Keresés

Részletes keresés

Gimre70 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 124

Szia

 

És milyen szörtelenítő krémet javasolsz? De olyat ajálj ami az intim területekre is jó, mint pl a herezacskó ezt nagyon nehéz borotfával "kezelni". Előre is köszi

Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 123

Tisztázás végett orvosi krém nem kell és marad a szöőrtelemítő krém!!

 

Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 122

Algériás vagy a borotvára ennyi. Nem kell krém meg kutya füle sem. Vagy borotválkozol tovább és megszokja a bőröd pár hónap alatt vagy marad a krém!!

Előzmény: G_Imre70 (121)


G_Imre70 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 121

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget kérnék. Leszoktam borotválni a lábam, de a combomon sok apró piros pöttyök és pattanás is van ezeket hogy lehet eltüntetni voltam orvosnál, adott rá kenöcsöt, de nem ér kutyafülét sem. Vettem egy régebbi arcszeszt (figaró) és azzal is próbáltam utána kezelni. Lehet, hogy érzékeny vagyok a pengés borotvára? Sajnos Cukorbeteg vagyok ez is befolyásolja a pattanásokat és a sok apró pöttyöt szőrtüszőgyulladás? A Veet szörtelenítő krém hatásos? Vagy a Depilán, amit nem tudom, hogy hol kapható.

 

funky_shift Creative Commons License 2011.05.23 0 2 120

Gyantázás után

 

femmed Creative Commons License 2011.05.22 0 0 119

Intimkozmetikust keresek, mennyiért tüntetik el végleg a szőrt,mindig erösebben szőrösödik.Ha az ember Őserdőt hord magán nehezebb a tisztántartás. 

Előzmény: intimkriszti (101)
femmed Creative Commons License 2011.04.22 0 0 117

EGYÁLTALÁN HOL LEHET ILYEN INTIMKOZMETIKUS TALÁLNI? KISZEDETNÉM VÉGLEG A SZÖRT.

Előzmény: intimkriszti (101)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.02 0 0 116

Érzékenyebb részeken, mint pl. a herezacskó, infralámpás előmelegítés, csipesszel egyszerre akár több szálat is megfogni, és lassan húzni. (Tehát nem rántani vagy tépni, mert az fáj és a szőrszál megvághatja a bőrt is.) Így lehetnek olyan szálak is, amelyekkel a hagyma is kijön. Azokkal már a jövőben kevesebb gond lesz. Egyéb helyekre kiválóak az elektromos epilátorok, vékonyabb és ritkább szőrök nőnek - hosszabb távon.

femmed Creative Commons License 2011.02.17 0 0 115

Merre lehet ilyet találni, mert nagyon sürün nő vissza...mennyibe kerülhet egy ilyen szörtelenités?

Előzmény: intimkriszti (101)
silentboy Creative Commons License 2011.02.10 0 0 114

Sziasztok!

Én vettem egy BRAUN Silk épil SoftPerfection. És azzal szoktam tolni mindenfelé. A hadművelet után testápolóval bekenem a szőrmentesített részt és kész is. Fürdés után megint testápoló és 1-2 nap után a piros pöttyök sincsenek. Elvétve előfordul hogy a csúnya szőrszálak nem találnak felszínre. De szerencsére nem túl sok ilyen van. Kb. 2hetente kell akciózni.

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.02.09 0 0 113

Sokszor ajánlottam az Opilca krémet, most viszont muszáj szólnom, hogy kész, vége... Új összetételt kapott, ami nagyon klassz, csak éppen teljességgel hatástalan. Nem ér semmit.

lysias Creative Commons License 2011.02.09 0 0 112

Sziasztok!

 

Segítséget ill. tippeket szeretnék kérni tőletek szőr bőr alá növekedésének kezelésével kapcsolatban?

Mi lehet erre a megoldás?

 

előre is köszönöm!

 

már Bácsi! Creative Commons License 2011.02.09 0 0 111

Teljes szőrtelenséget nem ígértek, de 5-6 kezelés utáni nagymértékűt igen.

A képen nem igen látni, de élőben látható a "domboldalon", hogy már van néhány helyen üres folt, ahol nincs (eddig) szőr.

Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.08 0 0 110

Az kevésnek tűnik.10-15 alakalom kell a véglegeshez,persze ez is egyénfüggő.Nem olcsó mulatság,de hosszútávon megéri.

Előzmény: már Bácsi! (106)
már Bácsi! Creative Commons License 2011.02.05 0 0 109

Íme a viszonyítási kép:

Előzmény: már Bácsi! (106)
már Bácsi! Creative Commons License 2011.02.02 0 0 108

Öreg vagyok!

 

Előzmény: már Bácsi! (107)
már Bácsi! Creative Commons License 2011.02.02 0 0 107

Remélem, nem lett túlméretezve!

Előzmény: már Bácsi! (106)
már Bácsi! Creative Commons License 2011.02.02 0 0 106

Mint írtam régebben, az asszonyka villanófényes kezelésre járt pár éve. Két alkalommal volt idáig. Ma dokumentáltuk, hogy az utolsó kopasztástól számított 6 hét után mekkora bozont hajt ki, és milyen sűrűn. Próbálok az archívumból viszonyítási képet is keresni, majd.

 

Bocsi! Előbb ezt is kicsinyíteni kell!

 

wootan Creative Commons License 2011.01.04 0 0 105

Igen az vagyok :)

 

Ma akkor kipróbálom a citromból facsart lé verziót. Köszi a segítséget.

 

 

Előzmény: liliam (104)
liliam Creative Commons License 2011.01.03 0 0 104

Igen, próbáld meg citromból kifacsart citromlével! :) Én csak azzal csináltam eddig, és olvastam már a neten, hogy a magyar piacon kapható üveges csodák nem megfelelőek erre.

Amúgy én az utóbbi időben lehúzócsíkosat gyártottam, mert a másikat nagyon el kell találni, mikor  jó...

(te ugye pasi vagy?)

Előzmény: wootan (103)
wootan Creative Commons License 2011.01.03 0 0 103

Szia,

 

Először kicsit sőtétebbre főztem olyan fenyőgyanta jellegű volt, most a második alkalommal kicsit világosabbra készítettem. A második főzetet már kihűlt állapotában is be tudtam nyomi ujjal, de az első üvegkemény lett. Ennek ellenére a második főzet sem lett olyan állagú, hogy kézmelegen formázható legyen. Főzés közben fehér tányérra csepegteteve teszteltem az eredményt. Lehet, hogy túl sokáig főzöm. A cél paszta készítése lenne, amive kézzel és nem lehúzócsiíkkal tudnék dolgozni.

 

Lehet a citromlé nem megfelelő? Valami Olympos-al próbálkoztam. Frissen facsart lé lenne a megfelelő?

 

 

 

 

Előzmény: liliam (102)
liliam Creative Commons License 2011.01.03 0 0 102

Szia!

 

Valószínű, túlfőzted. Én sem vagyok mestere a dolognak (kb 15X főztem eddig) és most is sikerült egy xart.

Az én receptem: 1/4 bögre citromlé, 1/4 bögre víz, 2 bögre cukor (azt hiszem. de a neten mindig meg kell nézzem előtte:)

Én a színét nézem, hogy mélybarna méz legyen (ha pasztát akarok lehúzócsík nélkül), ha pedig folyékonyabbat lehúzócsíkhoz, akkor kicsit világosabbra gyártom. Én is túlfőztem már párszor, vagyis kevés víz maradt benne, és kemény volt. Adtam hozzá vizet, pár csepp citromot, és újraforraltam. Működött.

Egy trükköt olvastam valahol, én is alkalmazom: menet közben le szoktam húzni a lapról, kiveszek mintát, és az alkaromon kipróbálom (ha lehűlt kicsit!!!!), hogy beleragad-e a szőr. Ha már beleragad, akkor jó, ha nem, tovább főzöm.

Kitartás! (én is kötöttem már ki a kozmetikusnál, mert feladtam... :))

 

liliam

Előzmény: wootan (100)
intimkriszti Creative Commons License 2011.01.03 0 0 101

Ha szakember végzi akkor nem fáj. Legfeljebb kellemetlen kicsit .  Van erre egy speciális technika és néhány aranyszabály. Ha azt betartja az intim-kozmetikus akkor nem lehet baj.

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (97)
wootan Creative Commons License 2011.01.03 0 0 100

Szia,

 

Már másodszor "főztem" pasztát, de eddig még egyszer sem sikerült. 400g cukrot, 1dl vizet és 1dl citromlevet használtam fel. Kb. fél gázon főztem 20-25percen keresztül. Mind a két alkalommal kemény lett a paszta. A mikróban megmelegítve folyós, de utána kézben nem formázható, mert olyan rideggé válik, a bőrről egyszerűen leválik és nem tapad egyáltalán.

 

Már kezdem feladni, mit ronthatok el?

 

 

Köszönöm,

 

 

 

 

Előzmény: liliam (92)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2010.11.22 0 0 99

És még fizessenek is érte, hogy csinálhatják...

Előzmény: femmed (98)
femmed Creative Commons License 2010.11.22 0 0 98

Én is keresek olyan helyet ahol leszedik a szőrt ugy hogy nem jönnek vissza a szúrós szálak többször. Az embernek nagyon nehéz sajátmagához hozzáférni. Kellene egy ilyen intimkozmetikus ahol egy évben egyszer ugy leszedik, hoy nem nő vissza, és lehetőleg fájdalommentes.

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2010.07.21 0 0 97
Van krém, amit kifejezetten intim területre ajánlanak.
Amúgy nem tudom, láttam már ilyen durván megerősödött szőrt, nem sok megoldás van rá. A gyantától szerintem meg fogsz őrülni, úgy fog fájni...
Előzmény: anna25 (96)
anna25 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 96
Sziasztok!

Remélem itt valaki majd tud nekem segíteni. Az a problémám, hogy intim területen rendszeresen használtam a borotvát ( 10 év ) nem túl elővigyázatosan, és az eredménye sajnos az lett, hogy egyrészt nagyon megerősödött (a hideg gyanta nem vitte) és már olyan helyen is nő a szőr, ahol talán eddig csak pihék, vagy még azok sem voltak. Nem tudom járt e valaki már hasonlóképp, hogy a külső szeméremajkam belső részén is el kezdett nőni a szőr, amit már nem merek tovább borotválni, mivel csak tovább erősödne. Ajánlanátok e a cukros gyantát ennyire belső részen is felkenni? Fenéknél valaki próbálta már? Későn jöttem rá, hogy nem kellett volna.:/

Illetve azt hallottam a gyantázásról, hogy ritkítja a szőrt és kisebb, pihésebb szőrszálak nőnek vissza. Ez valóban igaz? Az első alkalommal tényleg érdemes elmenni kozmetikushoz?
Mennyire kell melegnek lennie a cukrosgyantának mikor felkenjük?

Itt előttem ketten is ajánlottak szalont és szeretném megkérni azt aki írt, h a dózsa útiról mondja el a véleményét részletesebben, hogy külön helyiségben végezték e az intim szőrtelenítést, és milyen módszerrel?Ez árban elég jónak tűnt...
A Bimbó utcai szalon hol van pontosan? Az utcát tudom melyik, de fogalmam sincs ott hol van ez a szalon.

(A krémről meg mindenkit lebeszélnék, hogy ilyen helyeken alkamazza, mert tele van vegyi anyagokkal, nem véletlenül írják rá, hogy ott ne használd.

Remélem nem köveztek meg a buta kérdéseim miatt, de ez most nekem tényleg komoly gondot okoz.

és köszönöm előre is a választ!
liliam Creative Commons License 2010.07.15 0 0 95
Testradírként nekem nagyon bejött a durva szemcséjű só. Sima asztali. Ezt a trükköt egy kozmetikus osztotta meg velem, aki szerint még egy kicsit fertőtlenít is.
A vajazókés nálam is favorit, annyira adta magát, mivel én a tűzhely előtt cukorgyantáztam először (nem bírtam várni, míg a fürdőbe érek:)), és az evőeszközös fiók pont kézre esett. Azóta csak azzal... :)
Most akadt egy kis problémám: kicsit pöttyösödik a szeméremdombomon a növő szálaknál a böröm. Úgy fest, alá akar nőni pár virgonc szőröcske. Ilyen nem sűrűn volt még, hogy ennyi legyen, ezért nem tudom, hogy a radírozás hanyagolása, vagy valami más az okozója. Az érzésem az, nagyon a testradír sem segít/segítene, ezek a kis genyók be akarnak gyulladni. Kinyomkodtam párat, de mélyen is akadnak, amikhez tű kell, de akkor pár nap sebesedés következik, amit most nem engedhetek meg magamnak:)
Van valami ötleted (vagy valakinek), mit lehet tenni, hogy legközelebb ne legyen? Egyáltalán: eddig nem nagyon voltak, most meg sok. Mi a franctól???? Lehet, hogy nem volt elég tiszta a bőröm gyantázás közben? (De akkor közvetlenül utána pirosodna...)
Mindegy.
Amúgy szarul sikerült az utolsó gyantázás, egy csomó beszakadt...
UTÁLOM A MÓKUSSZŐRT!!!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.05 0 0 94

Szia Liliam!

Kérdezz nyugodtan, ha tudok nagyon szívesen segítek!!!

Én is hétvégén estem át a mókuska és egyéb helyek csupaszításán!:-)....A végeredmény egyszerűen szuper!:-)

Persze és is ellentétesen kenem fel és a növekedéssel megegyező irányban tépem le. Hogy mit használok?... egy vajkenő kést:-)...ciki vagy sem, de azt könnyen elmosom és nem is tud eltörni, vagy elhajlani.

Amit most utoljára főztem gyantát, kicsit keményebbre sikerült, így hosszabb időre tettem be a mikróba kb. 2x20mp. (közben azért ellenőriztem, hogy ne legyen túl meleg.)

Mivel fürdőszobában szedem, van hogy az egészen rövid szőrszálakat (3mm) nem látom és ha kimegyek a nappali fényre..felfedezek egyet-kettőt(sokkal többet nem)..., de annyira kevés az amit nekem nem szed le, hogy azt csipesszel kihúzom ha nagyon zavar.

Aznap amikor gyantázok és még néha utána is pár napig algás testradírral tusolok, nagyon jót tesz az elhalt hámsejteknek.

Fodrászkellékesnél vettem kb 500-600 Ft. volt egy tégely.., ja és jó arcra is!

 

Milyen lett az eredmény? Sikerült jól leszedned?

Üdv,

Viki

 

 

Előzmény: liliam (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!