Keresés

Részletes keresés

Helleluja Creative Commons License 2007.03.25 0 0 209

Kedves Menrótingunk, s kedves igazi templárosok, meg mi a titok?

 ...egy cica két cica, 100 cica hopp... megfogta az ici pici egeret? Na vissza a békát a népnek, de előbb, itt vagyunk most ketten, s beinditnuk a kutatást, amikor le fognak lüni bennünket, mert nem a megkivánt titokzatos, azaz misztikusabb irányba akarunk menni, hanem occam borotvájájájájájjjjjj....jájójával megborotvázzuk az egeret, hogy nézzel ki, puccosan?

 Na vissza a békát a népnek, s titi azt hiszitek hogy hulléskedek ugyi, hogy itt ugratják a békákat, nagy nagy kitenyészetett africai kecske békákat, na most nagy versenyeket is csinyáznak, sőt wilágméretü versenyezés is van, béka ugratás, nesztek nektek béka, ugrálhattok? a zsákba? békát a népnek....meg hideg vizet?

 Az egyik titok a templárosokkal, s most ponttegnap kaptam egy felvételt az egyik kutyaugattatu versenyről, ahol a kutyákat tanitják ugatva beszélni, s ha kimondta hogy givmi, most kapott egy kukit, ha nem mondta, a fejérre, most kimonta? Rögtön világcirkusz lett, hogy az illető buzerálja a kutyát, amikor ugganaz a tempó, most az hogy tempó, azt a templárosokra kell érteni, mert bitto velük kapcsolatba jött létre az a szó, mert a magyar megmondja az igazát, kap egy kukit ugyi? givmi mi?

 na, elég egy cucra, mert jóból is megárt a sok, s igyunk egy korty hideg vizet a csapbul, meg ténleg, sej haj denevér, biciglizik az egér, ami megint itt már a patkányokat betanitották, s egereket.....

 ...bennünk vanna  kutya magyarvér? kutyák a templomba?

Előzmény: Menroting (208)
Menroting Creative Commons License 2007.03.25 0 0 208
Addig ugrálhatnak csak míg a végén kiugranak a tóból s belesüllyedhetnek a homokba s mielőtt kievickélnének a talpunknak ütközhetnek...S utána majd elénekelhetik: Száraz tónak nedves partján döglött béka kuruttyol. Hallgatja egy süket ember ki a vízbe lubickol. Sej, haj, denevér, bennünk van a kutyavér, Sej, haj, denevér, biciklizik az egér. Útóirat :Vettem két egeret is az egyik már egész jól tud egyensúllyozni :-))
Előzmény: Helleluja (207)
Helleluja Creative Commons License 2007.03.25 0 0 207

Kedves Menrotingunk, titok keresők meg fejtők!

 Ami érdekes, hogy idő adatott mindenkinek, hogy amit itt akar, megvalósithassa, amikor legelől azok vannak, akik itt egy - wiláguralmat akartak? Mondjuk én merem mondani, hogy a megvalósitása az egyvilág - álmuknak, na mégis én is ugy mondanám, hogy a béke kloáka allatt, s bányász vagy varangyékos? Osztán hogy attól fellebb is lehet ugrasztani a békát, ujabban itt béka ugrató versenyek vannak,  szóval én nem biznám el magamat, hogy sose?

 száraz tónak, nedves partján deglett béka kuruttyol...

Előzmény: Menroting (206)
Menroting Creative Commons License 2007.03.25 0 0 206
A megvalósítása jelenleg a béka segge alatt van ,de mostanában vettem két békát s szorgalmasan tanulmányozom :-))
Helleluja Creative Commons License 2007.03.22 0 0 205

Kedves 23 negedi lelkes pajtásom?

 Amit ki akarnék rajzolni, s pontosan amit kedves menrot testvérünk beszél, ugyanis istenetek országa bennetek, kezetekbe adtam, s megvalósitása? A templomi irásokkal kapcsolatban, hasonlitsuk össze, Salomon templomát, ahol az irás, amit megleltek, vagy tartogattak, az előbbi templomosok tudását, ami megvalósitása pontosan le van irva a bibliába is, vagyis nemcsak annyi van, ami a bibliába, hanem több! Minden ami nem az Élet - lélek- templommal kapcsolatos, eleve bedöglött?

 Sajnos, abszi ulti a még mindig a templomosok, nem az a templom, ami Jézus, hanem ami csicsás - picsás s e wilági - naggwallagos villámos, nos addig addig folyvást megy a hecce -hucca, hogy kié a templom? aki épitette, na most a bildingek, meg bilden belgerek, s most csak ukk muck fuck, itt 1 nagy bilding, lehet dingizni? trudod adona hadona s hadonász hadon ász stb...

 hogy tovább tudnunk menni, mert minden ellőttetek, nyisd ki a szemedet, ahoz még süss fel nap, sokat kell imádkoznunk meg rimánkodnunk, de most mellik istenségnek? e -wilág, vagy én nem ebből a wilágból való vagyok, vagyunk?

 ki pöcsétje van rajta, vagy ki temploma, azaz markja rajta? 666....hahahaha.... mert semmi több, csak hahahahaha.....énekünket vicchangozza az echó.....

 na, lehet tovább menni, de megint, addig mig nekik is mennetek kell, lehetsegges?

 ha ezt a temlomot, eltudnátok pusztitani, de vidájj mert a lényeg, tani tani??? akkor is 3madnapra felépiteném, ami mi? uhuhuhuhuuuuuuuuuu.....

Előzmény: 23 negedi (204)
23 negedi Creative Commons License 2007.03.22 0 0 204
Ok, értem. Azt hittem létezik valami irásuk a Templomosoknak erről.
Előzmény: Menroting (203)
Menroting Creative Commons License 2007.03.22 0 0 203
Milyen írást fogadnál el bizonyítékul ? Vannak olyan dolgok is a világban melyeket nem szokás és ráadásul értelmetlen is lejegyezni ...
Előzmény: 23 negedi (202)
23 negedi Creative Commons License 2007.03.22 0 0 202

"Mi ebben a nem megközelíthető ??Egyszerűen ismerték a módját annak hogy hogy lehet egy emberke tudatát továbbköltöztetni majd feléleszteni az újraszületések során úgy hogy ne kelljen mindig mindent a legelejéről kezdenie."

 

Erre van bizonyiték irásban?

Előzmény: Menroting (201)
Menroting Creative Commons License 2007.03.22 0 0 201
"Nagyon röviden, amit nem tudtunk megközeliteni, hogy a templomosok egyik titka a HALHATATLANSÁG!? -ami nem olyan egyszerü, mer igaz nem halsz meg, de mégissssss meghalssssss?" Mi ebben a nem megközelíthető ??Egyszerűen ismerték a módját annak hogy hogy lehet egy emberke tudatát továbbköltöztetni majd feléleszteni az újraszületések során úgy hogy ne kelljen mindig mindent a legelejéről kezdenie.
Helleluja Creative Commons License 2007.03.20 0 0 200

Kedves 23negedi kispajtásom!

 Amit te müvelsz, azt kevesen tudják, s mi ugy mondtuk: lelkes gyerek, tud lelkesedni!?

 Nagyon röviden, amit nem tudtunk megközeliteni, hogy a templomosok egyik titka a HALHATATLANSÁG!? -ami nem olyan egyszerü, mer igaz nem halsz meg, de mégissssss meghalssssss? trudod zzzzzzzz....zizegi a zizzegő? Mellesleg ez a Jézus az igaz Jézus, aki most valóban halhatatlanná tud tenni? Kérdés, miért nem fogadták el a templomosok ezt a Jézust? Ugyanis gyertek, s vegyétek az élet itala eledelét ingyen? ahááááááááá....

Előzmény: 23 negedi (199)
23 negedi Creative Commons License 2007.03.20 0 0 199

Kard, kereszt és mesés gazdagság...

 

http://www.an-no.hu/index.php?cikk=2097

Helleluja Creative Commons License 2007.02.20 0 0 198

Kedves főrumtársak!

 Azt hiszem hogy vannak akik főrumosok, mert én alrumos vagyok, s igaz énis megtudlak rummolni, meg rámolni, csak engemet nem engednek, a főrumosok?

A grálos tópikban már közelkerültünk a titok megfejtéséhez, tehát rögtön kizárnak, nehogy rájöjjünk a nyitra, hogy mi is esetleg templomosokká lehessünk, mert ki fog dodozni, ha mindenki szent lovag - katona - harcos a szentföldekért, mert azék herusálom, aki az egész földet az istenneknek megallázta?

 Gondokozzatok, mert ehez 3 dolog kell, mint 3rom az isten igazságga, ezért millen 3rom köll a háboruhoz, aztán lenttartani az egész barmot örökké, örök ar meg adónyájak, igavonyitók, fogyasztók, meg vágóhidra menők, kik a menők?

 Rögtön, minden ami ITERNACIONALISTA de ugy hogy egy kis ellitt kezébe a GAZDASÁGI KEZDEMÉNYEZÉS MEG VEZETÉS, amihez feltétlen kellettek az uj s állandó uj meg meg ujjóló wallások, ami abszi ulti háborukkal jártak meg járnak?

 Ha figyeljük az őslakosság meg most az uj istenesek  s izmusok felszabaditók, semmi más mint ujjabb s ujjabb hóditó háboruk, amit meg kellene állitani az álldozati népeknek, de nem tudnak, s kész a végzetes katasztrófa? Ma már a népek, s népek? nincsennek, hanem a fenevadak egymással hadakoznak a cobákokon?

 IGEN IGEN A PÁS - SÁP SISTERA HADAI, A TEMPLÁROOK!!!

 Itt a ? vagy mondol valamit, most kirugatnak az igazi népeik fellettisek, hivhatod magad annak aminek akarod, időd meg van számlálva, vagy hallgatol, mint aki betojt? Uuuuuuuhuhuhuhuuuuuu....

23 negedi Creative Commons License 2007.02.20 0 0 197

Érdemes a http://www.generalpress.hu/ könyvkiadó oldalára rámenni, a Különleges könyvek sorozatukban találtam néhány könyvet:

 

-  Kié a szentföld?

 

-  Az utolsó lovag

 

-  Az első keresztes vitéz

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 196
Akit érdekel, nézzen be ide:  http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9143649
 (Szent Grál titka)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 195
Akit érdekel, nézzen be ide: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9143649 (Szent Grál titka)
23 negedi Creative Commons License 2006.11.12 0 0 194

"Mivel nem értik még azt sem, miért is lépett fel Jézus, mit is akartak a templomosok."

 

Bocs a kérdésért - kissé tudatlan vagyok - de mire gondolsz pontosan?

Előzmény: Törölt nick (193)
23 negedi Creative Commons License 2006.10.25 0 0 192
Az igaz, dehát ugye sajnos minden könyismertető ilyen rövid mindenhol, biztos hosszabban nem akartak irni róla mert akkor le kellett volna irni az egész könyvet szóról szóra.:) 
Előzmény: ZART (191)
ZART Creative Commons License 2006.10.25 0 0 191
igen, megneztem. Kár hogy ilyen roviden ir róla :-)
Előzmény: 23 negedi (190)
23 negedi Creative Commons License 2006.10.25 0 0 190
Egyébként a 186 - ost megnézted?  
Előzmény: ZART (188)
23 negedi Creative Commons License 2006.10.25 0 0 189
Azért tettem be mert én is érdekesnek találtam. Egyébként azért nem szoktam túl sűrűn hozzászólni a témához, mert nem vagyok igazán benne, csak úgymond felületesen. Eddig csak néhány könyvet olvastam ilyesmit.
Előzmény: ZART (188)
ZART Creative Commons License 2006.10.25 0 0 188
ez nagyon erdekes volt, komolyan, koszi
Előzmény: 23 negedi (187)
23 negedi Creative Commons License 2006.10.18 0 0 187
idegen 32 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 186

Most találátam egy könyvet, a Templomos rejtélyek és titkok ciműt:

 

http://www.goldbook.hu/kiadvany.php?uid=4BZKBPI9L5OT3P2UE44R35B9G24099&kid=255 

idegen 32 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 185
Előzmény: idegen 32 (184)
idegen 32 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 184
Ha UFO - kra gondolsz nézz át az "UFO - król komolyan"-  ba. Ott leiratnád az élményeidet. Én kiváncsi lennék rájuk - márha tényleg ufo jelenésekre gondolsz és nem értetem félre amit irtál.  Egyébként ott is vannak szkeptikusok is de azért a többség nem az. 
Előzmény: zsuzsi544 (181)
idegen 32 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 183
OK.
Előzmény: zsuzsi544 (181)
zsuzsi544 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 182
Most ezt komolyan kérdezed?
Előzmény: balamberke (180)
zsuzsi544 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 181
Nem is tünik ugy hogy kételkedsz, észrevettem a hozzászólásaidból, de sokan vannak akik kételkednek. Ezt észrevettem a külömböző sajtóhirekből is.
Ha valaki látott valami furcsát amit nem tud hová tenni, és erről nyilatkozik is, sik hüjének nézik. Pedig itt a Ferihegyi reptér környékén is voltak már furcsa esetek.
Nem tévesztem össze repükővel, mert ahhoz már láttam egy párat.
Előzmény: idegen 32 (179)
balamberke Creative Commons License 2006.06.03 0 0 180
A templomosok nem valai illumonátorcsapat voltak véletlenül?
idegen 32 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 179
Én, - lehet, hogy, irtam valami félreérthetőt akkor bocs,  - de nem kételkedem ezeknek a dolgoknak a létezésében.
Előzmény: zsuzsi544 (178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!