Keresés

Részletes keresés

Kockacukorpiercing Creative Commons License 2010.06.16 0 0 79
Szia az első pár hétben nem tanácsos ki be szedegetnek.. de ha begyógyul akkor 1-2 órát kiszedve simán kibír.... a legfontosabb a higiénia! sose piszkáld az ékszert koszos kézzel mindig tiszta ékszert rakj be.. és így tovább

Ha bármi kérdésed lenne akkor stanby0519@hotmail.com címre nyugodtan nagyon hamar próbálok válaszolni és ez bárkinek szól akinek piercingel kapcsolatos kérdése van több mint 4 éve vagyok a szakmában szóval túlzás nélkül járatos vagyok ebben a témában...
Előzmény: S1edge (76)
Kockacukorpiercing Creative Commons License 2010.06.16 0 0 78
Szia abszolut elviselhető hogy hol érdemes csinálni háát privátban leírom neked vagy irj a stanby0519(kukac)hotmail.com címre... és megbezséljük
Előzmény: Pityus0242 (77)
Pityus0242 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 77
Helló!:D
Aszt szeretném emgtüdni hogy a szemőldök pc menyire fáj megijenekk?:O:Pmeg hogy hol érdemes csináltatni?:O


S1edge Creative Commons License 2009.08.14 0 0 76
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne azokhoz, akiknek már van szemöldök pj-jük. Én szeretnék, csak van egy problémám. Kung-fuzom, heti három edzésem van, ahol nem lehet benn a pc. Mennyire viselné meg, ha heti háromszor ki-be raknám?
Köszi a választ,
S1edge
picilany18 Creative Commons License 2009.08.11 0 0 75
Óriási köldök piercing akció a Westend Tattoo & Piercingben augusztus 15-ig CSAK 4000 ft ékszerrel és szúrással együtt.
Szemöldök piercing szúrással és ékszerrel csak 4000 ft.
miss mama Creative Commons License 2009.07.16 0 0 74
Ha van köztetek nyíregyházi akit érdekel egy jó piercinges akkor szóljatok!
Én 14-én csináltattam nála a köldökömet és a nyelvemet is és eddig minden a normál módon zajlikXD Plusz nagyon jó árban dolgozik! :D
nyusz91 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 73
én egy hónapja csináltattam köldök piercinget, nekem szúrták. az első hétben nagyon begyulladt, ujjnyi vastagra duzzadt a hús körülötte. pedig kentem betadinnel, azt ajánlotta a pasi. aztán visszamentem a szalonba, ahol csinálták, és kicseréltettem kisebb peircingre, ugyanis ami először lett berakva, naon piszkálta a friss lövést. szóval kicserélte kisebb mintázatú és hosszabb szárú piercingre (amit magam vittem). vettem 100%-os alkoholt a patikában, azzal ecsetelgettem jó 3 hétig, mire szépen leapadt a gyulladás. azóta vtam Balatonban, napoztattam is (ezeket a lövést/szúrást követően 3-4hétig tilos).

viszont nekem is a felső része állandóan éppen hogy csak gennyezik. nincs begyulladva, mégis egy tiszta fehér genny jön belőle.
rájöttem, hogy ez csak akkor van, ha kicserélem, piszkálgatom vagy hason fekve alszom éjjel.

tapasztalataim szerint, ha vkinek a füllyuka a fülbevaló cserélgetéstől hajlamos begyulladni v fájni, az illető a piercingekkel is így járhat.

piercing is befolyásolja a begyulladás esélyét. mutatom:
itt volt ujjnyi vastagon bedagadva. a pillangó csápja intenzíven érintette a frissen szúrt husit, szárnyának alja pedig bökte a hasamat. és ahogyan ültem, feszült az egész. mozgatni sem tudtam, mert rövid a szára. (ékszerésszel kicsit átalakíttatom, és akkor már remélhetőleg tudom hordani. túl szép ahhoz, hogy csak a dobozkájában pihengessen.)
ennél a lepke szépen beleül a köldökömbe.nincsenek kiálló csápjai és a szárnya alja is le van kerekítve. nem szúr és kényelmes. és a bedugó része is hosszabb, tehát tud mozogni.

ajánlom mindenkinek, hogy csak olyan piercinget válasszon, amiről azt gondolja, hogy tudni fogja viselni. pórul ne járjon, mint én :)
Előzmény: heszty90 (63)
picilany18 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 72
Nyugodtan csináltasd meg, de szem előtt kell tartani az utókezelési információkat. Nekem mindig bejött amit ott olvastam és elég olcsón is dolgoznak. Asszem nem véletlen csináltattam az össszes pcm náluk. :)
BoriBori Creative Commons License 2009.02.26 0 0 70
Sziasztok!
Tanácsokat szeretnék kérni.
Mennyire fáj a köldök piercing és mennyi idő aladt gyógyul be?
Én szeretnék köldök piercinget de olvastam hogy sok mindenkinek begyullad és 1-2 hónapig nem szabad/érdemes strandra vagy úszodába menni,de én másfél hónap múlva strandra megyek a barátokkal.meg merjem előtte csináltatni vagy nem?

Előre is köszönöm a segítséged!!!
Csilluka21 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 69
Április közepén csináltattam köldök piercinget.Kb. 3 honapja van bennt.A köldökömnek a felsö része állandó gyulladásban van,már mindent kiprobáltam de semmi nem használt.Ti mit ajánlotok?
heszty90 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 68
igen, mikor visszamentem két hét mulva, akkor mondta (amit végülis tudtam) hogy csak szeptemberben érdemese visszatetetni, mert ha megyek strandolni akkor fertőződhet...
Előzmény: Elvie (66)
nocyka Creative Commons License 2008.06.17 0 0 67

Sziasztok!

csak az a kérdésem lenne, hogy mennyi idő után lehet kicserélni a köldök piercinget?

írjatok léci fontos! köszi puszi

Elvie Creative Commons License 2008.06.12 0 0 66
:(((

Sajnos, nem tudom, hogy mi van ilyenkor! Nekem kb egy-két hónap alatt begyógyult, és soha nem vérzett. Akkor se amikor szúrta, talán max. egy csepp vér folyt ki.
Szerintem inkább pihentesd! Főleg így nyáron...
Sok sikert!
Előzmény: heszty90 (65)
heszty90 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 65
szúrta, de végülis már mindegy, mert benőtt a lyuk. legalábbis azt hittem, mert nem tudtam bedugni a piercinget, akárhogy próbáltam, és multhét hétfőn visszamentem a piercingeshez. Ő azt mondta hogy kikell nyomni a gennyet ami benne van, azt mindenképp, még akkor is ha nem akarom visszatetetni. Mert nekem nem jött semmi belőle, mikor benne volt a piercing, meg akkor sem amikor szúrta. Azt mondta magamnak is kitudom szúrkálni a gennyet, de inkább nem vállaltam, és miután megcsinálta, szerintem egyáltalán nem tudtam volna magamnak:S Nagyon fájdalmas volt, de nem érdekelt, muszály volt, mert elfertőződött volna. 1 hét alatt begyógyult, még egy hetet várni kell, és akkor visszalehet rakni. De nem tudom hogy visszarakjam e, mert itt a szünet, és kitudja mikor gyógyulna be úgy hogy elmehessek strandra nyugodtan? Nem tom megéri e, vagy várjam meg a nyár végét, és ősszel visszatetetném. Barátnőm már közel fél éve rakatta be, és tegnap mutatta, hogy ha kiveszi, neki még mindig vérzik, és a genny is jön belőle. Olyankor mi van? Elmúlik valaha?
Szerencsére vadhús nem nőtt oda, csak a genny miatt volt kemény.
Köszi a hozzászólást:)
Előzmény: Elvie (64)
Elvie Creative Commons License 2008.06.02 0 0 64
Lőtte vagy szúrta az illető?
Előfordulhat, hogy vadhús nő oda, ismerek ilyet! :( Meg kellett műteni. Na, neki pl lőtték.
Előzmény: heszty90 (63)
heszty90 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 63
sziasztok! Közel két hónapja csináltattam köldök piercinget, és nagyon bevan gyulladva. Aki csinálta azt mondta hogy kenjem Bepantennel, kentem is, most meg egy másfél hete nagyon bevan gyulladva. Amikor betette nem is vérzett és utána nem is gennyezett meg semmi, most vettem ki először, ma. Éjszakára lehet így hagyom, de nem tudom hogy beforr e akkor reggelre. Szerintetek? És valaki azt mondta hogy nézessem meg orvossal, mert nagyon kemény és vadhús is lehet, ami rákot okoz (állítólag, de sztem ez hülyeség) Szerintetek mit kellene tennem? Nektek volt már ilyenetek? köszi a segítséget!
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.28 0 0 62

Ez is egy vélemény. Én sem vagyok piercing-hívő, a tetkóról...tény, hogy van, akinek nagyon jól áll, de nem mindenkinek és nem mindegyik. A piercing is lehet vonzó, láttam már olyat, ami tetszett végülis...

De ennyire nem lennék azért radikális.

Előzmény: névtelen fórumozó (61)
névtelen fórumozó Creative Commons License 2007.11.28 0 0 61
Hát szerintem az se volt normális aki a piercinget kitalálta! Ennél már csak egy rosszabb és értelmetlenebb dolog van: a tetkó! De ez csak a magánvéleményem volt...
girlfun Creative Commons License 2007.11.26 0 0 60
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.09 0 0 59
riceruca Creative Commons License 2006.04.04 0 0 57
Sziasztok!

Tudom, hogy nem illendő ilyet kérdezni itt, úgyhogy mindenkitől bocsi, de nem szeretne valaki egy klassz köldökpiercinget újítani? A tesóm barátnőjének vettem, és ma tudtam meg, hogy már benövesztette. Tök új, nem volt még "senkiben", nyilván.
Így néz ki: nem olyan klasszikus köves, hanem az egész egy nagy kör,a felülete mintás, és szürke, szal olyan, mint egy nagyon régi pénzérme, különös ékszer, tényleg. Itt egy link, ehhez hasonlít, csak az egész kör és kábé akkora mint a képen látható. A lényeg az, hogy ha berakod, akkor nem látszik a csavar, egyáltalán, mert a banán rész mindkét végét eltakarja a kör (ha felülről vagy kilyukasztva akkor alulra megy a csavar).
http://www.kscope4fun.com/images/KScope%20pics%20011.jpg
Négyér vettem, kettőér odadom.
Ha valakit érdekel, írjon ide a fórumba!
gabeesz Creative Commons License 2006.02.10 0 0 56
Sziasztok!

A barátnőm köldök piercinget szeretne. Igazság szerint nekem jobban tetszik így ahogy van. De nem szólok bele. Viszont érdekelne pár dolog.
Mennyi idő után "gyógyul". Ha netán nem tetszene neki, mennnyire marad látható a heg? Ha beforrna, hányszor lehet átszúrni ugyanazt a testrészt?
Cicapracli Creative Commons License 2006.01.09 0 0 55

Sziiijjjasztok!!!

Nem tudtok pesten olyan üzletet ahol naon szép piercingeket lehet venni???

Köldök piercingeket. Rem tudtok segíteni és előre is köcce.

 

Piercingesfiu20, eltudnád nekem küldeni a katalógust a mailomra? Szivesen rendelnék ha vannak olyan cépek. lucy89@freemail.hu

puszko

toluenediisocyanate Creative Commons License 2003.04.24 0 0 54
Én a héten először találtam szembe magam piercinggel és nagyon de nagyon tetszett. Egy hölgy puncijában volt de az én nyelvemnek is adatott egy lehetőség. Eddig nem voltam rajongó és sejtem, hogy mostantól sem leszek az, de ez a darab nagyon ott volt. Sőt, az egész punci is. Meg úgy minden más is... :)
intimpiercing_boy Creative Commons License 2003.01.05 0 0 53
Sziasztok!

Most találtam rá erre a király oldalra és piercing témára.

Nagyon rég óta érdekel az intimpiercing téma és gyűjtöttem is róla elég sok KÉPet , VIDEOt , és dokumentumokat.

Ha valakit érdekel szivesen küldök neki belőle!
A lányok az intimpiercing_girl@mailbox.hu -ra,
a fiúk pedig az intimpiercing_boy@mailbox.hu -ra
küdjék el, mit kérnek!

Ha van Győr környékén (vagy Tata környékén) olyan LÁNY akit bármilyen formában érdekel a téma nyugodtan irjon, TALÁLKOZHATUNK IS!

Győrben tudok ajánlani JÓ Helyet a pircingbehelyezéshez!

Üdv minden INTIMPIERCING-RAJONGÓNAK!
ÉS PUSZI A LÁNYOKNAK AHOVA CSAK SZERETNÉK!

intimpiercing-boy

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 52
Ordenare diszno vagy, ezert kar volt idetolni az arcodat! Majd en is tolok, de ki az egyik szemeddel!
Minden csaladi titkunkat kiteregeted itt az internet szeles kozonsege elott!!!!
Aljas!

Lord_Obeorn

Előzmény: Kalapács (50)
Ezüstfüst Creative Commons License 2001.01.18 0 0 51
Szia Lord!

Tetszik amit írtál, hogy nem riszt el a tüske. Abban igazad van, hogy izgató tud lenni, de abban az én esetemben tévedsz, hogy veszélyes. Eddig - pedig kb. 9 hónapja megvan - véletlenül soha nem szúrtam vele. Pedagógiai-nevelo célzattal már igen, de akkor is nagyon finoman. De valószínu, hogy ehhez is külön technika kell, ami nálam ösztönös, mivel hallotam olyanról, hogy egy "tüskés" lány sebesre csókolta szegény pasiját. Hát azért nem irígylem...
Nem hiszem, hogy kedvesemben valaha is felmerült az ötlet, hogy egyáltalán ékszert hordjon, nemhogy ilyet. Ezt a területet meghagyja nekem (ott vannak piercingek, nyakláncok, a 6 fülbevaló).
A tetoválásról azt hiszem végleg letettem annak ellenére, hogy Neki tetszene. Az valahogy túl maradandó, nem unhatod meg csak úgy.
Arról, hogy a munkahelyen/suliban mit szólnak hozzá: szerintem ez emberfüggo. VAn egy évfolyamtársam, akit a megjegyzésekkel ki lehet csinálni. Erre rájött az igazgatónk, és ki is használja. Engem mindenki elfogadott így.

Előzmény: Törölt nick (43)
Kalapács Creative Commons License 2001.01.18 0 0 50
Ráadásul szopásnál jól jön:-)
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.18 0 0 49
Az en kornyezetemben senkinek sincs, meg csak koldokben se nagyon.
Ismerek olyat, akinek van a nyelveben, de csak nevrol, hogy ugy mondjam.

Nekem a nyelvem nem gyullad be, jol megvan benne a piercin, nincs okom panaszra.
En nem azert nem szednem ki most, mert nem akarom - illetve azert is -, hanem mert nem birom. Jol meghuztam rajta a bogyokat, es most nem birom kiszedni. :) Meg ha akarnam se menne. :)))
A baratno-jeloltem nem igazan foglal allast a piercinggel kapcsolatban, de azt kerte, neha vegyem ki. Ezzel nincs is baj, de nem veszem ki vegleg, csak majd ha megunom. En szeretem, es meg kell mondjam tetszik is, hogy ott van ahol. Mondjuk sokat nem erzek belole alapallapotban, hiszen nekem is rovid van most benne, tehat pont megul a nyelvem ket oldalan.

A szulok kozul nalam anyu minositett:
- Nem vagy normalis kisfiam! - es ezzel vege is volt.
A nagymama jobb volt:
- Jesszusz maria! Te hulye vagy. Na mindegy, mar megszoktam. - es ennyi.
Nem volt siras, nem volt veszekedes, nem szolnak bele az ilyesmibe, nagy gyerek vagyok mar,majd en tudom magamnak.
A csoknal hogy milyen, azt meg nem tudom, meg nem volt aklalmam hasonlo szerzszamhoz, de nem is hajszolom a lehetoseget, hogy ilyen tapasztalatot szerezzek.
Vagy jon, vagy nem jon.

No, most kerdes nincs, de ha van valami amit meg megosztanal velunk, hat csak rajta!

Lord_Oberob

Előzmény: angelina (48)
angelina Creative Commons License 2001.01.18 0 0 48
nem az, hogy mindenkinek van, de regen mikor nekem volt, szinte senkinek nem lattam, most meg a sajat kornyezetemben, tobb lanynak is van...namind1

hogyhogy miert vetettem ki? mert vegulis amikor beraktam, akkor is azert tettem, mert ki akartam probalni, mert olyan izgalmas volt, meg olyan jo...es mikor mondta a kedves, meg sem fordult a fejemben, hogy azt mondjam, hogy ááá dehogy, hisz én imádom, ez hozzám nott, szeress igy ahogy vagyok...ez sztem hulyeseg. nem azt mondom, hogy az embernek hagynia kell magat, de egyszeruen ugy gondoltam, hogyha neki jobban tetszene, hogy nincs bent, akkor az nekem is jobb valahol.
egyebkent meg tenyleg nem vált be annyira a fém, mert nem volt annyira "tiszta"...nemtom jol megfogalmazni,de talan ebbol is valamennyire megerted...szoval tokmind1 volt, hogy fertotlenitettem,es tisztan tartottam, akkor is idonkent begyulladt a nyelvem, ugy ereztem jobb, ha tenyleg kiveszem...

a baratnom nyelveben ami van, a plasztik az nem ko..az az egesz gomb plasztik, es vilagoskek szinu, gorogorszagbol hozta...az enyem volt olyan, hogy ko volt a gombben, ugyanolyan ko, mint ami a koldokpiercingekben is van...de en ezt nem felulre raktam, hanem az also gomb volt ilyen.

hogy mennyi ideig fajt??? hat kb olyan egy-ket het...talan annyi sem volt. Az biztos, hogy olyan 3 napig volt bedagadva, addig enni se nagyon tudtam, csak krumplipuret, meg pepeset....aztan folyamatosan lelappadt, es ket het utan mar ki is csereltem kisebbre, az mar egyaltalan nem is fajt.
szajapolas ilyen esetekben meg fontosabb, minden nap celszeru oblogetni fertotlenitovel, foleg az en esetemben, hiszen dohanyoztam is.A bogyora csak akkor haraptam ra, mikor meg a 2 centis volt bent...a kisebbnel nem lotyogott a nyelvemben, ugymond kitoltotte, ugyhogy egyaltalan nem haraptam ra etkezes kozben...mondom, majdhogynem eszre se vettem, hogy a szamban van.

a szuleim...hat kiakadtak. Pedig mar jo reg ota nem veluk lakom...nem tudták volna meg, ha a noverem veletlenul nem kotyogja ki...az anyam sirva hivott fel, hogy ugye nem igaz. Mikor mondtam, hogy de, akkor oriasi cirkuszt csinalt...de aztan lassankent beletorodott o is. Viszont mikor meg kivettem, akkor nagyon nagyon orult, o szerinte benott a fejem lágya....és tokmind1 volt neki, hogy nem azért vettem ki alapjában véve, mert én "rossznak" gondoltam, hanem mert igy dontottunk a kedvesemmel kozosen...egyebkent en jobban szeretek nelkule csokolozni...valahogy jobban elférek :)

van még kérdés? :)

angeline

Előzmény: Törölt nick (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!