Keresés

Részletes keresés

Caius10044 Creative Commons License 2017.03.31 0 0 55

Latin nyelvből vállalok tanítást és korrepetálást. Ha úgy érzed, bővíteni szeretnéd a már meglévő ismereteidet, vagy ha esetleg kezdőként szeretnél megismerkedni ezzel a csodálatos nyelvvel, írj bátran!

 

Ádám

 

adampeterster@gmail.com

06 30 316 09 38

Henry Reed Creative Commons License 2015.10.19 0 0 54

Üdv! 

Angol, Német korrepetálást, nyelvvizsgára való felkészítést, illetve gitároktatást vállalok Budaörsön klasszikus és elektromos gitáron, stílustól függetlenül a klasszikustól a metálig. Rugalmas időbeosztásban, jó megközelíthetőséggel. 

email.: henrikroth89@gmail.com 

mobil.: 06-30-573-7248 

degabor Creative Commons License 2015.08.26 0 0 53

Fedezd fel saját zenei világodat művészdiplomás, tapasztalt gitártanárral.

- Hol?

- A VI. kerületben, a Lovag utcában.

- Kiknek?

- Bárkinek, aki szeretne megtanulni gitározni?

- Hogyan jelenkezhetek?

- www.gitartanar.eu

 

Az első óra ingyenes!

Szeretettel várlak: Gábor

jhvb Creative Commons License 2015.08.03 0 0 52

...

jhvb Creative Commons License 2015.08.03 0 0 51

Doboktatás:

Szabad Gitár Creative Commons License 2015.07.30 0 0 50

Sok Szeretettel Üdvözlök Mindenkit!

Amivel én foglalkozom, az a zeneszerzés, gitárművészet és rögtönzés, továbbá hogy amit ezekről tudok barátságosan és érthetően megtanítsam. Zeneiskolások, egyetemisták és magántanulók jelentkezését egyaránt várom!

 

Elérhetőségek:

Telefon: 06 30 717 85 19

Email: twilightokami@citromail.hu

Kérésre skype vagy facebook kapcsolattartást, illetve kiszállást is örömmel vállalok.

 

Helyszín magán-, csoportos v. iskolai foglalkozásokra:

1. Budapest és Komárom-Esztergom megye ill. azok között kötetlen időpontválaszték

2. Országosan, időpont egyeztetéssel

 

Amik az oktatást jellemzik:

 

Kulcsot ad, hogy a zene könnyű, élvezhető, kreatív legyen.

Alkalmazkodik az egyéni stílushoz és tanulási iramhoz.

Bármilyen zenei ízléssel alkalmazható tudást ad, előadáshoz és alkotáshoz.

Vidám, közvetlen előadás, érthető és többoldalú igényhez igazodó magyarázatok.

 

Korrepetálás, Felvételi előkészítés, Szakdolgozat segítség, Ritmikai fejlesztés, Hangszerjáték, Közös zenélés, Tanácsok, Válaszok minden szakmai kérdésre!

 

 

 

 

ének-beszédtechnika tanár Creative Commons License 2013.10.15 0 0 49

ének-hangképzés 

ÉNEK -Beszédtechnika TANÍTÁS, HANGKÉPZÉS,zeneelmélet.
 Egyéni és személyre szabott képzés.. kezdőknek és haladóknak egyaránt. Klasszikus ének tanítás.

Ha komoly ambícióid vannak, vagy csak szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad jelentkezhetsz 12 éves kortól!!!


Profi, külföldön 20 évig szerepelt ,előadóművész-zenész tanárnál(zeneszerző, szövegíró)s (évekig a hamburgi stúdióban volt art (művészeti) director.
Képzés helye: Budapesten (XXI.ker-ben,Puli sétány)
1. énekoktatás, HANGKÉPZÉS, zeneelmélet,beszédtechnika, előadóművészet,
2. Művészeti (vagy pedgógiai) iskolába való (felvételi)előkészítés.


3. Stúdió -Hangfelvétel, nagy tapasztalattal, egyénre szabva.(hangnem , vocal stb.)
4. Ajándék és DEMO CD-készítés[ bárkinek,bármilyen alkalomra.( ének és próza is.) 0-100 évesig :)Borítókészítés-tervezés- kivitelezés.
"Saját hangja vigye haza" vagy "Ajándékozd el" céllal is.

  Hangképzés, vagy hangfelvétel,vagy egyéb munka (mixelés) , minden, óránként:1800Ft./fő
e-mail: lotters@freemail.hu 06-36-1-(284-6149) vonalas telefon. vagy 06-20-3420-237 mobil

 

 

 

 

 

Arkantosz Creative Commons License 2013.08.12 0 0 48

Klasszikus gitár oktatás Székesfehérváron és környékén 

 

 

Kezdők és újrakezdők klasszikus gitár oktatását vállalom 8 éves kortól.
Felépített tematika szerint tanítok, de rugalmas, könnyed stílusban.
Elmélet és kottaolvasás elsajátítása mellett a zenetörténet rejtelmeibe is elmerülhetünk. :)

Magamról annyit, hogy 8 évesen kezdtem el gitározni, most 22 vagyok. Zeneiskola, Zeneművészeti Szakközépiskola, OKJ klasszikus zenész vizsga és egy megkezdett zenetanári szak van a hátam mögött. Számos nemzetközi művész mesterkurzusán részt vettem.

Székesfehérváron nálam, illetve háznál is meg lehet tartani az órákat Fehérváron és környékén.
Egy 60 perces óra 2000Ft + útiköltség, amely a távolságtól függ. Rugalmas vagyok az időpont szempontjából, akár hétvégén is lehetnek az órák.

Egyéb kérdésekkel kapcsolatban az alábbi e-mail címen lehet érdeklődni:

klasszikusgitar.fehervar@gmail.com

impromtu7 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 47

Zeneakadémián végzős hallgatóként, korosztálytól és szinttől függetlenül vállalok szolfézs-elmélet oktatást; orgona-harmónium kezdő oktatást (- kiváló felkészítés kántorképzőre készülőknek, gyülekezetnél orgonista feladatokat ellátóknak) és Vezénylés felkészítést felvételire vagy továbbképzést kórussal rendelkező karvezetőknek. Kisebb gyermekek és korosabb felnőttek oktatását, sérültek zenei foglalkoztatását egyaránt vállalom.
Kérésre fényképes önéletrajzot küldök. Oktatáshoz a helyszín egyeztethető, házhoz is megyek. 
elérhetőség:
impromptu7777@gmail.com
ár:2000ft/60 perc/egyéni óra

MelindaSzabo Creative Commons License 2013.01.29 0 0 46

Életem a zongora, ezt a gyönyörűséget tanítom legszívesebben felnőtteknek, akár kezdők, akár haladók Budapest belvárosában.

 

http://www.zongoraoktato.hu/

Oktatás Creative Commons License 2013.01.12 0 0 45

ének-hangképzés 

ÉNEK -Beszédtechnika TANÍTÁS, HANGKÉPZÉS,zeneelmélet.
 Egyéni képzés.. kezdőknek és haladóknak egyaránt.Klasszikus ének tanítás.

Ha komoly ambícióid vannak, vagy csak szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad jelentkezhetsz 12 éves kortól!!!


Profi, külföldön 20 évig szerepelt ,előadóművész-zenész tanárnál(zeneszerző, szövegíró)s (évekig a hamburgi stúdióban volt art (művészeti) director.
Képzés helye: Budapesten (XXI.ker-ben,Puli sétány)
1. énekoktatás, HANGKÉPZÉS, zeneelmélet,beszédtechnika, előadóművészet,
2. Művészeti iskolába való (felvételi)előkészítés.


3. Stúdió -Hangfelvétel, nagy tapasztalattal, egyénre szabva.(hangnem , vocal stb.)
4. Ajándék és DEMO CD-készítés[ bárkinek,bármilyen alkalomra.( ének és próza is.) 0-100 évesig :)Borítókészítés-tervezés- kivitelezés.
"Saját hangja vigye haza" vagy "Ajándékozd el" céllal is.

Az első alkalom az oktatási szint felmérése és elbeszélgetés ( nem fizetős!) (egyébként: hangképzés, vagy hangfelvétel,vagy egyéb munka (mixelés) , minden, óránként:1800Ft./fő
e-mail: lotters@freemail.hu 06-36-1-(284-6149) vonalas telefon. vagy 06-20-3420-237 mobil

Lilien91 Creative Commons License 2012.09.05 0 0 44

Ének-zene, fúvós hangszerek, szolfézs-zeneelmélet,népzene, népi hangszerek oktatását, korrepetálást, felkészítést vállalok bármely korosztályban! Veszprémben és környékén, illetve Győrben. Zeneművészeti iskolát végeztem, mellette csecsemő és kisgyermek gondozást tanultam, jelenleg pedagógia szakos halgató vagyok. érd: 06/20 3323205

PETYUS Creative Commons License 2012.07.27 0 0 43

> Zenekari közreműkédések:...

 

És az IFZ-Szekszárd az bakfitty?

Előzmény: jhvb (42)
jhvb Creative Commons License 2012.07.27 0 0 42

Doboktatás Kőbányán!

- személyre szabott tanterv
- interaktív játék 2 felszerelésen
- hallás utáni játék
- 45/60/90 perces órák
- kottaírás/olvasás
- improvizatív játék
- metal, rock, jazz-rock, funky...

Zenekari közreműkédések: Prosectura, Stereochrist, HAW, Torn From Earth, Neck Sprain, Vostok Room, Asphalt Horsemen, Nadir, Don Gatto, Roxx 69...
Érdeklődni a bindergaspar@gmail.com email címen és a következő telefonszámon lehet: 0670/604-8902.

ének-hangképzés Creative Commons License 2012.06.11 0 0 41

ÉNEK -Beszédtechnika TANÍTÁS, HANGKÉPZÉS
 Egyéni képzés.. kezdőknek és haladóknak egyaránt.Klasszikus ének tanítás.Ha komoly ambícióid vannak, vagy csak szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad jelentkezhetsz 12 éves kortól!!!
Profi, külföldön 20 évig szerepelt ,előadóművész-zenész tanárnál(zeneszerző, szövegíró)s (évekig a hamburgi stúdióban volt art (művészeti) director.
Képzés helye: Budapesten (XXI.ker-ben,Puli sétány)
1. énekoktatás, HANGKÉPZÉS, beszédtechnika, előadóművészet.
2. Művészeti iskolába való (felvételi)előkészítés.
3. Stúdió -Hangfelvétel, nagy tapasztalattal, egyénre szabva.(hangnem , vocal stb.)
4. Ajándék és DEMO CD-készítés[ bárkinek,bármilyen alkalomra.( ének és próza is.) 0-100 évesig :)Borítókészítés-tervezés- kivitelezés.
"Saját hangja vigye haza" vagy "Ajándékozd el" céllal is.

Az első alkalom az oktatási szint felmérése és elbeszélgetés ( nem fizetős!) (egyébként: hangképzés, vagy hangfelvétel,vagy egyéb munka (mixelés) , minden, óránként:1700Ft.
e-mail: lotters@freemail.hu 06-36-1-(284-6149) vonalas telefon. vagy 06-20-3420-237 mobil

MelindaSzabo Creative Commons License 2012.05.17 0 0 40

Budapesti Zeneakadémiát végzett zenetanárnő belvárosi (VI. kerületi) otthonában magánoktatást vállal zongorából, hegedűből, fuvolából, furulyából, énekből és szolfézsból. Egész életemben zenéltem, mindig is ebben tudtam kifejezni örömöm, bánatom. Hiszem, hogy a zene (és a sport) a legjobb kikapcsolódás, rekreációs tevékenység. Kizárólag felnőttoktatással foglalkozom egy ideje. Kezdők és haladók egyaránt jelentkezhetnek. 50 perces órákat tartok 4000 Ft-ért. Magánúton sok éve tanítok zongorát, hegedűt, fuvolát, furulyát, hangképzést és szolfézst. Kis házikoncertem évente megrendezem, ahol Tanítványaim megismerkedhetnek egymással, kipróbálhatják magukat "színpadon" minden tét nélkül. Hiszem, hogy a zenetanulás, mint minden egyéb mindig két ember kapcsolatán múlik. Ha ez rendben van, a dolog működik. Ha nem, érezzük mindketten. Nagyon szeretek továbbá felvételikre (óvónőképző, tanítóképző stb.) felkészíteni embereket, de azt is, amikor egy 60 éves ember bejön az utcáról minden zenei alap nélkül "csupán" hobbynak szánva a zenélést. Eddig még mindenkit felvettek!! Több művészeti iskolában is voltam ének-zene-, szolfézs- és zongoratanárnő, s jelenleg is tanulok (diploma után) neves tanároktól. Hiszem, hogy a tanulás soha nem érhet véget, s az taníthat jól, aki maga is tanul, zenél, játszik. A szabályokat kölcsönösen betartva jó légkörben szoktak folyni az óráim. Érdeklődni lehet a szablindakrisz@gmail.com email-címen vagy a 06-30-237-72-21-es mobilszámon bármikor. (Ha tanítok, természetesen kikapcsolom, de utána elérhető vagyok.) Üdv: Szabó Melinda
(Fuvolából csak teljesen kezdőket vállalok, így érzem korrektnek. Ha már tud az illető egy bizonyos szinten, s úgy érzem, nem tudok többet segíteni, fogom tudni továbbítani jó kezekbe.)


 

 



ditke50 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 39

Diplomás zongora tanárnő 30 éves tapasztalattal vállalja kezdők, haladók oktatását az Ön lakásán.

Bővebb információ:06-30-99-357-99

mégnemfoglaltnick Creative Commons License 2012.04.09 0 0 38

Zongoratanítást, korrepetálást vállalok, házhoz megyek a II. és XIV. kerületben.

Több éves tapasztalat alapján elsősorban a zeneiskolához még fel nem nőtt nagyon kicsiknek és a zeneiskolai hajtást vállalni nem tudóknak vagy vizsga előtt együtt-gyakorlásra szorulóknak tudok sokat segíteni végtelen türelemmel megtartott óráimmal.

Az órákat délután vagy hétvégén, illetve angol, német nyelven is meg tudom tartani.

Óradíj kiszállással 5000 Ft/ 60 perc.

Elérhetőség: zongoratanar@freemail.hu, 30/397-3630

Lilien91 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 37

Ének-zene, fúvós hangszerek, szolfézs-zeneelmélet,népzene, népi hangszerek oktatását, korrepetálást, felkészítést vállalok bármely korosztályban! Veszprémben és környékén, illetve Győrben. Zeneművészeti iskolát végeztem, mellette csecsemő és kisgyermek gondozást tanultam, jelenleg pedagógia szakos halgató vagyok.

 

Johnny04 Creative Commons License 2011.07.15 0 0 36

Kőbányai Zenei Stúdió másodéves diákja vállal gitároktatást kezdőknek ill. középhaladóknak kortól és nemtől függetlenül Budapesten.

-Zenei-elméleti alapismeretek
-Hangszertechnikai alapok
-Kottaolvasás
-Általános gitároktatás
-Gitárjáték műfaji sajátosságokon keresztül (rock, blues, jazz, funk, stb.)   
-Improvizációs alapismeretek  
-Kőbányai Zenei Stúdió gitártanszak felvételire és szolfézs alkalmasságira való felkészítés, segítségnyújtás
-A tanuláshoz szükséges kották és hangzóanyagok biztosítása

Díjak:

-1 óra (45 perc) 1 főnek  2000 Ft
-1 óra (45 perc) hetente 1 főnek (4 alkalom havonta) 6000 Ft
-1 óra (45 perc) kéthetente 1 főnek (4 alkalom kéthavonta) 6000 Ft

-dupla óra (90 perc) 1 főnek 3000 Ft
-dupla óra (90 perc) hetente 1 főnek (4 alkalom havonta) 9000 Ft
-dupla óra (90 perc) kéthetente 1 főnek (4 alkalom kéthavonta) 9000 Ft

Helyszín: Budapest, Corvin Negyed (IX. ker.)

-óra megtartása háznál: +500 Ft alkalmanként

Bővebb információ, időpontegyeztetés:

gabionguitar@hotmail.com

+36 70 368 0793

 

Kiss Gábor

Helikon38 Creative Commons License 2011.05.18 0 0 35

Színjelessel végzett zongoraelőadómüvész és 20 év tapasztalattal rendelkező zenepedagógus  zongoramagánórákat

szeretne adni,  komoly gondolkozású, akár kezdő tanulóknak is, akiknek a hangszertanulás nem pár hónapig tartó 

hobby-számba megy, hanem valóban szeretnének megtanulni a hangszeren, hajlandóak lennének idejük egyrészét

feláldozni azért a célért, hogy ha  nem is mesterfokon, de legalább zeneileg/esztétikailag elfogadható szinten játszanak.

Óradíjam nem több, mint amennyit átlagosan kérnek egy hangszer-magánóráért, célom nem a pénzkereset,

hanem a tehetséges diákok képzése, melynek érdekében hajlandó vagyok akár házhoz is menni.

Komoly jelentkezők bemutatkozó  szándéklevelét  a helikon38@gmail.com címre várom, a többi részletet

(komolytalanok jelentkezését elkerülendő) személyesen vagy telefonon  szeretném megbeszélni.  

ahulyeje Creative Commons License 2011.05.05 0 0 34

Zeneakadémián végzett, 9 éves tanítási tapasztalattal rendelkező ütőhangszeres tanár magánórákat ad. Dobfelszerelésen és klasszikus ütőhangszereken tanulni vágyó kezdő vagy haladó növendékekkel egyaránt foglalkozom. Szeretettel várom az érdeklődőket a tomoskozi@yahoo.com e-mail címen, vagy a 06-20/936-2300 telefonszámon.

Fuvolatanár Creative Commons License 2010.09.10 0 0 33
Fuvola oktatást vállalok kezdőtől a haladó szintig, Budapest belvárosában és Szentendrén. (2000Ft/60 perc) Fuvola előadóművészi diplomával rendelkezem, kottákat biztosítok!
Várom a zeneszerető fiatalok jelentkezését! +36-20/465-1300
P.Heidi Creative Commons License 2010.09.01 0 0 32
bocsánat elfelejtetem pesten kersném
Előzmény: P.Heidi (31)
P.Heidi Creative Commons License 2010.09.01 0 0 31
üdvözlet,
zongoratanárt keresnék, aki esetleg házhoz is jönne, de én is tudok menni, heti egyszer szeretnék 60 perces leckét venni, van saját zongorám, tudok, sokat gyakorolni
nem kifejezetten klasszikus zenét szeretnék tanulni, hanem modernet vagy mulatósat. teljesen kezdő vagyok, de picit alapismereteim vannak.
vállalom hogy az illetőt cserébe németre oktatnám de fizetni is tudok 2000 Ft körül, több nem nagyon menne
palotai.magda@gmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.11 0 0 30

Zenei műsorkészítőket keresünk!

A Civil Rádió munkatársai keresik a klasszikus és kortárs zene szerelmeseit, akik önkéntes alapon szívesen készítenének műsorokat heti, esetleg 2 heti rendszerességgel.

Ha szeretnél részt venni a jövő koncertlátogatóinak nevelésében, köztünk a helyed!


Jelentkezni a kdgyorgy@gmail.com címen lehet.
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.13 0 0 29

ISMER VALAKI ÉNEKTANÁRT SZÉKESFEHÉRVÁRON?

 

Énektanárt keresek Székesfehérváron aki lehetőleg diplomával rendelkezik és vállal kezdőket is. Szeretném elsajátítani az alapokat (helyes légzéstechnika, hangképzés alapjai stb.). Későbbiekben a musical-éneklés érdekelne.

Aki tud énektanárt fehérváron vagy éppen az és elvállalna az nagyon kérem írjon erre az e-mail címre: dorina1993@gmail.com (vagy ide, de ha lehet inkább az e-mail címemre).

Előre is köszönöm: DORINA

wildgirl-19 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 28

szia,

olvastam az indexen hogy hangképzés tanításában tudsz segíteni.

Lányomról lenne szó 13 éves  viszonylag jó zene érzéke van szeretnék több infot kapni

menyibe kerül helyileg hova kéne járni egyáltalán hogy működik,egy kicsit tudatlan vagyok e téren.

 http://www.youtube.com/watch?v=wzg_NDCX3B0

küldök egy felvételt róla ha meg mondanád a véleményed ,érdemes e képezni vagy csak anya i elfogultságom érzi.

Ezt a számot egyedül (emberi)sgitség nélkül tanuta be.

Előre is köszönöm.

Előzmény: Gensou (26)
wildgirl-19 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 27

Szia,

 

olvastam az indexen hogy hangképzés tanításában tudsz segíteni.

Lányomról lenne szó 13 éves  viszonylag jó zene érzéke van szeretnék több infot kapni

menyibe kerül helyileg hova kéne járni egyáltalán hogy működik,egy kicsit tudatlan vagyok e téren.

 http://www.youtube.com/watch?v=wzg_NDCX3B0

küldök egy felvételt róla ha meg mondanád a véleményed ,érdemes e képezni vagy csak anya i elfogultságom érzi.

Ezt a számot egyedül (emberi)sgitség nélkül tanuta be.

 

V

Gensou Creative Commons License 2009.09.23 0 0 26

Sziasztok!

 

Ha valaki szeretne hangképzést tanulni Budapesten, vagy közelebbről is megismerkedni a musicalek világával, írjon bátran. Helyes légzéstechnika, hangképzés alapjai, stílusgyakorlat, dalelemzés, ezeket mind-mind elsajátíthatod kedvező áron!

Bővebb infó: musicalenekoktatas@citromail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!