Keresés

Részletes keresés

vanda6870 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 35

Szia Vadik.

 

Köszi az infót. A barátnőim is dicsérték a helyet. Ezen a hétvégén lemegyek a TAOba.Kipróbálom a sushit is .A kedvenc kajám.

Vadik Creative Commons License 2009.12.13 0 0 34

 

Szia Vanda!

 

A Tao nagyon jó hely lett. Alig vártam, hogy újra megnyisson. A berendezés kreatív a zene szuper. A sushiról bővebben holnap. Ma este  fogom kipróbálni!!!!!!!!!!!

A bulikról és az étel ,ital kínálatról többet megtudsz, ha felmész a honlapukra.

www.clubtao.hu

 

 

Előzmény: vanda6870 (33)
vanda6870 Creative Commons License 2009.12.11 0 0 33

Sziasztok

 

 

 

Új vagyok itt. Milyen hely az a TAO.Tényleg sushi is van?Jól láttam,hogy egy meztelen csajról lehet enni? hú de buli:)

endi36 Creative Commons License 2009.12.11 0 0 32
Szia Vadik! Én is alig várom már a laser show-t!!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz!
Vadik Creative Commons License 2009.12.09 0 0 31
Én is voltam a barátaimmal a mikulás partyn. A Tabut is szerettem, de a Tao szerintem még annál is jobb. Nagyon várom már a laser show-t is 12.-én biztos, hogy ott leszek.
Előzmény: endi36 (30)
endi36 Creative Commons License 2009.12.09 0 0 30
Én múlt héten voltam a Tao Clubban a Mikulás bulin. Fantasztikus volt!!
Nagyon jól éreztük magunkat a csajokkal, szuper a hangulat, a hely, a zene!!!!
Csak ajánlani tudom!!
zip code Creative Commons License 2009.11.20 0 0 29

Sziasztok

 

Rátaláltam erre a topikra és nem tudtam elmenni anélkül, hogy meg ne említsem, milyen kis gyöngyszemet találtam Óbudán. Egy étteremről van szó, ahol élőzenével teszik hangulatossá az ottlétet. A kaja nagyon jó. Emellett elég sok lehetőség van más irányú szórakozásra is. Van pianobár, discó, közösségi rendezvényeket is lehet tartani. Szóval, érdemes kipróbálni a helyet. Ezen az oldalon bővebb infókat is találhattok: http://ujsipos.hu

monica24 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 28
Sziasztok!

Biztosan emlékeztek még a TABU szórakozóhelyre!! A Mammut II. 4. emeletén.
Egy ideig zárva volt, felújítás miatt, de mostanában megnyitott TAO néven! Nagyon jó lett a hely!!!! Igaz még csak a honlapon láttam, hogy milyen a belső kialakítása, de nagyon jól néz ki!
http://www.clubtao.hu
zimmermann Creative Commons License 2008.06.04 0 0 27
Nah igen a ZP-s koncertek!!!Néztétek már a júniusi programot?Vagy csak a Paradise Lostig jutottatok? :D Guilty Parties (ska), Belga, Ladánybene 27, Quimby, Magna cum Laude, European Mantra, Alvin, Besh o Drom, Kowalsky, Irie Maffia, Péterfy Bori....és sorry azoktól,akiket kihagytam, de szerintem júniusban sátrat verek a parkban, hogy haza se kelljen mennem két koncert között :) Utána úgyis jön a Sziget!
Előzmény: Rocky83 (25)
Ernella Creative Commons License 2008.06.04 0 0 26
Én is a ZP-ra voksolok! :)
Kicsit Woodstock, kicsit Hajógyári... :D Pár napja voltam Mystery Gang koncerten, de nagyon erős hónap a júniusi, úgyhogy stabil vendégre számíthatnak bennem :D Az biztos, hogy Paradise Lost-on ott csápolok az első sorban! :)

Előzmény: Rocky83 (25)
Rocky83 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 25
Szerintem a Zöld Pardon az igazi!
Rengeteget csinosítottak rajta az elmúlt években és eddig sosem csalódtam benne. Közép árkategóriás, viszont minden este marha jó koncerteket nyomnak! :)
Csak pozitívat tudok a helyről mondani! :)
Watching Creative Commons License 2007.04.01 0 0 24
Hogyha úgy nézzük akkor egyik szórakozóhely sem olcsó.
Előzmény: cstan (19)
toontastic Creative Commons License 2004.11.05 0 0 23
Tudtok mondani olyan szórakozóhelyet Budapesten, amit nyugodt szívvel lehet ajánlani egy külföldinek?
palackos Creative Commons License 2000.07.29 0 0 22
most jottem a gatrol (kopaszi)a koncerteket elmosta az eso, de ha valaki siet meg biztos bele kostolhat tucituci-ba
belepo mar nincs
csoki
pl.
von Schwarz Creative Commons License 2000.07.29 0 0 21
Én egyszer voltam a Bedrockban, menekültem is hamarosan. Egyszerűen ócska. A közönség pedig, hát hogy is fogalmazzak, nem üti meg egy kis szabolcsi falu diszkójának a szintjét. Kerüld el.
Előzmény: 4ndr3w (20)
4ndr3w Creative Commons License 2000.07.29 0 0 20
A Bedrockról senki nem is hallott semmit? :-(
cstan Creative Commons License 2000.07.29 0 0 19
mindenki úgy istaníti azt a Zöld Pardont!
Én egyszer egyik részegségemben letévedtem, nekem nem tetszett. nem is valami olcsó, meg valahogy nem jött be. bár nem töltöttem ott túl sok időt.
minus3 Creative Commons License 2000.07.29 0 0 18
Hát kedden Trafó, szerdán Bassmaker, csütörtök
szünnap, péntek Jailhouse, szombat aktuális party.
Egyébként meg Zöld Pardon, meg Liszt Ferenc tér...
von Schwarz Creative Commons License 2000.07.28 0 0 17
A hely melege ne riasszon. Nekem soha semmiféle kellemetlenségem nem volt. A legdurvább dolog, hogy megnéznek, kábé ugyanazon a szintén, mint bármelyik szórakozóhelyen. Egyszer próbáld ki, állati jó hely.
Előzmény: aPuska a Hős (15)
Cirbissa Creative Commons License 2000.07.28 0 0 16
Aki szereti a drum and basst az huzzon every szerda a Batthiany terre a BASSMAKER hajora.
Ami egyebkent a Titanic, ha igy osmerosebb.
Kivetel a Sziga'hete, akkor sunnap.

aPuska a Hős Creative Commons License 2000.07.28 0 0 15
Üdv!
Capelláról hallottam már zengeni ódákat: igényes műsor, drága árak, de a belépő lefogyasztható. Csak engem riaszt a hely melege? Sokak szerint pont emiatt fordul meg ott sok jó nő...
Lizas Creative Commons License 2000.07.19 0 0 14
egyébként nincs valami jó ötletetek, hová érdemes elmenni szombaton?
Lizas Creative Commons License 2000.07.19 0 0 13
nem volt valaki a Quimby koncerten szombaton a pardonban?
Zmac Creative Commons License 2000.07.19 0 0 12
Egyik kedvenc szórakozóhelyem a Gerecsében van, Tardos falucskától kb. egy kilométerre. Sajnos jó ha egy héten néhány órára eljutok oda... :)))
Lizas Creative Commons License 2000.07.19 0 0 11
az olds klub se egy utolsó hely
vagy mondjuk a zöld pardon
ott néha jó zenét is ki lehet fogni
Gali Creative Commons License 2000.07.19 0 0 10
Szia 4ndr3w !
Köszi a címet .A Bedrockot nem ismerem, de ha megnézed akkor várom a beszámolót :))

Ezres Klub
Egy közepes terem, zene is közepes, árak olcsók igénytelenség jellemezte, leülni szinte lehetetlen...nekem nagyon rossz volt a tapasztalatom...

4ndr3w Creative Commons License 2000.07.18 0 0 9
A Bedrock nevű helyről tud valaki valamit mondani? Most költöztem a környékére és kíváncsi vagyok, érdemes-e megnézni...
4ndr3w Creative Commons License 2000.07.18 0 0 8
Kertészeti és Élelmiszeripari Egyetem Klubja, a Móricz Zsigmond körtől kell elindulni a Villányi úton, kb 10 perc gyalog. Mulder nyilván tanévre gondolt, mert csak akkor van nyitva. Különben tényleg jó hely, régebben sűrűn jártunk oda.
Szerintem a legjobb az Újvár Klub, az alsó helyiségben nagyon jó bulik szoktak lenni. A SOTE nekem sem szimpatikus és ráadásul drága is.

Ja és a Klub104 sem egy túl rossz hely, a Kandó Koliban (Bécsi út).

Gali Creative Commons License 2000.07.18 0 0 7
Szia mulder_ !

Merre lehet megtalálni ezt a KEK -et ?

"csak egy a baj..csak evkozben van nyitva"
Most nem evkozben van ? :)

Előzmény: mulder_ (6)
mulder_ Creative Commons License 2000.07.18 0 0 6
Szerintem a KEK a legjobb hely...Minden van:sok no,pia(viszonylag jo aron).....

csak egy a baj..csak evkozben van nyitva.

A masik legjobb hely Kecskemeten a Club Silver. Igaz kicsit draga, de ha be akar nozni az ember feltetlenul el kell oda mennie....

mulder s.a.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!