Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114549

Ismertem én is csak nem foglalkoztam vele, mert soha nem közvetítőhöz, hanem közvetlenül az utazási irodához mentem. Reggel befoglaltam és már jött is az SMS értesítés. Bementem, befizettem. Minden gördülékeny, eddig teljes megelégedésre.

 

Előzmény: saválló (114548)
saválló Creative Commons License 2015.07.30 -1 0 114548

Szívesen.:)

 

A Fort Arabesque-t csak dícsérik, igaz nem éppen olcsó, de kinek mi a drága.

 

A Dive Hard tours-t itt mindenki ismeri, kivéve téged, régóta foglalkoznak utazásközvetítéssel.

 

Utaztam én is velük vagyis fizettem már be náluk én is útra, nem ők utaztatnak hanem nagyobb irodák útjait árulják.

Az, hogy kiét éppen majd rajta lesz a részvételi jegyeden.

Előzmény: Törölt nick (114537)
camel1237 Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114546

Szia. Direkt nem ajánlottam a Magic Lifét az ára miatt, én is az eddig igénybe vett hotelek között a legszínvonalasabbnak tartom, kivéve a tengert, de ez sem egyértelmű, mert van öböl, és van mólóról elérhető korallzátony, a férjemnek ma is a leges legjobb hotelje, nekem nem igazán, ezért keresgéljük még mindig a középutat, ahol mind a ketten megtalálhatjuk amit szeretnénk. 

Előzmény: Okusaba (114542)
Békakirályfi22 Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114545

Hello Kata!

 

Először is ne kérj elnézést!!!!!!!! Nagyon szívesen segítünk! Ennek a fórumnak tulajdonképpen pont erről kellene szólnia :))) Sajnos Egyiptomra is jellemző, hogy az árral egyenesen arányos a szolgáltatás minősége. Ha nagy szerencséd van, akkor ebbe a 350 ezres keretbe bele férhetsz valami akciós ajánlat elcsípésével. Pl. a Makadi Öbölben lévő Prima Life kábé ennyiből mostanában kijön! Mi többször voltunk már ott, és mindíg kellemes érzéssel gondolunk vissza a helyre. A kaja kínálat és minőség hibátlan, a tengerre néző kilátás még akár véletlenül is összejöhet, de ha adtok a recepciósnak egy 20 euro-st, akkor rendben lesztek. Sznori és úszás: haza sem akartok majd jönni, ez garantálható, csodás körülmények vannak azon a partszakaszon. Javaslom, hogy válassz ki egy szimpatikus utazási irodát, ott látod majd az árakat is, találd ki, hogy melyek férnek bele a költségvetésbe, keress rá a szállodákra itt a fórumon, vagy a tripadvisor-on, nézd meg a környékét a google earth-ön, majd fogalmazz meg konkért kérdéseket! Örömmel segítünk információkkal és megosztjuk a tapasztalatainkat Veled! :)

Előzmény: dfku (114538)
volvo s80 Creative Commons License 2015.07.30 0 1 114544

Nem tűnnek extrának az igényeid, de aki járt már Egyiptomban, az tudja, hogy nem könnyű senkinek hotelt ajánlani.

 

" - fincsi és bőséges ételválaszték van"  - bőséges ételválaszték van a jobb hotelekben, de, hogy kinek, mi a fincsi, az nagyon egyén függő

 

" - nagyon szép tengerre néző a kilátás" - ilyen is sok helyen van, de az esetek nagy részében a tengerre néző szobákra felárat kell fizetni. Persze, kis baksis fejében lehet a helyszínen, érkezéskor is intézni szép szobát, de ez bizonytalan, attól függ mennyire van tele a hotel. legtöbbször sikerült nekünk is, de bizony, volt olyan, amikor bármennyi pénzt kínáltunk, nem tudtunk másik szobát intézni, mert telt ház volt.

 

" - van sznorizásra és úszásra is alkalmas partszakasz "  - ami alkalmas sznorizásra, az valójában alkalmas úszásra is :)  Ha olyan partra gondolsz, ami fokozatosan mélyülő, fürdőzésre is alkalmas, ugyanakkar van szép korall zátony is a hotel előtt, ami kényelmesen elérhető, az már kevesebb van. Persze, az, hogy kinek mi a szép korall zátony, az is egyén függő, attól függ, mit látott korábban.

 

- illetve 2 főre olyan 350.000,-Ft /szeptember elején/ (Sajnos ennyi a büdzzsé)" - az idei árakat figyelve és a fent felsorolt igényeidet szem előtt tartva, ez a keret nem túl nagy :( Szerencsére, az utóbbi évek tapasztalatai alapján, szeptember első két hetében szoktak elég jó akciós árak lenni.

 

A Makadi öbölben lévő hoteleket és is jó szívvel ajánlom, mert az egész komplexum nagyon szép és hangulatos, nászútra szerintem ideális. Igaz, messzebb van a várostól kicsit, de gyönyörű a korall zátony és kis sétával ( egy gyönyörű parti sétányon) van olyan partszakasz is, ahol fürdeni, pancsolni is lehet a tengerben. 

Szokták még szeretni a Sahl Hashees-ben lévő hoteleket is, úgy tudom, ott is van egy kis látnivaló is a tengerben. 

Nézegesd az utazásszervezők ajánlatait, és ha egy hotel megtetszik, akkor esetleg többet tudunk segíteni.

 

Előzmény: dfku (114538)
Okusaba Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114542

Még a Magic Life Kalawy is szóba jöhetne, de annak az ára pláne nem ennyi.

Nekem messze a legjobb hotel volt eddig.

Előzmény: camel1237 (114541)
camel1237 Creative Commons License 2015.07.30 0 1 114541

Szia. Szerintem elsőre a felsorolt feltételeknek Hurghadán egy hotel felelhetne meg, a Citadel Azur, de valószínű az ára nem ennyi. Teljesen egyetértek a Makadi öböl szállodáival, szóba jöhet még a Prima Life, a Fort Arabesque, de olyan hotel nincs ahol valamelyik igényből nem kell engedni, mert még a legdrágább sem nyújtja ezeket együtt, érdemes egy fontossági sorrendet kialakítani.

Előzmény: dfku (114538)
adrikan Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114540

Szia Kemcsi! 

Mi idén és tavaly is a travelrepublicon intéztük a transzfert. Nagyon megbíztahóak, csak ajánlani tudom! 14 angol font volt a tarnszfer ára. A reptéren várt minket egy helyi utazási iroda képviselője, aki nagyon előzékeny volt. Busz transzfert fizettünk, de taxival vittek bennünket a Tropitelhez, mivel csak mi kértünk ilyen transzfert. A egyiptomi iroda alkalmazottja még a hotelbe is bekísért minket, így a férjem úgy döntött, hogy annyira elégedett, hogy azonnal oda is adott neki 5 dollárt, a sofőrnek meg 1-et. Nagyon korrekten közlekedett a sofőr, egyszer nem éreztük úgy, hogy gyorsan menne. Az idoda alkalmazottja angolul elmondta, hogy a transzfer voucher-en található arab telefonszámon fel kell hívni az egyiptomi irodát az indulásunk előtt 1 nappal és akkor megmondják a transzfer visszaindulási idejét. A telefonszám ingyenesen volt hívható. A hotel portájáról hívtuk fel, vagyis a recepcióst kértük meg. A telefonban elmondam a nevünket, meg, hogy melyik szállodában vagyunk és már mondták is a transzfer időpontját. Másnap időben odamentünk a lobbyba, azaz úgy oltunk vele, hogy az utolsó fél órát már ott töltjük, nehogy előbb jöjjön. Végül 8 perccel a megadott időpont előtt megjelent az iroda alkalmazottja. Visszafelé kisbusszal vittek bennünekt, de rajtunk kívül most sem volt senki benne. Szóval én nyugodt szívvel ajánlom őket, mert igan megbízhatóak és olcsók is. 

Előzmény: Kemcsi76 (114515)
zsuzso100 Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114539

Szia!

Nézd meg esetleg a Grand Makadit/Makadi Palacet. Bár ez távolabb van a várostól, de nagyon jókat lehet sznorizni!

Illetve nézd át, hogy melyik hotelek férnek ebbe bele, melyik tetszik, talán úgy könnyebb szűkíteni!

Előzmény: dfku (114538)
dfku Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114538

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek a hozzászólásom miatt.

 

Kérlek ajánljatok olyan hotelt, ahol:

- fincsi és bőséges ételválaszték van

- nagyon szép tengerre néző a kilátás

- van sznorizásra és úszásra is alkalmas partszakasz

- illetve 2 főre olyan 350.000,-Ft /szeptember elején/ (Sajnos ennyi a büdzzsé)

 

Ez lenne az első repülős, hoteles nyaralásunk, ami a NÁSZUTUNK lehet.

 

Köszönöm

 

Kata

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.30 0 0 114537

Köszi a segítséget. Még az este gyorsan átnéztem és olvastam, amit lehetett. Végül a Fort Arabesquet választottuk és be is foglaltuk szeptemberre most várom a visszaigazolást. Ezt az utazásszervezőt nem ismerem, de remélem nem lesz gond.

Előzmény: saválló (114533)
Liliom.Hrg (X) 2015.07.29 -4 3 114535

Kedves Camel;

 

Írásod első részére adtam egy +1 -et :)

Soha nem gondoltam h Te bántanál, nagyon szívesen segítek, bárkinek, akkor is ha nincs közöm a nyaralásához, azonban jó páran tudjuk, kik és miért írogatnak és szólnak be és ebbe most nem megyek bele.

 

 

Harc? Melyik üzleti, piaci területen nincs harc? :)

 

Azt meg ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy 10 éve alapított cégnek össze kellene fognia egy illegálisan kint élő, vagy szürkében utazó "céggel"??!! Komoly összeget fektettem be, vagyonokat fizettem ki biztosításra, adóra.... szerinted?? Vagy netalán vegyem be a cégbe is? :D

 

Két dolog van amit nem tudtok vagy érthettek, az egyik nem haragszom 'személy' szerint a Zsuzsóra, lehet ő a Gipsz Jakab is, a feketék ellen küzdök! Ez nagy különbség!

A másik, amiért spec haragszom rá, mert ahogy tette a dolgait sunyi módon, az volt inkorrekt! De ezt megint nem taglalnám, ő maga tudja én tudom. Ennyi :)

 

És itt valóban lezárom ezt a témát, kívánom mindenkinek boldoguljon de legális keretek közt!

 

 

Előzmény: camel1237 (114523)
Liliom.Hrg (X) 2015.07.29 0 0 114534

Kedves Westfall,

 

Ahogy a vendég kéri :)

 

A repülőjegy beszerzésében segítünk, charter vagy menetrend szerinti, ha szükséges a wizzair foglalásban is, de azt az utas általában maga intézi.

Ehhez a hotel+vízum+transzfer és persze a fakultatívok.

 

köszönöm, üdv Brigi

Előzmény: westfall (114522)
saválló Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114533

Pl. itt, a Dive Hard Tours mindenki útját árulja, már utaztam tőlük, ők csak közvetítők:

 

http://www.divehardtours.com/hurghada-makadi-bay-utazas

Előzmény: Törölt nick (114532)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114532

Ez nagyon jól hangzik. Melyik utazási iroda, hol nézzem? 

Előzmény: saválló (114531)
saválló Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114531

Nem tévedtem megnéztem,  tavaly a 14 napért a Grand Makadiba csaknem 600 ezer volt 2 főre, most szinte fillérekért van a 14 nap, 428 ezer Ft/2 fő.

 

Én ha most foglalnék biztosan ezt választanám.

 

Tavaly ugyanez horror áron volt ezért mentünk a szintén "5*-os " (röhögnöm kell..) Al Nabila Grand Makadiba.....440 ezerért 12 napra.

 

Nem tudom miért, de a Fort Arabesque 4*-al sokkal drágább...

Előzmény: Törölt nick (114529)
saválló Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114530

Na valami jó is, nem akadékoskodtak!:)

 

Jó keresgélést.

 

Amúgy pl. a Grand Makadi a tavalyi horror árához képest most nagyon "olcsó".

 

 

Előzmény: Törölt nick (114529)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114529

Lehet majd most körbenézek. Korrekt volt az utazási iroda már a számlámon a befizetett összeg a költség levonásával.

Előzmény: saválló (114526)
saválló Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114528

Szia!

 

Tudom, hogy az utazási szerződésnek van olyan szövegrésze ahol le van írva pontosan a lemondással kapcsolatos információ mind időre, és anyagi vonatkozásában is.

 

Aki korán foglal annak o.k. megteheti, de én általában az utazás előtt szoktam 1-2-3 héttel foglalni ami azt jelenti, hogy a részvételi jegyet az utazás előtt néhány nappal kapom meg.

 

Továbbá utazás előtt 30 napon belüli lemondásnál már talán le sem lehet mondani vagy már sok lenne a veszteség számomra.

 

Engem mondjuk ilyesmi még sosem érintett, korán sosem foglalok így lemondani sem lehet néhány nappal az indulás előtt, és még sosem volt úgy, hogy sehogy. :)

Előzmény: westfall (114519)
GYURMÓKA Creative Commons License 2015.07.29 0 1 114527

"hát nem bírtam megállni, miután a ma reggeli és a délutáni Tényekben még mindig ez az egyik "hír", felhívtam a Tv2-t, de ott csak egy e-mail címet adtak, ahova elküldtem az alábbi észrevételemet: (szeretném hinni, hogy evvel legalább tettem valamit azokért az emberekért, akik felejthetetlenné tették számunkra ezt a 2 hetet ) Tisztelt Szerkesztőség!A tegnap esti - vasárnap - Tények műsorában láttam meg a Hurghada-i szállodáról készített riportjukat, azután ma reggel és még most délután is a szuper Tv2-n. Kérdésem a következő: hogyan, milyen alaposan járnak utána bárminek, amit a nyilvánossággal kész tényként közölnek, csak azért, mert egy utazó, aki nyilván kártérítés reményében felháborító valótlanságot állít egy hotelről, lebecsülve, semmibe véve az ott dolgozók 0-24-ig tartó munkáját a sokszor 40-45 fokban, Ramadán idején mindezt napkeltétől, napnyugtáig ráadásul élelem és ivóvíz nélkül?! 2 hetet töltöttem ebben a szállodában - aminek ugyan nevét nem említették, de aki volt, megismeri - és állítom, hogy mindaz ami a riportban elhangzott és látható volt közel sem fedi a valóságot. A turistáknak semmi keresnivalója az építési területen, ami egyébként sem zajjal, sem porral ......nem jár, nem zavaró, hiszen pillanatnyilag, nem folynak munkálatok ! A vendégek nem ott vannak elszállásolva!!! A tisztaság,a takarítás a szobákban, a kertben, a medencék körül, a pázsitpuhaságú fűben - ahol ürülék és hányadék van!!!!!!!! megáll az ész - , a kiszolgálás, a kedvesség, segítőkészség, az ételek választéka kifogástalan! Bár igaz, hogy mindez még fokozható egy-egy mosollyal, a kérem és köszönöm varázsszó használatával. Az ásványvíz alapfelszereltségként jár minden szobához a hűtőszekrényben, naponta. Sorolhatnám és cáfolhatnám az összes képet, szintén képekkel bizonyítva, de azt gondolom, mindennek a riport megjelenése előtt kellett volna megtörténnie. Tudom, hogy a vendégekért ott dolgozók ezt nem látták , de engem és jó pár társamat elszomorít, hogy munkájuk és erőfeszítésük ellenére ilyen riportokat láthatnak a turisták.Ajánlom figyelmükbe az alábbi csoportot, ha egyiptomi szállodákról, utazásról, irodákról szeretnének tájékozódni..."

 

 

A fentiekkel maximálisan egyetértek !!!

 

 

 

üdv

Gy

 

 

saválló Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114526

"Igazság szerint az idén nagyon felkúsztak az árak, de hát minek nem?"

 

Tulajdonképpen igen, de nem minden szállodánál, sőt van ahová a tavalyi árnál is olcsóbb az idei.

Előzmény: Törölt nick (114516)
Motky Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114525

Köszönöm a segítséget mindenkinek! Bár a késői indulás elég idegesítő, de visszafele legalább lesz egy egész napunk :).

Ildi007 Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114524

Szia westfall! Mindenképpen írni fogok. Az indulás is elég gáz 19,45 de a hajnali 5-kor induló járat még rosszabb mármint visszafelé. Ezért vagyok kiakadva. Ráadásul már nem is frissítették a menetrendet(nem találom a Taurusost) telefonon tudtam meg. Ez van. 9 egész napunk lesz. Üdv! Ildi

camel1237 Creative Commons License 2015.07.29 -1 2 114523

Kedves Brigi. Azt hiszem, hogy személyesen nem ismerjük még egymást, ha mégis, bocsi. Soha nem támadtalak, sőt örültem a jelenlétednek itt a fórumon, mert úgy tűnik tényleg legális a tevékenységed, és nagyon is segítőkész vagy. Az meg engem már nem érdekel, ha üzleti hasznod is származik ebből. Sőt, ha úgy hozná a jó sorsom, fordulnék hozzád is szívesen. DE!  Rengeteget bántottam én már Zsuzso100-at, addig amíg nem értettem, hogy mi miért van, vagy lehet, hogy most sem tudom, de ez nem fontos. Ő most bevállalt valami bátrat,most nem kellene bántani, én drukkolok neki, hogy sikerüljön. Ennél bővebben nem tudom magyarázni, de ha ennyit kell civakodni, és úgy látszik mintha a puszta megélhetésért küzdenétek, akkor mi értelme van? Ne is haragudjatok, de én már elég tapasztalt vagyok (korom miatt is) ha összefognátok inkább, többre jutnátok. Hiszem, hogy nekünk magyaroknak ez a széthúzás az átkunk. Ha én most úgy döntenék, hogy Hurghadán indítanék egy vállalkozást, hát csak veletek együtt tenném. Gondolkodjatok el ezen.

Előzmény: Liliom.Hrg (114520)
westfall Creative Commons License 2015.07.29 0 1 114522

Kedves Brigitta !

 

Gondolom , Ti csak a szálloda foglalást intézitek , a rep.jegyet és a transzfert mindenki maga intézi ?

 

ügv : W

Előzmény: Liliom.Hrg (114521)
Liliom.Hrg (X) 2015.07.29 0 0 114521

Sziasztok

 

 

gyorsan végig szaladtam a hsz-ken... párat kiragadva:

 

Jasmin  Palace : valóban soha nem volt 5* talán 4 * -nak megfelel, de az áraik is tükrözik, nem azonos a Sunrise Royal Makadival, de egy Sentidoval, sem, a Tropitel vagy egyéb hoteleket ne is említsük.

A hotel valóban nem új, a forradalom évei alatt megállt az építkezés, pénzhiányában, ahogy más hotelek sem ez sem lett befejezve, újítva, a megnyitása 2014-ben történt, de az épületek már jó pár éve állnak.

 

Ettől függetlenül, rengeteg pozitív visszajelzés és remek nyaralásról számoltak be nálunk is az Egyiptom magyar szemmel csoportban.

 

Egyik vendégünk az Egyiptom magyar szemmel csoportunkba tette közzé ezt az írást:

 

"hát nem bírtam megállni, miután a ma reggeli és a délutáni Tényekben még mindig ez az egyik "hír", felhívtam a Tv2-t, de ott csak egy e-mail címet adtak, ahova elküldtem az alábbi észrevételemet: (szeretném hinni, hogy evvel legalább tettem valamit azokért az emberekért, akik felejthetetlenné tették számunkra ezt a 2 hetet ) Tisztelt Szerkesztőség!A tegnap esti - vasárnap - Tények műsorában láttam meg a Hurghada-i szállodáról készített riportjukat, azután ma reggel és még most délután is a szuper Tv2-n. Kérdésem a következő: hogyan, milyen alaposan járnak utána bárminek, amit a nyilvánossággal kész tényként közölnek, csak azért, mert egy utazó, aki nyilván kártérítés reményében felháborító valótlanságot állít egy hotelről, lebecsülve, semmibe véve az ott dolgozók 0-24-ig tartó munkáját a sokszor 40-45 fokban, Ramadán idején mindezt napkeltétől, napnyugtáig ráadásul élelem és ivóvíz nélkül?! 2 hetet töltöttem ebben a szállodában - aminek ugyan nevét nem említették, de aki volt, megismeri - és állítom, hogy mindaz ami a riportban elhangzott és látható volt közel sem fedi a valóságot. A turistáknak semmi keresnivalója az építési területen, ami egyébként sem zajjal, sem porral ......nem jár, nem zavaró, hiszen pillanatnyilag, nem folynak munkálatok ! A vendégek nem ott vannak elszállásolva!!! A tisztaság,a takarítás a szobákban, a kertben, a medencék körül, a pázsitpuhaságú fűben - ahol ürülék és hányadék van!!!!!!!! megáll az ész - , a kiszolgálás, a kedvesség, segítőkészség, az ételek választéka kifogástalan! Bár igaz, hogy mindez még fokozható egy-egy mosollyal, a kérem és köszönöm varázsszó használatával. Az ásványvíz alapfelszereltségként jár minden szobához a hűtőszekrényben, naponta. Sorolhatnám és cáfolhatnám az összes képet, szintén képekkel bizonyítva, de azt gondolom, mindennek a riport megjelenése előtt kellett volna megtörténnie. Tudom, hogy a vendégekért ott dolgozók ezt nem látták , de engem és jó pár társamat elszomorít, hogy munkájuk és erőfeszítésük ellenére ilyen riportokat láthatnak a turisták.Ajánlom figyelmükbe az alábbi csoportot, ha egyiptomi szállodákról, utazásról, irodákról szeretnének tájékozódni..."

 

 

Fort Arabesque:

Remek hotel, szintén sok pozitív beszámoló, nagyon  kedves személyzet, finom ételek, dobozos innivalók, beachen igénybe vehető extra szolgáltatás x euróért egész héten a napágyak garantált foglalása.

A standard szobák kissé kopottak, de mi a superior sea view értékesítjük, így azokkal semmi gond, korábbi beszámoló, ha még fent van, szintén leírja.

 

 

Az emberek egyszerűsége nem feltétlen elmaradottságból fakad!!! :((

 

Palackos víz, még véletlen sem fertőző!!!

Mi a csap vízzel mossuk a fogunkat, gyümölcsöt, stb...

 

 

Andi.x,    El palacio : teljesen igazad van, jó kis korallok oldalt, elhelyezkedésileg nem rossz, 3* nem több, sok vagy csak orosz, kajáért már 14 éve is sorba kellett állni a vacsihoz....

 

A másikban is igazad van, fórumilag, remélem a többiek is értik végre!!

 

 

Most hirtelen ennyi, aki érdeklődne, itt talál meg bennünket:

 

http://liliomsafari.com/index.php

 

Üdvözlettel Brigitta

Liliom.Hrg (X) 2015.07.29 -4 0 114520

Igen álszent megjegyzés ez attól aki az egyiptomi barátja bizniszét tolja jó ideje, mintha kívülálló volna :)

 

Persze így nem érhetnek támadások! igaz??

 

Jöhet a kivégző hadtest :))) már megszoktam, na lányok????

 

 

Akiknek továbbra is szüksége van tanácsra egyiptomi utazásukhoz, 10 éve kint élő és ebben dolgozó embertől, az megtalál engem az adatlapomon lévő email címen.

Valamint az  Egyiptom magyar szemmel, fészbuk csoportjában.

 

üdv Brigi

 

 

 

 

 

 

Előzmény: zsuzso100 (114463)
westfall Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114519

Üdv SAVÁLLO !

 

1/  Lemondhatod az utat és attól függöen hány nappal az indulás előtt teszed , vonnak le a befizetett összegből.

2/  Átfoglalsz (az iroda kinálatából) más szállodába , időpontra ..stb.

     Ilyenkor a különbözetek kell ráfizetned.

 

Mi ez utóbbit választottuk.

Tegnap délelőtt irtam email, délutánra meg is jött a válasz, kiszámolva az új árakat

igaz megjegyzésként ----" visszaigazolásra vár " .

Gondolom a szállodával , vagy a kinti partnerével kell egyeztetnie.

 

W

Előzmény: saválló (114513)
westfall Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114518

Üdv ILDI !

 

09.20-tól , 2 hét.

A 17.45-ös indulást tolták 19.45-re , bár már azt is elég későinek tartottam.

A "gáz" az utolsó nappal van, amikor is ellátás még jár, de a szobát 12-kor el kell hagyni.

Sajnos a charter már csak ilyen.

Össze-vissza tologatják. Még az is lehet, hogy szeptemberre teljesen más lesz a menetrend.

Ha megjöttök mindenképp irj a tapasztalataidról !!!

 

W

Előzmény: Ildi007 (114511)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 114517

Ez így igaz mi mindig palackos vizet iszunk és emiatt még nem volt soha gondunk és a fogmosás is abból történik.

Előzmény: saválló (114514)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!