Keresés

Részletes keresés

amexinka02 Creative Commons License 2021.01.31 0 0 144

A lezeres szortelenitessel az a gond, ha jol tudom... hogy nem lehet a genitaliakon (herek) alkalmazni, mivel viszonylag magas hot bocsajt ki, es ez karosithatja a hereket.

 

Mindazonalltal szivesen beszelgetnek olyan ferfi tarsaimmal, akik hasznaltak mar otthoni lezeres szortelenito keszuleket intim teruleten es bevallt nekik.

 

Ugyanitt keresnek olyan szalont, vagy akar szakkepzett, gyakorlott privat szemelyt Budapesten akinek van keszuleke hozza es vallal is ferfi vendeget tus elektrolizises szortelenito kezelesre nemiszerveken.

 

Himvesszo+herek vegleges szortelenitesere.

Huncutfiu28 Creative Commons License 2021.01.18 0 1 143

Sziasztok!

Van itt olyan holgy, aki vallal ferfi reszere gyantazast es a vegen kezi kenyeztetest is budapesten?

 

babyfa Creative Commons License 2020.08.09 0 0 142

Hova jársz gyantáztatni? Szerintem amikor "vélelenül"hozzá ér fogj rá a kezére, persze véletlenül

Előzmény: johannsmith (139)


pierceirm Creative Commons License 2020.04.21 0 1 141

Tartós szőrtelenítő gépek - https://aliexpress.com Kb. 3 hónapja használok otthoni IPL szőrtelenítő gépet. Gyengültek és ritkultak a szőrszálaim, lassabban nőnek, és a szőrtüsző gyulladásokból is kevesebb van. Már így is szebb lesz a bőröm a bikiniszezonra. :) Nagyon remélem, hogy ha folytatom a kezeléseket, meg is szűnnek a szőrszálak.

stefan 0314 Creative Commons License 2019.12.23 -1 0 140

Olyan Ffit keresek aki szőrtelenítené Dec. 26_ Jan. 03 között érek rá. Helyem Bp. XI. ker van. 06_20_5306556 SMS-t

johannsmith Creative Commons License 2017.12.16 -1 2 139

Pár éve járok kozmetikushoz intim gyantára. Mostanában egyre többször van gyantázás közben merevedésem. A kozmetikus nagyon dekoratív nő, nem szól semmit, de úgy érzem, hogy tetszik neki, 

többször ér hozzá “véletlenül”, megsimogatja, fogdossa. Szívesen továbblépnék, de nem tudom mit tegyek. Valami ötlet? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.16 0 0 137

Hali!

Férfi fenék szőrtelenítést hogyan lehet házilag megcsinálni? Kicsit zavaró nekem hogy ott annyira szőrös! Még nem csináltam sose nem is tudom hogy lehetne csinálni! Segítsetek légyszi!

möszi24 Creative Commons License 2016.03.19 0 1 136

én most találtam egy szalont, ahol van kb. 15féle gyanta amiből lehet választani. az intim gyanta cukkorból szinte olyan volt, hogy alig éreztem. én tuti ezt fogom a jövőben kérni. ebben a szalonban még ami jó, hogy nem kell bejelentkezni, így bármikor ahogy időd engedi, oda mész, és leszedik. tökre segítőkészek voltak.
Skintim a szalon neve, a Mammutnál a Hattyúházban van.
az oldalukat most találtam meg, itt van több infó is róluk: www.skintim.hu
és ami fontos, hogy jó áron van!! és férfiaknak is végeznek gyantázást!

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 135

Nagyon èrdekes amit írtál. Örülök hogy van olyan aki ilyet is vállal. Minden jót neked!

Előzmény: _Barbara_ (134)
_Barbara_ Creative Commons License 2016.01.06 -1 3 134

Én borotválást vállalok intim területen elöl és hátul is Debrecenben. Ha szükséges, mivel masszőrként dolgozom, utána egy lingam vagy egy yoni  masszázs is beiktatható minden vendégemnek. A kettő nem jár együtt egymással, de kérhető, természetesen felárral. E-mail címem: impresszio@tvn.hu

777 km Creative Commons License 2016.01.06 -1 0 133

Sziasztok!

 

Én férfiként keresek Bp-en  olyan helyet ahol intim szőrtelenítést csinálnak.

Valahol baromi cikinek érzem h elmenjek egy ilyen helyre és a fenekemet meg a gátat stb legyantáztassak.

A feleségem szerint tiszta hülye vagyok h férfiként csupasz akarok lenni ott lent...

Van itt intim gyantázó kozmetikus, aki ezt olvassa :) ?

Érdekelne a meglátása és a véleménye!

szazacelkek@gmail.com

001Kicsivirág Creative Commons License 2015.09.01 0 0 132

Sziasztok!

már van olyan szalon Pesten is ahol nem kell egy hónapot várni hanem idöpont nélkül azonnal megcsinálják. Wax in the City-nek hivják! A nyugatinál nyitott, árban kicsit sem drágább és nagyon igényes.  

Virág 

Előzmény: Farkas84 (126)
001Kicsivirág Creative Commons License 2015.09.01 0 0 131

Szia, azt javaslom hogy borotva helyett próbáld ki a gyantázást, nekem azóta nincs ilyen bajom. A wax-in-the-city-nél pedig láttam benövés és gyulladás elleni szereket is. 

https://www.wax-in-the-city.com/hu/borapolo-termekek/

Előzmény: roflimao (61)
babyfa Creative Commons License 2014.09.23 0 0 130

tud valaki olyan szörtelenítő szalont ahol happy finish a vége?

baribaribárány Creative Commons License 2013.10.03 0 1 129

Próbáld ki az intim gyantáztatást!

Szakember végzi, pillanatok alatt megvan, nem fájdalmas...

Farkas84 is írta: intimkozmetika.hu

 

Bátran merem ajánlani őket!!!

 

Előzmény: Sityx (127)
mákos metélt Creative Commons License 2013.09.29 0 0 128

Most is van egy lealkudtuk oldal, ahol a villanófényes (majdnem) végleges intimszőrtelenitést csinálják intimre, ffiaknak is!

Előzmény: Sityx (127)
Sityx Creative Commons License 2013.09.21 0 0 127

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni, mégpedig az ügyben mit érdemes használni (intim területre) ami fájdalom mentes és gyors. Közel 30 éves férfi vagyok, úgy 14 éve borotválkozom intim területen. nagyon régen olyan 8 éve próbáltam ki először a szörtelenítő krémet. Így közel 10 év távlatából nem tűnt rossz ötletnek, hogy kipróbáljam ismét. Nem nagyon értettem hozzá ezért leemeltem a polcról egy sima veet krémet és kirpóbáltam, az eredmény, nem rossz, csak közel 1 óra elteltével iss úgy ég a zacsi, hogy valami Isteni kényszer kellene, hogy ismét használjam. Borotva meg nem tart sokáig. Heti szinten 1 maximum 2 alkalommal elő kell venni. Olvasgattam az előttem szólókat, a lézeres kezeléstől tartok, nem vagyok benne biztos, hogy nem árt. A gyanta szerintem talán a legfájdalmasabb, bár így utólag belegondolva, krém vagy gyanta, akkor gyanta. Mit tudtok tanácsolni elég gátlásos vagyok, hogy szakemberhez forduljak. Férfihoz azért nem mennék, mert férfi és hetero létemre nem szívesen mutogatom férfiaknak. Nőkhöz meg azért, mert vannak gátlások és mégis. A borotva jól bevált eddig is leszámítva, hogy a hatása pillanatnyi. Tulajdonképen másnap már érezni, hogy nem olyan selymes.

 

A segítséget előre is köszönöm.

Farkas84 Creative Commons License 2013.03.26 0 0 126

Sziasztok!

 

Én is sokat szenvedtem az intim szőrtelenítéssel,és eljutottam odáig, hogy mással csináltatom.

Nem bántam meg! A neten találtam a szalont. Intimkozmetika.com a honlapjuk.

Csak ajánlani tudom őket!

Fiúkat és lányokat is szőrtelenítenek! Nagyon profik,már egy éve járok hozzájuk, és 2 hónapja a menyasszonyom is. Ő is nagyon meg van velük elégedve!

Drágábbak, mintha magatoknak csinálnátok, de az eredmény önmagáért beszél!

Egy hónapot várni kell a bejutáshoz, de ez is azért van mert sokan járunk hozzájuk,ami azt bizonyítja, hogy ennyi ember nem tévedhet:) Megéri várni!

 

Peti

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2012.06.09 0 0 125

Nagy irtás volt itt sajnos... Eltűnt az a hozzászólásom is, amiben leírtam, hogy perpill egy Eveline nevű krémet használok. A többi pillanatnyilag piacon lévő nekem egyáltalán nem működött, ez elég jó. 

Előzmény: Gimre70 (124)
Gimre70 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 124

Szia

 

És milyen szörtelenítő krémet javasolsz? De olyat ajálj ami az intim területekre is jó, mint pl a herezacskó ezt nagyon nehéz borotfával "kezelni". Előre is köszi

Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 123

Tisztázás végett orvosi krém nem kell és marad a szöőrtelemítő krém!!

 

Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 122

Algériás vagy a borotvára ennyi. Nem kell krém meg kutya füle sem. Vagy borotválkozol tovább és megszokja a bőröd pár hónap alatt vagy marad a krém!!

Előzmény: G_Imre70 (121)
G_Imre70 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 121

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget kérnék. Leszoktam borotválni a lábam, de a combomon sok apró piros pöttyök és pattanás is van ezeket hogy lehet eltüntetni voltam orvosnál, adott rá kenöcsöt, de nem ér kutyafülét sem. Vettem egy régebbi arcszeszt (figaró) és azzal is próbáltam utána kezelni. Lehet, hogy érzékeny vagyok a pengés borotvára? Sajnos Cukorbeteg vagyok ez is befolyásolja a pattanásokat és a sok apró pöttyöt szőrtüszőgyulladás? A Veet szörtelenítő krém hatásos? Vagy a Depilán, amit nem tudom, hogy hol kapható.

 

funky_shift Creative Commons License 2011.05.23 0 2 120

Gyantázás után

 

femmed Creative Commons License 2011.05.22 0 0 119

Intimkozmetikust keresek, mennyiért tüntetik el végleg a szőrt,mindig erösebben szőrösödik.Ha az ember Őserdőt hord magán nehezebb a tisztántartás. 

Előzmény: intimkriszti (101)
femmed Creative Commons License 2011.04.22 0 0 117

EGYÁLTALÁN HOL LEHET ILYEN INTIMKOZMETIKUS TALÁLNI? KISZEDETNÉM VÉGLEG A SZÖRT.

Előzmény: intimkriszti (101)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.02 0 0 116

Érzékenyebb részeken, mint pl. a herezacskó, infralámpás előmelegítés, csipesszel egyszerre akár több szálat is megfogni, és lassan húzni. (Tehát nem rántani vagy tépni, mert az fáj és a szőrszál megvághatja a bőrt is.) Így lehetnek olyan szálak is, amelyekkel a hagyma is kijön. Azokkal már a jövőben kevesebb gond lesz. Egyéb helyekre kiválóak az elektromos epilátorok, vékonyabb és ritkább szőrök nőnek - hosszabb távon.

femmed Creative Commons License 2011.02.17 0 0 115

Merre lehet ilyet találni, mert nagyon sürün nő vissza...mennyibe kerülhet egy ilyen szörtelenités?

Előzmény: intimkriszti (101)
silentboy Creative Commons License 2011.02.10 0 0 114

Sziasztok!

Én vettem egy BRAUN Silk épil SoftPerfection. És azzal szoktam tolni mindenfelé. A hadművelet után testápolóval bekenem a szőrmentesített részt és kész is. Fürdés után megint testápoló és 1-2 nap után a piros pöttyök sincsenek. Elvétve előfordul hogy a csúnya szőrszálak nem találnak felszínre. De szerencsére nem túl sok ilyen van. Kb. 2hetente kell akciózni.

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.02.09 0 0 113

Sokszor ajánlottam az Opilca krémet, most viszont muszáj szólnom, hogy kész, vége... Új összetételt kapott, ami nagyon klassz, csak éppen teljességgel hatástalan. Nem ér semmit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!