Keresés

Részletes keresés

Balogh Dániel Creative Commons License 2017.03.15 0 0 112

Sziasztok!

 

A következő lenne a problémám.

Egy üvegasztalom van aminek elengedett a ragasztása az illesztésnél, szóval fémet szeretnék ragasztani üveggel.

Esetleg van ötletetek, melyik ragasztó lenne a legmegfelelőbb erre a célra? 

Mivel a ragasztási felület látható helyen van, ezért az is szempont lenne, hogy ne látszódjon.

 

Valamint a ragasztás előtt mivel tudnám a felületet a leghatékonyabban megtisztítani? 

A válaszokat előre is köszönöm!

langelaszlo Creative Commons License 2016.01.30 0 0 110

sziasztok,

tud-e valaki segíteni abban, hogyan lehet eltávolítani régi élvédőt bútorlapról? próbáltam vasalóval, de nem moccant, nagyon nehéz lekaparni.

köszönöm.

zotyaaa22 Creative Commons License 2014.05.25 0 0 108

Eladó eredeti Hilti beton fúróhegy. 4 élű nagyon tartós jó minőségű TE-CX befogatású. 6-8-10-12-es átmérőben. 1400ft-tól mérettől függően. Valamint Würth dekopírlapok 1600 ft/csomagtól érd: zotyaaa22@citromail.hu

 

 

mokkazucker Creative Commons License 2013.12.09 0 0 107

Sziasztok!

 

A férjemnek szeretnék karácsonyra egy alap szerszám készletet venni (csavarhúzók, imbusz készlet, fáziskereső, fogók, csőkulcs...)

De annyi féle szerszámos koffer van a neten, és fogalmam sincs, hogy mi alapján kellene döntenem.

Tudnátok írni nekem márkákat, amik jónak számítanak? Illetve hogy hol érdemes keresnem? Esetleg megbízható webshop? Vagy obi?...

Köszönöm előre is!

korni94 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 106

Valaki tud segíteni, hajlítószerszám legyártásában?

eimail: kornel94@gmail.com

manitounickfree Creative Commons License 2013.08.09 0 0 105

eladó:

 

zsanér, anyaga alumíniumöntvény, méretek a fotón:

35ft/db áron, 100db feletti vásárlás esetén kedvezmény!

 

valamit távtartó, valami nagyon erős anyagból:

40ft/db

 

6×10es rozsdamentes 8.8as anyagminőség, imbuszfejű csavar

5ft/db

 

kérem csak levélben érdeklődjön, köszönöm!

<Tycoon> Creative Commons License 2013.07.31 0 0 104

Üdv urak!

Hilti szalagot mivel tudnék rögzíteni?  Egy oszlopra kellene feldobnom egy kukát, de a furatba ha belerakom a csavart akkor mozog meg lötyög. Állítólag van valami feszítője amivel összefeszíthető.  Mi ennek a neve, valami kép van róla?

 

köszi

interm Creative Commons License 2013.04.17 0 0 103

Hali!

 

Tanácsot kérek tőletek.

Van egy Disto TM clasic lézeres távolságmérőm. Beltérben 10 ból kilencszer csippen, és kiadja a méretet, de kültérben 10-20-30 méteren a gombnyomás után csippant és kidob a menüből, kikapcsol. Egyszerűen nem értem. Elem OK. Ezt másik szerkezetek is előadják, vagy azok működnek rendesen.

Antikmuki Creative Commons License 2013.02.11 0 0 102

Sziasztok!

 

Nemrég vettem egy kupac szerszámot és köztük volt egy régi darab levegős kapocsbelövő.Tipusa: ATRO Falcon 15 NC a csatlakozó hiányzott róla,ezt gyorsan pótoltam és amint csatlakoztattam a kompreszorra fújt a levegő a tetején,de még lőtt párat aztán többet nem ;(Szétkaptam és a nyelvet mozgató dúgattyú alatt volt valami tömítés vagy csillapító akármi az morzsábon jött ki,vagyis szétment.Gondolom ezért nem vitte vissza lövés után a nyelvet,de ezt csak gondolom és ezért sem lehet vele lőni.Az érdekelne hogyan,mivel lehetne pótolni azt a valamit?

Zola_001 Creative Commons License 2013.02.10 0 0 101

Üdv a fórumtársaknak! Magasnyomású tisztítót fogok venni a közeljövőben. Autómosásra, ház körüli használatra. Kinéztem a Makita HW101 típusú gépet. Úgy tudom, egyes alapmodellek műanyag dugattyúházasak, ezért 15 percig lehet őket egyhuzamban használni. Ez a Makita is olyan? Nem találok erről infót. Néztem egy Kacher-t is (K2.100) , az sajna műanyag dugattyúházas.

Kicsilányegy Creative Commons License 2013.01.31 0 0 100

Sziasztok!

Teljesen új

Man's friend sarokcsiszoló ELADÓ. 

 

marjaikrisztian Creative Commons License 2013.01.26 0 0 99

Előzmény: marjaikrisztian (98)
marjaikrisztian Creative Commons License 2013.01.26 0 0 98

Sziasztok.

Tud nekem valaki segíteni?Ilyen befogó pofákra lenne szükségem.Asztali lombfűrészhez,hogy a sima lapokat is be lehessen fogni.

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.14 0 0 97
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.14 0 0 96

Előzőleg elnézést elírtam a linket:

ez a helyes:

Erről a bitkészletről lenne szó:
http://www.ebolt.hu/product151107_category14307-Neo_bitkeszlet_tokkal_31_reszes.html">

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.14 0 0 95

Sziasztok

 

Szeretném kikérni a véleményetek:

Venni szeretnék egy Bitkészletet

http://www.ebolt.hu/product151107_category14307-Neo_bitkeszl..

Szerintetek strapás? barkács néha javítási (autó ez az...)célokra. Használ valaki ilyen márkát?
Volt egy készletem de az harmat gyenge volt. Pár csavarozás után kikopott.

szaki86 Creative Commons License 2012.10.28 0 0 94
szaki86 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 93

Esteleg szétnézhetsz itt is ha van időd.

http://muszakiweb.hu/

betonacel84 Creative Commons License 2011.12.14 0 0 90

Már másik topikba is írtam. Rokonomnak vásárolnék ajándékba szerszámot vagy barkácsgépet, mert kert a hobbija. Javaslatokat várok (angol kertje van)

gballo Creative Commons License 2011.12.14 0 0 89

Én csak azt nem értem milyen igazolás kellett neked... Ha vásároltál egy masik barkács üzletben akkor bizonyára kaptál egy blokkot amin rajta van a termék neve az ára és a dátum...  ezen úl nemigen értem milyen igazolást akartál kérni :D 

Előzmény: fruzsu1 (85)
vincek Creative Commons License 2010.09.26 0 0 87
üdv mindenkinek
érdeklödnék tudna e nekem valaki segiteni lábazatkő őntésben? othonra szeretnék önteni lábazatót csak még nem tudom pontosan milyen anyagból csináljam
megköszönném a segitséget
fruzsu1 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 85
Sziasztok!
Óriási átverést akarok elmesélni. Brico Store!!!
azt hirdeti, ha nála olcsóbb terméket találsz másik barkácsáruházban a különbözet kétszeresét fizeti vissza, csak igazolás kell, a másik áruháztól, hogy azon a napon náluk ua a termék mennyibe került.
Minket is meggyőztek a vásárlásról, hisz úgyis visszakapjuk majd a pénzt. Mikor átmentünk a másik áruházba igazolásért, (Praktiker) azok enyhén szólva elhajtottak.
Nem adnak, és nem is adtak ki ilyen igazolást. Igazolás nélkül viszont a Brico nem fizeti vissza a különbözetet.
Aki megveszi a terméket, annak marad a ráfizetés. Ügyes reklámfogás, nem mondom, így mindenkivel meg lehet vetetni a drágább terméket.
Figyelmeztetni szeretnék mindenkit, ne dőljetek be ezeknek a reklámoknak, csak több pénzt csalnak ki az emberekből.
mue Creative Commons License 2010.07.30 0 0 84
Sziasztok!
fúrógépekkel kapcsolatos kérdésem lenne:
a konyhaszerelőnk azt mondta, hogy olyan fúrógéppel dolgozott a konyhánkban, ami hogyha olyan helyen kezd el fúrni, ahol vezeték van a falban, akkor ezt még azelőtt érzékeli, hogy átfúrná a vezetéket és leállítja magát.
Tényleg létezik ilyen, és ha igen, akkor mi ennek a neve / márkája?
Kösz, üdv, MUe
PETYUS Creative Commons License 2010.07.14 0 0 83
Valamilyennel fel, de akkor az is érdekes lesz, hogy a csempe mivel van felragasztva.
Előzmény: szakmernok30 (82)
szakmernok30 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 82

Sziaszok! Talán tudtok rá válaszolni. Wc-ba ha nem akarok a csempébe lyukat furni valamilyen ragasztóval fel tudok e ragasztani wc papír tartót?

 

Köszönöm!

Pite40 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 81
Üdv.mindenkinek.
Az lenne a problémám:van nekem egy kis einhell kompresszor ami olajos,24literes tartállyal /gyári/,azt produkálta a kicsike hogy egyik pillanatban meg állt menet közben,mintha meg szorult volna a dugattyú.Ki húztam újból bedugtam s nagy nehezen de elindult.Csak a levegőt nem tudja tartani mert az olaj beöntő nyíláson keresztül lefúj,s habzik az olaj.A kérdésem az lenne hol keresem a hibát,mi mehetett tönkre benne,javítható-e??? így néz ki burkolat nélkül:link
Nagyon kellene a kicsike.
crystaltear Creative Commons License 2010.06.10 0 0 80
A lazuránnal, ha bekened egy darabig biztosan nem eszi meg az idő, jó anyag.
Előzmény: asztalravissza (77)
asztalravissza Creative Commons License 2010.06.03 0 0 79
Wow, köszönöm szépen, találtam választ a kérdésemre!
Előzmény: PETYUS (78)
PETYUS Creative Commons License 2010.06.03 0 0 78
A Hobbiasztalos topicban nemrég volt túlbeszélve ez a téma, olvass bele!
Előzmény: asztalravissza (77)
asztalravissza Creative Commons License 2010.06.03 0 0 77
Ejjj, látom eléggé kihalt a a topic, de hátha egy segítő lélek erre jár. Más topickba is feltettem már a kérdést, de itt is bepróbálkozok. Kaptam egy kis vizslát a napokban, és apukám kutyaházat barkácsol neki. Szeretnék valamilyen favédővel bekenni, hogy ne egye meg az idő. Tudtok javasolni valamit, ami tényleg használ és VÉD? Nem szeretném, ha 6 hónap múlva elrohadna a fa...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!