Keresés

Részletes keresés

Sarkany Creative Commons License 2015.03.28 0 0 6615

Úgy gondolom, életműve magáért beszél...

Előzmény: Nebáncs!virág (6614)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.03.28 0 0 6614

Úgy gondolod szankcionálni kéne mielőtt még magázódásig fajulna a dolog?

Előzmény: Sarkany (6613)
Sarkany Creative Commons License 2015.03.28 0 0 6613
Order of Hermes Creative Commons License 2015.03.23 0 0 6612

A magyarok Svajcban topicban szerintem Diet Maker csunya reklamozast folytat, kerlek intezkedjetek.

Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.03.10 0 0 6611

Törölve

Előzmény: Judit2012 (6610)
Judit2012 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 6610

Tisztelt Moderátor!

 

Szeretném kérni a két évvel ezelőtti 13871-es vagy a http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=120851235&t=9171806 linken található bejegyzésem törlését, mert sajnos a nevemet szerepeltettem benne és akkor nem is gondoltam bele, hogy milyen következményei lehetnek. Sajnos most futottam bele valami ehhez kapcsolható váratlan és kellemetlen eseménybe.

Segítségét és megértését köszönöm!

Üdvözlettel.

Papsajt Creative Commons License 2015.02.27 0 0 6609
Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6607

Élnek ott/ költöznek oda mások is. A topik törlésének nincs oka, jó helyen van.

Előzmény: Törölt nick (6606)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6604

 Működő topikot csak nagyon alapos indokkal törlünk, a " nem funkciójának megfelelően működik" önmagában kevés. Ahogy látom te raksz be rendszeresen " időjárásjelentést". Mi a probléma konkrétan?

Előzmény: Törölt nick (6602)
e-lektor Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6603

Már nem csak a te topikod a cca 900 hozzászólással!

Előzmény: Törölt nick (6602)
smith Creative Commons License 2015.02.15 0 0 6601

Jó, akkor kérdezem: eszerint nem az?

 

Előzmény: smith (6600)
smith Creative Commons License 2015.02.13 0 0 6600
Veszpremi Creative Commons License 2015.02.11 0 0 6599

A Veszprém topikban van pár politikai jellegű hsz, én azt hiszem, azok nem odavalók. Eddig ott nem volt politizálás, most valaki bevitte a kampányt oda (is).

Nagy II. Béla Creative Commons License 2015.02.10 0 0 6598

Sziasztok,

 

az Itt élünk Bp. II. kerület fórumon aczélgyuri nevű kartárs a 1515-ös hozzászólásában szerintem eléggé a nagypolitika felé ballagott, ami véleményem szerint egy kerületi, lokálpatrióta, civil fórumon annyira nem kellene, hogy ott legyen. 

 

Köszönöm,

 

Nagy Béla

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.08 0 0 6597

Kérném, hogy az alábbi kommentemet töröljétek:

LINK

 

(Tegnap ugyanis nem a hiperlinken szereplő kommentet szedtétek ki, hanem azt amiben kértem a törlést :)

 

köszi

Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.02.07 0 0 6595

Aki itt folytatja a másik ekézését, az repül innen is. A Fórum nem sárdobálda és nem a Fight Club pincéje. Beszélgetésre van, nem veszekedésre.

 

A topikból továbbra is kivágom az off-okat. Nem megyek bele az ál-lencsiszemes vitákba, vagy elég felnőttek vagytok, hogy tudjátok, hol a határ, vagy nem. Utóbbi esetben én húzom a vonalat.

 

 Pont.

Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6593

Szóval nem rám gondolt, mert nem volt több felhasználónevem, és nem járok más topikiokba trollkodni.

Tessék megkérdezni a kis feljelentőt.

Nekem meg visszaadni a belépési jogomat.

Előzmény: Obeyes (6587)
Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6592

Gépház uraság! Vagy asszonyság.

 

Igazán megtisztelő hogy engem tiltottatok ki a franciaország topikból,de a mószeroló aki bemószerolta az általa trollnak nevezett felhasználót az nem ám gondolt.

 

Nem tűnt fel?

Obeyes Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6591

Az előbbi én voltam, nyilván látod, de arra kérlek, ha valami szabályt szegtem a poszttal, ezt a nickemet töröld. Ugyanis egy ideje csak olvasok, illetve a vudusat szeretném használni egyetlen topikban. Nem létfontosságú, de az jó lenne ha megmaradna.

Előzmény: Vuduman (6590)
Vuduman Creative Commons License 2015.02.06 0 1 6590

Értem.

 

Bár, így viszont, ne kritikaként értsd, hanem megállapításként, elég janusarcú lesz az off-nak mint olyannak, a definiciója. Illetve a topiktémáé, főleg annak a tükrében, hogy a Magyar Honvédség topikban a törzsgárda egyetértett azzal, beszélgessenek nem szorosan a témába vágó dolgokról, egy ember meg nem.

A végén, tippelj, kinek lett igaza ?

 

A törzsgárdáról itt meg annyit, vagy hiszed, vagy nem- bizonyitékot csak te tudnál keresni- ez írd és mond, egy one man show , már vagy két éve. Mióta sikerült annyira lerohasztania, hogy a törzsgárda elmenekült. Akinek értelmes gondolata volt Franciaországról, vagy esetleg kint él, az vagy nem ír oda, vagy leregisztrált.

A Légiós topikban ugyanezt csinálja ez a pszichopata.

Gyakorlatilag, ha látod ott a törölt dolgokat, akkor annak a 90% ő, a többi 10 meg aki megy a lánctörlésekkel. Mikor onnan kidobják, akkor átjön ebbe a sajátjának tekintett topikba és miközben magának kontrázik, kiírja az összes személyeskedését.

 

Ő vígan lubickol, az emil cím nem kér enni, az új nick pár perc, viszont tudok olyan értékes topiklakót, aki a topikok létrejötte óta ott volt, de elunta, hogy ez ezer nicken, mint egy hydra fikázza, úgyhogy távozott.

 

És a legszebb nem az hogy az ő pofája, hanem hogy az ég nem szakad le attól, mikor ő nácizza a moderatúrát, meg lespiclizik mindenkit, akit zavar, amit odaokádik. Értem én kedves, hogy nincs könnyű dolgotok, ez az egymillió moderátor országa, mindenki töröltetni akar mindenkit. Ha megnézed az IP cimemhez tartozó nickeket, ha van lehetőséged, láthatod, hogy más ellen csak egyszer kértem moderációt, (egyébbként ugyanez az alak volt), mert erősen anyázott.

 

Elnézést a hosszabb posztért, csak gondoltam van oka annak, hogy nem egy algoritmus, hanem egy gondolkodó ember moderál a fórumon.

 

Sayonara :)

 

 

Előzmény: Nebáncs!virág (6589)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6589

A moderatúrának nincs kapacitása napi szinten figyelni többtízezer topikot. Ha a felhasználók jelzik a problémát, odamegyünk. Ha nem jelzik, nem biztos, hogy észrevesszük. Végül is a topikot TI használjátok. 

 

Teljesen biztosan nem fogok évekre visszatörölni, ha eddig jó volt így a törzsgárdának.

 

A kifogásolt hsz-okat megnézem.

Előzmény: Obeyes (6587)
noordbrabander Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6588

Tisztelt Moderátor!

Kérem, ha Ön is úgy ítéli meg, törölje marci077 18510-es beírását a hollandiai magyarok fórumából! Válaszoltam ugyan rá, a válaszomat is kérném törölni.

Kőszönettel, noordbrabander.

Obeyes Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6587

Tiszteletem az itteni moderátoroknak

 

A Franciaországban élő magyarok IDE ! c. topikban van egy jóféle trollmunkás, aki pár nicken beszélget magában (rég elüldözve onnan mindenkit, aki valaha is volt a Hexagonban) gyakorlatilag az Index történetének a leghoszabb off-ját produkálva.

 

Ezért még nem szólnék, egyrészt nem fizetnek érte, másrészt kiváncsi voltam, mikor veszi észre egy moderátor, de az alábbi nick, az alábbi hozzászólásokban, tett egy kijelentést, nem először és nemcsak itt, amivel egyrészt nem értek egyet, másrészt arra inkább vagyok kiváncsi, hogy alakul a sorsa, ha farokméreget a modikkal.

 

Bevallom, az is érdekel, hány évet kell visszatörölnötök, ha ennek a derék, jó embernek )jó, engedjük meg- embereknek) az összes off-ját ki akarjátok venni, a Simpson családtól, az agyalágyult konteo elméletein át, a légiós hazugságaiig, illetve a másik topikról rendszeresen letörölt mocskolódásai miatt érzett, őszinte, bár beteges felháborodásáig- ami abból áll, hogy rendszeres off-okban szidalmaz ezen a topikon, évek óta kultúráltan fórumozó embereket.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133646899&t=9179019

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133640908&t=9179019

doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6586

Köszönöm, igyekszem majd szerényen fogalmazni és mellőzni azt a pimasz kötekedést, amit itt -- tűrhetetlen módon -- megengedtem magamnak.

Előzmény: e-lektor (6585)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6585

Ismereteim szerin van rá lehetőség.
Pl.:Klub-topicok működnek már ezzel a saját moderálási módszerrel.
Ebbéli szerény kérelmeteket Operátor-nál kell előadni, akinek nyilvános e-mail elérhetősége is van az ebbéli kontaktálások lebonyolítására.

Előzmény: doncike (6584)
doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6584

A további békés topikolás elősegítése érdekében kérdezném a T. Moderációt: van-e akadálya annak, hogy (a Drukkerkocsmához hasonlóan) egy regionális topik saját maga válasszon magának moderátort?

 

Köszönettel

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6583

Na akkor már ketten vagyunk megfenyegetve, én e-mailben, doncike meg itt.

Nem hiszem, hogy engem akart volna képviselni, inkább csak a topikot, aminek ő is rendszeres hozzászólója és olvasója.

Tehát ha nem itt fejti ki valaki a véleményét, akkor az a baj, ha itt fejti ki, akkor az?

Előzmény: e-lektor (6582)
e-lektor Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6582

Sánta Kutya nem említette, hogy te lennél a jogi képviselője.
Amint látom olvasom nincsenek nehézségei a véleményének kifejtésével.
Ajánlanám, hogy vess véget a kötekedésnek, és térj vissza a békés topicoláshoz!

Előzmény: doncike (6580)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6581

Érthetőnek érthető, csak hibás.

Beszélni valamiről != reklámozni. Ebben nem volt semmiféle reklám.

A blogger megírta, hogy a Flórián téren van, hát naná, anélkül elég nehéz beszélni egy étteremről, hogy elárulnánk, hol van. Kivéve Douglas Adamst.

Szerinted ez a topik mi? Reklám tokkal-vonóval? Netán olyasmit írtam, amit ott nem találsz meg egyáltalán?

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004530

Szeptemberben volt 11 éves, nyilván majdnem minden moderátor találkozott már vele.

 

Még mindig nem vizsgáztatás, csak tisztázni kell, hogy mi a reklám, hogy lehessen tudni, mit szabad írni általában az index fórumban, és mit a te fórumodban... Hogy tudjuk mihez tartani magunkat a külön szabályokat illetően.

 

 

Előzmény: e-lektor (6579)
doncike Creative Commons License 2015.01.13 0 0 6580

Semmiféle indoklást nem küldtél, ami arra vonatkozott volna (amire válaszként küldted, vagyis), hogy mitől lett volna reklám egy blog.hu-s poszt belinkelése, ami egyébként tényleg egy vendéglátóipari egységről szólt.

 

Egy regionális topik, ahol rendszeresen előfordulnak olyan kérdések, hogy ki tud a közelben egy jó tojáspatkolót, vagy hogy voltatok-e már az X. kocsmában, elég hideg-e a sör ... szerintem kicsit túltoltad ezt a reklám-parát.

 

Az a topik kiválóan elvolt eddig is a saját hatáskörben, kéretlenül intézkedő moderátor nélkül, maximális tisztelettel kérném, hogy ez a jövőben is maradjon is így.

 

Köszönettel

 

Je suis Sánta Kuyta (SK)

Előzmény: e-lektor (6577)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!