Keresés

Részletes keresés

Daisy15 Creative Commons License 2016.02.27 0 0 3547

Sziasztok!
Volt valaki ma Telc német B2 vizsgán? Hogy ment?

József Laczka Creative Commons License 2016.01.19 0 0 3546

Sziasztok! ORIGÓ német nyelvvizsgára készülök, ha tudtok segíteni minden megoldás érdekel.Előre is köszi mindenkinek.

n.biaa Creative Commons License 2016.01.10 0 0 3545

Köszönöm a segítséget .! :) 

Előzmény: mankipanki (3544)
mankipanki Creative Commons License 2016.01.09 0 0 3544

Elhiszem, hogy mar elveszi a kedvedet! Szerintem ne próbálj másikat, mert én mikor elmentem Telc-te is, akkor pl a levélre 0%-ot kaptam, pedig mar az első Ecl-es vizsgákon is 50%felettit írtam. Valószínűnek tarom, hogy a Telc-nél más szempontok szerint pontoznak. Az Ecl-re gyakoroltal, abban mar tudod mire kell figyelni. Én megcsináltam többször is az ecl három kötetes tesztkonyvet, es próbáltam nagyon sok szót megtanulni. Hogy ha az első szövegértésnel a nyelvtant nem jol hasznalnam, akkor a szavak alapjan tudjam a helyes választ. Van aki ha nem érti akkor is ki tudja választani, de nekem a nyelvtan nehezebben megy. Csinaltam magamnak képes szótárt, mert elég vizuális típus vagyok es így könnyebben jegyeztem meg a szavakat. Szerintem te pont azon a határon vagy, hogy eppen at is mehetsz. A levéllel meg jól fel tudod húzni a pontjaidat. Én nagyon sok komplett mondatot megtanultam hozza. Nem tudom, hogy segítettem-e. Én így csináltam. Mellette egész nap angolul olvastam es rádió színházakat hallgattam.

Előzmény: n.biaa (3543)
n.biaa Creative Commons License 2016.01.09 0 0 3543

Már nagyon elvagyok keseredve sajnos és minden kedvemet elveszi a nyelvtől, és mindig az ecl-nél voltam,mert arra készültem és a többinél nem hiszem hogy jobban mennének a javítós feladatok. A szóbelim már elsőre sikerült majdnem maximális százalékkal. Esetleg valamilyen gyakorlási lehetőséget tudnál mondani, hogy júniusba jobban menjen? És nagyon kedves vagy, hogy válaszolsz :) 

Előzmény: mankipanki (3542)
mankipanki Creative Commons License 2016.01.08 0 0 3542

Igen, ez nagyon bosszanto! Ugy gondolom ha valaki mindig a kuszobon van, akar alatta, akar felette, az szerencse kerdese is, hogy atmegy-e. Ha valaki 70-80%-ra tud teljesiteni, akkor o voszinuleg mindig letenne. Nekem most 60%-al sikerult az irasbelim, de tudom, hogy meg sokat kell tanulnom a nyelvet. Neked is sikerulni fog! Nagyon el tudja szomoritani az embert, de nem szabad feladni. Nekem egy sikertelen ecl es egy sikertelen telc utan lett meg az ecl vizsgam. Sok sikert a felulvizsgalathoz, de sajnos meg en sem hallottam senkit a lanyomon kivul akit atengedtek volna vele. De ugye neki a sikertelen is 60% volt. legkozelebb biztosan sikerulni fog. Szobelid megvan?

Előzmény: n.biaa (3541)
n.biaa Creative Commons License 2016.01.08 0 0 3541

köszönöm a választ, reménykedek a legjobbakban, bár eddig még nem hallottam olyanról akinek megadták volna, viszont nagyon elvagyok keseredve, mert már harmadjára futok neki, és mindig 1-2%-os a különbség.. 

Előzmény: mankipanki (3540)
mankipanki Creative Commons License 2016.01.07 0 0 3540

Szia! Nekem az oktoberi b2 ecl vizsgam szobelije lett 59%. Fellebeztem, de sikertelenul. A lanyomnak 60%-os irasbelije nem lett meg akkor, mert 80% es 39% lett neki. Mivel egy db szotart vittunk ketten, es o nem hasznalhatta, fellebeztunk es neki megadtak. De neki csak fel pont kellett. igy neki mar akkor meglett a b2 komplex, nekem csak a kovetkezon sikerult. Nyomos indok kell a fellebezesre szerintem, de ha nincs akkor is megeri, mert nagyon jol kiertekelt papirt kuldenek a teljesitmenyedrol. Lehet belole tanulni, hogy mi nem volt eleg eros. Szoval szerintem 2500ft-ot meger.

Előzmény: n.biaa (3539)
n.biaa Creative Commons License 2016.01.06 0 0 3539

Sziasztok.!

 

ECL-nyelvvizsgát tettem német B2, és 59% lett, ami azt jelenti hogy fél ponton múlik. Beadtam a felülvizsgálatot, és mivel már harmadjára járok így reménykedek a legjobbakban. Valaki tud esetleg olyanról akinek megadták és sikerült a felülvizsgálat? 

fairy23 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 3538

Sziasztok,

 

Felsőfokú ECL nyelvvizsga szóbeli tételeihez tud vki segítséget adni?

Köszönöm

erik erik Creative Commons License 2015.12.15 0 0 3537

sziasztok

 

volt valaki mostanában a BGF középfoku szakmai üzleti angol nyelvvizsgáján?

érdekelne milyen levelet kellett irni irásbelin, meg szóbelin mik voltak,

köszi

 

 

jcsabi89 Creative Commons License 2015.11.22 0 0 3536

kép lemaradt

 

jcsabi89 Creative Commons License 2015.11.22 0 0 3535

Sziasztok

valakinek nincs meg ez a két levél? Gyakorló vizsgafeladatsorok angol alap-, közép-, felsőfokon idegenforgalom c. könyvből vannak

 

 

Prof.William Creative Commons License 2015.09.14 0 0 3533

Sziasztok!

 

Pár napja kezdtem el a német alapfokra felkészülni.

 

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok hozzá?

 

Ismerjék el államilag de de legyen viszonylag könnyű és gyorsan megcsinálható...

jészegedi Creative Commons License 2015.08.25 0 0 3532

Milyen típusú nyelvvizsgát érdemes választani?

 

A megfelelő nyelvvizsga-típus kiválasztásánál több szempontot is érdemes figyelembe vennünk:

  1. Milyen tananyagot használunk a felkészüléshez?
  2. A nyelvtanban, vagy a napi kommunikációban vagyunk-e jártasabbak?
  3. Fordítani tudunk-e jobban, vagy a lukas szöveget kitölteni?
  4. Amire a vizsgát használni akarjuk, ott mit látnak legszívesebben?

Az utolsó kérdés némi magyarázatot igényel; ha a diploma kiváltásához van szükség a vizsgára, akkor egyszerű a dolgunk, hiszen csak meg kell néznünk a listát, mit fogadnak el, és mit nem. Ha viszont például angol nyelven kívánunk egyetemi tanulmányokat folytatni, akkor ehhez a TOEFL - vizsgára van szükség, hiszen az egész világon ennek a tesztsorát használják a leendő diákok nyelvi kompetenciájának felméréséhez. 

Akinek a fordítás jobban megy, mint a kreatív szövegkitöltés, valamint a nyelvtannal különösebb gondjai nincsenek, annak javasolható az ORIGO vizsga. Aki viszont a nyelvtanra kevesebb figyelmet fordított, inkább a jártasságára kíván alapozni, annak egynyelvű vizsgára érdemes jelentkeznie (az ORIGO-n és a BME kétnyelvűn kívül a többi majdnem mind ilyen). 

 

http://nyelvvizsgamester.weebly.com/ 

Előzmény: Zita Palotai (3530)
Rokakoma Creative Commons License 2015.07.08 0 0 3531

diplomamentő.

Előzmény: Zita Palotai (3530)
Zita Palotai Creative Commons License 2015.07.08 0 0 3530

Sziasztok!

Sikeres nyelvvizsgát szeretnék !

Minden megoldás érdekelne!

Pepita78 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 3529

Szia!

 

Tudom, hogy elég régi hozzászólásod volt, de tényleg van kereskedelmi angol KITEX anyagod? HA meg van még kérlek küldd el nekem: csejteine.mariann@citromail.hu

Köszönöm.

Előzmény: -merci- (2695)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.30 0 0 3528

Nem küldtem el az elérhetőségem bocsi...

 

evelin3232@freemail.hu

Előzmény: esszztii (3487)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.30 0 0 3527

Kedves Eszti!

 

Elküldenéd nekem is a nyelvtanár elérhetőségét?

 

Sajnos én ugy jártam hogy felvettek egy diplomamentő angol nyelvtanfolyamra,rábeszéltek hogy kezdjem el mert meg lehet csinálni A2-es szintről . hát bele mentem és nem sikerült.És ha december végéig nem csinálom meg ki kell fizetnem a tanfolyam árának a felét ami rengeteg pénz.

Kiderült hogy azért kellettem hogy meglegyen a létszám az iskolában hogy megkapják utánnam az állami támogatást ami 240 ezer ft.:-(  Itt nem segítettek. Keményen tanultunk több mint 7 hónapig.minden órán ott voltam.még magán tanárhoz is jártam.:-( Nekem nehéz.

 

Nagyon vigyázni kell a nyelviskolákkal.

 

 

 

 

ÜdvEvelin

 

Előzmény: esszztii (3487)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.25 0 0 3525

 

Sziasztok!

 

Sikeres nyelvizsgát szeretnék. Minden megoldás érdekel.

 

evelin3232@freemail.hu

tran88 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 3524

Szia! Van igen, kérlek, hogy e-mailben egyeztessünk: translatorana@gmail.com

Előzmény: sszzkk (3523)
sszzkk Creative Commons License 2015.04.26 0 0 3523

Szia! Theolingua angol középfokú kidolgozott tételeid vannak? :)

Előzmény: tran88 (3518)
hasznos79 Creative Commons License 2015.03.21 0 0 3522

Gentlemen24-et keresném!

A véleményedre és a segítségedre számítanék, hogy ha kevés a felkészülési idő a Gazdálkodó vagy Zöld útat válasszam stb.?

Előzmény: Gentleman24 (1008)
hasznos79 Creative Commons License 2015.03.21 0 0 3521

Gentlemen24-et keresném!

A véleményedre és a segítségedre számítanék, hogy ha kevés a felkészülési idő a Gazdálkodó vagy Zöld útat válasszam stb.?

 

Cameramen61 Creative Commons License 2015.03.05 0 0 3520

Diplomamentő program:

 

http://www.ofa.hu/hu/kepzesre+jelenkezok+-+1.html  

 

 

Aventinus Creative Commons License 2015.02.19 0 0 3519

Felhívjuk a fórumozók figyelmét, hogy innentől kezdve a hirdetési szándékú hozzászólásokat, amennyiben azok nem a fórum szerződött partnereitől származnak, törölni fogjuk!

tran88 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 3518

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. / 1 napos határidővel! Kedvezmények /pl. írásbeli segédanyagok ingyen/

 

 

 

További infó: translatorana@gmail.com

Cameramen61 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 3517

Tisztelt Mindenki!

 

Többen kerestetek azzal a kéréssel, hogy van-e szakmai és üzleti angol anyagom. Mindenkit tájékoztatni szeretnék, hogy nincsenek szakmai és üzleti angol anyagaim.

Általános angol anyagaim vannak. 

skype.francia Creative Commons License 2015.01.03 0 0 3516

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!