Keresés

Részletes keresés

pinabubus2 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 114

A pétisót a talibánok veszik, de más célra.

 

üdv PinaBubus

 

 

Előzmény: **ven** (6)
netface Creative Commons License 2011.06.17 0 0 113

Aki a mefedron hatásai, vagy egyéb tulajdonságai iránt érdeklődik, itt részletes információkat találhat: http://legal-drog.info/elado-mefedron-rendeles-hatasai-kati.html

frezenstein Creative Commons License 2010.11.02 0 0 112
Nem a mefedron ölte meg őket
sarosip, 2010. május 30. vasárnap, 09.33

* Hírek és aktualitások
* Anglia
* mefedron

Valószínűleg alkoholmérgezésben és nem mefedrontól halt meg a két tinédzser

A brit sajtó márciusban tele volt a két tragikus halált halt tinédzser, a 18 éves Louis Wainwright és a 19 éves Nicholas Smith képeivel – a magyar média is tényként számolt be arról, hogy mindketten mefedront fogyasztottak a haláluk előtt. A hasonló halálesetek nagyban hozzájárultak ahhoz a hisztériához, amely a mefedron betiltásának kérdése körül kialakult. A rendőrség sajtótájékoztatót tartott, a két fiatal szülei és iskolája a nyilvánosság előtt szólította fel a kormányt a mefedron betiltására. Az igazságügyi orvosszakértő előzetes véleménye hónapokkal később született csak meg, és sokak számára hidegzuhanyként hatott: egyik tini szervezetében sem találták meg a mefedron-fogyasztás bármilyen jelét, nyomát, ugyanakkor hatalmas mennyiségben fogyasztottak alkoholt.

David Nutt, az ACMD kirúgott igazgatója blogján arra hívja fel a figyelmet, hogy az ügy komoly tanulságul szolgálhat a jövőre nézve. A rendőrségnek nem szabadna az ilyen tragédiák után sajtótájékoztatóval pánikot kelteni, a médiának önmérsékletet kellene tanúsítania, a kormánynak pedig ellen kell tudni állni a médiahisztériának. Egységes és következetes üzenetet kell küldeni a fiatalok számára a drogok kockázatairól, amelynek a lényege az, hogy nem megfelelő dózisban vagy kombinációban minden drog halálos veszélyt rejt magában, még az olyan legális szerek is, amelyek fogyasztása a mindennapok részét képezi.

Az eset bizonyos szempontból érthető: a szülők számára, akik szerint fiuk “normális, gondoskodó, keményen dolgozó srác” volt, sokkal könnyebb a bűnbakot egy ismeretlen új drogban megtalálni, mint egy olyan legális drog képében, amelyet esetleg ők is rendszeresen fogyasztanak. Pedig az alkoholmérgezés évente több száz halálos áldozatot szed a brit fiatalok körében, egyszerűen leállítja a légzésüket: ezek az esetek mégsem kerülnek címoldalra, és senkinek sem jut eszébe az alkohol betiltását követelni. A drogok veszélyességének aránytalan a médiareprezentációja: a lényeg az, hogy az állam egy transzparens, a tudományos bizonyítékokat előtérbe helyező mérleglés során módosítsa a jogszabályokat, és ne a társadalom morális pánikjának engedelmeskedve.
NattyDread Creative Commons License 2010.10.21 0 0 111
Akkor ez végülis a kath szintetikusan előállított hatóanyaga?
Előzmény: fincsimi (109)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.20 0 0 110
Sziasztok ! A neten nagyon sok a hamiskártyás, akik olcsó és szinte hatástalan kínai mefedront árulnak. Érdemes megbízható forrásokból szerezni, ami garantálják a minőséget, a piacon jelenleg a legjobb az ún. holland kristálypor, amit csak kevesen árulnak. Közéjük tartozik a Happy Chems, webes elérhetőség: http://happychems.webs.com/
Persze mindez csak tájékoztatás céljából;)
fincsimi Creative Commons License 2010.10.18 0 0 109
Könnyen be lehet szerezni ezt a szart, de nem érdemes -> http://patikapedia.hu/mefedron
jankó87 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 108
Feltűnő hogy egyre több oldalon lehet ezt a <a href:"http://beteptem.com/elado-mefedron-rendeles-mefedron-vasarlas-kati-zsuzsi-4mmc.html">mefedron</a> valamit rendelni. http://beteptem.com/elado-mefedron-rendeles-mefedron-vasarlas-kati-zsuzsi-4mmc.html
frezenstein Creative Commons License 2010.09.16 0 0 107
NattyDread Creative Commons License 2010.09.15 0 0 106
Nekem is vannak asszociációim a nevével kapcsolatban :oD
Előzmény: Törölt nick (105)
NattyDread Creative Commons License 2010.09.15 0 0 104
Patkánymérget is be lehet szerezni könnyen és legálisan. Nem hiszen, hogy nem lehet ezzel semmit sem csinálni.
Előzmény: Hitetlen1321 (99)
Hitetlen1321 Creative Commons License 2010.09.14 0 0 99
Szégyen és gyalázat, hogy ilyen könnyen és legálisan lehet beszerezni ezt a szert! Én egészen addig nem is hittem el amég ezen az oldalon www.mefedron.cz.cc nem láttam a saját szememmel. Nem hiszem el hogy nem lehet ezekkel semmit csinálni!Mefedron rendelés
frezenstein Creative Commons License 2010.08.31 0 0 98
"Két pohár vörösbornak komolyabb hatása van, mint egy adag bármilyen ilyen szernek."

Tényleg? Ezt nem tudtam, de most hogy mondod.... :))
Előzmény: katalinka567 (97)
katalinka567 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 97
Két pohár vörösbornak komolyabb hatása van, mint egy adag bármilyen ilyen szernek.
Mit kell erről ennyit vitázni?
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.06 0 0 96
Pusztuljon a férgese!
Előzmény: mefike-meow (95)
mefike-meow Creative Commons License 2010.08.06 0 0 95
Szia!

A happyflowers.freewb.hu oldalon láttam rendelési lehetőséget, természetesen csak növényekhez ajánlják.
Előzmény: Facos (94)
Facos Creative Commons License 2010.03.07 0 0 94
Sziasztok segitsetek hol szerezhetö be vagy rendelhetö a mefedron a nagymamám be járta az egész város de sehol nem talált már csak benem bizik hogy tudok neki segiteni hogy hol tudja beszerezni
Előzmény: kábelbúvár (89)
Wic Creative Commons License 2010.02.11 0 0 93
Előzmény: kábelbúvár (85)
Magic Horse Creative Commons License 2010.02.11 0 0 92
Reggel porszivóztam, most már értem, a gyerek miért vigyorgott, mint a tök.
Előzmény: kábelbúvár (85)
falu füstje Creative Commons License 2010.02.11 0 0 91
Van már ilyen topik, és az is minek.

Mefedron: Kína bosszúja az ópiumháborúér

Lehet törölni ezt. Vagy nem, az is mindegy.
Előzmény: kábelbúvár (85)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.02.11 0 0 90

Mr. Portörő

 

kábelbúvár Creative Commons License 2010.02.11 0 0 89
Csak illatosítva!!
Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 88
Böföghetek?
nyugatioldal Creative Commons License 2010.02.11 0 0 87
Hát ez szívás lesz...
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2010.02.11 0 0 86
0rbánnál?
Előzmény: kábelbúvár (85)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.02.11 0 0 85

http://www.fn.hu/belfold/20100210/porszivo_illatosito_drog_terjed/

 

Expressz-hirdetés

 

Legalább egy év, mire egy új szer felkerül a tiltólistára, ehhez kémiai vizsgálatokra és kockázatelemzésekre van szükség - mondja Portörő Péter, a kábítószerügyi koordinációs bizottság titkára.



Egyelőre nem lehet betiltani az új partidrogot
falu füstje Creative Commons License 2010.02.02 0 0 80
Ugye? Mennyivel jobb volt a fán. :)
Előzmény: Törölt nick (76)
TTAMAS Creative Commons License 2010.02.02 0 0 79
Nem, de arra volt a legkönnyebb engedélyeztetni a forgalombahozatalt.
Előzmény: Mephedrone (78)
Mephedrone Creative Commons License 2010.02.02 0 0 78
Ez a szer egy növény élelemnek lett kitalálva... Vagy mégsem?????

http://research-chemicals.co.uk/store/index.php?main_page=index&cPath=2
Mephedrone Creative Commons License 2010.02.02 0 0 77
Remélem nem szed további halálos áldozatot ez a sz*r
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 76
Aljas és ugyanakkor kib.szott kitartó egy találmány ez az Új Világrend.
Előzmény: Törölt nick (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!