Keresés

Részletes keresés

Kavics78 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29349
"de néha majdnem igazi H1-est is civilben"-Ha te mondod Sculy!
Gondolom full páncélban,rádióval, összes elektronikai kütyüvel, sofőrön full battlegear (mellékesen ebben az összeállításban én alig férek el a volánnál pedig nem vagyok egy Eric)!És budapesten ez mindennapos látvány!!!
Gratulálok!
Kérem vegye be a gyógyszerét!
Előzmény: Törölt nick (29346)
Stylist Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29348
"Egyébként meg nem olyan nagy csoda a Hummert vezetni..."

BÁRKI képes rá, akinek van "C" kategóriás jogosítványa! Ugyanis az kell hozzá...
Üdv:
Előzmény: Törölt nick (29346)
Kavics78 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29347
Én éltem már 88-ban.
"Gondolj arra, hogy te mit szóltál volna, ha 1988-ban (ha akkor már éltél) a szovjet oszlop a gyorsabb haladás érdekében letol az útról."-Ez most hogy jön ide?
A két szituáció fényévekre van egymástól.Irakban most háború folyik, 88-ban magyarországon nem volt háború de lehet hogy én emlékszem rosszul.
"mit szóltál volna, ha 1988-ban (ha akkor már éltél) a szovjet oszlop a gyorsabb haladás érdekében letol az útról."-volt egyáltalán ilyen szitu?
Szerintem lassan vedd be a gyógyszereidet kicsit másképp emlékszem én 88-ra.
Üdv!
Előzmény: miki1962 (29345)
miki1962 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29345
Az amerikaiaknak talán néhány népcsoportot meg kellene nyerniük Irakban, illetve Afganisztánban. Ha jól emlékszem a második öböl háború kezdetén az iraki síiták szövetségesek voltak, azóta rendesen lövik az amikat. Újabban a szunnitákkal próbálnak szövetkezni, nem sok sikerrel. Az amerikai mentalitással nehéz is lesz bárkit is megnyerni a célnak. Az a baj, hogy USA rettenetesen elszámította magát. Az ország gyors birtokbavételét Irakban és Afganisztánban is teljesítette, de a lakosságot sikerült maga ellen hangolni. Ez nem csak HMMWVv vezetéstechnikai kérdés, de sok múlhat azokon a katonákon, akik szeretnek istent játszani. Gondolj arra, hogy te mit szóltál volna, ha 1988-ban (ha akkor már éltél) a szovjet oszlop a gyorsabb haladás érdekében letol az útról.
Előzmény: Kavics78 (29342)
Kavics78 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29344
Azt írtad csőbunkó a katona!
Lehet, hogy kezdem elcsépelni de mennyit is vezettél hummvet harctéren az utolsó 2 hétben?
Vannak a jármű adottságai: 6t minimum, széles mint egy ház,lófaszt se látsz kifelé.
Erre a majom csak szarakodik a konvoy előtt.
Gratula.
El kéne már vonatkoztatni attól, hogy: ahummerolyanmintazopelasztramervannekinégykereke.
Nem, nem olyan (és nem csak az autómata váltó miatt :D)!
Előzmény: Törölt nick (29330)
Kavics78 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29343
OFF:
Amíg nem kezdek el szídni más politikai irányultságú ,vallású, stb. embereket hanem leírom azt amit a világban tapasztaltam addig (amit te pl. soha nem fogsz) ez így is van rendjén!
De ezt te nem fogod megérteni mert sajna itt is csak a zsidó világösszeesküvés jeleit véled felfedezni.
Jajj te szegény! :D
ON:
Előzmény: Éhesló (29340)
Kavics78 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29342
Ha van egy hummve-d meg mögötted még 5 ilyen olyan páncélos akkor minek a megkülönböztető jelzés?
A faszi folyamatosan dudál, szóval a visszapillantót nem használó illetőknek is kéne érzékelni hogy valamit akar a hátsó.
A valós probléma viszont az, hogy szarik bele mit akarsz Ő van elől és majd ha akarsz valami megoldod. Sajnos ők ilyenek egymást is törik rendesen.
Az ürge egyáltalán nem siet, csak megpróbál haladni, az arabok meg adják a szokásos tökölődő formájukat.
Ha tényleg komoly lenne a szitu ugy spriccelnének szerteszét mint a nyulak.
"Ha olyan gyorsan akar az agyilag alacsonyan képzett GI Joe menni" Ne haragudj de hány vezetett órád van neked akármelyik HMMWV típussal harctéren?
Már ahhoz, hogy indexelj kész virtuóznak kell lenned (na ezért is nem indexelnek)! :D
Mert ugye azt se kéne elfelejteni, hogy bármikor rádlőhetnek a nagy pipiskedésben.
Üdv!
Előzmény: miki1962 (29327)
M.Zoli Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29341
Udv.

Ja. Teljesen rendben van szerintem is. Gondoljunk csak bele. Nem csinal szinte semmivel sem tobbet ( talan a koccolas, ami egyebbkent nagyon is finom volt, ha figyelembe vesszuk, hogy mekkora a sulya egy pancelozott, megrakott Humwee-nak, tehat elismeresem a sofore ), mint amit akar Europaban tenne mondjuk egy tuzoltokocsi soforje, ha at kell jutnia, viszont nem adnak neki utat.

Udv.
Előzmény: elyühet (29333)
Éhesló Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29340

Szikrázóan elegáns stílusod nem veri ki a modera és önkéntes támogatói szemét itt a "szaktopikban". Jellemzően.

 

OFF

A hozzád hasonlók miatt vannak arrafelé oly kitűnő véleménnyel rólunk és hozzánk hasonló (vallású, származású, bőrszínű stb.) földieinkről arab barátaink.

Nem vagyok rátok büszke.

Világképetek oly primitív, amilyen még ellenfeleiteké sem arrafelé.

Amit magatok után hagytok az a pusztítás és gyűlölet.

Ez benneteket is tönkretesz és megmérgez.

Akárcsak a zsold amit ezért kaptok.

ON

 

Lehet kimoderáltatni.

 

Éhesló

Előzmény: Kavics78 (29326)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29338
Van benne valami. Tetszik:)
Előzmény: st_patrick (29337)
st_patrick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29337
Most megdöntöttél egy teóriát: egy kollegám szerint ha nyakig ülsz a szarban, ne lógasd az orrod...
Előzmény: Yoshi (29329)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29336
Most esett le?:)
Már az elején nyilvánvaló volt.:)
Előzmény: Mud Rider (29335)
Mud Rider Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29335
Háát. az automenedzser.hu újságírói is jobban tennék, ha írás helyett az édesanyjukkal foglalkoznának.

Odateszi a linket, ami egy angol cég honlapjára mutat és kiötöl mellé egy bugyuta kamu szöveget, mintha mindez Szentpéterváron lenne.
Plusz, a PSZH-ra azt írja, hogy az ifjú pár csak a tetőn utazhat, stb...
pedig nem is április 1.-jei a cikk...

Az ilyenek miért nem kapnak örökös eltiltást?!
Előzmény: Némedi László __ (29309)
gencsydani Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29334

OFF

 

Itthonra is kéne pár ilyen Hummeres különítmény - sztem hamar leszoknának a 70-es táblánál 40-nel belső sávban szüttyögésről a népek...

 

Amúgy járda, járdasziget, körforgalom egyenesen át és társai nálam motorral simán játszik, szal nemtom mit vagytok kiakadva!:D

 

ON

Előzmény: Kavics78 (29321)
Yoshi Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29332

mondjuk egy egyszerű mezei járőrözés

 

de ha mindenáron sarkítani akarunk és szeretjük a fekete-fehér világképet, akkor épp drogokat mennek adni iraki kisgyerekeknek, hogy a kapitalista kizsákmányolók bábjai legyenek.. hopp, ez lehet régi lemez

Előzmény: Törölt nick (29331)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29330

Olvasd már el a hsz-emet rendesen, mielőtt bunkóságokat irogatsz.

 

Köszi.

Előzmény: Kavics78 (29321)
Yoshi Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29329

a háborút megnyerték

meglehetősen gyorsan

 

hogy utána mit csináltak, az megint más kérdés

 

jelenleg ülnek a szarosbödön közepében, úgy fél nyakig, néha valaki lögyögteti a bödönt, de a probléma akkor lesz, amikor megunják és kimásznak belőle, mert akkor fel fog borulni az a bödön...

Előzmény: miki1962 (29327)
Yoshi Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29328

mint a Youtyúb adatlapról kiderül, oda 11 hónappal ezelőtt került ki... én személy szerint másfél-két évvel ezelőttre tenneém a keletkezését (legalábbis valami rémlik, valami nagyon régről, ogrishon volt még tán...)

 

már akkor, baromi régen ki lett tárgyalva az eset

nem szép dolog, persze hogy nem szép, de ugye van nekik valami feladatuk, és a tisztességben megőszült emberevőnek mondott őrmesterük valószínűleg nem fogadna el egy olyan kifogást, hogy "dugóba kerültünk"

másrészt meg tényleg nem egészséges dugóba kerülni ottan, ha jók az információim

 

 

és ha van jogsid, akkor láthatod, hogy nem, nem balesetveszélyes amit csinál az életveszélyes értelemben, lévén éppen csak egy jelzésértékű "koccolás" történik, fényezés bánja, de ennyi

Előzmény: Törölt nick (29319)
miki1962 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29327
Az amerikaiak mérhetetlen bunkóságuk miatt fogják elveszteni a háborút Irakban is. Ha olyan gyorsan akar az agyilag alacsonyan képzett GI Joe menni, akkor vezessenek be kijárási tilalmat, vagy használjon megkülönböztető jelzést. Gondoljon mindenki arra, ha ugyanez itt nálunk történik, hogy rühellnénk a megszálló barmot, aki még a kocsinkat is összetöri, mert ő az "ALFA BAROM!!"
Előzmény: Törölt nick (29319)
Kavics78 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29326
Egy faszt!
De mivel te soha nem voltál ilyen helyzetben,ráadásul abban az országban, soha nem fogod megérteni.
Bár szivesen kiraknálak 5 percre Rusti mellé a helyi üvegtigrishez! :-D
Pláne mivel látom megint felkerült az "összesmocskosjenkitexaszilibsikomcsibibsidögüljönmegdemingyá" szemellenző a fejedre.
"Ahol meg az autóbuszt lökdösik a jenkik (ha ez az a videó) azt terrorizmussal egyenértékű disznóságnak tartom, tucatnyi embert kinyírhattak volna."-Ismét muhahahha díjas mondatot olvashattunk!
A felvétel elég régi lehet amúgy, mivel nincs rhinohorn a hummven.
Abszolút jó megoldás a lökdösővel eltakarítani az útból az ilyen gyökereket.
Halja a gyökér, hogy szól a duda minek nem megy arréb (tipikus arab magatartás)? Érdekes amikor meglöki akkor bezzeg huzza a belét.
Örüljenek, hogy nem egy abrams ment a sor elején aknaszedővel. :-)
(Bár taktikailag nem lenne jó megoldás)

"Gondolom a megkoccoltak egy részének úgy felmegy az agyvize, hogy másnap jelentkezik az Alka Idánál dzsihádolni. "- Az "Alka Idánál" nyugodtan jelentkezhet, nem tudom miféle némber ez az Ida de biztos jó karosszérialakatos lehet.
Üdv!
Előzmény: Törölt nick (29323)
tuzer Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29325

Egyetértek.  Mellesleg a filmből nem derül ki, hogy egyrészt mi volt az ipse parancsa, másrészt hogy miért sietett (pl. vér vagy sebesültszállítás, segítségnyújtás kollegáknak és még ezer ok); másrészt ha figyelmesen nézzük a filmet, az ipse NEM veszélyeztetett senkit, viszont erélyesen deklarálta, hogy ki az alfa hím.

A többi kocsi mozgásán sem érződött pánik, inkább az látszott, hogy értik, hogy mit akar a Hummer.

Előzmény: Zicherman Istvan (29324)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2008.06.09 0 0 29324
Nézem a felvételeket.
Civil fejjel mérhetetlen bunkóságnak tűnik az egész, katona-aggyal viszont ez az egyetlen ésszerű vezetési ,,stílus" olyan területen, ahol a segged alá pörkölhetnek bármely pillanatban.
Előzmény: Törölt nick (29319)
Kavics78 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 29321
Szerintem meg gondolkoznod kéne egy kicsit aztán esetleg rájönnél azzal a mérhetetlenül ostoba fejeddel hogy miért is csinálja azt amit csinál!
Már megint okoskodik a sok kis fasz aki humvet csak képről látott.
Talán el kéne már attól vonatkoztatni attól a közlekedéstől amit te ismersz mert ami irakban van az egészen más!
Előzmény: Törölt nick (29319)
Éhesló Creative Commons License 2008.06.08 0 0 29320

Hali,

ez a fickó (és a társai) totálisan elszálltak. Remélem azóta már nem csak a kokótól (hanem egy adag HE végzett velük).....

 

Éhesló

Előzmény: Törölt nick (29319)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.08 0 0 29319
Üdv!

Gondolom az útszéli bombák miatt csinálja, de akkor is csőbunkónak tűnik ez az ami katona :)))

http://www.youtube.com/watch?v=DYy0jgWuDkE

Némedi László __ Creative Commons License 2008.06.08 0 0 29317

ha már rúgni akarsz valakibe, akkor végezd el a házifeladatot rendesen:

 

Szekeres vagyonbevallása:

http://www.mkogy.hu/internet/plsql/ogy_vagyonpub.vagyon_kiir?P_FNEV=/vagyon/2007/s358_j0071231k.pdf&p_cont=application/pdf

 

láthatóan 2005-ben épült a ház (vagy legalább akkor kezdték építeni), Szekeres 2006-tól honv miniszter.

A cikkben nem sok fogni való van. Szekeres egyébként többségében a mszp elnökségében volt, ami gondolom 1millió feletti pénzt jelent havonta (tehát 100 millát már keresett az életében), felesége vegyészmérnök, ami szintén átlag feletti fizut jelent. Én inkább csodálkozom, hogy csak ennyi vagyona van.

 

Előzmény: Törölt nick (29313)
tuzer Creative Commons License 2008.06.07 0 0 29316

Erre varrjanak a katona bacsik gombot minimalberbol:

 

Én alezredesként vérig sértődtem (joggal) amikor egy hadnagy ugyan azt a jövedelmet követelte, mint amit én egy élet munkájával elértem.

 

A miniszter pedig a világon mindenhol jobban él, mint bármelyik katona. Ez így igazságos is, összevetni a minimálbérrel demagóg duma. Biztos van nálad is szegényebb, aki igazságtalannak tartja, hogy neked esetleg több van, mint neki.

 

Ha van gond, akkor a Leben und leben lassen -el van.

Előzmény: Törölt nick (29313)
degenerator Creative Commons License 2008.06.07 0 0 29315
ez nem hiszem, hogy elférne egy t-34es méretű lyukban.
Előzmény: Törölt nick (29310)
degenerator Creative Commons License 2008.06.07 0 0 29314
nem a vezérsík gömb alakú, hanem az eszköz eleje.
Előzmény: M.Zoli (29305)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.07 0 0 29312
Vagy csavar-alátétből?
Előzmény: tuzer (29301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!