Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.21 0 0 578704

úgy látom ez a ti szinvonalatok, értelem az nincs

Előzmény: giornalista (578703)
giornalista Creative Commons License 2014.09.21 0 0 578703

ostoba barom.

Előzmény: Törölt nick (578701)
gyorsan? Creative Commons License 2014.09.21 0 0 578702

te ezért képes voltál egy másik reggel írni? de szar életed lehet b+ :)

 

x

Előzmény: Törölt nick (578701)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578701

Igazán nem tudom, hogy te felfogod hogy mit csinálsz, idehozol egy levelet itt terjeszted és valószínű nem olvastad el, mert azt irod hogy nem harcolsz semmi és senki ellen csak a Fradi érdekeit nézed, 

a levél amit terjesztesz egyértelműen egy lázító jellegű levél ami igen sok kárt okoz a FRADINAK

sőt ha "értelmezően" olvasod  el a végén kiderül, hogy fenyegető jellegű is, ami még több kárt okoz a klubnak.

Ha ez a Te véleményedet is tükrözi! akkor??????

Előzmény: gyorsan? (578700)
gyorsan? Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578700

Te semmi mást nem csinálsz, mint kötekszel, egyszerűen egy sötét bunkó vagy. Meg sem próbálom elmagyarázni, hogy ha maximálisan tudok azonosulni valamivel, és azt publikálom, akkor azt azért teszem mert az én véleményemet is tükrözi. De mindegy, reménytelen.

Megy az x.

Előzmény: Törölt nick (578699)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578699

Egyetértünk ott a helyük, senki nem tiltotta meg nekik hogy bejöjjenek, - regisztráció, -  jegyvásárlás - belépés mint minden tisztességes embernek annak a többezernek, tízezernek akik járnak meccsre.

Nem tudom neked mit tanítottak és mikor, de ha ez maradt meg benned az a tanáraid csődje.

Ha valaki másnak a levelével irományával házal az az Ő érdekében cselekszik (harcol)

(ezt kellett volna megtanulnod)

Az rendben van hogy véleményt nyílvánítasz, de hol itt a Te véleményed.

Előzmény: gyorsan? (578698)
gyorsan? Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578698

Az a szomorú, hogy még feltételezni sem tudod, hogy valaki magától egyetért valamivel és nem "felsőbb utasításokra" cselekszik. Bár, ha korábbi tanulmányaimat felidézem, rémlik, hogy ez azért lehet, mert te magad így cselekeszel, és ezt vetíted ki a másikra. Szomorú.

Nem nagyon kívánok veled a továbbiakban beszélgetni, de így zárásként annyit, hogy én nem harcolok semmi ellen, senki érdekében nem cselekszem, viszont mindíg is fogok véleményt nyilvánítani azokban a dolgokban amik számomra fontosak és érdekelnek. a Fradi ilyen. Nagyon fontos. És a mostani szituáció baromi nem jó a Clubnak, ezért változtatni kell. És ha tetszik, ha nem, a csoportok is a Fradi család része, nekik is a stadionban a helyük. Együtt mindannyian a Fradiért. Ennyi és nem több.

 

Előzmény: Törölt nick (578696)
peterszky Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578697
KOCKA!
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578696

Te tudod ki ellen és mi ellen harcolsz, és miért, kinek az érdekében Vagy ezt nem mondták meg neked, csak a feladatot adták meg????

Egyébként lehet hogy egymás mellett ülünk a meccsekken ill. állunk az idegenbelieken.

Előzmény: gyorsan? (578695)
gyorsan? Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578695

hja, értem. ezek szerint csak sima előítéletek, a fejecskédben lévő dolgok alapján most jól megmondtad nekem. 

Képzeld, én regeltem. Most is kijárok minden meccsre, történetesen az oldallelátóra. És igen, ettől független tudok azonosulni a levéllel, hasonlóképpen érzek magam is. Ezért is tettem ki ide a levelet. Mi ezzel a probléma? Veled van a probléma.

Előzmény: Törölt nick (578692)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578694

És a primitívségetek teteje, hogy ha nincs megfelelő észérvetek, akkor azt mondjátok te egy troll vagy, a Kubatov embere, bértollnok stb stb.

Ha kicsi ész szorult volna belétek akkor csak normális tényszerű igaz dolgokat írnátok le, vagy lehetőleg semmit.

Előzmény: Taníts, mester (578691)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578693

A pici "agyhelyetti" valamitekkel nehéz felfogni hogy van ember aki normálisan gondolkodik a tényeket tényekként kezeli.

Előzmény: Taníts, mester (578691)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578692

Gondolom ha idehozol és terjesztesz egy ilyen levelet a derbi előestéjén akkor azonosulsz is vele.

És e levél a "szívhezszoló" beszúrásokon kívül alapvetően a "meccsrenemjárók" érdekeit harcát szolgálják.

Tehát a Postás? 

Előzmény: gyorsan? (578690)
Taníts, mester Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578691

Ezt ilyenkor még a klubházból kell csinálni, vagy otthoni munkavégzés?

Előzmény: Törölt nick (578686)
gyorsan? Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578690

már ne haragudj, de nem értem miért írsz nekem ilyeneket, hogy igyekeztek manipulálni, meg különbek vagytok, ti erőszakhoz forduljatok? Hogy érted hogy ti? Miért használsz többesszámot. Én és még még ki?

Előzmény: Törölt nick (578685)
OldStyle Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578689

Ha jól látom elfogytak az érveid.

Előzmény: Törölt nick (578686)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578688

Te is FIAM IRED (Brutus)

Előzmény: irednek (578687)
irednek Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578687

megmondóemberek, megmondóemberek mindenhol...

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578686

Te is nagyon jól tudod hogy hülyeségeket írtál le. Nem tudsz különbséget tenni fekete és fehér között. Ha úgy érzed hogy igazad van tegyél feljelentést személyes adataid jogtalan használata miatt. Jót fognak röhögni rajtad.

Tudod inkább megnézem a Puskás meccset bár az elmúlt néhány évtizedben csak Fradimeccset néztem.

 

Előzmény: Old Style (578680)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578685

Talán ez az iromány sem véletlenül készült el pont ma és került fel pont ma néhány fórumra - véletlenül nem szándékosan.

Miért gondoljátok hogy egy fikarcnyival is különbek vagytok a kiválasztott ellenségeitektől.

Ugyanúgy igyekeztek manipulálni, hazudni (bocs csúsztatni) mint más és minden eszközt használni alapvetően normális emberek befolyásolására megfélemlítésére mint a másik fél. Csak nehogy ti az erőszakhoz forduljatok, amire ugye azért volt már néhány példa. 

Előzmény: gyorsan? (578681)
A másik határbíró Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578684

Válasz: Ön egy troll.

 

Lehet Q lelkére beszélni, akkor sem tehet másként. Ő csak parancsot teljesít, visszaút számára nincs.

Előzmény: gyorsan? (578681)
Titi120 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578683

Tökéletes írás.

Előzmény: gyorsan? (578681)
Csokivadász Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578682

olvastam én is, korrekt kis írás! 

Előzmény: gyorsan? (578681)
gyorsan? Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578681

kubatov oldaláról, válasz még nincs.

10/10

 

Kedves Gábor!

Most írok először és minden bizonnyal utoljára. Választ sem várok, mint ahogy reagálni sem kívánok többször. Egyszerűen elegem van. 
Elegem van a bundától és csalástól bűzlő futballnak csúfolt valamiből. Az állandó rendőri túlkapásból, a primitív biztonsági szolgálatból, az értelmetlen utaztatásokból, a nevetséges kártyákból és guantanamot megszégyenítő beléptetésből. A megmagyarázhatatlan jegyárakból. Elegem van a Világon egyedülálló büntetésekből, és a mögöttük álló túlszabályozásokból, a véleményílvánítás, szólásszabadság korlátozásából. Elegem van a kezét mosó MLSZ-ből, az újra és újra felbukkanó szerencse vadászklubvezetők, tulajdonosok ,managerek, tömkelegéből. A júniusban leszereplő kupacsapatokból, a minden mélységet alulmúló válogatottból. Az állandó magyarázkodásból munkatársak, ismerősök, diáktársak és mindenki felé aki hétfőn azt kérdezi tőlem , hogy ez megint mi volt? 
De legfőképp abból van elegem, hogy a végén mindig kiderül, hogy tulajdonképpen minderről én tehetek. Én a szurkoló. Én aki valami furcsa rendellenesség folytán még mindig megőrül ezért a szarért.

Valamelyikünk fordítva ül a lovon az egészen biztos. Mert ahogy én látom, 
talán az egyetlen szegmense a dolgoknak, ami a rengeteg probléma mellett jól működött az a szukolói élet volt. 
Mostanra ez is multidő.
Ami ma a stadionban van az minden csak nem a Ferencváros hagyományihoz és minőségéhez méltó. Kíváncsi lennék, hogy magyarázza ezt a nihilt azoknak a játékosoknak, akiket a táborról készült videókkal győzködtek, hogy jöjjenek ide.

Szomorú ez kedves Gábor, nagyon szomorú. Tudván mennyire bíztunk Önben, hogy mennyi mindent elérhettünk volna együtt. De Ön másképp döntött. Megijedt a lelátó vélemény formáló erejétől és beállt elődjei sorába. Megnyitotta élete legnagyobb frontját, és ezzel deklarálta saját bukását. Őszintén mondom, kár érte! Mert mi ugyan azok vagyunk akiket egy éve a fiaidnak tartott. Akiket büszkén mutogatott a fehérvári özönvízben, vagy az utolsó derbyn az Albertban. Naivan azt gondoltam pár meccs - egy felházas első bajnoki vagy egy ingyenjegyek ezreivel sem telt házas stadionavató- elég lesz ahhoz, hogy belássák valami nagyon rosszul működik. De tévednem kellett. Nem, hogy belátás nem volt, emeltek a téten. Jött a nemlétező uefa büntetés szurkolókra hárítása, majd a kitiltások nevetséges,mondvacsinált indokokkal. Olyan emberekre mondja rá, hogy meglopta a Ferencvárost, akikről Ön személyesen is tudja mennyit áldoztak a Clubra. Akikről nagyon jól tudja Ön is, hogy ez az életük és ha volt is olyan, hogy nem vettek jegyet, a sokszorosát adták vissza az évek alatt. De csavarjunk ezen egyet Kedves Gábor.
23 évesen 40ezer forintot adtam az átvilágításra, annak az ígéretnek a tudatában, hogy mindenki aki anyagilag támogatja kap egy példányt az eredményből. Ha nyilvánosságra nem is hozták elvártam volna hogy valamit kapjak a pénzemért. Akkor ennek tükrében most ki lopott meg kit elnök úr?

A közelmúltban gúnyosan azt írta itt valakinek, hogy : "Tehetetlen dühöt érzek Önön".
Van benne némi igazság. Erről 2006.július 25 jut eszembe. A kizárásunk éjszakája. Körülbelül huszadmagammal állunk, némán, üres tekintettel a Szöglet előtt, mikor a távozó rendőr búcsúzóul kacagva mondja a rádióba, hogy : "Nb2"... Az a nap az "övé volt", ha érti mire gondolok. De sokáig Ő sem örülhetett, mert jött az Összefogás napja, majd az első meccs a Jászapáti ellen, ami az én szememben a mai napig egy üzenet minden ellenségünknek, hogy minket nem lehet megtörni! 3 év viszontagságai után újult erővel, sőt talán erősebben mint előtte tértünk vissza és varázsoltunk valódi poklot. Olyat melynek elhíresült mondatát tűzte újdonsült zászlójára a Club, miközben annak kitalálóit és megvalósítóit megtagadja. Kissé visszás dolog ez, na.

Egy szónak is száz a vége... Holnap derby. Fantasztikus ütemben fogynak a jegyek. Ha sikerül tartani ezt a tempót, talán lesznek negyed annyian a vendégben mint mi a sasnál. Talán még az örökrangadó szintje sem elérthetetlen. Érzi ezt a vezetés is minden mellébeszélés ellenére, nem véletlen jött tegnap este az újabb kérdőív, aminek szokásos manipulatív kérdéseiről és válaszairól inkább nem is alkotok véleményt… 
Azt hiszem elnök úrnak ideje venni egy mély levegőt és átgondolni egy két dolgot, nem pedig elhúzódó harcra készülni- ahogy azt hallhattuk Öntől.

Ha mégis akkor azt tudnia kell: 
Legyőzni csak azt lehet aki feladja!
Mit gondol kedves Gábor, Mi feladjuk?

Old Style Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578680

http://www.fradi.hu/letoltes/2014/Szurkoloi-kartya-igenylolap.pdf

Ezt a regisztrációs lapot kellett kitölteni a szurkolói kártya igényléshez. A telefonszám és az emailcím opcionálisan megadható adat volt, de attól az még a szeméyes adataim szerves részét képezik.

Én nem ikszeltem be a hozzájárulásomat ahhoz, hogy az emailcímemet marketingtevékenységhez felhasználhassák. Ez alapján nem is kapufa, hanem mellé. Sőt, jó lövés, bedobás.

Előzmény: Old Style (578679)
Old Style Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578679

Kapufa. Az ÁSZF szerinti adatokat a klub köteles törölni, 3. félnek nem adhatja tovább. De ha tudsz hiteles forrást linkelni arról, hogy az általam megadott emailcímet bármeddig használhatják, akkor igazat adok neked.

Előzmény: Törölt nick (578678)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578678

Ne keverd!

Voltak kötelezően megadandó adatok és voltak önkéntes adatszolgáltatások az egyíiket kötheted a szurkerkártyához a másikat csak a személyedhez határidő nélkül, de nyilatkozhatsz úgy hogy a továbbiakban nem használhatják(irásban)

GÓÓÓÓL!!!!

Előzmény: Old Style (578676)
Csokivadász Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578677

valakinek már szerintem tegnap megjött, nekem ma jött, és a spammok közt találtam. Lehet előbb vagy utóbb neked is megérkezik. 

Előzmény: rllako (578674)
Old Style Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578676

Hangulat az van, nem kell kelteni. Nem értek/értelmezek én félre semmit.

A kérdés egyszerű:

Honnan tudja a klub az emailcímeket, ha az adatokat a szerződés értelmében meg kellett (volna) semmisíteni? És ha ezt azzal is magyarázzuk, hogy az emailcímek nem kötelezően megadandó adatok, akkor viszont a kitiltásokhoz a klub honnan szedte a neveket és lakcímeket? Azt kötelező volt megadni.

Előzmény: Törölt nick (578675)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 578675

Kóstolgat a franc, tényeket írtam le és én nem igyekeztem felreérteni -értelmezni a tényeket bizonyos érdekek érdekében sem hangulatkeltés kedvéért

Előzmény: Old Style (578670)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!