Keresés

Részletes keresés

bigacsiga2003 Creative Commons License 2017.01.17 -3 3 654953

Nem ott van a baj, hogy Gerat kellemetlen helyzetbe lehet e hozni, hanem ott, hogy az a kellemetlen helyzet ha a Fradi szurkolokrol kellene nyilatkoznia, ha kellemetlen helyzet az, hogy beszeljunk rola miert is kong a stadion haromnegyede üresen. Ha ez egy kellemetlen helyzet, ezekrol beszélni, akkor az kommunizmus, vagy vmi hasonlo. Es az tényleg kelemetlen.

Előzmény: maribor (654927)
Unicum1971 Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 654952

Értem én,csak nem elzárkózni kell ettől a témától,hanem pl azt mondani,hogy nagyon szeretné már a megegyezést...

Előzmény: Nyugdijas_szektor (654951)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2017.01.17 0 2 654951

Én nagyra becsülöm Zolit, de mit tudna tenni egy ilyen helyzetben? Ha bármilyen szinten keresztbe tesz a főnökének, neki ebben az országban reszeltek, mint profi focista.

Most őszintén: levezetni jött haza, megkapja a hazai szinten kimagasló lóvét, max. 2 szezon van még a lábában. Egyébként is egy csendes, rendes, visszahúzódó srác.

Nem fog forradalmat kirobbantani ebben a helyzetben.

 

Előzmény: Unicum1971 (654945)
sergiototta Creative Commons License 2017.01.17 0 5 654950

"A nagy világon e kívül
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze:
Itt élned, halnod kell.
"

 

 

Előzmény: Tamas(Ottawa) (654948)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2017.01.17 -3 1 654948

Pontosan.

Ami megragadott, az pont a számomra legfontosabb: "A fradizmus életforma."

- Ebben benne van minden. Innen már nincs messze a "Pedig az igazi fradista a helyezéstől függetlenül kijön, hiszen ez a csapata."

- Ez az ami állandó. Játékosok, vezetők, jönnek-mennek - érdektelen, és menten értelmét veszti a vezetőzés, mlszezés, stb.

Előzmény: sergiototta (654944)
Darwin Creative Commons License 2017.01.17 0 0 654947

Az ultrák kb. ezt várhatják tőle.

Előzmény: Darwin (654946)
Darwin Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 654946

"Geci, azt, hogy megyek Pécsre, marad a faszom a szádba"

Előzmény: mash.69 (654943)
Unicum1971 Creative Commons License 2017.01.17 -1 4 654945

Ebben a Fradiban talán ő az egyetlen, aki bármikor elmondhatna,bármit következmények nélkül.Szerintem...

sergiototta Creative Commons License 2017.01.17 -2 0 654944

Miért mi lenne Gerával? Semmi nem lenne, nyugodtan elmondhatná a véleményét és igazából el is mondja.

 

"Pedig az igazi fradista a helyezéstől függetlenül kijön, hiszen ez a csapata."

Aztán még egy kicsit bezzeg Angliázik, a vezetőkről mlsz és Fradi szinten egy rossz szót se mond, pedig nyilván azon a területen is lehetne "igazi vezetőzni", meg "bezzeg Angliázni"

"Nincs semmi baj, minden rendben van, gyönyörű a stadion", pedig mondjuk a stadion is gyenge. Persze valszeg sose próbált meg még szünetben sört szerezni a büfében, vagy kiugrani wcre.

 

Egyértelműen állást foglal, úgy, hogy abszolút nincs függő viszonyban.

 

Előzmény: maribor (654926)
mash.69 Creative Commons License 2017.01.17 0 0 654943

Mit szólsz az MLSZ és Kubatov Gábor szurkolói kártyás, vénaszkenneres csatájához az ultrákkal?

 

Inkább semmit… Nem hiszem, hogy nekem kéne ezt megoldanom. Hagyjuk inkább ezt a témát, jó?

Előzmény: mash.69 (654942)
mash.69 Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 654942

mi az a kérdés, ami ennyire kiverte a biztosítékot?

Előzmény: maribor (654920)
Controlfreak Creative Commons License 2017.01.17 0 1 654941

Az vicc az, h Nagyot többször láttam már Fradi meccsen, C szektor közepe táján - nem hinném, hogy szakmai indíttatásból, de a fene tudja. 

Előzmény: Matt (654936)
solozo Creative Commons License 2017.01.17 -3 0 654940

Az nem újságíró, aki nem kérdezi meg azt, amit Nagy Gerától.

webmestar Creative Commons License 2017.01.17 0 2 654939

Semmi nincs a sorok között. Gera tudja, hogy itt jót nem válaszolhat, ha üdvözli a szkennert kiutálják a szurkolók, ha azt mondja, szar a rendszer, a saját főnökét kritizálja. 

Előzmény: giornalista (654931)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 654938

Az esetleg ide benéző érintetteknek: az éves tagdíj összege és befizetési módja a tavalyihoz képest változatlan. Befizetési határidő 2017. február 28.

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2017.01.17 0 0 654937

Nincs ezzel a cikkel semmi baj, de olyan nagyon mélynek nem tekintem. Az újságíró dolga, hogy kérdezzen, amit akar. Szerintem épphoyg hamar leállt és nem feszegette a kérdéseket. Aki tud olvasni a sorok között, pontosan érti. "keine Antwort ist auch eine" mondja a német. Egyébként az jobban zavaró, amikor a kérdező többet beszél, mint az interjúalany. Ott van egy 10 soros kérdés, aztán jön rá egyszavas válasz. Sok újat nem tudtam meg, nagyjából így tekintek én is rá, mint ikonra, szent tehénre, de meglehetősen alulmotiváltan futballozva itthon a bajnokságban. Értem én, hogy az EB eufóriából hazajőve nehéz belezökkeni a hazai valóságba, de egy igazi profi attól az, hogy utána is képes a kibaszott albán gombfocicsapatot kiejteni és nem elkúrni az egész idényt tokkal-vonóval. Szóval van itt nekem egy kis magyarázkodás feeling, meg mellébeszélés a lényegi kérdéseknél, de hát legyen. Én sose adtam nagyra az ilyen húdeőszinte leszek riportokat. A pályán eldől minden. Ahogy ő is mondta, a táblázat nem hazudik. Ha egy csapat, aki tavaly 20+ ponttal bajnok lett, de most 4. a táblázaton, 19-ből 8 meccset nyert meg, 27-el a harmadik legtüöbb gólt kapta, az igényelne önvizsgálatot. 

Matt Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 654936

ez nem arról szól, kinek van igaza és kinek nem. 

nekünk van Szent Tehén, neked is, nekem is.

ahogyan te gondolkodsz - és amivel én egyetértek - az egy szurkoló agya. 

az újságíróé nem így jár, és ebből most vegyük ki a lelkesedésből ide-oda írogatók népes táborát.

Előzmény: maribor (654933)
gradessaint_ Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 654935

a 24. hu egy bulvárlap. Nagy Jüska mondjuk nem kifejezett bulvár-újságíró, de mégis csak egy magát nyíltan felvállaló tabloidnél dolgozik. na, most: külföldön a szakma úgy tartja, hogy a bulvársajtó létének értelmét a hamis bálványok ledöntése adja, de legalábbis az, hogy leplezzék le azokat a bálványokat, amik nem teljesen őszinték.

idehaza a bulvár célja hamis bálványok gyártása. ezzel nem azt mondom, hogy Gera hamis bálvány lenne, vagy le kellene őt gyártani, de amit te mondasz, az egyértelműen ebbe az irányba visz, ja.

Előzmény: maribor (654933)
maribor Creative Commons License 2017.01.17 0 1 654934

Máté, ha nem értesz, valóban bennem van a hiba. Ennél jobban nem tudom leírni, mint ahogy eddig tettem. és elég komoly a téma, nem fogom rajzolással elpoénkodni.

Előzmény: Matt (654932)
maribor Creative Commons License 2017.01.17 0 1 654933

Akkor te nem értesz engem.

Vannak az interjúalanyok és van Gera Zoltán (Nyilasi Tibor és itt nagyjából be is fejezhetem a felsorolást).

A Szent Tehén intézményről beszélek.

Nálunk egy Törőcsik félhülyén fekszik egy protekciós elfekvőben, ha egy-két magánember nem viselné szívén a sorsát, már nem élne. Míg Angliában egy Best, Németországban egy Gerd Müller ügye Nemzeti Ügy volt (Szent Tehenekről beszélek, nem alkoholbetegekről).

A mai magyar labdarúgásban ma Gera Zoltán az, akinek nem szabad ilyen kérdést feltenni, mert nem jöhet ki jól belőle. Ha válaszol, azért, ha nem válaszol, azért.

Bár, fasz tudja, lehet, nektek van igazatok és én vagyok túl idealista, de annyira, hogy az a XXI. században nem erre a Földre való és valóban én ülök háttal a filmvászonnak.

Előzmény: giornalista (654930)
Matt Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 654932

miért nem?

Előzmény: maribor (654927)
giornalista Creative Commons License 2017.01.17 -1 3 654931

ettől még a kérdést igenis fel kell tenni.

 

ahogy írtam: a kérdéshez semmi köze az interjúalanynak.

 

a válasz viszont már semmiben sem múlik az újságírón. azt kapja, amit kap, amit kaphat. a "no comment", amit itt Gera is előadott, egyfajta válasz. olvasni meg lehet a sorok között, azt hiszem. Gera a válogatott kapcsán őszintén beszélt a szurkolókról, hogy mit felejtene el és mire büszke. ha itt is beszélhetne őszintén, és egyetértene a klubházzal, akkor elmondaná, hogy áldás a szkenner. mivel nem ezt mondja, két dolog nagyon valószínű: nem áldás a szkenner, de nem beszélhet őszintén.

Előzmény: maribor (654926)
giornalista Creative Commons License 2017.01.17 -2 1 654930

egy újságíró nem foglalkozhat azzal, hogy kínos-e az interjúalanyának egy kérdés, értsd már meg :)

 

ez az interjúalany felelőssége. és az ő körülményeié. az újságíró válaszokat és információt akar, neki ennyivel kell foglalkoznia, a többi nem rá tartozik. Gera ennyiből semmivel sem különb, mint egy politikus, egy bankár vagy egy pap.

 

persze itthon születnek úgy is interjúk, hogy az "újságíró" előre megírja a semmitmondó "válaszokat" egy játékostól, majd felhívja, hogy "Lacika, jó lesz, ha ezeket mondod?" szép, kerek mondatok, Lacika is örül, mert okosabbnak tűnik, az "újságírónak" is megvan a cikk, mindenki mehet a dolgára :)

Előzmény: maribor (654927)
gradessaint_ Creative Commons License 2017.01.17 -1 1 654929

nem Jóska miatt jó ez az interjú. egy szóval sem állítottam ilyet.

Előzmény: maribor (654920)
giornalista Creative Commons License 2017.01.17 -2 5 654928

amit állítottam, az interjútól függetlenül állítom. egy újságírónak nem az alákérdezés és a kellemes kérdések feltétele a dolga. arra az ügynök van meg a sajtóközlemény. egy újságíró kérdezze meg Gerától, hogy mi a véleménye a kártyáról. és kérdezzen vissza, amikor előjön, hogy miért nem járnak az emberek meccsre, hogy Zoli, sokan járnának, de konfliktus van a vezetőséggel.

 

majd Gera erre válaszol, amit akar, amit gondol. amit gondolhat. vagy inkább, amit válaszolhat. de a "no commentből" is sok minden kiderül ám. nyilván nem kell és nem is szabad macerálni egy játékost, hogy "De, Zoli, most vallj színt, melyik oldalon állsz?", de megkérdezni gyakorlatilag bármit meg lehet. persze akit a jó viszony érdekel, meg a haverkodás és a VIP, az nem fog ilyeneket kérdezni, de az nem is újságíró a szememben :) (egyébként nagyon kevés "újságírót" ismerek).

 

mindazonáltal ez egy sajnálatosan igénytelen, komoly szerkesztés nélkül megjelent, színvonaltalan anyag, de sajnos az egész magyar sajtó abba az irányba halad, hogy ez legyen a szint. majdhogynem többet beszél a kérdező, mint az interjúalany. pár érdekességet azért elmond Gera, de ennyi.

Előzmény: maribor (654923)
maribor Creative Commons License 2017.01.17 0 3 654927

Egész egyszerűen egy újságírónak _nem_lehet_célja_ Gerát kellemetlen helyzetbe hozni.

Előzmény: Matt (654925)
maribor Creative Commons License 2017.01.17 0 1 654926

Szerinted mi lenne annak a játékosnak a sorsa, aki erről a helyzetről őszintén elmondja a véleményét? Szaros lesz a vécéje?

És ezzel nem azt akarom sugallni, hogy van egyáltalán játékos, aki rossz véleménnyel lenne a mai Fradiról.

Előzmény: sergiototta (654924)
Matt Creative Commons License 2017.01.17 -1 2 654925

miért ne tenne fel? pont az lehet a cél, hogy kellemetlen helyzetbe hozza és ott olyat mondjon, amit főcímbe lehet írni és olvasottságot, megjelenést generálni vele. 

 

ugyan csak írásban, szerkesztve látjuk (lenne egy fogadásom, hogy a Fradi kommunikációja belenyúlt a végleges verzióba*) de sommás véleményt akarnak kicsikarni belőle, politikai, közéleti, megosztó témákban, (válogatott, költségvetés, Kassai, fradizmus) ő pedig nem partner ebben. nagyon helyesen, csak árthatna vele magának. 

 

*: lenne rá egy söröm, hogy az "Gyönyörű stadionunk épült, fölénnyel nyertük a bajnokságot s hozzá a kupát, és bár most éppen szenvedünk, csupán négy ponttal vagyunk lemaradva az elsőtől." és Lazovicsot aligha tudná megfizetni a Ferencváros" nem a saját mondatai. 

 

 

Előzmény: maribor (654920)
sergiototta Creative Commons License 2017.01.17 -2 0 654924

Nem értek egyet, ha egy kvázi ikon nem mondhatja el a véleményét, akkor ki?

Előzmény: maribor (654923)
maribor Creative Commons License 2017.01.17 0 3 654923

Akkor olvasd el, mielőtt véleményt mondasz, Szakikám. Ha elolvastad és úgy tartod a véleményed, vállalom a kritikát. A ti dolgotok, de én akkor sem tartom okosnak egy Ferencváros játékost kitenni olyannak, hogy Kubatovról és a szkennerről kérdezni. Pláne nem Gerát.

Előzmény: giornalista (654922)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!