Keresés

Részletes keresés

pannaszofi Creative Commons License 2015.05.21 0 0 8377

Megpróbálni meg lehet de nem sok reményt fűzök hozzá hogy nyári munkára alkalmazzák. Nagyrészben cdi-vel foglalkoztatnak, szeretik az állandó embereket. Franciaországban főleg a francia nyelven beszélő munkavállalókat keresik. Bár van több európai és nem európai út is a Croisieurope-nak. Az információim hitelesek, a férjem ott dolgozik. Talán inkább ha beszél angolul javaslom a River cruises-t vagy a Viking cruises-t. Mind a két társaságnak van itt dél-franciaországban hajójuk és határozott időre is kötnek szerződést. Ez vonatkozik a pincérre! Matrózként más a helyzet! Hajrá, jó itt dolgozni és élni ebben az országban. Legalábbis én elégedett vagyok! Csak neki kell kezdeni!

Előzmény: brigó001 (8376)
brigó001 Creative Commons License 2015.05.20 0 0 8376

Croisieurope hajók? Folyami hajózás. Ott van hogy az angolt jobban kéri, francia alap- vagy középfokkal. 

Előzmény: Tomann (8367)
nicsella Creative Commons License 2015.05.17 0 0 8374
nicsella Creative Commons License 2015.05.17 0 0 8373
Szy Ás Creative Commons License 2015.05.17 0 0 8372

Sziasztok!

 

5letet, segítséget vagy pontosan én se tudom, hogy mit is szeretnék kérni.

 

Elkezdtem farnciául tanulni itthon, mert megtetszett a nyelv. Alap, alap, alap szinten állok, munka és család mellett nehezen, lassan haladok.

Arra gondoltam, hogy kimennék kb 2 hétre egy nyelviskolába, okosodni.

 

Nézegettem az árakat, de azokat egy átlag magyar fizetésből nem lehet megfizetni...

 

Tudtok-e ingyenes nyelvtanfolyamokat kint? ( bárhol az országban )

Esetleg olyanra van-e lehetőség, hogy suli után vhol dolgozhassak délutánonként?

Társalgási szinten beszélek angolul, de gondolom ez tök mindegy.

 

Nyilván szánnék a tanulásra pénz, csak 3-400.000 ft-om nincs 2 hétre.

 

agnes.szamosy@gmail.com

 

Merci! :-)

 

 

attila977 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 8371

Sziasztok!

Attila vagyok,szeretem a francia nyelvet,B1 szinten vagyok,voltam már Franciaországban,nagyon tetszett,és szeretnék ott dolgozni,élni.

Bútorlapszabászat,méretre vágás,targoncás,raktáros munkát szívesen elvállalok.

Minden segítséget előre is köszönök!

 

Üdv.!

tessloff Creative Commons License 2015.05.13 0 0 8370

Konkretat ajanlani nem tudok, de sokan a szezonmunkasok kozul elso lepesben kempingingeznek, aztan helyben keresgelnek a szabad idejukben, illetve tarsberletbe mennek a kollegaikkal, mert minden ami kiadhato a kornyeken azt ki is adjak a turistaknak heti 5-600 euroert. 

Előzmény: falatka28 (8369)
falatka28 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 8369

Sziasztok!

 

Párom St. Tropez környékén kapott munkát a szezonra, de sajnos szállást nem tudnak biztosítani.

Tudna esetleg valaki segíteni? Ajánlani valami szállás lehetőséget a környéken, persze megfizethetőt. Május végétől-szeptemberig.

 

Köszi

tessloff Creative Commons License 2015.05.12 0 0 8368

Del Franciaorszagban a kikotok kornyeken eleg sok kocsma van ahol nagyreszt angol nyelvu a torzskozonseg. Talan ugy mukodne a dolog ha kijonnel "nyaralni" egy hetre es vegigkopogtatnal minden utba eso helyet de sajnos egyreszt  a konkurrencia eros mert az eppen nem hajozo szemelyzet is ilyen melokat szokott bevallalni, masreszt a majus 20 eleg kesoi idopont a szezonkezdeshez az allasok nagyresze mar be van toltve. A villak kertgondozasi meloit vagy profi cegek intezik vagy pedig szajrol szajra terjed a hir, abszolut kezdokent referanciak nelkul nem tul jok az eselyeid. Ha ugy indulsz neki, hogy tobb eselyed van a kudarcra mint a sikerre csak pozitiv meglepetes erhet. Mostanaban nem irt ide senki hasonlo allashirdetessel de kb tavaly valaki keresett egy szakacsot (a sajat helyere ajanlott volna be valakit nemi penzjuttatas elleneben.)

Előzmény: Tomann (8367)
Tomann Creative Commons License 2015.05.11 0 0 8367

Sziasztok!

Lehetőség szerint Dél-Franciaországban, esetleg Párizsban keresek nyári munkát május 20-tól. Magyarországi egyetemista vagyok, vendéglátós (pultos-italpincér), kertépítői és újságkihordói tapasztalattal (de bármilyen munkát elvállalok). Franciául kezdő szinten beszélek, angolul felsőfokon.  Jogosítvánnyal rendelkezem.

Ha esetleg valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném, kérésre küldök CV-t.

Köszönettel:

Tamás

pannaszofi Creative Commons License 2015.05.10 0 0 8366

Hello!

 

Hány éves vagy, milyen suliba jársz? Nem ígérek semmit, de ezt az infót szeretném tudni. Plusz valamilyen nyelven beszélsz e?

Üdv

Előzmény: László Keszeg (8365)
László Keszeg Creative Commons License 2015.05.10 0 1 8365

Franciaorszagban keresnék diákmunkát, vagy szezonális munkát egyrészt a nyelv elsajátítása másrészt penzkereses celjabol.

Tudnátok segíteni ?

Előzmény: pannaszofi (8364)
pannaszofi Creative Commons License 2015.05.10 0 1 8364

Szia!

 

Találtál már megoldást? Ha nem írj az email címemre. Mi Bordeaux mellett lakunk(25 km) a közlekedés itt szuper, tehát akár busszal akár vonattal rövid idő alatt be lehet jutni. Esetleg segíthetek. Igaz 13.-án én pont Párizsba megyek de a fiam és a lányaim itthon lesznek!

Üdv

Brigi

Előzmény: Julia11 (8362)
kaszás66 Creative Commons License 2015.05.10 0 0 8363

Sziasztok,először is köszi,hogy itt lehetek,Alenconban dolgozó szigetelő srác vagyok,kérdésem lenne,hogy milyen lehetőségei lennének a feleségemnek ott,31-éves,nem fél a munkától,itthon fékbetét gyárban dolgozik,bármilyen megoldás érdekelne minket,nyelvet nem beszéli,jogsija őszre lesz,kijutni mivel érdemes,repcsivel,vagy autóval?Válaszokat előre is köszönöm!

Julia11 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 8362

Klasszikus balettet tanulok, 21 éves vagyok, meghívást kaptam Bordeux-ba próbatáncra. Május 13, 14. 15-én kellene valahol megaludnom, ehhez szeretnék segítséget, szállást kérni

Juci0710 Creative Commons License 2015.05.06 0 0 8361

Sziasztok! Marseille-ben élő magyar ember segítségét szeretném kérni. 2015. június 26-án egy hajós utazással Marseille-ben fogunk kikötni. Édesanyám aznap tölti a 50. születésnapját. Szeretnék neki egy kis meglepetéssel szolgálni. Ha valaki tudna segíteni kérem írjon! jucika0710@gmail.com

Halász Viktória Creative Commons License 2015.05.02 0 0 8359

Szervusztok!! Lyonban keresek lelkes honfitársakat! Illetve pályáznék lakcímkártyára és ingyenes nyelvtanfolyamra, ha tudja valaki hol keressem az illetékes irodákat a halasz.viktoria@gmail.com címen elér. Jó hétvégét! Viki voltam. 

jucus85888 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 8356

Sziasztok esetleg tudna nekem valaki segíteni munkát találni vagy valaki tud bármilyen munkát?Francia o. bármelyik pontja megfelel 9 hónapja élek kint a nyelvet gagyogom de az előző munkahelyem sajnos bezárt azóta pedig nem nagyon tudok elhelyezkedni elore is köszönöm a segítséget 😊

strasbourgien Creative Commons License 2015.03.22 -1 1 8355

Erre felé nem szokás segíteni, csak értéktelen tanácsot adni,

De hát szerencsétlenek az itt lakók is mert saját magukon sem tudnak segíteni.

De most hogy beírtam, csak el szégyenli magát valamelyik...

Előzmény: nikizhugs (8354)
nikizhugs Creative Commons License 2015.03.21 0 0 8354

sziasztok!! Érdeklődni szeretnék, hogy tudnátok e abban segíteni, hogy takaritast  v gyerek felügyelet - Ben dolgozni,hol jelentkezék ahol vissza is jeleznek tisztába vagyok vele h ha nem v perfect kevésbé állnak szóba veled, nekünk mindenki ezt mondta.  Beszélek és tanulom közbe.  Néha féljetek h órát tartsák de nem mindig.  Remélem egyszer rendszeres lesz, zumba oktató vagyok. Szeretnék dolgozni nem csak várni, hogy helyettesíteni  kelljen mennem :). Utána néztünk sok dolognak de nagy a munka nélküliSeg . Pole emploi a is voltam ott mondták segítenek eddig még nem érzem :). Köszönöm  válaszotokat . Szép napot. 

pannaszofi Creative Commons License 2015.03.14 0 0 8353

Szia, az OEP-hez azért kell leadni a nyomtatványt, hogy tudják Te külföldön dolgozol és ők ne akarják kifizettetni Veled a magyar tb-t is. Securite Social: Nem értem miért nem az intézi ahol dolgozni fogsz! Beszélsz franciául? Akkor ezt az oldalt nézd meg ameli.fr. Itt megtalálsz minden infót. Ha nem akkor írj és megpróbálok utánanézni. Hol fogsz dolgozni? Már melyik városban? Első körben meg kell nézni azt van e ott assurance maladie iroda. Ezért kérdezem! Ott fogsz tudni mindent intézni! Azt kétlem, hogy 2 hónapos itt tartózkodás kell hozzá! Ha itt van munkaszerződésed jogod van egészségbiztosításhoz. Kérdezz rá a munkáltatódtól fizet e valamilyen kiegészítő egészségbiztosítást. Ha nem keress azt is szerintem. Nem árt ha van. Itt fizetsz az orvosnál aztán az assurance maladie visszautalja a kifizetett pénzed egy részét, ha van kiegészítő biztosításod az kifizeti a maradékot(kb 2 euro marad visszafizetetlen). Ez érvényes a gyógyszerre(más a módszer). Első körben ennyi! 

Előzmény: kesziagi (8351)
pannaszofi Creative Commons License 2015.03.14 0 0 8352

Szia,

 

kaptatok határozatot is a caf-tól? Abban van összeg meg minden! Írj ide és megpróbálok segíteni: pannaszofi@gmail.com vagy skype annapannika. A skype-on  talán egyszerűbben meg tudod magyarázni mid van meg és én is el tudom mondani mi kell! 

Előzmény: Dóra Sersli (8350)
kesziagi Creative Commons License 2015.03.12 0 0 8351

Sziasztok!

 

Jövő héten költözök Dél-Franciaországba, egyelőre a szezonra szól a munkaszerződésem.

Nagyon fontos kérdésem lenne. Sécurité Sociale. Ma felhívott a HR asszisztens a szállodából, ahol dolgozni fogok, hogy elkezdtem-e már szervezni a társadalombiztosítást, mert ez nagyon hosszú macera lesz. Az interneten némi infót találtam, de nem igazodok ki. Valahol azt írják, csak akkor lehet igényelni, ha már 3 hónapja az országban tartózkodik az ember és ezt igazolni is tudja, a másik helyen azt írják, hogy egy E104-es nyomtatványt még itthon ki kell tölteni az OEP-nél és azt kell leadni. Segítsetek, ha tudtok. Most kicsit kétségbeestem, hogy mi lesz, pedig nem ez az első alkalom, hogy külföldre költözök..

 

 

Dóra Sersli Creative Commons License 2015.03.12 0 0 8350

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.A párom,tavaly Franciában dolgozott le egy teljes szezont hajón pincérként.Megigényeltük a családit kintről.Kaptunk kártyát vonalkóddal,meg azonosítókat stb. Sajnos nem tudok belépni a Caf oldalán mert az irányítószámot nem fogadja el. Hogyan juthatok hozzá a pénzhez?!

Előzmény: GrG (3595)
soukhongrois Creative Commons License 2015.03.09 0 1 8349

sziasztok, keresek magyarokat aki/akik Biarritz/Anglet/Bayonne kornyeken elnek... en Biarritz-ban elek.

strasbourgien Creative Commons License 2015.03.03 0 0 8348

Ezek az acterimes fiúkák ritka nagy gecik tudnak lenni. Úgyhogy én csak nagyon mérsékelten tudnám ajánlani bárkinek is.

A főnök is meg az edélyi kisfőnök is a válogatott geci kisebbségiek etnikumának tagjai.

Előzmény: Tassin (8346)
toronado77 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 8347

Hello

 

Francia - Svajci etterem keres alkalmazottakat szallasal , hivatalos Francia szerzodessel aw alabbi munkakorbe-

 

Szakacs kozep foku nyelvismeret 1500-2000euro 2nap szabad napi 2 etkezes szallas

 

Szakacs seged alap francia nxelvtudassal 1300˘euro 2 nap szabad nap napi 2 etkezes es szallas-

 

Felszolgalo eros kozep foku nyelvismerettel 1350euro plusz jatt kb havi 300-400euro 2 nap szabad nap napi 2 etkezes szallas

 

Autod legyen mert negy ettermunk van amik kozott idonkent valtva kell dolgozni - Annemasse - Thonon les bains - Sciez - Evian les bains

 

Csak komoly erdeklodok jelentkezeset varom dilletansok almodozok kerem kimeljenek

 

Utazas egyenileg .

 

jelenkezni. uralkelet@gmail.com

 

Tassin Creative Commons License 2015.03.02 0 0 8346

Akkor még lehet, hogy dolgoztunk is együtt. Szakmátok mi? És lakni hol fogtok? Francia hogy megy? Ezek fontosak.

Van egy cég akinél esetleg lehetőség van, ha tudnak éppen munkát adni. Főleg festőket, gipszkartonosakat foglalkoztatnak, de lehet, hogy lehet mást is. Szemezgessetek a listából, magyar neveket is fogtok találni.

http://www.acterim.eu/contact/nos-coordonnees/

 

Vagy még őket lehet megpróbálni: http://www.ab2pro.com/hu/kapcsolat

 

 

Előzmény: Fanni Izsó (8345)
Fanni Izsó Creative Commons License 2015.03.02 0 0 8345

Sziasztok!

Két évig   Montbéliardban egy kínai étteremben dolgoztunk aztán úgy döntöttünk hazajövünk a párommal,de most megint szeretnék minnél hamarabb kimenni . Esetleg ha tudnátok valamilyen munkalehetőséget párok részére annak nagyon örülnénk :) Előre is köszönöm Fanni

tessloff Creative Commons License 2015.02.22 0 0 8344

Kosz a felajanlast, de reszemrol sajna mas programom van. Jo szurkolast!

Előzmény: brigó001 (8343)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!