Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 2017.12.01 0 0 513
Előzmény: exlexman (512)
exlexman Creative Commons License 2017.12.01 0 0 512

Dr.Chen egy becstelen ember! Annyira gyáva, hogy azzal a másik jellemtelennel a feleségével, soha nem mernek kiállni a világ elé és beismerni, mekkora tetű hazugságokat műveltek. Anno mikor Dr.Chen - Sunrider Director -t és Oili Chen -t  a feleségét elítélték adócsalásért /100millió dolláros tétel/ akkor közleményben vágták át a termékforgalmazóikat! 

A magyar ember ha magyart csuknak be akkor lehordja féregnek, tetűnek, sittesnek: a Sunrider alapítói mint elítélt emberek az istenek 20 éve a magyaroknak! 

Az összes magyar egy kínai hazudozó áldozata, mert ezek után a terméket hazudhatja, megveheti a Sunrider drog leporellóit, a drog ellenőrzést kijátszhatja és bármit. 

 

A sunridercase.comoldalon le van írva minden.  Ezek ennyire jellemtelenek! 

Párizs73 Creative Commons License 2017.06.11 0 0 511
Előzmény: exlexman (508)
Párizs73 Creative Commons License 2017.06.11 0 0 510
Előzmény: exlexman (508)
Párizs73 Creative Commons License 2017.06.11 0 0 509

Telkes maga nyilatkozta, hogy nem zárható ki hogy visszamegy és szintén Ő nyilatkozta, hogy céget már a  Chen gyerekei vezetik. Én nem lépnék be, de Telkes optimistább.

Előzmény: exlexman (508)
exlexman Creative Commons License 2017.06.11 0 0 508

Szerinted a hallottak alapján ez reális? Én ismerem személyesen Telkes véleményét: a Chen asszony úgy átvágta őt mint a bizonyos sz-betűs terméket a palánkon: erre rágott be és kilépett! 

Ma meg már a Váci 99-et is kilőtték! Na akkor? 

Harmadsorban Chennének aki hisz az beteg: egy kinai hazudozó, régiség csempész! Lásd. http://sunridercase.com . Elég tanulságos féreg némber az, hogy a Telkesből még egyszer hülyét nem tudna csinálni! 

Előzmény: Párizs73 (507)
Párizs73 Creative Commons License 2017.06.02 0 0 507

Telkes nem zárja ki a lehetőséget, hogy visszamenjen a céghez: https://www.youtube.com/watch?v=wKq0ihug6Wc

Előzmény: exlexman (506)
exlexman Creative Commons License 2017.05.12 0 0 506

Kedves TOPIC társak! 

Sztruhala Szilveszter 20 év után úgy leugrott Chen házaspár hajójáról mint a gép. Pedig a Direkt Marketing Szövetség élén még okirat hamisitís és kivizsgálás eltusolás is történt. Milyen fura: megkapták a doksikat és aztán jól ki nem vizsgálták őket. Nekem az a véleményem aki ilyenben szar alak, szar alak a termékek összetételét illetően is. 

 

Szerintem aki ezt fogyasztja az egy zacskó száraz füvet, vagy egy zacskó izésített port kap, placebóként.  Egy jellemtelen, becstelen, semmirekellő hongongi 100 millió dolláros börtöntöltelék kínai házaspár akik bárkit átvágnak és pénzből futja. 

Gyáva emberek: becstelenek, szavuk nem ér egy forintot sem! 23 éve hülyítik a magyar piacot, ahogy a mondás tartja lószar is van meg hozzá elég veréb is! 

Ezomami Creative Commons License 2016.07.03 0 0 505

ha meg van még, én megvennék (ha a szavatossági ideje még nem járt le)

Előzmény: forgacs32 (504)
forgacs32 Creative Commons License 2015.12.10 0 0 504

Én kaptam édesapámtól egy doboz Calli Natúrt meg egy doboz fahéjast, nincs kedvem elkezdeni a méregtelenítést, ha valakinek kell olcsón átadom. bardos.peter@indamail.hu

koviani89 Creative Commons License 2014.12.22 0 0 503

Nem rossz az alap koncepció,hogy az "Ön egészségéért, szépségéért és háztartási igényeinek kielégítéséért. Minden termék a tulajdonosok szakértelme alapján gondosan formulázott, és csúcstechnológiájú" termékeket hoznak létre. A probléma csak azzal van , hogy sajnos semmivel se nyújt többet,mint a legtöbb bio boltokban kapható termékek. Ráadásul ,az árak is elég magasak. Tapasztalatból írom ezeket a dolgokat. Tehát ha valaki egészséges , "méreg" mentes készítménnyel akar regenerálódni, annak inkább a szülőföld által nyújtott lehetőségeket kell megragadni, hisz nem kell nekünk az "amerikai őrületet" követnünk. 

exlexman Creative Commons License 2013.12.13 0 0 502

Az oldal a SunriderCase-ről átugrott a www.mlmcase.com-ra! A SUNRIDER -t láthatóan bántja a termékforgalmazójuk nyomulása, ami kellően jól mutatja, amit ír róluk a termékforgalmazó:Nem rendezni, megölni ,megfolytani, ellehetetleníteni... Igazi multik!

exlexman Creative Commons License 2013.11.27 0 0 501

A Sunrider ügyel a részletekre:http://www.sunridercase.com. Mindenkinek előzetes olvasmány a Sunrider üzlethez történő csatlakozás előtt. Az egészsgeddel nyugodt háttérben tudsz törődni, már pedig ha ilyen módon nem fizetnek ki és meghurcolnak a Chen házaspár és azok emberei, akkor el kellene gondolkodni. A Termék is egy ilyen kurflival készülhet? Az alapvető jószándék hiányában, aki 3.9 Milliárd forintnyi USA Dollár befizetésével alig 2 év szövetségi börtönnel és 2 év háziőrizettel megússza Amerika egyik legnagyobb adócsalását mint Dr.Chen...hát ez igen szép alap! A magyar termékforgalmazó kifizetését meg hát, ahogy kedvük tartja? Bizonyítékok, tények, videó:MINDEN a Sunrider Case oldalon!

exlexman Creative Commons License 2013.09.16 0 0 500

A Cali tea függőségét, többen irták meg USA blogokon. Mindegyik bejegyzés "elkopott" néhányan pedig kilóra történő megvásárolt emberkékről beszélgetett. Ez persze pletyka, meg a miértje is...

Ami tény: http://www.casewatch.org/doj/chen/plea.shtml

Mr. Chen, Palos Verdes Estatesből bűnösnek vallotta magát az adócsalás és hamis állítások tárgyában, az Egyesült Államok Vám-Service tévedésbe ejtése tárgyában.

Az Amerikai Egyesült Államok kerületi bírója George H. King  Mr. Chen két év szövetségi börtönre, hogy majd két év felügyelt őrizetre ítélte, beleértve a további hat hónapos házi őrizetet is!

Milyen déesek ezek a Chenék, hogy ezt nem hirdették ki csak elmismásolták, mert hát szegény Chen dr. 

Az "szegény" dr. 93 millió adót fizetett be utólag és mint jelen belinkelt okirat is bizonyítja, az Amerikai Egyesült Államok valaha volt legnagyobb ADÓ és VÁM csalásának nevezték az ügyét! 

Mondjuk ki:MEGVÁSÁROLTA A SZABADSÁGÁT A JÓHÍRÉT ÉS AZ életét! cirka.150Millió dollárért! 36.000.000.000Ft ért! jól látod.36Milliárdért! 

Előzmény: helloeverybody! (495)
exlexman Creative Commons License 2013.09.16 0 0 499

SUNRIDER MLM üzletre vágyók figyelmébe!

A videó 1994.április 03-án készült az első SUNRIDER magyar meetingen. A videót készítő és később 9797 sz.QL.Associate Director a mai napig, egyetlen forint jutalékot sem kapott a SUNRIDER Magyarországtól. Történt ez annak elllenére, hogy nem zárták ki de soha nem akarták kifizetni, miközben publikus email cime, telefonszáma, bárki számára elérhető ma is. Mielőtt bele lépnétek ebbe a kis jópofa bizniszbe, nézzétek meg, mit és hogyan tesznek SUNRIDER-ék. Kivágták Telkes Józsefet az első magyar vonal vezetők egyikét mert nem tűrte Chen asszony hitegető és később átveréssel végződő kommunikációját, amiért végül is kirepült. Aki nem hiszi kérdezzen tőle utána. A videó meg hiteles tényekként:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wPRZI9eylvU

Ariane_40 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 498
Ariane_40 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 497

http://hvg.hu/egeszseg/20121115_meregtelenito_kura

 

Zacher: "a méregtelenítő kúra hatalmas átverés"

 

Zacher Gábor toxikológus szerint az összes ma divatos méregtelenítő kúra hatalmas átverés, méregtelenítés ugyanis nem létezik. Egyre több olyan tanulmány jelenik meg, amely alátámasztva a toxikológus véleményét, aki szerint a méregtelenítés csak a fitneszipar találmánya. Zacher szerint ő a szakmájából kifolyólag tudja, mitől érdemes félni, és még ebben a kemikalizált világban sem kell rettegni a méreganyagoktól, ha az ember egy kicsit odafigyel magára.

Előzmény: helloeverybody! (496)
helloeverybody! Creative Commons License 2013.08.17 0 0 496

Még annyit tennék hozzá, hogy tévedés azt gondolni, hogy a kellemetlen tünetek esetleg méregtelenítés miatt voltak. Tisztában vagyok annak tüneteivel, s azon én addigra már rég túl voltam. A Cali-t csak kipróbálásra vettem, s bár eleinte még nem okozott panaszt, igazából semmit, később (hosszú hónapok után) már jelentkeztek a kellemetlenségek, ahogy szerintem halmozódott fel, amiket eleinte persze nem tudtam mire vélni. Most már nem iszom, el is fogyott nagy nehezen, és szerencsére azóta sincs semmi bajom, semmilyen panaszom akár a vérnyomást akár mást nézünk. Kiváló a vérképem, jól érzem magam Cali nélkül is. Igaz, szedek más táplálékkiegészítőt, iszom mást, de mindent ésszel, mértékkel, odafigyelve a minőségi élelmiszer fogyasztásra. Tapasztalatom egyébként, hogy a terjesztők nem igazán tudják, mi mire való, nem figyelnek a részletekre, csak szajkózzák a gyorstalpaló képzéseken megtanultakat, aminek gyakran semmi más célja nincs, mint szuggerálni mind a terjesztőbe, mind pedig a vevőbe hogy ez vagy az a termék az eddigi legjobb.

Előzmény: helloeverybody! (495)
helloeverybody! Creative Commons License 2013.08.17 0 0 495

Elég hosszú ideig ittam ahhoz a Cali-t, hogy az előző véleményemet fenntartsam, tudom mit beszélek. Nem állítom, hogy nem jó, de hogy nem lehet mértéktelenül inni, mint ahogyan nagyon sok más gyógynövény teát (italt) sem, az biztos. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, az felelőtlen embertársaival szemben.

Előzmény: attila071 (492)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2013.07.01 0 0 494
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2013.06.18 0 0 493

NEttó bullshit!

 

 

Előzmény: attila071 (492)
attila071 Creative Commons License 2013.06.18 0 0 492

Kedves helloevrybody!

 

Igazán sajnálom, hogy az értékesdítő nem jó mukát végzet!

Két dolgot szeretnék írni.

 

1) Nem hat a termék. Mennyit fogyasztottál? mióta és hogyan fogyasztottad? Lehet, hogy nem elég régen és eleget. A jó táplálkozás az hat. (persze a rossz táplálkozás is hat) Ha valaki táplálja és tisztítja a szervezetét az hat.

 

A teával kapcsolatban. A Calli tea fogyasztásakor kezdetben a különösen érzékenyeknél émelygés, fejfájás, hasmenés, szívdobogás, szájszárazság, gyomorpanaszok léphetnek fel. A tea fogyasztását ennek ellenére folytatni érdemes. Ezek a tünetek, illetve tünet-együttesek a toxikus anyagok felszabadulásának köszönhetőek. A méregürítés elsődlegesen a bőrön keresztül indul meg. Az esetenként megjelenő kiütések, piros foltok azonban szintén a Calli tea jótékony hatásának eredményei. Igyunk ilyenkor több folyadékot (nem több Callit, hanem vízet), hogy segítsük a szervezetet méregtelenítő munkájában.

 

Figyelem: Különösen ügyeljen a fokozatosságra, ha keringési betegsége (szív- és vérnyomás-problémák), illetve vesebetegsége van. A betegséget fenntartó toxikus anyagok kitisztítása elengedhetetlen szervezete regenerálásához. A sejtekből távozó toxikus anyagok a kiürülés során először a keringési rendszerbe kerülnek, s ott – átmenetileg – megzavarhatják a gyógyszerekkel beállított egyensúlyt. Ilyenkor a teaivást kezdje napi 2-3 dl-rel, és kéthetenként emeljen 1 dl-t. Ha ilyen lassan, fokozatosan jut el  valaki a napi 1 literig, akkor – tapasztalatok szerint – semmiféle átmeneti kellemetlensége nem lesz!

 

Az orvopst érdemes tájékoztani, hogy iszok Calli teát ha az ember vérnyomás csökkentőt szed. Mivel tisztul a szervezet, normalizálódik a várnyomás stb, viszont a gyógyszerrel meg be van állva egy helyre és igyekszik azt a szintet betartani. Ezért kell majd csökkenteni és akár meg is szüntetni ha az orvos is úgy látja.

Remélem tudtam segíteni. :)

 

2) "nem is olcsók"  megértelek, hogy Te egy olyan ember vagy aki azt gondolja, hogy drága.

Igen nem olcsók, ennek ellenére hatékonyak és biztonságosak. 

Van rá lehetőség hogy olcsóbb legyen, ezt nem mondta el az értékesítő?

 

Előzmény: helloeverybody! (491)
helloeverybody! Creative Commons License 2013.06.15 0 0 491

Egyetértek. Én is ittam a teát, amit állítólag korlátozás nélkül lehet, és az eredmény: emelkedett vérnyomás, egyre kellemetlenebb ízületi fájdalmak. Eltartott egy jó ideig, míg kiderült, hogy mitől lehet, kezdve attól, hogy már érsebészhez is rohangáltam. A terjesztő persze nem hitte el. Mihelyt viszont leálltam vele, rendeződött mindkét probléma. Aztán újra megpróbáltam, csupán kísérleti jelleggel, és ismét jelentkeztek a problémák. Szóval azt mondom, csak óvatosan a Calli cuccokkal, főleg a teával, amelyek egyébként nem is olcsók. A terjesztőknek pedig nem ártana nagyobb felelősséggel árulgatni a dolgaikat. AMert azt nem állítom, hogy nem jók a termékek, hiszen magam is vitamin- és gyógynövénykedvelő vagyok, de az nem igaz, hogy nagy mennyiségben, össze-vissza szedve nem árthat.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (481)
exlexman Creative Commons License 2013.05.01 0 0 490

A kiemelt rész a lényeg, a többit lentebb elolvashatod:

 

Előzmény: exlexman (489)
exlexman Creative Commons License 2013.05.01 0 0 489

Röviden ennyit írnék rá Csilla: 100%-ban leírtad a lényeget! A terméket embereken keresztül lehetne egymásnak átadni, de a háttér olyna mint a szélviharral pusztított Nevada Állam! Mindíg pörög, mindíg változik! Ez emberileg, lehetetlenné teszi az ülzetben történő bizalom megmaradását! A Történelem pedig igazloja, hogy dr.Chenéket a PÉNZ-en kívül, aligha érdekelte eddig is más. Emberek százai mentek el évek alatt és bizony:Azok akik alapítói voltak a rendszernek, vagy fő pillérei!  

A termék ezek után még lehet jó:de hát ha hazudnak emberi dolgokban, mindennek lehet a másik oldalán egy ilyen kétség... Ilyenek például amiket nem terjeszt a cég, nem magyaráz, de ha magyaráz, akkor is félre magyaráz, mint a SUNRIDER vezetőinek ügyét. lássuk csak:

 

Előzmény: csillaszabo76 (482)
exlexman Creative Commons License 2013.05.01 0 0 488

http://www.youtube.com/edit?video_id=wPRZI9eylvU

Ez a Sunrider? 

A videó 1994.április 03-án készült az első SUNRIDER magyar meetingen. A videót készítő és később 9797 sz.QL.Associate Director a mai napig, egyetlen forint jutalékot sem kapott a SUNRIDER Magyarországtól. Történt ez annak elllenére, hogy nem zárták ki de soha nem akarták kifizetni, miközben publikus email cime, telefonsáza, bárki számára elérhető.

A videó azon az első magyar SUNRIDER termékforgalmazói meetingen készült amit a 9797 sz. forgalmazó irodájában és költségén tartott meg szponzora Havasy Viktor. A videó eredeti felvétel! A videó 20. percétől kiderül, hogy a mélyen elhallgatott tény igaz:Havasy Viktor a 20 perctől beszél a magyarországi nyitásról és a 21 percben pedig arról, hogy "ez a kis csapat aki itt van a szobában el kezdheti a termékek terjesztését" ...és a tényekről a www.sunridercase.com weboldalon olvashat bővebben.

A videó teljes egészében magán tulajdon és a közléséhez csak előzetes írásos engedély birtokában járulok hozzá.

A Sunrider Magyarország /Sunrider Hungary / épületén látható reklám felírat a 9797 számú termékforgalmazó saját szellemi alkotása, design terve, kivitelezése és személyes alkotása! Minden elemét kézi munkával, un. gravírozással hozta létre és szerelte fel, Sztruhala Szilveszter (Sunrider Hungary Ügyvezető Igazgató ) szeme láttára. Gyakorlatilag a Sunrider mai napig, minden percben élő kapcsolatban van a 9797 számú termékforgalmazóval!  A Sunrider embléma fennen ragoyog több mint 15 éve, mert oda tette a Váci út 99-re a 9797-es termékforgalmazó! Kellően mutatja azt, mekkora kárt okozott a Sunrider... 

Ezek kinyirták a dr.Telkes Józsefet aki az egyik legnagyobb forgalmazói hálózattal rendelkezett, mert Chen asszony szava olyan mint a kutya hasmenése, vagy a falra hányt borsó! Híg és semmitmondó! Ez a cég érdekes koncepcióval indult, láthatóan feledékenyek is kissé. Egy kissé elgondolkodtató, hogy erről mára már senki nem is kar olvasni sem: http://www.casewatch.org/doj/chen/plea.shtml

Tei-Fu Chen, 49; his wife, Oi-Lin Chen, 46; and their wholly owned herbal product company, Sunrider Corporation, pleaded guilty late this afternoon in United States District Court in Los Angeles.

Mr. Chen, of Palos Verdes Estates, pleaded guilty to tax evasion and making false statements to the United States Customs Service. Pursuant to a plea agreement with the government, United States District Judge  George H. King sentenced Mr. Chen to two years in federal prison, to be followed by two years of supervised release, including another six months of home detention.

Mr. Chen also agreed to pay the Customs Service $4 million to avoid forfeiting a number of artifacts he brought into the country without paying appropriate duties.


Azt a mindenit: 2 év SZÖVETSÉGI BÖRTÖN, 2 ÉV FELÜGYELET ÉS EBBŐL  6 hónap házi órizettel kiegészitve Dr.Chen ítélete....  ezt nem hirdették ki? 

 

..persze, persze ez ciki lenne...és mert közszereplők, közadat, az USA Kormányhivatala adta közre! Elérhető lenne bárkinek!

Előzmény: attila071 (487)
attila071 Creative Commons License 2013.02.21 0 0 487

2013 március 01-től új marketing terv lép életbe:

 

1 Az új terv, egyik legfontosabb gondolata, az hogy az embereket az alapján fizetik, mekkora forgalmat generálnak személyes csoportjukkal.

2 Ezzel az új tervel, egy üzleti vezető könnyedén kereshet havi 1000$-t rendszeresen vagy annál még sokkal többet is.

3Az üzleti vezetői rangig bezárólag, senkinek nem kell foglalkozni azzal, hogy hány új embert kell csatlakoztasson ahhoz hogy minősülhessen, mert ezek megszűntek.

attila071 Creative Commons License 2012.12.25 0 0 486

Kedves debi6!

Jelenleg magyarországon a Kandesn sampon, és hajbalzsam kapható. Valakinek ez is eredményt hozott. :)

Viszont vannak olyan vevői tapasztalataim, hogy használta a Kandesn sampont és a gyümölcsmosót, mástól meg azt jelezte felém, hogy Kandesn sampont használt SunBreeze olajjal. Az a jó a Sunriderben, hogy általában van több megoldás is van.

Bízok tudtam neked segíteni.

Előzmény: debi 6 (485)
debi 6 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 485

Az Usában kapható korpásodás elleni sampon érdekel.

csillaszabo76 Creative Commons License 2012.10.09 0 0 484

Étrendi ajánlások Sunridereseknek. (akik tényleg egészségesen akarnak étkezni és legfőképpen energikusan élni sokáig.)

 

Tapasztalatom a következő:

 

Calli tea: fél liter egy filterből, ebbe vagy vízbe  fortune delight.

 

Naponta omega3 zsírsav, D-vitamin, C-vitamin1000, Bcomplex Vitamin, Evitamin.

 

Reggeli tetszés szerint: én tonalat vagy  tojást, vagy kolbászt eszem. De szoktam magvakat is rágcsálni.

Ebédre rendszerint hús és saláta. Desszertnek gyümölcs, de ezt később eszem meg.

Délután vacsira szalonna, vagy pörkölt savanyú uborkával, vagy sült hús és saláta kevesebb mennyiségben, pár falat.

 

Mivel glutén és tejintoleranciám van,  a szójás ételeket kerülöm.

Zöldségben nem fogyasztom a krumplit, rizst, és hüvelyes termékeket, valamint a lisztes és gabona termékek EGYIKÉT sem.

 

 

Előzmény: csillaszabo76 (483)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!