Keresés

Részletes keresés

kivanafax Creative Commons License 2017.08.30 0 0 22

Üdvözlök mindenkit!  Segítséget szeretnék kérni. Van egy modemem (ebben van a sim kártya) ezzel megosztom az internetet. Van -e lehetőség hogy a sim kártya  kivétele nélkül telefonálni tudjak asztali gépről? A válaszokat előre is köszönöm.

Lackova Ildi Ildiko Creative Commons License 2017.06.29 0 0 21

sziasztok tudna nekem segiteni  valaki szeretnek geprol hivni 

ingyen arol az ingyen programrol

aki tud az irjon jo koszi

maxtelekom Creative Commons License 2014.10.08 0 0 20

ingyenes vezetékes szám hívása belföldre maxtelekom.ml

hun005 Creative Commons License 2009.06.16 0 0 19
Tud valaki valami voipwise szerű PC-ről vezetékes megoldást mert egy ideje nem akar működni a dolog.

köszi
rainman Creative Commons License 2006.01.12 0 0 18
http://www.klip.hu

PC-ről T-comos számot lehet teszt-jelleggel ingyenesen hívni (legalábbis lehetett, de azt hiszem meghosszabbították...)
Korlát: ötperc után bont.
Távlatilag kinéz, hogy a regisztrációkor kapott szám hívható is lesz vezetékesről/mobilról, a 21-es körzetszámmal....
Előzmény: 1237 (17)
1237 Creative Commons License 2006.01.12 0 0 17
Sziasztok! Tud valaki újdonságot ebben a témában?
team5 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 16

És ezt ismeritek- e?

 

 www.tary.yoip.net

 

Természetesen PC- PC közt ingyen, de a többi hívásirány is igen kedvező áron van.

Hagyományosnál meg sokkal jobbak a díjak.

Honlapon minden információ rajta van. Én 2 hónapja használom.

Megelégedettséggel.

mr.001 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 15
Találtam egy magyar szolgáltatót; fonline pont hu. Hálózaton belül ingyenes az internet telefon.
Előzmény: NewT (-)
Camenzind Creative Commons License 2005.07.02 0 0 14

befizetsz 1 eurót, utána korlátlanul hivhatsz vonalas számokat...

 

Előzmény: Csimbió (13)
Csimbió Creative Commons License 2005.06.27 0 0 13
voipbuster.com

Van valakinek tapasztalata róla?
Abszolút Nulla Creative Commons License 2001.06.22 0 0 12
Én úgy tudtam, van ingyenes, de akkor tévedtem?
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.22 0 0 11
Én már többet is kipróbáltam. Ingyeneset fölösleges keresni, ilyenek csak akciós jelleggel vannak néha. Igazából akkor éri meg, ha az USA-ba vagy Kanadába akar valaki telefonálni, oda a legalacsonyabb a percenkénti tarifa. Magyarországra csak mobil esetében érdemes, ugyanis ha jól emlékszem 30-40 ft. között van a percdíj.

Abszolút Nulla Creative Commons License 2001.06.22 0 0 10
Valami újabb ötlet? Az alábbiak közül nekem egyik sem akar működni. A legszimpibb hottelephone-nál pl. két dollárt kérnek indulásként (nekem meg nincs hitelkártyám, és egyébként is).
syrius Creative Commons License 2001.05.20 0 0 9
Sajnos megszűnt a dialpad.com ingyenessége, nem tudtok valami mást? A Paltalknak van valami ilyen szolgáltatása, de az se ingyenes. Szóval ki tud valamit?
syrius Creative Commons License 2001.03.31 0 0 8
Újdonságok nincsenek? Mondjuk egy Magyar PC Magyar telefon kapcsolat nagyon érdekelne, igaz a MATÁV bánná. Röhej, hogy Amerikába nyugodtan telcsizhetek ingyen, de a szomszédba nem.
Előzmény: focista (7)
focista Creative Commons License 2000.12.27 0 0 7
En - nem keves probalkozas utan - talaltam egy INGYENES PC2PHONE megoldast amellyel MAGYARORSZAGOT is lehet hivni (vezetekest es mobilt egyarant). Ez egy reklam verzio (egyebkent nem ingyenes).
Korlatozasok (az ingyenesseg ara): Minden telefonalas elott meg kell hallgatni egy fel perces reklamot (kikerulhato a negyedik reklammal), illetve 10 perces lehet max. a beszelgetes (ujra felhivod). Kiprobaltam (Wales-bol), mukodik.
Tapasztalatok: Eleg rossz a minoseg. De ez valoszinuleg az itteni szamitogep es internetkapcsolat lassusaganak a hibaja.

Varom a tovabbi tapasztalatokat!

Ja a cim : http://www.maxphone.com/products/headsets_mic3.html

Ha esetleg a ceg befejezne az ingyenes probaverzio-szolgaltatast, sorry. Most meg megy.

NewT Creative Commons License 2000.12.01 0 0 6
az kar, pedig milyen jo lett volna...de azert mindent köszi
Előzmény: ZedIzDead (5)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.12.01 0 0 5
Elpirulok...
Sajna Magyarországra vonatkoztatva nem tudok ilyenről.

[ZedIzDead]

Előzmény: NewT (4)
NewT Creative Commons License 2000.12.01 0 0 4
köszönöm kedves segitsegedet, valoban lehet. na ez nagyon jo, fantasztikus vagy!!!
Mostmar akkor utolso kerdesem: Magyarorszagra ilyen nincs?
NewT Creative Commons License 2000.12.01 0 0 3
kösssz, rögtön kiprobalom...
Előzmény: ZedIzDead (2)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.12.01 0 0 2
Ausztriába elvileg működik a www.hottelephone.com. Én még csak Angliával próbáltam, ott - némi laggel ugyan - de működött szépen és megbízhatóan.

[ZedIzDead]

NewT Creative Commons License 2000.12.01 0 0 1
hmmm. nem nagyon ertelek. engem olyan erdekelne hogy PC-röl telefonra.es Magyarorszagon vagy Ausztriaban. mas orszagokra mar megtalaltam a kellö programot de ezekre meg nem .
Előzmény: mulder_ (0)
mulder_ Creative Commons License 2000.12.01 0 0 0
a telefon és pc között O ilyentet tudok én biza...

egy sajnálkozó nullá-z00....

NewT Creative Commons License 2000.11.30 0 0 topiknyitó
ki tud ilyenröl? en magyarorszagra szeretnek igy telefonalni vagy ausztriaba. de minden erdekel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!