Keresés

Részletes keresés

Tomsawier Creative Commons License 2015.06.07 0 0 371

A nyári hónapok után szeretnék külföldön dolgozni. Konkrétumot nem írok, eddig nem találtam olyan munkát, amit becsülettel ne csináltam volna meg . Egy a lényeg, munkásnak mennék, és nem rabszolgának, éhbérért.

 

Keresek ebben jártas, tapasztalt személyeket. Minden megoldás érdekel (-30°C +50°C) . Minden segítséget szívesen fogadok.

simonati Creative Commons License 2015.05.21 0 0 370

Régebben dolgoztam a Pensumnál diákként :) a külföldi kölcsönzésröl nem tudtam, de azért remélem egyre gondolunk..Teréz körut, ugye?
Nekem semmi problémám nem volt velük. 

Előzmény: vrebi (367)
nljobs24 Creative Commons License 2015.05.15 0 0 369

Munkalehetőség Hollandiában!

Hosszútávra keresnek Amszterdamba kínai étterembe szakács,mosogato, konyhai kisegítő pozícióba, megbízható , terhelhető , munkájára igényes férfiakat. Szállás ,napi 3szori étkezés biztosítva. Bérezés: 1000 euro/hó, ami később emelkedhet. Kommunikácioképes angol vagy holland nyelvtudás előny. Fényképes önéletrajzot és további kérdéseket az nljobs24kukacgmail.com emailcímre küldeni. 

bakibaby Creative Commons License 2015.05.14 0 1 368

Igen, itt egy penzum:

 

Előzmény: vrebi (367)
vrebi Creative Commons License 2015.05.14 0 0 367

Sziasztok. Tudtok valamit a Pensumról? Németországba kínálnak munkát.

tommysoo Creative Commons License 2015.05.14 0 0 366

Külföldi munka Nemet es Ausztria munkak.

Gleteloket es kartonosokat keresek azonali kezdesel sos Nemet nyelv tudas nem kell.

TEL;06203649765

Rviki Creative Commons License 2015.05.12 0 0 365

Nincs:). Az enyém wicky40@freemail.hu

Előzmény: hééé... (364)
hééé... Creative Commons License 2015.05.12 0 0 364

Most elvileg tudsz írni, ott az email cím. :)

Előzmény: Rviki (360)
inhalt01 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 363

kattints a nick nevre es uzenet...

... de ha igy egyszerubb :)

attila.kissp@gmail.com

Előzmény: Rviki (362)
Rviki Creative Commons License 2015.05.12 0 0 362

Szia. Köszönöm. Lenne kérdés, csak nem tudom itt hogy lehet privibe írni.

Előzmény: inhalt01 (361)
inhalt01 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 361

szia

en angliaban elek ket eve...

irj privit, ha van kerdesed

Előzmény: Rviki (351)
Rviki Creative Commons License 2015.05.11 0 0 360

Szia. Beszélhetünk privátban? Add meg e-mail címedet légy szíves.

Előzmény: hééé... (359)
hééé... Creative Commons License 2015.05.11 0 0 359

Hello,

 

Én is Angliát tervezem, de nincs ismerősöm, akivel mennék. Mennyire beszélsz angolul?

 

Előzmény: Rviki (351)
hungariangirl7 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 358

Au-Pair Hungary: "Gyümölcsszedés Franciaországban" 2014
valóság: gyümölcs-csomagolás (áfonya, málna, eper, szeder) hűtőházban, futószalag mellett
munkahely-szállás távolság: 3 km 
munkahely-szállás közti közlekedés: gyalog (akinek van: kerékpár, autó)
munkaidő: heti 35 óra, változó beosztásban van hogy 12 óra/nap, van hogy 1 hétig semmi
munkaruha: fehér köpeny és sapka
papírok: születési anyakönyvi kivonatot, bankszámla IBAN-kódját kérik

tulajdonos: beszél franciául, angolul
műszakvezető: lengyelül, franciául beszél
munkatársak: francia, lengyel, cseh, ...
szállás: kemping, mobil-home
víz: közös csapok, zuhanyzók
élelmiszer-vásárlási lehetőség: Vernoil, SUPER U bolt, 6 km
bolt megközelítése: stoppolás (akinek van: kerékpár, autó)
mosási lehetőség: kézzel, vagy Vernoil, SUPER U melletti fizetős mosógép
internet: kempingben nincs, munkahelyi wifi keveseknek fogható
tömegközlekedés: La Breille-les-Pins - Saumur
csak akkor jön, ha előtte telefonon franciául bejelentkezünk, Saumur Agglobus, TAD: Le Transport A la Demande 

hungariangirl7 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 357

EUWORK: skóciai hotel takarítás 2013

korábbi hotel takarítási tapasztalat: -
interjú: a jelentkezőnek kellett a hotelt hívnia
hotel: 11 szobás
szerződés: ügynökség adott, hotel nem
bankszámlanyitás: könnyen ment
NI interjú: az elsőről nem kaptam meg a hoteltől az értesítő levelet, aztán a központból mondták vissza, majd 3 hónap után lett meg
heti óraszám: ügynökség papírján: „heti óraszám 42 óra, de ezt nem tudják garantálni” , valóságban: átlag heti 31 óra
fizetés: havonta
túlóra: nincs róla tájékoztatás (kifizetés készpénzben, ha úgy gondolják)
étkezés: ügynökség papírján: "kontinentális reggeli, és ebéd", valóságban: hát ...
szállás: van akinek 1, van akinek 2 személyes szoba, fűtés bizonytalan, márciusban 12 fokos szoba...
internet, mosási, főzési lehetőség, hűtő: van
bolt: közel
tömegközlekedés: buszmegálló: 30-40 perc sétaútra

munkatársak: skót, lengyel, francia, kanadai, litván, szlovák, magyar, ... zajos parti-éjszakák, szomszéd szoba párjának éjszakai élete ...
munkaruha: kék nadrág, ing, de védőkesztyű nincs
munkatempó: extra gyors, sok cipekedéssel
beosztás: hetente szabják meg
szabadság: nem kérdezték meg hogy van-e erre vonatkozó bármi tervem
hotel: tagja a Relais and Chateaux-nak, mely különleges minőségi standard-ekkel dolgozik...

RoczanovD Creative Commons License 2015.05.05 0 0 356
gombagyár Creative Commons License 2015.05.04 0 0 355

Sziasztok!

Az a kérdésem kinek van tapasztalata Dr Koleva Rosica által kiadott munkalehetőségekkel kapcsolatban?

FL1990 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 354

Remek szezonális munkák (Németország, Hollandia, Anglia)

 

kulfoldi-allas.blogspot.hu/search/label/szezon%C3%A1lis%20munka

macsoka77 Creative Commons License 2015.04.23 0 0 353

szia sikerült kijutnod hová szeretnél kimenni dolgozni??

Előzmény: mariann.torocsik73 (337)
macsoka77 Creative Commons License 2015.04.23 0 0 352

sziasztok azéert van lehetőség  amely cég lovét kér abba nem szabad bele vágni voltam nemetbe   most is mehetnék csak egyedül lehet anno párba voltam kinn .

Rviki Creative Commons License 2015.04.18 0 0 351

Sziasztok. Aki szeretne kimenni pl. Angliába és nem rendelkezik kinti ismerősökkel, az hogyan álljon neki a dolognak? Mit tudnátok tanácsolni?

adamtraktor88 Creative Commons License 2015.04.13 0 0 350

Sziasztok!

 

Külföldi munka után néznék, 26 éves vagyok, de nem rendelkezek külföldi tapasztalattal, viszont van alap angoltudásom, és némi mezőgazdasági tapasztalatom. Elsősorban itt szeretnék elhelyezkedni, tud esetleg valaki, valamit segíteni?

Anzselika Creative Commons License 2015.04.08 0 0 349

Sziasztok.
Én 21 éves lány vagyok, nagyon szeretnék kimenni külföldre (Németországba)dolgozni. Egyedül semmiképpen sem szeretnék menni, ezért ha valaki úgy gondolja, felvehetnénk a kapcsolatot. Kaptam munkát egy kolbászgyárban. Megbízható személyt keresek (egy lányt), ki jönne velem dolgozni. 

 

Az e-mail cimem: jessica777@meta.ua

Sz.Tibor130 Creative Commons License 2015.02.22 0 0 348

Tapasztalt gipszkarton szerelőket keresünk saját cégünkhöz hosszútávú, nem szezonális Stuttgart környéki hivatalos bejelentett munkára magyar tulajdonossal rendelkező céghez.

Szállást,felszerelést,céges autót biztosítunk.

Német nyelvtudás és gépjárművezetői engedély előny.

A kinti munkavállaláshoz szükséges papírok intézésében segítünk.

Önéletrajzokat e-mailben várjuk,további egyeztetés telefonon történik.

 

e-mail: bmwmaria130@gmail.com

kareszfos Creative Commons License 2015.02.13 0 0 347

Sziasztok!

 

Most lesz február 25-től a HVG Állásbörze és az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy szerintetek ott vannak külföldi álláslehetőségek is? Ha igen, mivel érdemes készülni a börzére? CV, kis nyelvismeret update stb ?

Előre is köszi!

Szandi

Tanay Creative Commons License 2015.02.05 0 0 346

Köszönöm tavozzangolosan.hu-nak és Intelligensclubnak a nagyon korrekt válaszokat bendeguz55 panaszaira! Amit ők leírtak, azt nem ismételném meg, csak a szállás minőségével kapcsolatos problémára reagálnék. Itt ebben a topicban is írták már, hogy ha magadnak intézel szállást Angliában, akkor komoly referenciákat kérnek (ami ugye lehetetlen, ha most érkeztél meg az országba!) vagy 3 hónap lakbér előre kifizetését (akárcsak Magyarországon). De leginkább mindkettőt.

A magyar szállásközvetítőkre azért van szükség, hogy ezt a problémát megoldja az újonnan érkezők számára. Aki rendelkezik egy szoba heti lakbérének tizenkétszeresével, és még angol referenciája is van, annak tényleg nincs szüksége a magyar közvetítőre, az tényleg ne jöjjön hozzánk, mert maga is meg tudja oldani a szállását. Aki a magyar szállásközvetítő szolgáltatását veszi igénybe, az gyorsabban, egyszerűbben, és ami nagyon fontos, kevesebb indulótőkével tud szálláshoz jutni. Semmi sincs ingyen, ennek az előnynek az ára a kicsit alacsonyabb színvonala a szállásnak, és hogy többen lakunk egy fedél alatt. Ezt azonban előre elmondjuk mindenkinek még Magyarországon, ráadásul nem kötelező örökre ott lakni: amint anyagi körülményeink megengedik, pár barátunkkal együtt el lehet költözni! Ennek is van azonban veszélye. Ha pl négyen kivesztek egy négyfős lakást, és abból a másik páros elmegy, akkor kettőtöknek dupla árat kell fizetnetek, amíg nem találtok új lakót! Magyar szállásközvetítőnél nincs ilyen gond, nem kell többet fizetnetek akkor, amikor épp félig üresen áll a ház, mert akkor azt a veszteséget a szállásközvetítő nyeli be. 

Inteligensclub Creative Commons License 2015.01.28 0 0 345

Kedves Bendeguz55

 

Olvastam a leveled es megmondom oszinten kiakadtam hogy milyen elegedetlen vagy. Eloszor is en fekete szarmazasu de magyarorszagon szuletett es elo ember vagyok. Fel vagyok haborodva a raszista megnyilvanulasodon. En eltem kint ketto evig es oszinten leszek orultem volna,ha valaki engem is berakott volna ideiglenesen egy hotel szobaba. En magam jottem ki segitsegem nem volt. En nem magyaroktol bereltem a lakast,de az draga bendeguzz55 az ott volt a nyomorusag. Patkany,eger sot meg csotanyra is szamithattam. Tudod hogy orultem volna egy olyan ideiglenes Szallasnak mint a tied. Sajnos a magyar nep termeszetebol adodoan mindig elegedettlen. En is Magyar vagyok de megtanultam az elet nem csak arrol szol,hogy ulok a TV elott unalmamba,semmittevesembe es azon gondolkozok kit utalhatok es hogy ronthatom el valaki napjat. Az elet az ertelem ami szerintem neked hianyzik a szotaradbol. 

 

 

 

goAUS Creative Commons License 2015.01.20 0 0 344

A gumtree-n (UK) be tudod állítani a private hirdetőket, és így ki lehet hagyni az ügynökségeket, sokkal könnyebb lakást találni. Amúgy mi amikor voltunk mindenki mondta, h nem lehet referencia nélkül, ami nem igaz, mi a rightmove-on kerestünk, 3 hónapot előre elkértek és már ki is adták. De a gumtree a legjobb, sok privát van, megúszod a 350 font körüli közvetítői díjat is.

Előzmény: .Jancsiszeg. (343)
.Jancsiszeg. Creative Commons License 2015.01.17 0 0 343

Olyan szép amúgy látni azt, hogy a szlovák a szlovákkal, a lengyel a lengyellel mennyire együttműködő és egymást segítő népség. A magyar mit csinál? Hogy tudom lehúzni és lenyomni a másikat hogy én feljebb jussak. Gusztustalan. Magyarországon is ez megy, külföldön pedig szorozd fel 5-tel. Mindenképpen el kell kerülni kint a magyart - akit ismresz, talán azokat nem, de csak mert ismered. Apropó UK, tudsz valami normális szálláskereső oldalt? Néztem a zoopla-t, upadot, monstert, csak nem tudom referenciát kérnek-e, illetve nem tudom mennyire kivételeznek. Szóval valami normális keresőt tudsz ajánlani? Bár a nickedből azt tippelem, inkább a kengurukhoz mész/vagy.

Előzmény: goAUS (342)
goAUS Creative Commons License 2015.01.17 0 0 342

Minden magyar közvetítőcéget messzire kerülni. A legmocskosabb népség. Én magam erejéből voltam UK-ban, akiket egyszer 8 hétre kihoztak hozzánk magyarokat fele annyit kaptak mint mi, akik kinn, angol ügynökséggel voltunk. De ez volt hollandban is, meg németből is ilyeneket mondtak ismerősök. Szemét lehúzós banda. Ki kell menni önerőből, és helyi szinten állást keresni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!