Keresés

Részletes keresés

Aladarkaa1 Creative Commons License 2018.06.29 0 0 649

Sziasztok!

 

Valaki ment már ki egy bizonyos Joel Salem álnéven futó valakivel külföldre dolgozni?

Állítólag ő tud munkát külföldön, csak előre kell neki utalni pénzt.

A válaszokat előre is köszönöm, 

Sziasztok

jozsikovacs Creative Commons License 2018.06.28 0 0 648

Sziasztok! 
Érdeklődnék, hogy kertészmérnök BSc és növényorvos MSc végzettséggel, angol felsőfokú nyelvtudással, francia középfok, és német is hasonlóan jó kommunikációval külföldön elsősorban milyen országokban lehetne elhelyezkedni? Fizetés, munka jellege, mennyire felkapott ez a szakma, hiány van e belőle?
Minden információt köszönök előre is!

Üdv,

J.

_Habesz_ Creative Commons License 2018.04.17 0 0 647
Fürjman Creative Commons License 2018.01.01 0 0 646


Kedves fórumozók!

1. Kérdés:
Komárom-Esztergom megyében élek. 

Szeretném elkezdeni a Földmérő, földügyi és térinformatikus okj-t. 

Ez a szakma mennyire keresett Magyarországon, illetve külföldön? 

2. Kérdés: 
Van még szakma ami érdekel. Kőműves, Kertész, Ács. 

Ha esetleg külföldön szeretnék dolgozni, akkor érdemesebb lenne mondjuk ezek közül választani a földmérő helyett? 

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!

Üdv, Bence

hbfb Creative Commons License 2017.12.11 0 0 645
Sziasztok,Pensumról van valakinek személyes tapasztalata? Mennyire korrektek?
BHC352 Creative Commons License 2017.12.04 -1 0 644

Kedves külföldön dolgozók! Szeretném felhívni a figyelmeteket egy rendkívül profi pénzküldési lehetőségre. Régóta használom, már semmilyen más módszerrel nem küldök külföldre/külföldről pénzt, mert egyrészt banki középárfolyamon számol és küldi a pénzt, másrészt két nap múlva érkezik meg a megadott számlaszámra a pénz, legyen az családi számlaszám vagy számlabefizetés.
Minden európai országból működik! Külföldre utaláshoz is tökéletes és a banki utalásoknál jóval kedvezőbb. A váltási árfolyamot próbaképp is lehet használni, a nyitóoldalon egy "transfer calculator" segítségével! Ingyenes utaláshoz használható az alábbi link: https://transferwise.com/u/dorkan

Provence7 Creative Commons License 2017.08.16 0 0 643

Sziasztok!
Az alábbi munkával és közvetítővel kapcsolatban van valakinek infója?
Jó lenne biztosat tudni...
Köszönöm. :)

Hollandiába keresünk azonnali kezdéssel munkavállalókat.
A munka tulipán gondozása Leiden varosában Hollandiában.
A munkafolyamat a következő: Üvegházban kell dolgozni és a sorok között késsel le kell vágni a tulipánt, csokorba szedni és beletenni a tároló dobozba.
A kinti partnerünk a heti 40 órát garantálja 9,60 euró órabérrel, de túlórát bármikor lehet vállalni.
Amennyiben a dolgozó jól végzi a munkáját több éves folyamatos munkaviszony lehetséges. A szállást a cég biztosítja ennek díja havi 200 euró rezsivel együtt.
A nyelvtudás előny, de nem feltétel!
Cégünk ki tudja szállítani Önöket háztól házig, és még Magyarországon a kiindulás előtt szerződésileg kötelezettséget vállalunk arra hogy Hollandiában a megbeszélt munka fogja várni Önt!
Cégünk hollandiai magyar kapcsolata a munkakezdés előtt és után is mindenben segít, ha esetleg valami probléma lenne a munkaadóval, a szállással vagy a kollégákkal.
Kiutazás folyamatos…
Amennyiben érdekli a lehetőség várjuk érdeklődését és fényképes önéletrajzát e-mailben.
Email: kaproservices.limited@yandex.com
Email tárgy mezőbe: “Tulipán begyűjtés, Hollandia”.
SzGaben1990 Creative Commons License 2017.08.05 0 0 642

Szervusz! Tudsz bővebb infoval szolgálni a munkával kapcsolatban? Az angol tökéletesen megy..Köszönöm

Előzmény: Jeasusman1990 (636)
SzGaben1990 Creative Commons License 2017.08.05 0 0 641

Kedves Jeasusman!

Tudsz bővebb infot küldeni a munkáról ha még aktuális? Angol nyelvterületen éltem, nyelvvel nincs gondom..

and0626 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 640

tessék, itt egy infó: annácska valszeg egy kéthozzászólásos kamunick és egy weboldalt reklámoz. 

Előzmény: zsombor111 (639)
zsombor111 Creative Commons License 2017.06.27 0 0 639

Szia Anna! Engem nagyon érdekelne a tapasztalatod. Van közel egy szabad évem az egyetemen és szeretnék kimenni. Bármilyen infonak nagyon örülnék

Előzmény: anna28 (638)
anna28 Creative Commons License 2017.06.16 -1 1 638

Sziasztok,

 

Én USA -ban találtam munkát. A https://www.kiviszlek.com

 

Nagyon sok munkájuk van. Munkavállalói Vízumot intéztek. Szállás és étkezés is van.

 

Részemről inkább USA, mint Anglia. Az angliai munka már unalmas. Ott is voltam. 


Ha valakit érdekel, hogy mi hogy megy kint USA-ban, milyen az élet írjatok privátban.

Jeasusman1990 Creative Commons License 2017.05.17 0 0 636

Sziasztok!

 

Magyarországon működő Fogászati rendelő keres Angolul jól beszélő férfiakat, illetve hölgyeket akik fogászati turisztikai célzattal megkeresnék illetve megszerveznék az angol páciensek számára a Magyarországra való utazást, hogy itthon fogászati kezelésen vehessenek részt. Az itthoni honalap, szállásolás, szállítás és fogászat már megvan szervezve. A fizetés a hazaküldött páciensek után a teljes kezelés árának 5%-ka. Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed kérlek jelezz! 

Andzsin-szan Creative Commons License 2017.05.16 0 0 635

Javaslom erősen kezdjétek el a német =(Flamand-ha Hollandia)nyelv tanulását,mert nyelvtudás nélküli munka,nem létezik.....

Maximum szemétválogatás egy csarnokban,ahol valami török vendégmunkás főnök ordítja,hogy LOS-....LOS....,Arbeiten....

Bocs,csak a véleményemet írtam le.....,olyan hogy a szállás benne van.,olyan nincs,mert utólag levonják a bérből,.ami akár 20-30 Euro/FŐ/Éjszaka is lehet.....

Ha rendelkeztek alap B'1 nyelvtudással érdemes nekivágni.+kb 2000-3000 Euro az első fizetésig ami a megélhetésre és a szállásra talán elég.....

Előzmény: Törölt nick (634)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.16 0 0 634

Sziasztok!

 

Férjemmel szeretnénk Hollandiába menni dolgozni. Én beszélek keveset angolul,mivel korábban dolgoztam már Amszterdamban. Férjem viszont nem beszél nyelvet. Ha tud valaki megbízható állást,gyári munka,húsipari betanított munka,vagy összeszerelés, kérem írjon. Szállásra is egyúttal szükségünk lenne. Próbálkoztunk már ilyen olyan közvetítőkkel de nem jeleztek vissza vagy nyelvtudást kértek.Olyan verzió is számításba jöhetne,hogy mivel párom autófényező így neki  elég lenne elsődlegesen találni egy fényező állást ahol biztosítanak számára szállást és én is mehetnék vele oda lakni. Saját részről meg úgyis találnék takarítói munkát.Kérem segítségeteket! monika780507@gmail.com

Rob Fox Creative Commons License 2017.03.15 0 0 633

Hello kedves forumozok!

 

Kozvelemeny kutatast vegzek a kulfoldi munkavallalassal kapcsolatban.

Kerlek titeket hogy szanjatok 5 percet a kerdoiv kitoltesere.

Koszonom szepen!

 

LINK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbFI2Ghlrgn_28P0iICRKKARNlf8tHw2bA-sjA5cwoELXhRA/viewform?c=0&w=1

külföldi munka112. Creative Commons License 2017.03.15 0 0 632

Németországba és Ausztriába keresek gipszkartonosokat és festöket.

Munkaidő:tejes munkaidős. 

Bérezés:1.400-1500€.

Munkatipus:gipszkartonozás és festés.

Szállás,utazás:cég állja.

Munkahely:Németország és Ausztria.

Utazás:10-napi hazajáras vagy meg beszélés alaplyán.

Cég:4-k Bau KFT. 

Tel:06308638397/06302016994/06706083296.

dog07 Creative Commons License 2017.02.25 0 0 631

Hello!

EUWORK:

A vidámparki meló elég előnyös, mivel nagyon olcsó a szállás. Ott azon lehet a legtöbbet spórolni. Ha idősebb vagy meg tudod igényelni a tax creditet is. Dolgozni kell keményen, de sokat félre tudsz tenni. De pl nagyon jó kiugrásnak is, mert el tudod intézni a kinti bankszámlád, és az NI numbered(kinti biztosítási számod) is. Nem utolsó sorban, tudod használni a létesítmény legtöbb szórakoztatócuccát is ingyen.

Itt többnyire takarítani kell.

A többiben nincs tapasztalatom.

Maga az EUWORK az én tapasztalataim szerint teljesen megbízható.

Ha átmész az interjúkon, sztem nem lesz gond...ennél a munkánál legalább is.

Előzmény: Johnny178 (617)
Ranzimanzi Creative Commons License 2017.02.12 0 0 630

Szia ! Tavaly leírtam a saját és mások tapasztalatait ezen munkával kapcsolatban. Csak ne menj. Egyetlen egy jót tudok csak mondani , kifizetnek a kínaiak bármi is legyen. Nem szeretném újra leírni mints hogy mert elég hosszú lenne . Keresd vissza. Még annyi hogy 55 ezer most. de lehet 60 lesz mire felvesz a kocsiba. miest felvettek valahova dolgozni. 100/ 150 eurót még elkér a csaj aki kivitt , nem tőled , hanem a munkáltatótól. amit tőled fognak levonni. még annyit hogy 20 ból 1 helyen nincs 7 nap munka a többi az 7/7 nap 14 akár 16 órás munka napokkal. csak keresd vissza . olyan október vége fele írhattam vagy november eleje.  érdemes elolvasni :) És újra leírom nem csak az én tapasztalataimat írtam le benne.  Na és még annyi hogy képesek bármikor kirúgni. és akkor úgy mész haza ahogy tudsz .

Előzmény: Alexx75 (629)
Alexx75 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 629

Sziasztok!

Információt szeretnék kérni!Németországi kínai étterembe jelentkeztem varszegikrisztina80@gmail.com címre.Miskolci indulás,útiköltség 55E Ft induláskor.Egy kedves hölggyel beszéltem.Nem hiszem,hogy csaló.Esetleg valaki,akinek van tapasztalata kiokosíthatna!

zoltay14 Creative Commons License 2017.01.28 0 0 628

Sziasztok, Tavaly 6 hónapot Cipruson dolgoztam mint animátor és arról szeretném megosztani az élményeimet, ebben a cikkben, hátha valaki tervezi. http://repjegyaborondben.hu/animatorkent-cipruson/
A cikkben szerepelnek a cégek nevei is akikkel én kapcsolatba kerültem.
Esetleg ha bármilyen kérdés van ezzel kapcsolatban, szívesen várom.

Ui: a közvetőtő cég akikkel kimentünk keres félszolgálókat is nyelvtudás nélkül, beszéltem egy csomóval, szóval róluk is tudok mesélni, ha valakit érdekelne.
Semmilyen kapcsolatom sincs a céggel, a tapasztalatom meg semleges... :)

xx11 Creative Commons License 2016.12.27 0 0 627

 

 

Sziasztok!

 

Amerikai munkához -januári vége / február indulással - szeretnék egy párt találni ,  ketten könnyebb  :)

Külföldi munka. Creative Commons License 2016.12.20 0 0 626

Németországba és Ausztriába keresek gipszkartonosokat és festöket.

Munkaidő:tejes munkaidős. 

Bérezés:1.400-1500€.

Munkatipus:gipszkartonozás és festés.

Szállás,utazás:cég állja.

Munkahely:Németország és Ausztria.

Utazás:10-napi hazajáras vagy meg beszélés alaplyán.

Cég:4-k Bau KFT. 

Tel:06308638397/06302016994/06706083296.

Andzsin-szan Creative Commons License 2016.12.07 0 0 625

Nos,..külföldi munka nyelvtudás nélkül vagy csekély nyelvtudással:

-hotelben,vendéglőben takarító,mindent kell csinálni munka netto kb.700-1100 Euro/hónap....

A pénz kifizetése sokszor bizonytalan....

-szemétválogatás egy csarnokban kb 4 Euro/órabérért.

 

Nyelvtudással,állandó tanulással,és "a külföldi kolléga idegrendszerén táncolással" elérhető szakmunkásként a bruttó 12,24 Euro/Órabér+állami juttatások..Szálást,munkahely keresést a kinti Osztrák,Német munkaközvetítő cég intézi.Normális,magánháznál egyágyas szobában lakhatsz,jobb esetben saját konyhád,hűtőd is van,esetleg zuhanyzó,WC,mosdóval.Vagy a folyosón közös fürdő -WC a többi vendéggel.

Javaslom a MAGYAR állásközvetítők,ilyen olyan ....@gmail.com kerülését....

Előleget véletlenül se fizess senkinek!

Az utazást mindenképpen saját autóval intézd,mert a közvetítő iroda és a munkaadó között több száz km is lehet a távolság.A munkaadó és a szállás általában 5-20 km napi ingázással megoldható.

Nyelvtudás ELENGEDHETETLEN,mert kint nem beszél hozzád senki magyarul,maximum egy másik közvetítő által odavezényelt másik szakmabeli ember,aki nem ér rá tolmácsolni.......

Üdv.

Előzmény: Pásztor Ákos (624)
Pásztor Ákos Creative Commons License 2016.12.07 0 0 624

Sok helyen írják, pl. itt http://kginternational.hu/kulfoldi-munkavallalas-nyelvtudas-nelkul/ is, hogy lehet nyelvtudás nélkül/pár hónapos nyelvtudással munkat találni külföldön. Kérem, hogy akinek van ezzel tapasztalat, írja meg, hogy hogy sikerült.

Ranzimanzi Creative Commons License 2016.11.26 0 0 623

Szia ! minimum 1000 euró kórházi számlára számíthattok : Én is jártam hasonlóan.. igaz csak rosszul voltam , bementem, ekg, vérnyomás mérés, stb . reggelig bent tartottak. kaptam reggelit. aztán jött a számla . 

Előzmény: zsloti (618)
VargaEra1978 Creative Commons License 2016.11.21 0 0 622

Igaz, hogy itt nagyrészt a továbbtanulásról van szó, de azt is jól összeszedték, hogy mire kell figyelni külföldi munkavállalásnál: http://viennalife.hu/blog/mi-legyek-ha-nagy-leszek HVG is írt egy hasonló cikket: http://hvg.hu/gazdasag/20160908_tanacsok_kezdo_kivandorlo_brexit_kivandorlas_angliai_magyarok_angliai_munkavallalas_kulfoldi_munkavallalas

raklapfolia Creative Commons License 2016.11.15 0 0 621

Hello

Akinek van tapasztalat, kérem ossza meg velem!

Kaptam egy ajánlatot szlovákiából peugeot gyárba közvetítene az eurotrade sro

akinek van tapasztalata jelezze!!!

köszönöm

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 620

Üdv 

Ez  nem jó  hír, és  mivel  semmi  bejelentése  nincs  Így  , tetemes  pénzt  kellesz  fizetni az ottani  biztosítónak.

A sürgősségi életmentő beavatkozás  az  ingyenes , de  a  többi  kezelés  naponta  akár  500 euró  is  lehet .

Fel  kel jelenteni a  céget  amiért  nem  jelentette  be .

 

 

Előzmény: zsloti (618)
Andzsin-szan Creative Commons License 2016.11.13 0 0 619

Hello,

szerintem próbáljatok beszélni a magyar háziorvossal,hogy mi a teendő.Igaz nem vagyok bennfentes,de az Eus TB kártya se ér semmit külföldön.Persze a Magyarországon kórházi ellátásban részesült külföldieknek is kiszámlázzák a költségeket,hiába EU-s közösség,azután hogy intézik a hazájukban,azt nem tudom.Tüdőembólia nem egyszerű eset....,még túlélni is szerencse!Javaslom,mielőbbi hazahozatalát,persze egy ilyen súlyos állapotú betegséggel nem egyszerű kikerülni a kórházból,illetve hazaszállítani valakit....

Jobbulást kívánok!

Előzmény: zsloti (618)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!