Keresés

Részletes keresés

panaszvonal Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57112

Megkérdezhetem, hogy mit csinálsz ha éppen itt vagy?

Előzmény: Törölt nick (57111)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57111

Akárhánszor kint vagyok, én is így érzem :) Nekem csak az ingázás jut...(-na, de nemsokára megint nekiindulok:))

Előzmény: panaszvonal (57109)
Zlot Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57110

Hello,

 

En egy idoben sokat utaztam veluk (Manchesterben laktam), es teljesen meg voltam elegedve. Nem volt keses, sem csomagelveszes, teljesen korrekt volt ...

Előzmény: Mosolygós79_ (57081)
panaszvonal Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57109

Aranyos vagy :)

Tudom, vicces, de úgy érzem London is szeret engem :)))

Előzmény: netszkvid (57107)
seci Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57108

You mean GCSE :) csak ha esetleg az olvtars tudakozodni akar tudja mit keressen!

-seci

Előzmény: netszkvid (57106)
netszkvid Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57107

Nagyi, en ugy sajnalnam, ha elmennel innen, komolyan! (pedig szemelyesen nem is ismerlek)

Szerintem London Neked valo hely es a legnehezebb reszen tul vagy ne hagyd ki az elvezetesebb reszeket!

Egy jo referencia kincseket er, hidd el, hogy talalsz jo helyet!

Előzmény: panaszvonal (57102)
netszkvid Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57106

"..ido meg van.. 13 lesz. "

 

Ez tevedes. 3 ev mulva GCSA-t kell csinalnia es mar elotte ki kell valasztania a tantargyakat amibol A levelt csinal (enelkul tisztesseges egyetemre nem lehet bekerulni) Tengerbiologiat Southamptonban erdemes tanulni ebben az orszagban, vagy USAban.

Előzmény: cam aro (57100)
panaszvonal Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57105

Az általad említett lendületet megadhadták volna itt a gyerekek - legalább is titokban ezt reméltem.

De sajna a 3 srác egyszerre sok volt. Pláne úgy, hogy az egyikük viselkedés zavaros, őt minden bizonnyal szakemberhez kell vinni.

Előzmény: Törölt nick (57104)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57104

Nagyi, a nyelvi nehézségek azokat zavarják csak, akik igényesek, szóval ezt magadra is veheted.

Ismerek olyan nőt, aki a férjével csak angolul tud beszélni, ennek ellenére 8 év után sem zavarja, ha csak annyit tud mondani, mikor megkérdezik tőle, hol van a férje (hova ment) hogy my husband go city.

 

Sztem van egy olyan pont a nyelvtanulás/gyakorlás során, ahol nagy lendületet vesz az ember, és onnan azért egyre könnyebb... 

Előzmény: panaszvonal (57102)
panaszvonal Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57103

Igen, tavaszt és nyarat is szeretnék itt!

És olimpiát!!! Gyönyörű széles hátú vizilabdázó fiúknak ordítani a Trafalgare téren a döntőben, hogy szép volt fiúk!! :)

Előzmény: cam aro (57100)
panaszvonal Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57102

Milyen itt az élet?

Lényegesen nyugisabb, kevesebb stresszel, sokkal színesebb, több lehetőséggel.

Ami igazán jó volt itt?

A rengeteg náció miatt úgy érzem nem egy városban élek, hanem a világ közepén!

Amit sosem tudnék megszokni.

A nyevi nehézség. Az, hogy pontosan ugyan azt értse a beszélgető társam amit mondani szeretnék. Hogy árnyaltan tudjam kifejezni magam. Ehhez gondolom 10-15 év is kell, vagyis ehhez fiatalon kell kijönni.

Előzmény: Nincstöbbnick (57078)
panaszvonal Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57101

Vajas-mézes piritós szép reggelt!

 

Mindenkinek köszönöm a segítséget, ha ezekkel élve sem lenne munka, az az én hibám lenne, márpedig utálnék balfék lenni.

Vagyis most teljes gőzzel megy a kutatás.

Itteni anyu is segít és nagyon szép referenciát kaptam tőle.

Ha lesz valami majd jelzem.

cam aro Creative Commons License 2012.01.30 0 0 57100

irhatnal kicsit tobbet errol a kutatohajorol. 

..majdnem azt kerdezem hogy mit csinalsz ott,) 

 

fiam elege vizbarat, mondhatni inkabb valmi cet. 

(ahol mas a labujjat nem dugja vizbe, ott o orakat lubickol seggel felfele. :)  

Felmerult nala opcio hogy esetleg valmi tengerbiologus, mi egyeb vizkozeli eloleny legyen belole,,.. de halvany gozom nincs hogy hogy indulhatna el ilyesmi palyan.

..ido meg van.. 13 lesz. 

szval ha van infod, akkor hala. 

 

(Nagyi . 

felajanlanam. de 

> csorok vagyunk.

> egeszseges kupi van. 

> egy szot nem tanulnal. 

> eroszakos nevelesnek hive nem vagy > labdaba sem rugnal a ket vasottnal. :)

mindenesetre bizok benne hogy talalsz valami jot. es legalabb az tavaszt megnezed itt. ,... mert azt erdemes. )  

Előzmény: Munchausen (57099)
Munchausen Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57099

Ez tetszik, de komolyan, itt a kutatohajon sulyosbitja a helyzetet, hogy nyomos csapok vannak, csak akkor folyik ha nyomod, szoval egy kezzel alakapalozik az ember, aztan johet a kovetkezo, neha az egyetlen megoldas ha bedugod a mosdoba a dugot es a mosdot mint egy lavort hasznalod miutan megtoltotted vizzel.

Viszont meg mindig jobb mint WC-re menni Salina Cruzban, na az aztan egy elmeny. ;-)) Szerencsere holnap mar repulok Londonba.

Amugy fantasztikus egy varos, allandoan baromi eros szel fuj, hordja a port a homokot, a belvaros ugy nezz ki mint anno a Jozsefvarosi piac, turista egy szall sem ilyenkor, csak a Zapaterok. :-))

Amugy baratsagosak az emberek, bar egy kicsit felnek tolem, mivel nem az volt betervezve, hogy Mexico-ban kotunk ki egy fia Pesom nem volt, de sikerult 1 angol fontert vennem 3 polot, azert egesz jo kis deal volt. ;-))

 

Előzmény: WhiteEagle (57097)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57098

Haha, nagyon jo! :)

Es ugyanolyan folyekony szappanjuk van, mint amit lehet itt is kapni - pont ilyenem van a furdoben.

Előzmény: WhiteEagle (57097)
WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57097

Egyik ausztráliai magyar barátom küldte az alábbi képet. Ott is gondot okoz a külön hideg- és melegvizes csap, ám a magyar leleményes népség, megoldja :-)

WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57096

:-))

Előzmény: Törölt nick (57089)
netszkvid Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57093

:-)))))

 

Előzmény: Törölt nick (57089)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57092

:DDD

Előzmény: Törölt nick (57084)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57091

massive LOL! :D

Előzmény: Törölt nick (57089)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57090

Volt korabban egy roman par a folottunk levo lakasban. A leanyzo eleg szemrevalo volt es allandoan jottek hozza a hasonlo kaliberu baratnoi. Nem a mindent-kiteszunk-a-kirakatba tipusok, hanem a szolid-de-megmutatnam-neki-a-belyeggyujtemenyemet tipusuak. Valami kulonos oknal fogva, ha hallottam oket beszelgetni a folyoson, mindig pont akkor jutott eszembe megnezni a postaladat, nem ertem miert. Ok meg kerdeztek allandoan, hogy ebayezek-e, hogy allandoan a postaladat nyitogatom, amikor ott vannak xD Mondtam, hogy top rated seller vagyok, perszehogy. (aztan voros fejjel vissza a lakasba - hiaba, a sok lepcso megizzasztja az embert)

Előzmény: WhiteEagle (57087)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57089

Sikerült megszerezni az alsó lakó beszámolóját is:

 

1. a redőnyöket leengedve tartjuk, mert különben a felettünk lakó állandóan bebámul az ablakon.
2. a franc tudja, mit bámul ez az alak, a biztonság kedvéért a gyerekeket csak akkor visszük ki, amikor nincs itthon.
3. gondoltam kimegyek, megnézem mit csinál, addig a gyerekeket leültettem a tévé elé. Meg is találtam, épp az 5 centis résen át bámulta őket.
4. apának végre van munkája, de nem meri főállásban elvállalni, mert akkor a fenti kukkolóval egyedül maradnának a gyerekek. Így aztán unalmában konzolozik néha.
5. este 7 körül elküldjük a gyerekeket aludni, mi meg ülünk a sötétben, hátha rajtakapjuk a fenti kukkolót. Persze így hajnalban már fent vannak, de azt úgysem halljuk, 4-kor dőlünk csak ki az őrségből. Reggel úgyis elmegy dolgozni, 1/2 8 után felhúzzuk a redőnyöket, elmegyünk a gyerekekkel sétálni, majd míg haza nem ér a fölső lakó, Scrabble-t játszunk velük.
6. tegnap észrevettük, hogy már a konyhába is bekukucskál. gyorsan elraktuk a gyerekek biogyümölcseit, csak kólát és chipset hagytunk kint, az csak nem kell neki...

 

Bocs :)

Előzmény: WhiteEagle (57082)
WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57088

Ja, és ha van még hölgy olvasó: a szomszéd drogdíler srác meg mostanában esténként fürdőköpenyben(!) szokott autózni valahová. Szegénynek nem telik már ruhára sem... :-)))

Előzmény: WhiteEagle (57087)
WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57087

Pár házzal arrébb viszont van egy ifjú hölgyemény, földszinti lakásban, aki viszont néha hálóingben (vagy valami hasonlóban) szokott jógázni (vagy valami arra hasonlító mozgást produkálni), este, kivilágított szobában, függöny nélküli szobában, lehetetlen nem észrevenni. :-))) Ugyanitt barátja(?) szokott néha félmeztelenül kézisúlyzózni, hasonló időtájt és kivilágításban. Ha már van kidolgozott test, hát mutassuk meg a járókelőknek, nemde? :-)))))

Előzmény: Törölt nick (57084)
WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57086

Most hogy sokat fallabdázunk, beruháztunk két saját 110 grammos ütőre (eBayről mert ott harmad áron vannak) meg két igazi squash cipőre (szakboltból, hihetetlen, de volt több fajta is a méretemben (UK 12)) és kék pöttyös (gyors) labdákra, hát a különbség ég és föld. Ha valaki szintén játszik, igencsak ajánlom ezeket a dolgokat, nagyon javítja a játék minőségét és élvezetét... Persze így azért még nem játszunk :-))) (hihetetlen milyen labdákat vissza nem adnak, nem?):

WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57085

Soványnak sovány, merthogy cigizik meg diet kólán él (ugyanez pasijára is elmondható). Viszont nem egy szépség. És amikor meghallod ahogy üvölt (kölyköknek), hogy "nőúúúúú" (a "no" nyomatékos formája ifjú british anyukáknál :-))), hát az elég undok.

Előzmény: Törölt nick (57084)
WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57083

Még az 5-öshöz, hogy azért teszik le őket korán aludni, hogy apuka játszhasson, anyuka tévézhessen éjfélig vagy ki tudja meddig... Annyira el szoktak merülni ezekben a tevékenységekben (anyuka nem dolgozik, mert hogy "rokkant", fáj a dereka...), hogy például ha más nem teszi ki a szemetüket, akkor rendszeresen elfelejtik, pedig csak kb. 6 métert kell(ene) kitolniuk a hátsó közös udvarból a ház elé. Általában valaki más (sokszor mi) tesszük ki a kukájukat, mert a szennyes pelenka büdös ha nem viszik el a kukások és csak két hetente visznek szemetet... Ha meg mégis ottmarad, akkor elkezdenek más kukájába pakolni - kedves, nem? ... ...

Előzmény: WhiteEagle (57082)
WhiteEagle Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57082

Mondok hasonló "jót": alattunk lévő ("természetesen" segélyt is kapó) házaspár a következőképpen neveli a gyerekeket (egyik kb. 4-4.5 éves, a másik 2-2.5):

1. Alapszabály: az ablakokon (értsd: minden ablakon, kivéve a konyhán mert azon nincs) a redőny MINDIG csukva, max. 5 centi rés alul. Szegény kölykök egész nap lámpafényben...

2. Alapszabály: a kölyköket NEM viszik ki a lakásból (értsd: soha), csak ha valahova mennek kocsival. Más anyukákat látom hogy tolják gyerekkocsival ide-oda őket, illetve viszik őket sétálni, játszótérre, ezek soha...

3. Alapszabály: a kölykök nevelésére a TÉVÉ való (értsd: reggel 7-fél nyolctól amíg le nem fekszenek aludni). Amikor néha belátni a pár centis résen a lakásukba a kölykök MINDIG a tévé előtt ülnek. ("Természetesen" minden szobában van böszme nagy laptévé - mi is lenne a britekkel ha nem találták volna fel a tévét meg az Xboxot (lásd alább)) Egyedül reggel szoktak fogócskázni vagy valamit játszani, amit a puffogásból-csattogásból lehet kikövetkeztetni

4. Alapszabály: apuka nem foglalkozik a gyerekekkel. Apuka egyvalamit csinál, konzolon játszik, amikor éppen nem dolgozik (na perse nem dolgozik túl sokat, hogy járjon segély)

5. Alapszabály: a gyerekeket lerakják este 7 körül aludni, aminek erdménye, hogy reggel 5-6 körül felébrednek, unják magukat (nincs még talán gyerekműsor a tévében olyan korán, vagy nem tudják bekapcsolni a tévét), elkezdik hát szétverni a házat, de a szülők ENNEK ELLENÉRE sem kelnek fel hozzájuk, alszanak reggel nyolcig (jah, a hajnalig x-boxozás ugye...) , no matter hogy üvöltenek a kölykök (most fontolgatom hogy szólni kellene érte, oké, mi is 5-6 tájt kelünk, de azért reggel 7 előtt még sem kellene elviselni ezt... Szerencsére úgy fél nyolctól azért csend van egész nap.

6. Alapszabály: a gyerek táplálására chips és kóla való (a konyhájuka belátni amikor a fészerbe megyek-jövök)...

Kérdés: MINEK az ilyennek gyerek (és egyből kettő). Szerény válaszom hogy 1. unják magukat, 2. segély miatt - a legvalószínűbb a kettő kombinációja. Ja, mindketten white British-ek. Milyen felnőtt lesz az ilyen gyerekekből? Ez kész katasztrófa (mondjuk az utcára egész nap kicsapott kölykök helyzete se sokkal jobb, de azok legalább mozognak...)

Előzmény: panaszvonal (57077)
Mosolygós79_ Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57081

Sziasztok!

Most még itthonról írok, de kb. 4 hét múlva már teljes jogú topiktag lehetek itt. :) Addig kérdezgetnék néhányat, ha nem bánjátok. Van köztetek olyan, aki ismeri a Jet2 fapados társaságot valamennyire? Pl. átlagosan mennyi késésre lehet számítani, a csomagoknak hány százaléka ér célba az utassal egyidőben meg ilyenek érdekelnének.

 

Előre is köszi a segítséget, ha lesz. :)

nikye Creative Commons License 2012.01.29 0 0 57080

Szia, nezegesd minden nap a gumtreet, vagy ezek is jok

 

http://www.childcarenow.co.uk/

 

http://www.greatcare.co.uk

 

http://www.findababysitter.com

 

http://housekeeping-jobs.com

 

Meg vegyel egy hetilapot, az a cime, hogy The Lady. Nagyon sok privat hirdetes van benne, te is adhatsz fel, nem olcso kb 30-40£/hiredetes, attol fugg hany szobol all, de erdemes megprobalni. Azonkivul sok agencynek az elerhetosege benne van.  Honlapjuk is van ha nem tudsz most hirtelen ujsagot venni, azt hiszem penteken frissul. Remelem segitettem valamennyire.

Előzmény: panaszvonal (57077)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!