Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1550

ja, bocs, semmiféle tombolást nem éreztem a topikomban. hisz alig írtál bele. persze lehet, hogy te máshogy érzékeled.

Előzmény: Prof. dr. Notebook (1549)
Prof. dr. Notebook Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1549

Bizarr, sőt abszurd, hogy a saját topikod linkjét tőlem kéred. Ime:

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9247443

 

Előzmény: Törölt nick (1548)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1548

nyomj egy linket.

Előzmény: Prof. dr. Notebook (1547)
Prof. dr. Notebook Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1547

Nem mutatom, egy kis "linkbigyózás" is macerás művelet nekem. Az a topik, amelyben ma hosszú percekig egymásnak, egymáshoz szóltunk. Biztos kitalálod, megtalálod.

Előzmény: Törölt nick (1546)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1546

lehet, nem tudom. muti a topikot.

Előzmény: Prof. dr. Notebook (1545)
Prof. dr. Notebook Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1545

Most épp a másik topikban tombolok az 1976-os új Katolikus Bilia magyar szövegének egyetlen szóragja miatt. Lehet, hogy tombolásomat a Sátán szítja?

Előzmény: Törölt nick (1544)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1544

én beszélgetek szívesen  sátánról. csak lusta vagyok visszaolvasni.

van valami üzeneted sátánnal kapcsolatban?

Előzmény: Prof. dr. Notebook (1543)
Prof. dr. Notebook Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1543

Egyébként nem lenne ez rossz topik, ha egyáltalán valaki komolyan érdekelne mindez. De láthatólag nagyoon keveseket érdekel. Ez is a "hallgatagi urak", a "megnémultak-megkukltak" és a "tökmindegy" urak messze elkerült fóruma lett.

Prof. dr. Notebook Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1542

Megint felejtettem? Hope no(t) Alzheimer. (Hogy no, vagy not, azt is felejtettem.)

Előzmény: Törölt nick (1541)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1541
Előzmény: Prof. dr. Notebook (1539)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.22 0 0 1540

Mivel a  bibliai Isten és Sátán egy és ugyanaz és Jézus körülmetélése, január 1-i keresztény ünnep.

 

ZombiJézuska meg JahveSátánIsten megtestesülése, a dolog logikailag stimmel.

Előzmény: Prof. dr. Notebook (1539)
Prof. dr. Notebook Creative Commons License 2021.05.21 0 0 1539

Üdv. Valamelyik rokon-.topikban ma egy elszabadult nick a "Sátán körülmetéléséről" fantáziált. Most este rákerestem volna, de nem találom. Törölték?

landdie Creative Commons License 2013.04.02 0 1 1538

Nincs ezen mit csodálkozni..

 

Az egyik csak 10-ig tud számolni és azt is értelmének megfelelően kőtáblára vési.

A másik pedig rettegve kutatja előre, hátha kijön a 666. ..:)

 

 

Zsoltárok könyve:7:10Szünjék meg, kérlek, a gonoszok rosszasága és erősítsd meg az igazat; mert az igaz Isten vizsgálja meg a szíveket és veséket.

 

Nem kell agy, csak jó keringés és kiválasztottságért felelős szerv...:)

 

 

Előzmény: Istenkeres (1537)
Istenkeres Creative Commons License 2013.04.02 0 0 1537

A Sátán rávette Dávidot a népszámlálásra:

 

 

http://www.parokia.hu/bible/
Krónikák I.
21,1 Dávid megszámláltatja a népet (Vö. 2Sám 24)
A Sátán Izráel ellen támadt, és rávette Dávidot, hogy megszámlálja Izráelt.

Sámuel II.
24,1 Dávid népszámlálása (Vö. 1Krón 21)
Újból haragra gerjedt az Úr Izráel ellen. Felingerelte ellenük Dávidot, és ezt mondta: Menj, vedd számba Izráelt és Júdát!

landdie Creative Commons License 2013.03.28 0 0 1536

Kegyetlen a sors..:(

 

10Mikor valamely város alá mégy, hogy azt megostromold, békességgel kínáld meg azt.


11És ha békességgel felel néked, és kaput nyit, akkor az egész nép, amely találtatik abban, adófizetőd legyen, és szolgáljon néked.


12Ha pedig nem köt békességet veled, hanem harcra kél veled, akkor zárd azt körül;


13És ha az Úr, a te Istened kezedbe adja azt: vágj le abban minden fineműt fegyver élével;


14De az asszonyokat, a kis gyermekeket, a barmokat és mind azt, ami lesz a városban, az egész zsákmányolni valót magadnak prédáljad; és fogyaszd el a te ellenségeidtől való zsákmányt, akiket kezedbe ad néked az Úr, a te Istened.


15Így cselekedjél mindazokkal a városokkal, amelyek igen messze esnek tőled, amelyek nem e nemzetek városai közül valók.

Előzmény: Törölt nick (1535)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 1535

Ez nem sátáni felszólítás a kannibalizmusra, hanem egy prófécia.

 

 

Ezék. 5,7
Azért így szól az Úr Isten: A miért ti pártosabbak valátok, mint a pogányok, a kik körültetek vannak, rendeléseimben nem jártatok és törvényeimet nem cselekedtétek, sőt csak a pogányok törvényei szerint is, a kik körültetek vannak, nem cselekedtetek: 

Ezék. 5,8
Ezokért így szól az Úr Isten: Ímé én is ellened leszek, és teszek közötted ítéletet a pogányok szeme láttára; 

Ezék. 5,9
És cselekszem rajtad azt, mit soha nem cselekedtem és minéműt nem cselekszem többé, - minden te útálatosságidért. 

Ezék. 5,10
Azért az apák egyék meg fiaikat te közötted, és a fiak egyék meg apáikat, és cselekszem rajtad ítéletet, és szétszórom minden maradékodat a szél minden irányában. 

Ezék. 5,12
Harmadrészed döghalállal hal meg és éhség miatt pusztul el közötted, és harmadrészed fegyver miatt hull el körülötted, és harmadrészedet szétszórom a szél minden irányában, és kardot vonszok utánok. 

 

Ez egy prófécia Jeruzsálem megszállásáról és az emiatt bekövetkező éhségről. De tudod Te ezt, pont úgy, ahogy én.

Előzmény: landdie (1534)
landdie Creative Commons License 2013.03.19 0 1 1534

A Sátán, Ezékiel könyvében családi kannibalizmusra szólít fel!..:)

 

Károli Gáspár » Ezékiel próféta könyve » 5. fejezet

 

8Ezokért így szól az Úr Isten: Ímé én is ellened leszek, és teszek közötted ítéletet a pogányok szeme láttára;

 9És cselekszem rajtad azt, mit soha nem cselekedtem és minéműt nem cselekszem többé, – minden te útálatosságidért. 

10Azért az apák egyék meg fiaikat te közötted, és a fiak egyék meg apáikat, és cselekszem rajtad ítéletet, és szétszórom minden maradékodat a szél minden irányában.

11Ezért, élek én! szól az Úr Isten, bizonyára, mivelhogy szenthelyemet megfertéztetted minden undokságaiddal és minden útálatosságaiddal, azért én is elfordítom rólad irgalom nélkül szememet, s én sem könyörülök rajtad.

taobácsi Creative Commons License 2012.01.02 0 0 1533

A kereszténységet azért találták fel, hogy eltávolítsák a spirituális és okkult tudást (az elme erejét) az emberektől, és ezt a hatalmat a “kiválasztott” kevesek kezébe adják, az egész emberiség kárára.

 

ma viszont a sátánizmus terjesztésével ezt a hatalmat hihetetlenül ostoba emberek kezébe adják, akik nem csak másokat de saját magukat is húzzák vele vissza.

 

A sátánizmus megbocsátás helyett bosszúállásra tanít!!! Nem véletlenül vették el.

Primitív embereknek semmi dolga a mágiával !

 

Előzmény: odium123 (1526)
Tafkó Birgut Creative Commons License 2011.11.13 0 0 1532

Ezt láttátok mán:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pwgvW6D3_no...?

Ezüst Vitéz Creative Commons License 2011.11.12 0 0 1531

Jaj, amúgy tudom, hogy mit írtál ezzel

kapcsolatban a Virtuson :)

Olvastam mindet jópár alá commentet is

biggyesztettem :)

Oszt amúgy töklogikus... :)

Előzmény: landdie (1529)
landdie Creative Commons License 2011.11.12 0 0 1530

Hitelesnek tűnik..

Bizony az újságok fontos szerepet töltenek be az Utolsó Időkben:

 

Jelenések könyve:14:20És megtaposták a borsajtót a városon kívül, és vér jöve ki a borsajtóból a lovak zablájáig, ezer hatszáz futamatnyira.

 

 

:)

Előzmény: dümász (1527)
landdie Creative Commons License 2011.11.12 0 0 1529

Nem véletlenül írtam úgy, ahogy. A bibliai Sátán szentszellemifogyatékos...  :)

Előzmény: Ezüst Vitéz (1528)
Ezüst Vitéz Creative Commons License 2011.11.12 0 0 1528

biztosan elfelejtene Antikrisztust küldeni,  ----

 

Vagy még inkább: direkte nem küldene...

 

Előzmény: landdie (1523)
dümász Creative Commons License 2011.11.12 0 0 1527

1999 BEN KEZDÖDÖTT A MEGFIGYELÉSEM.AKKOR MÉG NEM TUDTAM MI FIJIK KÖRÜLÖTTEM.

A HADSEREG FIGYELT ÉS ÉN IRÁNYITOTTAM MINDENT A VIÁGON AMI A TELEVIZIOKBAN UJJSÁGOKBAN POLITIKÁBAN ÉS AZ ORSZÁGBAN VOLT. DE NEM HAGYOM KI AZ ARAB TERRORIZMUST SEM.SZOVAL A WTC-T A NAGYBÁTYÁM SZÜLETÉSNAPJÁRA ALAKITOTTAM.

AMI AZ IBLISZ VAGYIS SÁTÁN MUNKÁJA VOLT.2001 SZEPTEMBER 11 E UTÁN KORHÁZBA

KERÜLTEM MERT AZT ÁLLITOTTÁK HOGY A KORÁN BELI ÁTOK AZ BETEGSÉG.EZZEL AZ IGAZSÁG

ÜGYI MEGFIGYELÖBE KERÜLTEM ÉS 10 000 VAGY ANNÁL IS TÖBB ARAB LEMÉSZÁRLÁSA.

AZ IBLISZ A ZSIDOKNÁL A JUDAIZMUS AMI SÁTÁN IMÁDATOT JELENT.A JUDAIZMUS A VILÁGVÉGE 2012 BEN VAGY KÉSÖBB AMI A SÁTÁN MUNKÁSSÁGÁN MULIK. DE AZ ANTIKRISZTUS

VIDEOK EZT BIZONYITJÁK.A 666 ÉS A JUDAIZMUS ÉS AZ IBLISZ AKI ALLAH ELÖTT SEM HAJLIK MEG A HÁTTÉRBEN VÁR ÉS NEM KEVEREDIK. A PÁPA VÉRMÉRGEZÉST KAPOTT ÉS EBBEN HALT

MEG AMIT VÁLLALOK.DE EZEK CSAK ALAPOK HA AZ ÉLETEMNEK NÉZTEK UTÁNNA.666

Előzmény: landdie (1523)
odium123 Creative Commons License 2011.01.21 0 0 1526

Az Igaz Sátánizmusnak semmi köze az Anton LaVey által alapított "valláshoz" és szintén semmi köze a kereszténységhez, illetve a fordított kereszténységen alapuló ún. ördögimádathoz. Az emberiség eredeti vallása volt és jóval a kereszténység előtt keletkezett

  • A Sátánizmus nem egy “keresztény találmány”.
  • A Sátánizmus megelőzte a kereszténységet és minden más vallást.
  • A Sátánizmus nem a szellemekről, lidércekről, vámpírokról, Halloween-szörnyekről vagy más hasonló lényekről szól.
  • A Sátánizmus nem a “gonoszról” szól.
  • A Sátánizmus nem egy “reakció” a kereszténységre.
  • A Sátánizmus nem a halálról szól.
  • Az Igaz Sátánizmus lényege az emberiség felemelése és megerősítése, ami eredetileg Igaz Teremtőnk (Sátán) célja volt.
  • Mi tudjuk hogy Sátán/Lucifer egy valódi lény.
  • Mi tudjuk hogy Sátán az emberiség Igaz Atyja, Teremtő Istene.
  • Tudjuk hogy a bibliai “Jahve/Jehova” egy kitalált lény, és az emberek, akik ezt a hazugságot ránk kényszerítik, az emberiség valódi megrontói és a hazugságok mesterei. Ezt nyilvánvalóvá teszi a rengeteg ellentmondás a zsidó/keresztény bibliában. A tények azt mutatják, hogy ez a szöveg olyan emberi lények munkája, akiknek okkult tudás volt a kezében, és a ezt a hatalmat használták hogy a bibliát hihetővé tegyék és félelmet keltsenek, a hatalomszerzés érdekében.
  • Tiszteljük a törvényeket.
  • Mi NEM szorgalmazunk semmilyen élő/véráldozatot, és NEM is veszünk részt bennük. Ez a szokás zsidó/keresztény, ahogy azt a bibliából is megtudhatjuk – Mózes 5. könyve 12:27: “S fel kell ajánlanod égőáldozatokat, az Úr Isten oltárán: és az áldozatok vérét öntsd az Úr Isten oltárára, és edd meg a húst.”
  • Rájöttünk, hogy a Sátánizmus az emberiség eredeti vallása. Alapos kutatómunkát végeztünk. A Sátánizmus ősi vallásokon alapul, amik a zsidó és keresztény vallást több száz, több ezer évvel megelőzték.
  • A kereszténység egy válasz volt az eredeti pogány vallásokra, amiket “Sátánizmusnak” neveztek el, melynek jelentése “ellenfél/ellenség” a héber nyelvben.
  • A kereszténységet azért találták fel, hogy eltávolítsák a spirituális és okkult tudást (az elme erejét) az emberektől, és ezt a hatalmat a “kiválasztott” kevesek kezébe adják, az egész emberiség kárára. Az elme és a lélek ereje nagyon is valóságos. Az olyan emberek akik nem tudnak ezekről az erőkről vagy nem hisznek bennük, nagyon könnyű manipulálni és irányítani. Ezt főleg azok használják ki, akik járatosak ezeknek az energiáknak a használatában.
  • Az Eredeti Isteneket [Démonokat] igazságtalanul szörnyetegeknek titulálták, és “gonosznak” nevezték, hogy távol tartsák az emberiséget a spirituális tudástól. Ennek következményeképpen az emberi faj spirituálisan és intellektuálisan drasztikus mértékben visszafejlődött.
  • A Spirituális Sátánizmus erősen javasolja a tanulás, tudás, kutatás minden formáját, és a szabad gondolkodást.
  • A Spirituális Sátánizmus támogatja az állam és az egyház szétválasztását. A Sátánisták nem erőltetik a Sátánizmust senkire.
  • A Spirituális Sátánisták elismerik a tudományt, és elhiszik hogy minden okkult/természetfeletti dolog rendelkezik ésszerű tudományos magyarázattal. Szerintünk az emberiséget veszélyes mértékben visszatartották ezen a területen, köszönhetően a zsidó/keresztény hazugságoknak, és évszázadokon keresztül tartó, szakadatlan támadásaiknak a tudomány felé.
  • Erő meditációkat végzünk annak érdekében, hogy fejlődjünk spirituálisan, és felemeljük magunkat. Az erő meditáció annyira szükséges az emberi lélek számára, amennyire a táplálék szükséges az emberi test számára. A kígyó, Sátán szimbóluma a tüzes kundalini erőt jelképezi, ami a gerinc tövénél összetekeredve nyugszik. Amint felemelkedik, átalakítja az emberi lelket és elmét a megértés és a képességek egy sokkal magasabb szintjére. Sátán kígyó—szimbóluma az élet DNS-spirálját is jelképezi.
  • Közvetlenül Sátánnal dolgozunk. Úgy hisszük, minden egyes embernek, aki erős akaratú és tiszteletteljes, lehet személyes kapcsolata Sátánnal. A Spirituális Sátánizmusban nincsenek közvetítők.
  • Tanainkat és gyakorlatainkat közvetlenül Sátántól kapjuk. Sok időn keresztül Sátán ellenségei, mint például a keresztény egyházak szabadon terjeszthették a hazugságokat Sátánról és a Sátánizmusról. Ezek a hazugságok voltak az alapjai az okkult bűntényeknek és más szörnyű cselekedeteknek, amit közvetetten reklámoztak. Az Igaz Sátánizmust aktívan, fanatikus módon nyomták el évszázadokon keresztül, és nagyon sok ember a tudatlanság miatt elhiszi Sátánról terjesztett hazugságokat, és ennek megfelelően reagál.
  • A Spirituális Sátánizmus egy életigenlő vallás. Sátán úgy fogad el minket ahogy vagyunk, de emellett írányít is minket, hogy fejlesszük magunkat, és egy magasabb szintre jussunk. A Spirituális Sátánisták úgy élik az életüket ahogyan akarják. A természeti törvény szerint élünk, és arra buzdítunk mindenkit, hogy fejlessze önmagát a legkülső határokig.
  • A lelkünket mi magunk “váltjuk meg”, ellentétben azokkal az állításokkal, hogy a názáreti ment meg minket. A Sátánizmus a lélek teljes átalakításán alapszik, erő meditációk segítségével. A názáretit arra használták fel a keresztények, hogy helyettesítsék vele az élő emberi véráldozatot, ami az igazi szándékukat mutatja.
  • A zsidó/keresztény vallás egy kegyetlen hazugság, amit az emberiség egy jelentős hányadának szántak. Egy átverés elhitetéséhez a tudás hiánya szükséges az áldozat részéről. A keresztény vallás rabszolgákat nevel az emberekből, és sosem javasol vagy tanít olyasmit, ami az emberiség javára szolgálna. Azzal ellentétben, hogy a názáretiről azt állítják, embereket gyógyított, Sátán megmutatja nekünk, hogyan gyógyíthatjuk meg önmagunkat, vihetünk végbe úgynevezett csodákat, a saját elménket, és lelkünk erejét használva.
  • Önmagunk megerősítésével önbizalmat, spirituális hatalmat kapunk, és tisztelni fogjuk önmagunkat.
  • A Spirituális Sátánizmus nem állít határokat az elme erejének fejlesztésében, amit “bozsorkányásgnak”, “mágiának” neveznek. Hiszünk az igazságosságban, és mint a harcművészek, akik jártasak a Dim Mak-ban és más fizikai összecsapásokban, a Spirituális Sátánisták a “mágia” Fekete Művészetéhez értenek. Az emberek, akik nem tudnak ezekről az erőkről, védtelenek ellenük. Sátán nem tolerálja az igazságtalanságot.
  • A Spirituális Sátánizmus semmilyen módon nem támogatja a szellemek kihasználását, ellentétben a klasszikus varázskönyvek leírásaival. A Démonok, akiket megkötöttek, és kötelezték őket arra hogy engedelmeskedjenek a mágusoknak, most már szabadok, és bárki, aki 9 láb átmérőjű köröket és “Jehova” neveit használja, katasztrófának néz elébe. A Démonok a barátaink, és a Sátánon keresztüli tiszteletteljes Démonidézésekkel kölcsönösen előnyös kapcsolatokat teremtünk velük.
  • A Spirituális Sátánizmus az egyéniséget, szabadságot és függetlenséget hirdeti.
  • Nyilvánvaló, hogy Sátán nem az “emberiség megrontója”. Kevés követője van, de neki nincs szüksége hatalmas vagyonokra, hatalomra és mások befolyásolására ahhoz, hogy megtartsa a követőit.

Forrás: http://www.joyofsatan.org/

 

Akit pedig érdekel, hogy miről is szól valójában a kereszténység és rendelkezik komolyabb angol nyelvtudással annak ajánlom figyelmébe ezt az oldalt: http://www.exposingchristianity.com/

Hy Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1525

landdie Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1524

"Bill Wiese 47 éves amerikai ingatlanügynök. Neki megadatott az, hogy járhatott a Pokolba és beszámoljon a helyről, hogy visszatérve elmondja mindenkinek. 7 részes videó a youtubeon - érdemes megnézni: http://video.google.com/videoplay?docid=-5844311318539958943#"

 

És sikerült már eladnia néhány pokolbéli garzont a fejlett amerikai társadalom hívő egyedeinek?..:)

Vagy eljött már a túlvilággazdasági válság is?..:)))

Előzmény: wholetruth (1521)
landdie Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1523

"....hogy a Sátán, akiben nincs szeretet és mindenkit gyűlöl...."

 

A Sátán az Istent biztosan nem gyűlöli. Ha gyűlölné, akkor csak azért, hogy keresztbe tegyen a Teremtőnek, biztosan elfelejtene Antikrisztust küldeni, fenevadat, meg lámpás Gin-eket és tonicokat, aztán az Úr küldhetne cseresátánokat, hogy beteljesedjen a Világvége...:))

Előzmény: wholetruth (1521)
landdie Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1522

"A SÁTÁN FELELŐS A GYILKOSSÁGOKÉRT, AZ ÁLLATKÍNZÁSOKÉRT, A PEDOFILIÁÉRT, MINDEN KÍNZÁSÉRT!"

 

Tényleg???? És talán a Sátán, az Úr képében diktálta a Biblia egyes részeit?

 

Károli Gáspár » Mózes ötödik könyve - A törvény summája » 20. fejezet

13És ha az Úr, a te Istened kezedbe adja azt: vágj le abban minden fineműt fegyver élével;14De az asszonyokat, a kis gyermekeket, a barmokat és mind azt, ami lesz a városban, az egész zsákmányolni valót magadnak prédáljad; és fogyaszd el a te ellenségeidtől való zsákmányt, akiket kezedbe ad néked az Úr, a te Istened.

 

3Móz5.7Ha pedig nincsen egy bárányhoz való módja: vigyen az ő vétkéért való áldozatra két gerlicét vagy két galambfiat az Úrnak, az egyiket bűnért való áldozatul, a másikat egészen égőáldozatul.8És vigye azokat a paphoz; az pedig áldozza meg először azt, amely bűnért való áldozat, és tekerje ki annak fejét nyakcsigájánál, úgy, hogy el ne szakassza.

 

Mózes III. könyve:14:25Azután ölje meg a vétekért való áldozat bárányát, és vegyen a pap a vétekért való áldozat véréből, és kenjen a megtisztulandó ember jobb fülének cimpájára, és jobb kezének hüvelykére, és jobb lábának hüvelykére.

 

Mózes II. könyve:29:20Azután vágd le a kost, és végy annak véréből, és hintsd meg azzal Áron füle cimpáját és az ő fiai jobb fülének cimpáját, és az ő jobb kezök hüvelykét és jobb lábok hüvelykét; a többi vért pedig hintsd az oltárra köröskörül. Mózes II. könyve:29:21Azután végy a vérből, mely az oltáron van, és a kenetnek olajából, és hintsd Áronra és az ő ruháira, s vele együtt az ő fiaira és az ő fiainak ruháira, hogy szent legyen ő és az ő ruhái, s vele együtt az ő fiai és az ő fiainak ruhái.

 

http://www.szabadgondolkodo.hu/ateizmus/vallaskritika/isten-vs-satan.php

Előzmény: wholetruth (1521)
wholetruth Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1521

    Egy BAJ van, azt gondoljátok, hogy a Sátán szeret benneteket. A nagy szart, a veszteteket akarja, azt szeretné, ha elkárhoznátok. Sokan leírják, hogy milyen jó lesz majd a pokolban a Sátánnal koccintani, nehogy azt gondoljátok, hogy a Sátán, akiben nincs szeretet és mindenkit gyűlöl, majd koccintani fog az elkárhozottakkal, élvezni fogja, ahogy kínozhatja az elkárhozottakat.

 

A SÁTÁN FELELŐS A GYILKOSSÁGOKÉRT, AZ ÁLLATKÍNZÁSOKÉRT, A PEDOFILIÁÉRT, MINDEN KÍNZÁSÉRT!

 

Bill Wiese 47 éves amerikai ingatlanügynök. Neki megadatott az, hogy járhatott a Pokolba és beszámoljon a helyről, hogy visszatérve elmondja mindenkinek. 7 részes videó a youtubeon - érdemes megnézni: http://video.google.com/videoplay?docid=-5844311318539958943#

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!