes víz Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1426

Üdvözletem!

 

Egy kérdésem lenne a tisztelt társasághoz; hogyan, milyen progival szerkeszthető egy DBX-fájl ?

hangala zigazi Creative Commons License 2013.11.27 0 0 1425

Kérdés: az Üzenet > Feladó letiltása gombbal tiltottam egy email-t. HOGYAN TUDOM FELOLDANI ezt az tiltást? Véletlenül olyat is tiltottam, amit nem kellett volna és most magától beteszi a szemetesbe a r*hadék.

Előzmény: miki_ng (1424)
miki_ng Creative Commons License 2013.07.27 0 0 1424

Egyre több spam jön freemail-es címekre... :(
Hogyan lehetne letiltani ezeket?
Van Feladó letiltása opció, és akkor a Törölt levelek közé teszi, de azt minden címre egyesével ki kell adni.
Az Üzenetszabályzók, letiltott feladók listájában aztán lehet ezeket tovább szerkeszteni... sőt..
azt írja, hogy Domain-t is be lehet állítani, pl. emailhirlevel.com.

no... de az nem működik...
ettől függetlenül más névről érkező emailhirlevel.com-os leveleket simán bekajál az Outlook Express (
Hogyan lehetne ezeket a címeket kitiltani?

Freemailbe is van spamszűrő opció, de az még gagyibb... ott fel se ajánlja, hogy domain-t adjak meg...

Vagy ez máshova van eldugva? Tudja valaki?

zserbó0314 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 1423

Sziasztok! SOS SEGÍTSÉG! Office Outlook 2007 nem indul el: "Az Outlook ablak nem nyitható meg. A mappacsoportot nem lehet megnyitni. A következő fájl nem egy személyes mappafájl: C:/Users/............../AppData/Local/Microsoft/Office/Outlook.pst."

HOGY LEHET EZT A HIBÁT KIJAVÍTANI?

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.02 0 0 1422

Nem tudom, de ilyenkor érdemes megpróbálni a drag & drop módszert is. Egérrel húzd át egyik ablakból a másikba, először csak egy levelet. Utána lehet egyszerre többet is kijelölni.

 

Van olyan trükk is, hogy előbb egy asztalon lévő mappába húzzuk, utána a mappából a program ablakába, de ez mindig attól függ, hogy melyik program támogatja a húzd/vidd lehetőséget.

Előzmény: stihlfejű (1421)
stihlfejű Creative Commons License 2013.03.02 0 0 1421

Thunderbirdről szeretnék váltani Outlookra (2007). Tudja valaki hogyan lehetne átvinni a levelezést oda? Egyben. Rengeteg levél...

Én nem találtam megoldást. Van itt valaki aki akar és tud is segíteni???

Köszönöm!

 

magic2 Creative Commons License 2012.10.07 0 0 1420

köszi szépen, megnézem:-)

Előzmény: Törölt nick (1419)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.06 0 0 1419

Van egy Total Commander DBX plugin, ami ZIP-hez hasonlóan kezeli a DBX-et is.

 

Vagy van a DBXtract, ami már nem ingyenes, de van egy régebbi, ingyenes változata is, ami eldugott helyeken még fellelhető. Nekem is megvan valahol, de találtam egy linket is:

 

http://www.freether.com/freeware_6.php

 

Nem mondom hogy garantált, de ilyenkor érdemes ezeket megpróbálni.

Előzmény: magic2 (1418)
magic2 Creative Commons License 2012.10.06 0 0 1418

Köszi az információkat. Valóban 2 GB a korlát, ennek már utánanéztem. Folyamatosan lett ez tömörítve, így szerintem a 2 GB-os file már tömörített. AZ biztos, hogy nem lehet látni a leveleket. Pedig jó lenne vmi módszer, amely alapján vissza lehetne hozni vhogy a leveleket., A neten találtam olyan progit, ami kitömörítette magát az adatbázist, a levelet fejlécét lehetett látni, de már a tartalmát nem. Nekem az is jó lenne, ha ezeket nem kellene ujra láthatóvá tenni a most használt adatbázisom mellett, viszont bármikor behívhatnám és megnézhetném. De egyelőre sajnos ez nem megy, nincs rá lehetőségem, hiszen ez a file már akkora, hogy meg sem jelenik semmi:-((

Előzmény: Törölt nick (1417)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.30 0 0 1417

Nem emlékszem már, mennyi a DBX fájl méretének korlátja, talán pont 2 GB, és amiatt akadt ki, de ennek utána lehet nézni (Google).

Tömörítéshez nem kell letölteni levelet. A karbantartás menüpontnál anélkül is elvégezhető a tömörítés. Normális esetben utána a 2 GB méret akár össze is eshet. Levelezőprogramoknál ugyanis a tömörítés fogalma mást jelent, mint a fájltömörítő (ZIP, RAR stb.) programoknál. Ebben az esetben van például egy adatbázis-fájl (dbx). Amikor abból egy levelet törlünk, vagy áthelyezünk, az valójában nem törlődik, mert az adatbázis újraépítése nagyon belassítaná a program működését. Ezért csak kap egy jelölést (flag), ami láthatlanná teszi, mármint a levelező felületén. Idővel az adatbázis egyre több ilyen nem látható, de mégis helyet foglaló üzenetet tartalmazhat, vagyis egyre nagyobb méretre hízhat.

Ilyenkor van szükség a karbantartásra, ami a nem látható üzeneteket végleg eltakarítja. Ettől a DBX fájl mérete összeesik, ezért nevezik tömörítésnek.

Arra is van lehetőség, hogy a levelezőprogram leállítása után fájlkezelővel töröljük az összes DBX fájlt, ha egyébként nincs rá szükségünk, vagy már elmentettük a másolatát. Az OE használat közben ismét létrehozza ezeket a fájlokat, lehet mindent elölről kezdeni, új leveleket letölteni.

Előzmény: magic2 (1416)
magic2 Creative Commons License 2012.09.29 0 0 1416

Sziasztok, nekem a következő a gondom: ma reggel az outlook megnyitásakor nagyon sokáig gondolkodott (nem válaszolt) és a beérkezett üzenetek mappa teljesen üres lett. Azóta sem jön be semmi, illetve van egy almappa, ahová egy személytől érkeznek levelek, oda mindig ugyanazat a levelet tölti le, amikor lefut a levélkeresés. A dbx file több, mint 2 GB. Helytakarékosság miatt a D partícióra tettem és oda dolgozik. Eddig tökéletesen működött minden. A legutolsó tömöríatéskor a bak filét nem dobta ki a kukába, hanem a dbx file mellé tette. Az elküldött levelek mappa is 1,4 GB. Nem tudom, hogy lehetne "tömöríteni", ezt is akartam csinálni, de sajnos a felvázolt probléma miatt jelenleg nem tudom a leveleket ebbe a mappába letölteni sem:-(

Van ötletetek, mi lehet a gond?

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.15 0 0 1415

Először keress rá a *.dbx fájlokra, abból is vissza lehet nyerni a leveleket.

 

Korábbi esetekben előfordult, hogy egyeseknek nehézséget okoz megtalálni a saját vinyóján néhány .dbx fájlt. Főleg, akik Intézővel kínlódnak. Rejtett mappában van, illetve nem emlékszem pontosan, de felejtsük el az Intézőt, vannak normális fájlkezelők is (Total Commander).

 

Egyébként meg az OE beállításai között is látható a tárolómappa elérési útvonala.

Előzmény: miki_ng (1414)
miki_ng Creative Commons License 2012.08.15 0 0 1414

Hali!

 

 Outlook Express eltűntette egy mappámat.

Reggel még megvolt, jött is bele levél, kivastagította feketén a Helyi Mappák közül.

De ha rákattintottam nem történt semmi, maradt egy másik mappán, azon, amin épp álltam. A kivastagítotatt, amibe beletette a leveleket, azt nem nyitotta meg.

Semmi baj, gondoltam.

Bezártam a programot, újraindítottam a gépet.

Na akkor már a mappa sem volt meg, így már esélyem sem volt, hogy megnyissam.

Az a levelezési szabály, ami pedig abba a mappába tette a leveleket, azt áthúzta piros X-el.

Vissza lehet valahogy állítani a mappát? Ez volt a legnagyobb, abba volt a legtöbb levelem.

jarmufotozas Creative Commons License 2012.06.19 0 0 1413

Sziasztok!

 

Elküldök egy levelet az Outlook Expressel és úgy jelzi, hogy el van küldve a levél de a címzett nem kapja meg a levelet. Semilyen hibaüzenetet nem ír ki és semilyen hibát nem jelez.

 

Előre is köszöntem a segítséget!

 

Üdv. Sz.V.

landera Creative Commons License 2012.06.05 0 0 1412

Egy kérdésem lenne:  Hogyan lehet az Outlook Express-be érkező leveleket automatikusan átirányítani egy másik email címre?

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.23 0 0 1411

"Az outlookban levő névjegyzéket rendszeresen mentem excel 97-2003 formátumban"

Ennek a menetét leírnád nekem?2007-esem van.

Előzmény: valakiasokközül (1410)
valakiasokközül Creative Commons License 2012.01.21 0 0 1410

Sziasztok!

 

Olvasgattam visszafele, de nem találtam megoldást a problémámra. Így most szeretném, ha hozzáértők válaszolnának nekem.

 

Outlook programban a névjegykártyáim (névjegyzékben) között sok olyan van, ahol a névjegykártyához tartozik kép is.

 

(van egy ipad készülékem, melyet az outlokkal szinkronizálok, így az ipadon levő fényképes névjegykártyák átkerülnek az outlookba)

 

Az outlookban levő névjegyzéket rendszeresen mentem excel 97-2003 formátumban. Ezt azért teszem, mert ezt követően az excelben a telefonszámokat, adatokat könnyedén tudom másolgatni, szerkesztgetni, kiegészíteni.....

Ha kész vagyok, akkor importálással visszaviszem az outlookba....

 

Minden szép és jó a visszatöltésker, csak a névjegykártyához tartozó fénykép veszik el.....

 

Hogy tudom az outlookból a névjegykártyákat kimenteni, hogy a hozzájuk kapcsolt fénykép ne vesszen el, illetve olyan formátumban menteni, hogy azzal könnyen tudjam az adatokat átírni, kiegészíteni, stb

 

előre is köszönöm a válaszokat

 

 

 

GERY_LACI Creative Commons License 2011.12.19 0 0 1409

Végülis megoldottam , köszi azért:)

Ha valakinek ilyen gondja lenne akkor klikk az outlookon belül például a beérkezett üzenetek fülre, tulajdonságok és akkor megkapja az említett folder helyét amit azután átnevezve .old-ra újra működni fog de a régi elküldött mailek elvesznek.

 

GERY_LACI Creative Commons License 2011.12.19 0 0 1408

Sziasztok!

 

Lefagyott a gépem miközben az outlook express éppen a tömörítést csinálta amit néha felajánl. Újra indítottam és azóta csak küldeni tudok mailt, fogadásnál ezt a hibaüzit kapom:

 

Ismeretlen hiba történt. Fiók: 'pop3.upcmail.hu', Kiszolgáló: 'pop3.upcmail.hu', Protokoll: POP3, Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Hibaszám: 0x800C013B

 

Az eddig bejött mailjeim sem látszanak csak az elküldöttek meg a psizkozatok.

 

Ezt találtam a hiba megoldásaként:

 

  1. Mutasson a Start menü Keresés pontjára, majd kattintson a Fájlok és mappák elemre.
  2. A Név mezőbe írja be: folders.dbx.
  3. A Hely mezőben jelölje ki az elsődleges merevlemezt (általában a C meghajtó), majd kattintson a Keresés most gombra.
  4. Kattintson a jobb gombbal a Folders.dbx fájlra, majd a helyi menüből válassza az Átnevezés parancsot.
  5. Írja be a folders.old parancsot, majd kattintson az OK gombra.
  6. Indítsa el az Outlook Express alkalmazást. A művelet automatikusan létrehoz egy Folders.dbx fájlt.

Vagy más verziiókban a "Sent Items.dbx" file-t írják de az én keresőm egyiket sem találja!

 

Tudnátok valami tippet adni, hogy mit csinálja, hogy újra működjön???

 

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.06 0 0 1407

Nekem is volt ilyen.Azt mondták a hozzáértők, hogy az outlook express nem tudja bizonyos gigabájt felett kezelni az üzeneteket és autómatikusan kimenti valahova, általában oda ahova .dbx fájlokat szokta mikor biztonsági mentést csinálunk.

De persze nem biztos.:)))

 

Ha már itt vagyok nekem is kéne egy kis segítség.

Hogy tudom úgy beállítani az outlook express-t, hogy a gépemen csak én tudjam elindítani ugyanis mások is használják.Esetleg valami olyan, hogy indításnál kérjen kódot.

Előzmény: Genius999 (1405)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!