Keresés

Részletes keresés

Zsóficsek4444 Creative Commons License 2014.02.27 0 0 2705

Sziasztok!

 

Szeretnék érdeklődni, hogy elég-e 5 alkalom a ipl szőrtelenítésből, valami látható eredményért?

 

Köszi :)

mrluigi Creative Commons License 2014.02.25 0 0 2704

A me my elos plus gépre 2015. novemberéig van garancia.

Előzmény: mrluigi (2703)
mrluigi Creative Commons License 2014.02.23 0 0 2703

Szia,

 

Igen, megvan a gép és természetesen garancia is van hozzá. Bármi kérdésed van, írj!

 

Üdv, Judit

Előzmény: MelindaHajni (2701)
Vorona Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2702

Kedves Reni!

 

Elnézést a késői válaszért. Igen, megvan a gép, ha érdekel még.

Előzmény: Renáta Krisztina Grám (2700)
MelindaHajni Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2701

Szia!

 

Megvan még a me my elos gép?Van hozzá garancia?

 

üdv,

m

Előzmény: mrluigi (2699)
Renáta Krisztina Grám Creative Commons License 2014.02.09 0 0 2700

Szia!

 

Érdeklődnék, hogy még megvan-e a gép.

 

Üdv: Reni

Előzmény: Vorona (2686)
mrluigi Creative Commons License 2014.02.08 0 0 2699

Sziasztok, ajándékba kaptam egy me my elos plus szőrtelenítő gépet, de nincs rá szükségem, így eladom. Annyit volt használva, hogy kipróbáltam, hogy működik-e. Garanciával, minden tartozékával, dobozában tökéletes állapotban árulom a bolti árnál jóval olcsóbban. A nagy kezelőfejnek köszönhetően gyorsan lehet kezelni a test minden felületét. Férfiak és nők egyaránt használhatják. Ára: 80.000 Ft. Akit érdekel írjon.

Beautiful07 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 2698

Sziasztok!

Hallott esetleg valaki már a Júlia kozmetikáról? Esetleg járt ott valaki,és tud valami tapasztalot mondani?

XII. kerületben van a Kléh IStván utcában! Köszi a választ!

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2014.01.30 0 0 2697

Kedves Clason!

 

Ha visszaolvas 4-5 évvel ezelőtti hozzászólásokat, akkor láthatja, hogy kozmetikusok, betanított gépkezelők írják, csak egy gomb van a gépem, mindegy, hogy ki kezel, megy minden a maga útján. Aztán nem megy. Szépen „kikoptak” ezek az olcsó, rosszminőségű gépek.

Több mint 10 év alatt kialakult egy olyan szakmai csapat, mely magas színvonalon kezel. A kezelések nagyon egyénre szabottak, nagyon cizelláltak. Van, amikor szigorúan csak egyszer lehet végigmenni egy területen, és van, amikor akár nyolcszor is. Van, amikor erősen kell a kezelőfejet nyomni, máskor csak lebegtetni szükséges. Lehet a zselé vékony, és lehet vastag. A szőr hosszúságát is különféleképpen kéri a szakma. Van, akiknél a helyszínen kell borotválni, míg mások egy napos borotvált szőrzetet kérnek.

 

A kérdésére válaszolva, a tapasztalt doktornőt kell megkérdeznie, ha szakmai válaszokat vár.

 

Kádárdr

Előzmény: Clason (2695)
Clason Creative Commons License 2014.01.28 0 0 2696

Kedves Fórumozók!

 

Fontosnak tartom, hogy védelmére keljek Korsós Katinak.

Évekkel ezelőtt jártam nála  2 kezelésen. Egy teljesen profi szakemberrel találkoztam, aki mestere a munkájának. Egyetlen sérülés sincs rajtam, és soha nem nőttek ki az általa kezelt szőrszálak.

És nem mellékesen egy kedves, őszinte ésszimpatikus nő . BÁTRAN MENJENEK EL HOZZÁ!

Clason Creative Commons License 2014.01.28 0 0 2695

Tisztelt doktor Úr!

 

Ma voltam dióda lézerkezelésen egy orvosi szalonban.  Régi emlékeim szerint 2-3 nappal előtte kellett borotválkozni, ezért így jelentem meg. Amikor meglátta a doktornő, szinte kikelt magából, hogy miért nem ma reggeli friss borotválással mentem. Azt mondta, hogy így nem lehet kezelni, és egy borotvával teljesen simára borotvált. Sajnos  a bajszomat is, pedig régi tapasztalataim szerint ez tényleg jelentősen erősíti a szőrszálakat. (tudom, önnek nem ez a véleménye, de én így gondolom)

Mi erről a véleménye? Teljesen síma  a bőrőm még most is, biztosan nem használtak speciális borotvát.

Másik kérdésem: egy gyengén szőrős bajusz-részen elég kétszer végighúzni a lézert? Mindössze ennyi elég?

Válaszát előre is köszönöm.

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2684)
Pinkie Pie Creative Commons License 2014.01.23 0 0 2694

Szia Kandras01!

 

Rengeteg a reklám és rengeteg a pénz is, ami már itt a fórumon is megjelent. SAJNOS!!!

Azt javaslom, ha tényleg elszánt vagy, szánd rá az időt (2-3 nap), olvasd át a fórumot és minden megvilágosodik előtted! ;)

Ez az, amit tanácsolhatok és azt, hogy ne higgy el mindent elsőre!

 

Üdv;

Pinki

Előzmény: kandras01 (2693)
kandras01 Creative Commons License 2014.01.22 0 0 2693

Sziasztok!

 

Elszántam magam, hogy leszőrteleníttetem a hátam, a vállam és a mellkasom.

Azt szeretném kérdezni, hogy jár-e itt olyan, aki hasonlóan nagy kaliberű beavatkozáson esett át, ha igen, akkor pontosan hol, kinél és mik a tapasztalatai? Milliófajta lehetőség van egy csomó különböző technológiával és persze mindegyik azt mondja, hogy az övé a legjobb, de őszintén szólva túl sok pénz ez ahhoz, hogy reklámokra hallgassak, jó lenne ajánlatot hallani valaki olyantól, aki már átesett ilyenen. Az is érdekel, ha valaki átesett és 2 évre rá minden visszanőtt, hogy erről is tudjak.

Remélem, hogy fogtok tudni segíteni, hogy nyugodtabban költhessek erre félmilliót és főleg hogy olyan helyen költsem el, ahol tényleg hosszútávú eredményt kapok a pénzemért.

 

Köszönöm a segítségeteket!

kisidi Creative Commons License 2014.01.21 0 0 2692

Köszi,  hogy azért regisztráltál, hogy ezt elmond! Csak elég átlátszó!  :(

Előzmény: g.marta (2691)
g.marta Creative Commons License 2014.01.19 0 0 2691

Sziasztok! Két éve használom a Remington IPL gépet. A hirdetési oldalakon lehet találni olyat aki felújítja az elhasznált lámpákat.Először próbáltam ki, teljesen jól működik semmi különbség nincs az új és a felújított között. Ha valaki ilyet keres a böngészőbe írja be a ”Remington IPL lámpa felújítás” szöveget.

Reamacs Creative Commons License 2014.01.18 0 0 2690

Szia! Látom, hogy nagyon régi már a hirdetésed, de azért rákérdezek, hogy sikerült-e eladni az Epi-blendet? Email-címem: reakozmetika@gmail.com.
Előre is köszönöm a választ! :) Jó hétvégét! Andi

Előzmény: eevee86 (2263)
Vorona Creative Commons License 2014.01.10 0 0 2689

Szia viragbogika!

A pontos neve: Rio Salon Laser Hair Removal System.

Küldök egy youtube-os linket, amin meg tudod nézni, hogy milyen. Nekem is ez a típus van:

Előzmény: viragbogika (2687)
jose002 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 2688

A nagy művek CNC vízsugaras vágás gép
Vágja nagyszerű, hogy kerámia, márvány, gránit, üvegmozaik, vastag fém vágás,
OEM gyártó Nanjing Bitong Technology Co., Ltd
info@bitongtech.com

 

www.bitongtech.com

viragbogika Creative Commons License 2014.01.09 0 0 2687

Szia, érdeklődnék a géed pontos neve iránt?

Előzmény: Vorona (2686)
Vorona Creative Commons License 2014.01.09 0 0 2686

Eladóvá vált Rio Salon Laser lézeres szőrtelenítő gépem 18 000 Ft-ért. Újonnan kb. 40 000 Ft volt. Kaptam kb. 3-4 éve, de én inkább a régebbi módszerek híve vagyok, mint pl. borotva. Kipróbáltam, így párszor használva volt, de nem sokszor. Annyi a bűne, hogy az angol nyelvű használati utasításba beleírtam tollal a lefordított szavakat, ami természetesen a készülék működését nem befolyásolja. :) Akit érdekel, kérem, jelezze.

vaviwo Creative Commons License 2013.12.08 0 0 2685

Köszönöm a részletes választ kedves Kádár doktor :)

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2684)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2013.12.07 0 0 2684

Tisztelt Vaviwo!

 

A szőrzet hosszúsága lényeges.

 

Vizitre pár napos, végtagoknál pár hetes kinövesztett (2-5 mm) szőrzettel kell megjelenni. Ez a fotózás és a vizsgálat, a garancia megállapítása miatt szükséges. Meg hogy „összenőjön” a szőrzet. A páciensek ezt minden probléma nélkül megoldják.

 

A nagy kihívás az arc szőrösen hagyása. Egyrészt a mindennapos csipeszezés során mindig más és más szőrszálat tépnek ki, így a szőrzetet összevárva a páciens megdöbben, hogy mennyire is szőrös. Ez pszichésen elég nehezen kezelhető. Nekik azt ajánljuk, hogy csak borotválják teljesen le a szőrt pár napig, de kezelés napján már ne nyúljanak hozzá. Mindenkinek azt tanácsoljuk az arcszőrzetnél, hogy válasszák a vizitet és kezelést egyben.

 

Kezelésre pár napos, kinövesztett szőrzettel kell megjelenni. Ilyenkor mi borotváljuk egy speciális borotvával. Szárazon. Ez a borotva tartalmaz egy távtartót, amely kb. 0,1 mm-esre (nem látható a szőr, de tapintható) hagyja a szőrzetet. Ha a szőrzet túl hosszú, akkor megperzselődik, ami igazából nem baj, de az energia nem tud teljes egészében lejutni a hajhagymához. Ha túl rövid, magyarán erősen, habbal kiborotválják, vagy legrosszabb esetben gyantázzák, akkor meg sérül a fényvezetés, és nem jut le a fény.

 

Kádárdr

 

 

Előzmény: vaviwo (2681)
nabu21 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 2683

Szia feketecic!

 

Bocs, hogy így ismeretlenül rádírok. Sajnos én is hasonló gondokkal küzdök mint te. A pozitív tapasztalataidat olvasva arra jutottam, hogy én is kipróbálnám ezt a kezelési módot (bízva benne, hogy nálam is hasonlóan fog működni). Szeretném megkérdeni, hogy kihez és hova jártál? Válaszodat előre is köszönöm.

üdv.

nabu21

Előzmény: feketecic (1095)
Beautiful07 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2682

Vaviwo!

Ezt  a 3 hetet nem is lehet megvalósítani,én is ezért hagytam abba,mert belehülyültem és idegileg is kikészültem,pláne arcon... Ezért mentem elektrolízisre! ott csak seb lesz 1-2- napig!

vaviwo Creative Commons License 2013.11.20 0 0 2681

Tisztelt Doktor Ùr!

 

Milyen hosszú szörrel kell megjelenni a viziten? Mennyivel elötte nem lehet már borotválni? Valahol (itt?) 3 hetet olvastam, de ezt nem nagyon tudom megvalósítani...

lili1966 Creative Commons License 2013.11.17 0 0 2680

Kedves Kádár doktor!

 

Köszönöm válaszát, a technika ördöge miatt csak most tudom megköszönni a kimerítő leírást, emiatt elnézését kérem.

Fogok Önöknél személyesen is jelentkezni amint tehetem!

 

Üdvözlettel

 

Flóra

Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 2013.11.15 -1 0 2679

A másik népszerű típus a Tria, melyről sokat olvasni.

 

http://hairremoval.about.com/od/lase1/tp/home-laser-hair-removal.htm

 

Egyébként azt lehet mondnai, hogy hiányoznak az otthoni készülékekhez a megbízható visszaigazolások a hatásosságuk tekintetében. Az FDA engedély az nem erre vonatkozik.

Az orvosoknak valszeg igazuk lehet.

Így ha valaki vesz ilyent akkor az hiába olcsóbb, de jókora lutri, hogy eltűnik-e a szőr vagy ott marad.

Most úgy tűnik.

Talán majd pár év múlva.

Kádár doktor most ne figyeljen ha kérhetem!-.)

Mert amit a szőrklinikák elkérnek az egy rablás!

 

http://www.realself.com/question/Home-laser-hair-removal

Előzmény: Jakab 12345 (2678)
Jakab 12345 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 2678

Köszönöm a választ! Nagyon jól összefoglalta egy mérnöknek is emészthető formában.

Kiskapu ide vagy oda, engem ezzel arról győzött meg, hogy sem az otthoni sem az orvosival nem érdemes kezdenem. Engem leginkább a hátam zavar (tesztoszteron dús férfiként), de mivel az egy év alatt is visszanőhet, így ezért nem érdemes egy orvosnál évente százezreket otthagyni, vagy legalábbis nem nekem. Biztos van aki megteheti.

Nálam a lélekteni határ az 50-60e Ft és az otthoni macera, vagy 100-150e és csinállja az orvos vagy a kezelő és legyen hatásos 5-8 évig. De úgy látom ettől még messze áll a technika. Vagy ha visszaosztom akkor pl. évente egy 10e ft-os kezelés...

 

Azt azért nem egészen értem, hogy hogyan engedhetőek meg mégis az ilyen reklámok MINT A "VÉGLEGES SZŐRTELENÍTÉS" ha ez orvosilag igazolt biológiai tény, hogy az akkor is újranő.

A másik meg a korábbi hozzászólásban leírt nem lehet otthonra lézeres dolog és ez:

http://www.mindenamino.hu/kategoria/lezeres_szortelenites_0.html

 

 

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2677)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2013.11.13 0 0 2677

A nagyenergiájú fény (villanófény és lézer) szőrtelenítés tartós. Évekre megállhat, lassulhat a szőrnövekedés. Az orvosi kritérium, hogy arcon legalább egy évig, míg a törzsön 3-5 évig ne legyen kifejezett, gyors szőrösödés. Azért tartós és nem végleges, mert a szőrtüsző beszájadzásánál lévő őssejtek egy idővel levándorolnak a károsított tüszőbe, és újra élednek. Gyorsan élednek újra egy férfi hátnál és lassan egy női bikini vonalnál.

 

HULLÁMHOSSZ: A villanófény egy széles spektrumú fény, mely általában 540 nm-től 1 200 nm-ig magába foglalja a fénytartományt. A komolyabb gépeknél és szőrtelenítő fejeknél ezt is szűkítik: 640 nm-től 960 nm-ig. A lézer egy pontszerű fényforrás, egy megadott hullámhosszal, például a diódalézer az 815 nm. Tehát látható, hogy a villanófény is tartalmaz némi 815 nm-es részt, de ez elenyésző. És van a rubin, alexandrit és Neo-YAG. Minél hosszabb egy fénysugár hullámhossza, annál mélyebben hatol a bőrbe és annál fájdalmasabb is.

 

IDŐ: minél hosszabb ideig tart a hő behatás, annál jobban károsodik a szőrtüsző. A kozmetikai gépek általában 20-50 msec-ig adják le a fényt. A villanófény gépem 100 msec-ig, míg a diódalézer gépem 350 msec-ig sugaraz. Tehát egyharmad másodpercig nyomja.

 

ENERGIA: minél nagyobb az energia, annál jobban károsodik a hajhagyma. Ezt Joule-ban adják meg négyzetcentiméterenként. Általában az orvosi gépek 50-100 Juole-t tudnak leadni egy lövésben.

 

Az otthoni gépek villanófénnyel működnek, 1 Joule alatt, pár ezredmásodpercig sugaraznak.

 

Ez volt a "gépi" oldal nagyon vázlatosan. A páciensek adottságai külön fejezet.

 

Magyar vagyok és tudom én is, hogy miket tartanak rólunk. Egy csapóajtón hátul megyünk be, és elől jövünk ki. Meg lehet próbálni az otthoni gépeket is, hogy spóroljunk, de nehéz lesz.

 

Kádárdr

Előzmény: Jakab 12345 (2674)
Jakab 12345 Creative Commons License 2013.11.13 0 0 2676

Alább a doktorúr azt írta, hogy az otthoni gép kb. 100-ból 5 embernél hatásos.

Ezt a kérdést itt sokan feltették már. Jó volna, ha valaki vissza is jönne aki úgy dönt, hogy vesz, és ír a tapasztalatokról. Sajnos még én sem vettem a fáradságot, hogy visszaolvassam a fórumot, de aki régóta követi az megírhatná, hogy van-e egyáltalán ilyen tapasztalat.

Előzmény: Törölt nick (2675)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!