Keresés

Részletes keresés

06702415290 Creative Commons License 2021.01.27 0 0 9022

sziasztok 93210 laplen sent denisben élek 7éve a 14éves kis fim most keresett gimnáziumot  magyarországon van a sárospataki álltalános és gimnázium +kolégium ojan francia országban élö családok gimnazista koru magyarul nem beszélö nem tudo. gyerekeknek segitenének fel zárkozni europai szintü éretségit ado év fojamot indito osztályba keres gyerekeket a kolégiumi szállás ingyenes egyedül az étkezés durván 900ft naponta. ez református iskola persze ez nem azt jelenti hogy vallásosnak kell leni lehet katolikus stb. nézetek utána a honlapjukon . email cimük refi@reformatus-sp.sulinet.hu  telefonos elérhetöség +3647311039 titkárság. nagyon jo suli nézetek utána a magyar születésü  gyerekek feltudnának zárkozni magyarul + angolul vagy szabadon olaszul németül is tanulhatnak. az én elérhetöségem +36702415290 h.zsolt

Györgyivagyok Creative Commons License 2020.08.21 0 0 9021

Tisztelt ott élő honfitársak olvassátok el a mellékelt linket: https://www.gofundme.com/f/help-for-a-future-family

Arra kérek mindenkit ha tud segítsen, v. osszátok meg hogy minél több helyre eljusson...!

garolina Creative Commons License 2020.08.20 0 0 9020

Sziasztok szépnapot Kovács Zsolt vagyok. szeretnék olyan segitséget  kérni  megyek franciaországba                   Dolgozni  a szakmám faipari raklap szegelő  és az a kérdésem ha viszem a feleségem meg kéttkiskoru                 gyermekem  mikortol jár a családi potlék és kaphatunk e kétszobás albérletett kérem valaki segítsen budapest     től 20kilométere élűnk előre is kőszőnőm.                                                                                                                                                                    

garolina Creative Commons License 2020.08.20 0 0 9019

Sziasztok Kovács Zsolt vagyok köszönöm a be fogadást

nosztalgika02 Creative Commons License 2019.10.15 0 0 9018

Köszönöm a tippet, megyek oda :)

Előzmény: lavanda (9017)
lavanda Creative Commons License 2019.10.15 0 0 9017

Ez a topic nem annyira turistás ( volt ). Talán inkább próbálkozz a Róma-szenvedély topicban. Off lesz ugyan, de ott  vannak Európát járó ( és nem átlagturista ) topic lakók.

Előzmény: nosztalgika02 (9016)
nosztalgika02 Creative Commons License 2019.10.14 0 0 9016

Sziasztok párizsi magyarok,

kéne egy kis segítség. Francia kultúráért-nyelvért rajongó fiam tölti kéthetes praktikumát Párizsban, és nagyon csalódott, hogy mindenütt csak a tömegturizmusba botlik. Még csak két napja van ott, és így persze még nem tudhatja, mondtam, hogy guglizzon, biztos van olyan oldal, ami az eldugott, kevésbé kommersz dolgokhoz vezeti, de gondoltam, még én is megpróbálok neki segíteni azzal, hogy megkérdezlek titeket, hátha van valami szíveteknek kedves apróság-szépség-különlegesség, amit ajánlani tudnátok az ifjúnak.

Elöre is köszönöm, ha válaszoltok!

brigó001 Creative Commons License 2019.08.08 0 0 9015

Hölgyek, ha esetleg valaki otthonról indulna és a cél Butry Sur Oise, ahol egy idős magyar férfit kell elméletileg gondozni akkor inkább ne tegyétek. A munkaidő, pénz, pihenő, utazás térítése sem úgy történik ahogy kellene, több hölgy jelezte hogy gondok vannak. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.24 0 0 9014

Kaptál már munkáltatóktól igéretet lehetséges állásra ? Beszéltek franciául ? Az adózás a jövedelemtől függ, hogy milyen kategóriába sorolnak, és a család összetételétől. Látszólag, nektek 3 és fél rész lenne (2 felnőtt+ 3 gyerek), ami eléggé lecsökkenti az adót. Ami a családi pótlékot illeti, a Service-Public.fr -en minden infót megtalálsz. 6 hónap minimum itt tartózkodás kell+bizonyítani kell egy "activité professionnelle "-t. 

Előzmény: Duless (9013)
Duless Creative Commons License 2019.07.23 0 0 9013

Szervusztok,

 

Úgy alakult, hogy lehetséges, hogy kiscsaládommal -feleségem és három kislányom- kiutazunk munka végett Franciaországba. 

Igyekeztem utánajárni, hogy milyen családtámogatási lehetőségeink/ adózás vonatkozna ránk, de sajnos semmi friss információt nem találtam, vagy nem kerestem elég türelmesen. 

Ha valaki tudna ebben segíteni, hogy mik az aktualitások, vagy hogy hol keressem, azt megköszönném.

sogtihi Creative Commons License 2018.11.21 0 0 9011

Sziasztok!

 

Valaki esetleg Bordeaux környékén tud magyarokról? Szívesen találkoznánk valakivel, aki  megismertetne a várossal. Ha vállalna ilyesmit.

Ha nincs ennyi ideje, akár egy kávé mellett, röviden is szívesen elbeszélgetnénk.
Kirándulni megyünk november végén, december elején.

 

Köszönettel:

Tihamér

brigó001 Creative Commons License 2018.09.27 0 0 9010

Van itt esetleg aki Marseilleben lakik vagy a közelmúltban a városban élt? 

Tam?s Nagy Creative Commons License 2018.07.17 0 0 9008

Sziasztok.

Ha valaki tud női munkát Mulhausnál az írjon nekem, nagyon fontos lenne. A páromat hozom ki de sajnos én se tudok franciául olyan jól.

Minden megoldás érdekel.

Köszönöm

Nagy Tamás.

éltem... Creative Commons License 2018.03.09 0 0 9007

Arc Azur Franco-Hongrois- keresőbe írd be, a facebookra is írhatsz....

Kint élő magyarok egyesülete (titkár voltam valaha), hátha tudnak segíteni....

Engem ne keress, mert nem válaszolok... 

 

Előzmény: Zolee Kovacs (9002)
Párizs73 Creative Commons License 2018.02.17 0 0 9006

Üdvözlök mindenkit! Beleolvastam az itteni kommentekbe. Én jártam Franciaországba, többször is, mint turista. Nagyon jól éreztem magam. Jelenleg azonban több ismerösöm tervezi, hogy ki megy dolgozni. Tőlem kérdezgetnek dolgokat azonban én csak turistaként jártam ott. Szóval az lenne a kérdésem,  hogy a franciák, a francia emberek úgy általában, hogyan viszonyulnak a kint élő magyarokhoz? Tudom a kérdés túl általános, de szívesen venném ha leírnátok a saját történeteiket. Szerintem ez sok " a topikra tévedő" embert érdekel, tehát szerintem másoknak is sokat tudnátok ezzel segíteni. Ki hogyan milyen nyelvtudással került ki Franciaországba, milyen  volt az ottan fogadtatás, beilleszkedés stb

UdvarhelyiSugi Creative Commons License 2018.02.13 0 0 9005

sziasztok ! :)

Sugi vagyok , 20 éves . Nemrég fejeztem be az iskolát és szeretném magam megpróbltatni kint .
Párom kint él 3 éve Bain de Bretagnetől 10 kmre .
Voltam most kint 2 hónapot megismerkedni Franciaországgal és beadtam pár helyre az önéletrajzomat. 
Eddig sajnos sikertelenül.Tudom ,hogy nyelv nélkül nagyon nehéz elhelyezkedni akárhol is . 
Jelentkeztem egy nyelv iskolába de szeptembertől kezdődik sajnos. 
Mindenképp szeretném a nyelvet tanulni , de dolgozni is .
Különösebb elképzelésem még nincs munka terén , leginkább olyan hely ahol esetleg elnéznék ,hogy nincs még nyelv tudásom.
Ami az én előnyöm : Gyorsan tanulok  és alkalmazkodó típus vagyok . Fiatal ezáltal rugalmas is .
Ha bárkinek is lenne ötlete ,eseteg tudna segíteni hogyan is kezdejm el a kinti életemet akkor nagyon hálás lennék! 
Esetleg ha úgy van önéletrajtoz is küldök.
Köszönöm:)

deregato Creative Commons License 2017.12.30 0 0 9004

vendéglátás=vendéglátós

deregato Creative Commons License 2017.12.30 0 0 9003

Vendéglátás állás nyomára jutottam, főleg kínaiaknál.

 

Ha valkit érdekel írjon.

 

Ingyért adom az infót:-)

 

Zolee Kovacs Creative Commons License 2017.12.29 0 0 9002

Sziasztok!

Dél Franciában kínálnak munkát! Szállást fizetik, állítólag hivatalosan leszünk bejelentve. Kérdésem: Az adót hogyan, milyen formában tudom vissza igényelni?Lásd: Hollandia, Belgium, Anglia stb..   Illetve : ha be vagyok jelentve akkor ahhoz tartoznia kell hivatalos lakcímnek ( ide jönnek a papírok) ugye? Monaco, Cannes , környékén mennyire drágák az élelmiszerek? Értelmes válaszokat meg köszönöm! Az okos unatkozók kíméljenek!

jogomvan.hu (X) 2017.12.16 0 0 9001

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet kíván Önnek a www.jogomvan.hu csapata.

Online jogi segítség a külföldön élőknek is.

Alma87 Creative Commons License 2017.10.25 0 0 9000

Hello

 

Van valaki Saint-Cloud/ Suresnes környékéröl? 

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.15 0 0 8999

A feltétel az az, hogy legyen pénzed, hogy kifizesd azt amit választottál, és betetted a kosárba ! :))

Te honnan szabadultál? LOL

Előzmény: Katka84 (8998)
Katka84 Creative Commons License 2017.10.13 0 0 8998

Valaki esetleg tudja hogy ezen a két helyen lehet e személyesen vásárolni és mik a feltételek?

http://fashioncenterparis.com/

https://cifa-fashion.com/fr

 

Köszönöm előre is

Katka84 Creative Commons License 2017.10.13 0 0 8997

Köszönöm a segítséget!

 

Esetleg van valaki aki beszél franciául és kérhetnék tőle egy kis segítséget?

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 0 0 8996

Az egyik megoldás : Leírod magyarul a kérdéseidet a Google Traduction-ba, (https://translate.google.fr/) A másik oldalon megkapod a fordítást franciául, amit elküldhetsz a nagykereskedőnek. Ő majd megadja a feltételeit, amit visszafordíthatsz magyarra.

Előzmény: Katka84 (8995)
Katka84 Creative Commons License 2017.10.11 0 0 8995

Köszönöm a segítséget, esetleg hogy milyen feltételekkel lehet itt vásárolni azt hogyan tudom kideríteni sajnos nem beszélem a nyelvet hogy felhívjam őket!

teljes üzlet árukészlet mennyiséget vennék.

Köszönöm előre is a választ

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.10 0 0 8994

Google > Grossiste Vêtement Paris

Előzmény: Katka84 (8993)
Katka84 Creative Commons License 2017.10.09 0 0 8993

Segítséget szeretnék kérni, tudja esetleg valaki hogy párizsban hol találhatoak a ruhanagykereskedések és milyen feltételekkel lehet vásárolni!

 

Előre is nagyon köszönöm a választ!

deregato Creative Commons License 2017.10.01 0 0 8992

A cenzúra múködésének következtében a topik elnéptelenedett.

 

Ha meg barátot keresel ne gondolj jézuskára,mert ő nem létezik

Talánp próbálkozz a turbános iszlámos brigádnál,Ott még élelmiszert is osztanak ingyért.

 

Itt a topikban munka sohasem volt.

Próbálkozz a terepen, menj be tanyákra kérdezősködni, de elélggé ellepték franciaországot a lengyelek meg portugálok.

 

 

Előzmény: Tinamacs79 (8990)
jogomvan.hu (X) 2017.09.30 0 0 8991

Jogi segítség külföldön élő, dolgozó magyarok részére is. www.jogomvan.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!