Keresés

Részletes keresés

thoughts Creative Commons License 2018.07.31 0 0 1663

"Felhívjuk kedves figyelmüket, hogy a következő műsor villogó képeket tartalmaz, melyek rohamokat idézhetnek elő az epilepsziára hajlamos nézőinknél!"

 

 

de akkor minek tartalmazzák?!!

thoughts Creative Commons License 2018.07.29 0 0 1662

szomszédkímélő-üzemmódban lábújjhegyen járok a lakásban.

thoughts Creative Commons License 2018.07.22 0 0 1661

az Emberiség egy "jóízűen", pár alapszámmal meghatározott fraktál eredménye.

thoughts Creative Commons License 2018.07.20 0 0 1660

1 db Teljes Valóság van.

 

(vagyvagy a Valóságról nem illő így beszélni?)

thoughts Creative Commons License 2018.07.18 0 0 1659

az állandósult rosszban egész jól vagyok.

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.15 0 0 1658

Minden véleményt lehet tagadni, a csendben maradás kikezdhetetlen igazság.

 

Persze ez csak egy vélemény amivel nem is értek egyet. :)

thoughts Creative Commons License 2018.07.15 0 0 1657

tapadok. pedig nincs is az a rekkenő...

polária Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1656
thoughts Creative Commons License 2018.07.12 0 0 1655

én nem az vagyok, aki gondol, hanem aki a gondolatok közt szelektál.

 

ugyanakkor a szelektálás szándéka és iránya is csak jön. (ti. a tudatalattimból, amit nem én építettem.)

thoughts Creative Commons License 2018.06.29 0 0 1654

inkább legyen rövidebb a cigarettám, mint foghíjas.

thoughts Creative Commons License 2018.06.27 0 0 1653

továbbra sem értem, miért küldték föl a biztos halálra ítélt tűzoltőkat az égő tornyokba.

thoughts Creative Commons License 2018.06.24 0 0 1652

a tűz táplálkozik és sokasodik, mégsem élőlény...

thoughts Creative Commons License 2018.06.24 0 0 1651

'Az Univerzum bölcs mert egyensúlyra törekszik.'

 

szerintem az Univerzum, mivel nem gondolkodik, teljesen passzív szerepet tölt be a képletben.

Előzmény: Törölt nick (1650)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.22 0 0 1650

Ültesd át gyakorlatba is a szellemiséged. (megbocsájtás, szeretet)

Vagyis legelőször bocsáss meg magadnak, ennél többet amit tettél nem tehettél a világnak.

Aztán bocsáss meg a világnak, csak olyan amilyen, ennél többet egyelőre nem tudott tenni.

Ha ezzel megvagy valami nyugalom félét fogsz érezni.

Aztán gondold el, hogyan tudnál segíteni a világnak és ehhez mire lenne szükséged.

Aztán kérd azt amire szükséged van Univerzumtól, hogy segíthess neki itt a Földön.

Majd hülye lenne nem teljesíteni, hisz éppen boldogságra törekszik.

Ha tényleg hiszel az Univerzum jóságában, akkor nem lesz okod az aggodalomra, hisz tudod, hogy segíteni fog mert közös az érdeketek.

Ha nem hiszel igazán, akkor aggodalmaskodni fogsz.

A hited mértéke alapján kapod a segítséget.

Ezt saját magad megfigyelésével tudod lemérni. Minél nyugodtabb vagy a jövőt illetően bárhogy néz is ki a múlt és a jelen, annál nagyobb a hited.

És minél aggódóbb, nyugtalanabb vagy annál kisebb a hited.

Az Univerzum folyton mozgásban, változásban van. Emberként nem tudod kiszámítani a jövőt, valami váratlant dob. De ha a hited szilárd és készen állsz a cselekvésre akkor észre fogod venni a lehetőséget a továbblépéshez.

Kérj, bízz, cselekedj!

 

Egy sajnálatos téveszme az, hogy a világmegváltó egy konkrét személy.

Jézus szeretet és bölcsességet közvetített. A szeretet, a bölcsesség a világmegváltó. Nekünk embereknek össze kell fognunk és közös jóra kell törekednünk. Szerintem szabadulj meg ettől a téveszmédtől, keresd a kapcsolatokat és az emberhez és a lehetőségeidhez mérd a feladatot. Hagyd a többieket is munkálkodni. Ha bennük nincs szeretet csak benned az jó, harmónia? 

Eléggé gáz lenne, ha egyetlen embernek kéne megváltania a világot. Vagy szerinted az igazságos lenne? Ez egy vallásos butaság.

Ha túl sokat akarsz tenni akkor felborul az egyensúly benned. Egyre csökken az életerőd, egyre inkább mások segítségére leszel utalva. Egyre többen (még ha nem veszed is észre) szeretettel fognak feléd fordulni. Az ő szeretetük fogja az életerőd a bölcsességed táplálni.

 

Az egyik szélsőség, amikor túl nagy jót akarsz véghez vinni. Nem fogsz elbukni, azt nem lehet, viszont igen gyötredelmes út. Előbb-utóbb annyira bölcs leszel, hogy visszább húzódsz, és a beléd lerakódott bölcsességet elkezded visszaforgatni másokba. Inkább a szellemi oldalad fejlődik.

 

És ha már elég bölcs lettél akkor magaddal is elkezdesz törődni, ember mértékű célokat tűzöl ki magad elé . Rájösz, hogy az egyensúly az üdvözítő. Ha jól érzed magad akkor tudsz másokon is hatékonyabban segíteni.

 

A másik szélsőség egyébként az amikor túlontúl egoistává válsz, mások feletti uralkodásra törekszel.

Anyagilag jobban erősödsz mint szellemileg. A nagyon elnyomó ember közutálat tárgya lesz egyre kevesebb szeretet fog kapni és e miatt lekonyul a boldogsága.

 

Egy bölcs ember egyensúlyra törekszik. Ha anyagilag nagyon megerősödik, akkor anyagilag adakozik.

Ha szellemileg nagyon megerősödik, akkor szellemileg adakozik.

A szabadsága fog fokozódni, ez teszi gazdaggá. Mert az a gazdag aki szabad, és aki szabad az boldog. Egy bölcs ember tudja, hogy a szeretet boldogít. Belátja, hogy felesleges hatalmas vagyont felhalmozni. Mi a fenét is kezdene a felesleges vagyonával? Inkább szétosztja, hogy mások is boldoguljanak. Szeretni fogják érte.

 

Az Univerzum bölcs mert egyensúlyra törekszik.

Előzmény: thoughts (1648)
thoughts Creative Commons License 2018.06.22 0 0 1649

ami a teljes megbocsátásról és az önzetlen szeretetről szól.

Előzmény: thoughts (1648)
thoughts Creative Commons License 2018.06.22 0 0 1648

szerintem én vagyok az.

 

...csak azt nem tudom mit kéne csinálnom, azon felül, hogy van egy jó kis világképem!

Előzmény: Törölt nick (1646)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1647

Akkor maradj a mostban, mindörökké. :)

Előzmény: thoughts (1645)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1646

Ha így van, akkor szerintem Te légy az.

Előzmény: thoughts (1644)
thoughts Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1645

"én most nem érek rá időutazni."

thoughts Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1644

+ a googli szerint is.

Előzmény: thoughts (1643)
thoughts Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1643

'A második eljövetel nem egy konkrét személy.'

 

pedig a Biblia szerint az.

Előzmény: Törölt nick (1642)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1642

Valamit nem jól csinálsz.

A második eljövetel, amikor az ember istenné (teremtővé) válik.

Megvilágosodik.

 

A második eljövetel nem egy konkrét személy. De te is lehetsz, bárki.

 

Amikor gondolatban alkotsz valamit amit szeretnél elérni akkor egy eneregia mintázatot hozol létre.

 

A nem teremtő ember a fantáziálgatás végén felsóhajt: sajnos ez lehetetlen, nekem nem megy, a világ mindig keresztbe tesz nekem stb.

Ezzel szétzilálja a kibocsájtott energiát és az elképzelés nem fog fizikai megnylivánulásként létrejönni.

Vagyis igaza lesz, amit elképzelt az lehetetlen, neki nem megy, a világ keresztbe tesz neki stb.

Ez lelki gyötrődést okoz, a szétzilált (nem harmónikus) energiát tapasztalja meg. Káoszt teremt olyat hozott létre amilyet pont nem akart.

 

Amikor az ember végre rájon hol cseszi el folyton, megvilágosodik, ezzel egy minőségi ugrás jöhet el az életében. A második eljövetel amikor az áldozat ember isten emberré válik mert egyrészt olyan magasztos (nem önző) céljai vannak, másrészt ráébred a teremtés mikéntjére.

Már nem jár többé sötétségben.

 

A Bibliából van:

"Nem tudnak, nem értenek, setétségben járnak; a földnek minden fundamentoma inog. 
Én mondottam: Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan."

 

Vagyis a sötétségben járó ember káoszt teremt a megvilágosodotthoz képest, aki kozmoszt.

Minőségi különbség van. Nagyobb harmónia.

 

A harmónát teremteni képes ember elképzeli a célját, hiszi, tudja, hogy az a szellemi energiamintázat majd a fizikai világban is meg fog jelenni egyszer. Vagyis már nem csak szellemileg tudja megtapasztalni, hanem más érzékszerveivel is. Kozmoszt teremt, mert hasonlót hozott létre amilyet akart. Kitanulta a teremtés mesterségét. Mester lett.

 

Mondhatnám így is a finom anyag durva anyaggá alakul.

Vagy talán így jobb: a szellemi energia anyagiasul. Tudjuk, hogy az anyag is energia.

Szóval azzal, hogy a mentális erejét nem fordította az elképzelés ellen, hanem támogatólag fenntartja, magyarul hisz benne és mindent megtesz érte, hogy megvalósiljun ezért a szellemi energia hogy úgy mondjam testet ölt. Az eképzelése után nem érez csalódást, gyötrödést hanem örömöt érez.

 

Az elképzelés a teremtés formája tulajdonképpen az első fázisa a teremtésnek, mert akkor már létrehozott valamit csak ha azt hazudja utána magának,hogy ez csak hiú ábránd, nem valóság akkor szétrombolta a teremtését.

 

Ahhoz, hogy az elképzelés (ami már létező energia, tehát valóság) fizikai valósággá váljon az energiamintázatot erővel kell fenn tartani ezzel segítve, hogyaz energiamintázat megnövekedjék és testet öltsön. A teremtő erő a hit és a cél felé való törekvés. A hit hiányában szétzilálódik az energiamintázat.

Szóval az a baj, hogy valójában nem hiszel a hit erejében. Nem tudod irányítani az energiát, az univerzális anyagot amiből az Univerzum áll, hogy olyan formát öltsön amilyet szeretnél.

Ki? Te, az energia. Az energia ráébred önmagára, hogy saját magát tudja formálni az egy újjászületés.

Egy minőségi váltás a tudatosságban, egy második eljövetel. Innentől kezdve csak a képzelet és hit szab határt.

A lottóötös sem elérhetetlen, főleg ha nemcsak az energiát, hanem az ENERGIÁT szeretnéd harmonizálni. Teszem azt nem csak magadra mint emberre gondolsz, hanem mondjuk a többieknek az egéssz bolygónak is jót szeretnél.

Szóval csak hajrá, szükségünk van jó sámánokra!

Nem dobd el a Harmónikus elképzeléseidet. Higgy!

Az Univerzumban, az emberben. Lelkesedj, a negatív gondolatokkal, aggódással, félelemmel lerombolod amit a pozitív gondoltokkal felépítettél. Csak pozitívan gondolkodj, ha jó szándék vezet akkor eléred a célod. Én hiszek benned.

 

Az Univerzum (ENERGIA) saját magát tudatosan formálja egyre harmónikusabbá. Evolúció.

A jó szándék, a szeretet vezérli.

Előzmény: thoughts (1639)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1641

Jobb ma egy túzok mint tegnap egy veréb.

thoughts Creative Commons License 2018.06.16 0 0 1640

igyekszem az átfogón menni. (ti. az rövidebb.)

thoughts Creative Commons License 2018.06.15 0 0 1639

csak éppen nem fizikai, hanem lelki fájdalommal.

én mondom Nektek, hogy épp elég az.

már 15 éve tart. (kicsit sokallom!)

Előzmény: thoughts (1638)
thoughts Creative Commons License 2018.06.15 0 0 1638

így értelmezik a vallások.

 

szenvednem kell, hogy betöltsem a pozíciómat.

Előzmény: thoughts (1637)
thoughts Creative Commons License 2018.06.15 0 0 1637

mint Második Eljövetel, jelenleg agonizálok. (pláne, ha ennek a szónak vallásos felhangja van.)

thoughts Creative Commons License 2018.06.14 0 0 1636

mielőtt bári félreértené, ezt alapvetően magamra értettem.

...de igaz másra is...

Előzmény: thoughts (1635)
thoughts Creative Commons License 2018.06.09 0 0 1635

aki hülye, az megérdemli.

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.07 0 0 1634

A PÉNZ NEM BOLDOGÍT!

 

Kérem aki ezzel egyet ért, az szíveskedjen a vagyonát a számlámra utalni.

Köszönöm szépen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!