Keresés

Részletes keresés

snowman Creative Commons License 2000.09.28 0 0 7
Alapvetően én is a természetes szelekció híve vagyok, bármilyen kegyetlenül is hangozzék, de senkinek nem kívánom, hogy a jelenlegi helyzetben akár csak a döntés közelébe kerüljön, bármilyen minőségben is.
SPORI-Nagyecsed Creative Commons License 2000.09.28 0 0 6
Tisztelt TV2!
Ma reggel is küldtem 2 linket,de az egyik nem szuperál,ezért elküldtem az egész oldalt a joreggelt@tv2.hu-ra.Sok-Sok szívszorító kép van rajta a sziámi ikrekről,szerintem mutassátok be mindenképpen!

Lintényi Levente

Előzmény: SPORI-Nagyecsed (5)
SPORI-Nagyecsed Creative Commons License 2000.09.28 0 0 5
Csak a képek megnézése után értettem meg hogy milyen traumát jelenthet ez a szülőkre nézve is.Megrendítettek a képek,s szerintem én nem tudnám elviselni hogy ilyen utódom legyen!
Előzmény: SPORI-Nagyecsed (4)
SPORI-Nagyecsed Creative Commons License 2000.09.28 0 0 4
Itt vannak a legújjabb linkajánlataim,éppen a sziámi ikrekről:

www.ncstuff.com/people/bunkerce.htm /egy kínai sziámi ikkerpár/

www.medsat.med.utah.edu/WebPath/PEDHTML/PED024.html /Itt cenzúrázatlan képeket láthattok a sziámi ikrekről,CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!!!!!!Itt több mint 100 képet láthattok,a nyilak segítségével mozoghattok.

Lintényi Levente

Előzmény: SPORI-Nagyecsed (2)
kirk kapitány Creative Commons License 2000.09.27 0 0 3
Tegyük fel az egyik megmenekül milyen érzés lesz az neki, ha felnő, hogy a testvére meghalt és ő ezért él és a családnak, a szűlőknek milyen érzés , hogy a halába küldtek egy gyereket.
SPORI-Nagyecsed Creative Commons License 2000.09.27 0 0 2
Az ilyen eseteknél szerintem az orvosra kell hagyni a döntést,mert még mindig jobb egy viszonylag egészséges utód mint két halott gyermek és a bűntudat hogy az egyiket meg lehetett volna menteni!

Én semmiképpen sem hagynám veszni mindkét gyermeket!

Levente

Előzmény: TV 2 (-)
dr_bubo Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1

Milyen elete lesz ennek a szetvalasztott embernek?
Torz szulott lesz, bizonyos funkciokra keptelen. Elet ez?

Nagy baj, hogy az ember a termeszetes kivalasztodast probalja megszuntetni sajat fajara nezve.
Bubo

meditativ Creative Commons License 2000.09.27 0 0 0
Kedves TV2,

megmodhatja ezt "külsős" ? Nem nagyon személyes, egyedi döntést kíván ez meg ? Hogy adhatnánk mi tanácsot, akik soha nem voltunk ilyen helyzetben ?

Vajon milyen módon lehetne itt alkalmazni a
"csak olyat cselekdjetek másokkal,amit szeretnétek, hogy veletek cselekedjenek" aranyszabályt ? Szabad-e itt bármit is kijelenteni ?

Üdv

Meditatív

Előzmény: TV 2 (-)
TV 2 Creative Commons License 2000.09.27 0 0 topiknyitó
Életmentés vagy gyilkosság? Hetek óta tart a vita arról, hogy az egyik gyerek életének megmentéséért szabad-e a biztos halálba küldeni önálló életre képtelen testvérpárját? Egyáltalán dönthet-e a szülő gyermeke életéről? Ha dönthet, hogyan dönti el, hogy melyiket mentse meg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!