Tamás Creative Commons License 2004.11.01 0 0 47

Meg mindig nem sikerult a sajat erved mellett kiallni, hogy miert ne tarantinonak higyjek...

 

Hagyjál már engem Tarantino-val, nem én hoztam ide, hanem te. De ha már annyira ragaszkodsz hozzá...

 

Tarantino igen erős a lövöldözős-káromkodós-kaszabolós filmkategóriában, de itt egy dokumentumfilmről van szó, mégpedig olyanról, ami többek között erőst politikai és külpolitikai témájú... Tarantino nagyon jól meg tudja ítélni, hogy hiteles-e a képi ábrázolása valaminek, de magát a tartalmat... ne röhögtess.

 

Egyébként meg láthatóan nagyon tereled a témát Tarantino felé, talán nem kéne.

 

En amugy nem hallottam moore szajabol, hogy politikai allaspontot akar kozvetiteni, sot azt hallottam, hogy ha politizalni akarna elmenne politikusnak, o filmeket akar kesziteni...

 

Jó, akkor ezt beszéld meg vele.

 

I think we're all on the same boat. I think we're all on the same page. As they said last night, this is a very big tent. It's not the narrow little shed that the Republicans set up. This tent that the Democrats have welcomes conservative Democrats all the way to Greens, people like me. And all of us know what our mission is this year. And we have to all come together. We're going to put aside whatever our differences are and we're all going to come together and remove George W. Bush from the White House. (http://www.cnn.com/2004/ALLPOLITICS/07/28/moore.interview/index.html)

 

Egyebb irant megszolal a filmben britney spears, es hozzad hasonlo konkret velemennyel all elo, ugy hogy meg az sem igaz, hogy a bush partiak nem kaptak a filmben szerepet....

 

Hozzám hasonló? Te sötétebb vagy, mint gondoltam. Britney Spears a következőt volt képes előadni emlékeim szerint: "Támogatnunk kell az elnökünket, mert ő az elnökünk."

 

Na most ezt vagy ilyet én soha nem mondtam, itt dögöljek meg, ha valaha is olyat mondtam volna, hogy Bush-t támogatni kell...

 

Egyébként pedig ha szerinted ez a Britney-féle félmondat egy "bush párti" embernek a "konkrét véleménye", akkor nem csodálom, hogy szerinted a F911 egy csodás dokumentumfilm. Akkor csupán az alapokkal nem vagy tisztában...

 

-----------------

 

Ja, és a további hülyeségeidet megelőzendő (hogy legalább a minimumokkal legyünk tisztában): a büdös életben nem voltam Bush-párti... ezt akár a politikafórumban is visszaolvashatod a megválasztásától kezdve. Úgyhogy ettől kímélj meg engem.

Előzmény: kopaszmercis (44)