moes Creative Commons License 2007.10.16 0 0 23058

Kedves Gábor és Segítők!

 

30 év, 0 gyerek, nem szedek fogamzásgátlót. A problémámmal (ha egyáltalán az) holnap megyek a nőgyógyászomhoz. Arra vagyok kíváncsi, hogy mit kellene, hogy nézzen a doki. Na de hülyén hangzik ez. Kezdem előlről :)

 

Tehát kb. 4 hónapja szabálytalanná vált a ciklusom. Sok pecsételős vérzés mensi előtt-után, hosszan elnyúlva, korábban kezdődik, mint kellene, aztán max. 2 napig jön meg normálisan, majd ismét több nap lecsengés. Júliusban a melegre fogtam, augusztusban Nizoralt szedtem soha_el_nem_múló gombás fertőzésre, akkor azt hittem, attól van (a betegtájékoztató szerint felboríthatja a ciklust). Azóta egyre rosszab a helyzet, legutóbb a 21. napon kezdtem pecsételni, és 2 hétig eltartott. Peteérésem szerintem van (a nyákból gondolom). Szóval nem tetszik nekem ez a korán megjön, majd pecsétel, majd nem akar elmúlni c. dolog, ezért jelentkeztem be a nőgyógyászhoz. Arra vagyok kíváncsi, hogy ilyen tünetekkel mit kéne néznie a dokinak. Hormonszintet vérből? Nem akarok potyára menni, tehát jó lenne tudnom, mit követeljek tőle...

 

Köszi:

moes