Keresés

Részletes keresés

Nemka Pál Creative Commons License 2019.01.20 0 0 84

D. Kata bibircsókos képű, most is szeretni?

 

 

 

 

 

Előzmény: kattantbob (82)
Netty/adács Creative Commons License 2007.03.06 0 0 83
Éljél már kint néhány évet v. forgass filmet! Majd meglátjuk, te jobb leszel-e! Én csípem a Katát. Ha kiröhögnének te sem biztos, hogy tudnál röhögni. Nőből van a szerencsétlen, hát joga van érzékenykedni. Ami a kollegákat illeti szerintem vannak olyan tökös legények, hogy bevallják ha tényleg útállják. Ez nem történt meg.
Előzmény: MGperY (79)
kattantbob Creative Commons License 2006.08.06 0 0 82
Dobó Kata egy orosz milliárdost szeretni már több, mint négy hónapja.
kábelbúvár Creative Commons License 2006.07.21 0 0 81

A Best magazin információi szerint fél Budapest tudja már, hogy Dobó Kata otthagyta Andy Vajnát, akivel már több mint hét éve voltak együtt, bár össze nem házasodtak. A pletyka abból a fél mondatból indult, amit Dobó még május végén ejtett el, miszerint nem olyan könnyű rászánni magát a szakításra annak, aki egy többéves kapcsolatban él. A lap Dobó ismerőseire hivatkozva állítja, hogy a színésznő feszültségét ékszerei csillogása sem képes leplezni (?), sőt azt is meglebbenti, hogy pár hónappal ezelőtti kórházi kezelésének sem vírusfertőzés, hanem rossz idegállapota volt az oka.

 

De káááár !!

laca137 Creative Commons License 2006.05.20 0 0 80
akkor megtalálta zsák a foltját :)
Előzmény: MGperY (79)
MGperY Creative Commons License 2006.05.15 0 0 79
"Dobó Katát és Andy Vajnát egy emberként utálja a stáb minden tagja
a Szabadság, szerelem forgatásán. Katát azért, mert eljtátsza a
hollywoodi sztárt, közben brutálisan felkészületlen, és még mindig
képtelen kimondani akcentus nélkül egy magyar mondatot. Egy
hónapja a Bem szobornál 600 statiszta röhögte ki, amikor
harmadszorra is azt mondta a "Barátaim, magyarok!" helyett, hogy
"Barátaim, mogyorók!". Ez még nem lett volna baj, de Kata - akit a
stáb csak Miasszonyunknak hív a háta mögött - meg is sértődött a
nyomorultakra, majd sírva fakadt.

Vajnát meg azért gyűlölik, mert fedezi a csaj hibáit és nem köszön
senkinek. A stábból származó pletyka szerint Vajna rá akarta venni
a rendezőt, hogy nyilatkozza azt, hogy casting alapján választotta
a szerepre, de ez annyira képtelenségnek tánt, hogy végül maga is
elállt ettől a verziótól. Ja, és Vajna még a film forgatása előtt
tett egy kísérletet, hogy Katára ne a fő-, hanem a második
legfontosabb szerepet bízza, mire a csaj elköltözött tőle. A vén
kujon tíz napig bírta a puncimegvonást, aztán beadta a derekát."


http://tyrell.hu/pipermail/subbacultcha/2006-May/000275.html

Előzmény: pitipatt (76)
pitipatt Creative Commons License 2002.08.16 0 0 78
És lehet, hogy akkor szívesen "felhúzná a bocskort" is újra:o))))
Előzmény: Joys (77)
Joys Creative Commons License 2002.08.16 0 0 77
Nem kell olyan nagy ügyet csinálni abból, hogy Dobó Kata összeállt Andy-vel.Utóbbinak legalább lesz néhány kellemes éve és a film-szakmában kivívott presztizse és pénze révén most megpróbálja futtatni Katát.Nincs könnyű dolga.
Los Angelesben ezrével futnak a Dobó Katához hasonló jó külsejű lányok, mind arra vár, hogy felfedezzék és még beszélnek is angolul,nem úgy, mint Katánk.Minden esetre egy epizód- szerepet már sikerült kiharcolnia /Rollerball/ Andy révén, valamint korábban egy egyszavas szerepet Robert de Niro ismert krimijében.Ennyi és nem több.Ne sajnáljuk tőle. Pár év múlva majd hazatér, mikor vége lesz a románcnak, csalódottan, kiégetten, de addigra itthon se kell majd, hiszen a közelébe se érhet olyan friss tehetségeknek, mint pl.Ónodi Eszter,vagy Oroszán Szonja.
Éljen hát addig is boldogan Andy Vajna oldalán!
pitipatt Creative Commons License 2002.08.15 0 0 76
Kovács Dobó Katica nem olyan hülye, mint ahogy többen leírtátok. Sőt. Nagyon is sok esze van, mert hamar felismerte, hogy a tehetsége által vajmi kevés esélye lehet arra, hogy a hőn áhított sztárságot a járulékaival együtt magáénak tudhassa. És mint tudjuk, a cél szentesíti az eszközt. Bevetette hát az egyéb adottságait, és valljuk be, azért nem a tizenkettő egy tucat kategóriába tartozik. (egyelőre plasztika nélkül is) Nem lehet könnyű dolga, az már biztos, mert válogathatna a jobbnál jobb palik között kedvére, de akkor csak a kis Kata maradna mindig. Kemény meló lehet nap mint nap Endrút ölelgetni, csókolgatni, az egyebekről nem is szólva, ebbe inkább most nem gondolok bele, mert most ettem, és mindezt úgy csinálni, mintha ez lenne a legcsodásabb dolog a világon. Mellesleg látni már a változást a színészi képességeiben is, mert olyan meggyőzően mondta valahol a tévében, hogy Endiben megtalálta a társat, az apát, a tiszta szerelmet, stb. hogy már majdnem el is hittem neki. Pénzről, karrierről szó sem esett:o)))
Intruder1899 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 75
Szerintem ritka gusztustalan dolog valaki olyat fikázni, vagy akárcsak infókat adni valakiről, akivel együtt élt az ember.

Ez valami olyasmi mint a "küldj pucér képet az exedről, én majd felteszem a netre!!".

Egyébként "médiák" nincs.
Médiumok vannak.

Előzmény: Csilla Edina (74)
Csilla Edina Creative Commons License 2000.10.18 0 0 74
Kedves "asszem"happe !
Azert ne vedd ugy a szivedre amiket mi itt firkalunk!Mellesleg azzal egyettertek , hogy a Story es a Mai nap idiota pletykalap,de azt igazan nem ertem , hogy ha teged ilyen erzekenyen erintenek a mi hozzaszolasaink ezen a web site-on - ami mellesleg a szabad hozzaszolasra es velemeny kifejezesre volt tervezve - akkor mi-a-banatnak nyitod ki es toltod draga idodet azzal , hogy olvasod ?! Es raadasul meg a hangulatodat is rongalod vele.Vagy talan Te "sem sem" vagy magasabb szinten? Netan Te mar olyan hires vagy , hogy Rolad is irogatnak ezek a csunya lapok ?Vagy csak dilettans?
Mellesleg meg ha fol is fujnak dolgokat ezek a pletyka lapok ,tudod,azert alapjuk mindig van.Neha pedig az igazsag olyan gusztustalan, hogy nem is lenne izleses mashol irni roluk mint ezekben az ugymond ocsmany "mediakban".
Ez pedig az en velemenyem.De azert nincs harag.
happe Creative Commons License 2000.10.18 0 0 73
hatha egyszer ti is olyan hiresek lesztek hogy a story magazin meg a mai nap meg a tobbi idiota pletykalap rolatok fog cikkezni kb hasonlo stilusban..

asszem akkor meg fogjatok erteni hogy a hozzaszolasaitok alapjan ti sem sem vagytok magasabb szinten mint amilyennek hiszitek a csajt...

ilyeneket irni valakirol hogy "rohadt kurva", stb., raadasul ismeretlenul kivalo jellemre vall... nezzetek korul eloszor a sajat hazatok tajan, kedves mintaszemelyisegek...

akinek nem inge...

kockasfulunyul Creative Commons License 2000.10.18 0 0 72
Nem is kockás a füle...
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.18 0 0 71

Nono, nyuszikám!

Előzmény: kockasfulunyul (70)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.10.18 0 0 70
off

Lesz még olyan, hogy a nyúl viszi a vadászpuskát. No meg én el is repülök, ha kell...

Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.18 0 0 69
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.18 0 0 68
Off

Indul a nyúlvadászat!

Előzmény: kockasfulunyul (67)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.10.18 0 0 67
Hm, nos akkor Katicával kapcsolatos érzéseim csak erősödnek...
Előzmény: Herr Qles (66)
Herr Qles Creative Commons License 2000.10.18 0 0 66
Az lehet, hogy elhangzott Für Anikó szájából is, de akkor ez bizony plágium volt, ugyanis e klasszikus aranyköpés két éve a médiahajón hangzott el Dobó Kata szájából (tévében én magam láttam és hallottam!), amikor a riporter azt a fantáziadús kérdést tette fel a kissé borongós tekintetű (talán másnapos) Katánaki, hogy 'Hogy vagy?' Erre mondta sajátszájúlag Dobó Kata, hogy 'Olyan depi vagyok, hogy mindjárt öngyi leszek!'
Úgyhogy kedves Kockásfülü, talán mégsem olyan nagy véletlen, hogy Magyarországon mindenki Dobó Katával azonosítja ezt a mondatot. :o)
Előzmény: kockasfulunyul (65)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.10.18 0 0 65
Én már leírtam a véleményemet ezzel az üggyel kapcsolatban, de Kata agyi képességeit nem minősíteném az alábbiak szerint. Főképpnen, hogy olyan mondást (lásd alább) fűznek az ő nevéhez, ami nem tőle hangzott el, csak "olyan jópofa dolog " társítani vele. Ezt a Fűr Anikó mondta viccből a mai patacipős lányokra az egyik (és általam egyetlen látott) Friderikusz Show-ban. Hogy azóta miért lett a Dobó Kata nevéhez fűzve, azt nem tudom, de mindenesetre jellemző. Kata színészi képességeit nem tartom semmire és ezt csak azért írtam, hogy tisztázzam a helyzetet.
Előzmény: Herr Qles (64)
Herr Qles Creative Commons License 2000.10.17 0 0 64
Nem tudom, miért vagytok így kiakadva: egy olyan amputáltagyú, minuszos IQ-jú liba, aki úgy fejezi ki magát, hogy 'Olyan depi vagyok, hogy mindjárt öngyi leszek.', képtelen más perspektívából nézni az életét, mint az ősi női vezérelv szerint: 'Fogat össze, lábat szét!'
Marla Creative Commons License 2000.10.17 0 0 63

Vagy netán a saját karmádra céloztál sejtelmesen vagy ez volt az éberségi próba...
Marla Creative Commons License 2000.10.17 0 0 62

Kedves Csilla Edina!

Mi az, hogy karma? Hm? Valakinek a végtagján a hosszúra nőtt köröm vagy a karmája?
(Esetleg hosszúra nőtt az is...)

Csilla Edina Creative Commons License 2000.10.09 0 0 61
Karma
Csilla Edina Creative Commons License 2000.09.25 0 0 60
A fia nem kabszeres.Dear Brutal Veteran a TJ-re gondoltal?
Szegeny Marlon"bra.O csak szallasado volt a kezdetnek LA-ben.Es urugy ,hogy lehessen kire panaszkodni szegeny Cinderellanknak.Es ahhogy ez a meseben lenni szokott nyomorusagaban megsajnalta ot a kiralyfi es sarga olasz paripajan kastelyaba vitte.
HA Creative Commons License 2000.09.25 0 0 59
Igazán klasszak a hozzászólások, de egyet tisztázni kellene. Az, hogy a Dobó Kata kivel fekszik le tényleg magánügy. De hogy szinésznőnek egy utolsó senki az biztos. Persze csinos, vörös hajzuhatag, formás popók, de tehetség az a nullával egyenlő.
Nem tudom ebből mit tud kicsiholni az Andrew Vajna.De lehet, hogy esténként csak köszörülgeti, aztán semmi több......
Marla Creative Commons License 2000.09.25 0 0 58

Dobó Kata valahol visszaemlékezett arra, hogy már a gimnáziumban összeszűrte a levet a testnevelés tanárjával. Lehet, hogy már ő sem az első volt...?
Brutal Veteran Creative Commons License 2000.09.25 0 0 57
Dávid gyerek már régen a levesben van. Ő volt a férj, de már el is váltak. Kovács Kata első komolyabb palija nem más volt mint a nagy: Hajas Laci a scissorhands grandmaster (őszerinte).
Utána Dávid gyerek, akit a Miniszter forgatáson csak Marlonbrandonak hivtak, mert reciproka volt a tehetsége az emlitettnek.

Csilla Edina:
csak, hogy biztosak legyünk, hogy nem szivatsz mindenkit! Hogy hivják VajnAndris itthoni jobbkezét, egyik kedvenc támaszát? Te is ismered! (csak annyit, hogy ő is nő:o))
És mi van a kábszeres fiával?

Előzmény: Marla (56)
Marla Creative Commons License 2000.09.25 0 0 56

És a Dobó Kata férjéről mi hír? Akihez, mint írták a lapok, férjhez ment. Miután a Kamarás Ivánt, Stohl Andrást, stb. ejtette. Egyáltalán ki ő?
Detonátor Creative Commons License 2000.09.25 0 0 55
Kíváncsivá tettél! ;)
Előzmény: Csilla Edina (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!