José Luis Mendilibar (from 11 February 2024)

Előzmény: Redhot100 (759829)
Lorinc_d Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759830

Igen, mar az EL is egy masik kategoria, ezt tavaly a Leverkusennel meg is tapasztaltuk.

Az EKL viszont mar inkabb csak az europai kozepmezonyrol szol, nehany kiveteltol eltekintve. Ezert tartom hogy egy EKL-negyeddonto nem irrealis szamunkra szerencsesebb csillagallas eseten, ha megnyerjuk a csoportot akkor ehhez 1 kort kell menni, ha nem akkor 2-t. Elnezve az idei EKL legjobb 16 mezonyet ez messze van az europai kremtol, siman voltak ott csapatok akik ellen realis eselyunk lenne tovabbmenni.

De ehhez persze kell az emlitett szerencse valamint jo format kell hozni tobb meccsen at.

Előzmény: Détáridöme (759825)
Redhot100 Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759829

Így kell edzőt hozni. Komoly szaki az öreg. Csak sokba is kerül.

Előzmény: Pac (759828)
Pac Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759828

Tegyük hozzá, hogy még egy másik edzővel.

A WHU-val a csoportban szűken oda-vissza verték egymást, de pl. a Freiburg ellen belehajoltak egy sima ötösbe.

Jó csapat a görögöké, de az világos, hogy manapság bármelyik nem topligás csapatnak már az elődöntő is bravúr, mindkét kisebb kupában.

Az elmúlt 10 idényben az EL-ben volt egy ukrán, egy skót és egy holland döntős, illetve kétszer a Sahtar és egyszer a Salzburg eljutott a 4 közé.

A KL még fiatal sorozat, három idény alatt volt egy holland finalista, belga, svájci, holland elődöntős és most egy görög győztes.

Ez666 Creative Commons License 2024.05.30 -1 0 759827

És a görög bajnokságban is csak 3. lett az Olympiakos pfff

Ez666 Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759826

Bezzeg a Dinamo Zagreb nemcsak a bajnokságot, hanem a kupát is megnyerte...

Előzmény: Redhot100 (759815)
Détáridöme Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759825

tegyük hozzá az EL csoportban 3. lett az Olympaikos (idén már nem lesz ilyen "átesés")

EL szint már még nehezebb, azért jó lenne oda bejutni, meg lenne a tavasz/tél:)  8 fordulóval

Előzmény: Lorinc_d (759823)
Pac Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759824

Megnéztem a PL negyedik Villa elleni két meccsük adatlapjait, (kettős győzelem, 6-2 -es összesítés...) és az angolok az alapemberekkel játszottak a görögök ellen mindkét alkalommal.

Idehaza okosan tartották az eredményt, nem nagyon engedtek nekünk helyzeteket, ők se brillíroztak, de nem is nekik kellett az eredmény után futni.

Előzmény: Redhot100 (759818)
Lorinc_d Creative Commons License 2024.05.30 -1 2 759823

Realisan nezve nem voltunk pariban az Olympiakossal egyik meccsen sem, a Fiorentinaval a kinti meccs elso felidejeben igen de amikor kezdett meleg lenni nekik a talaj megnyomtak es ez meg is latszott a jatekon. Budapestre az olaszok meg 1 pontert jottek es azt el is vittek, lehet volt a dologban egy kis sportdiplomacia is.

Az Olympiakosnak 180 perc alatt egy lesgolt tudtunk csak rugni es kb. ennyi momentumunk volt, az o akaratuk ervenyesult mindket meccsen.

Nem veletlen hogy ez a 2 csapat jatszotta a dontot es nem mi.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (759822)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759822

Az egyértelmű volt a két meccs alapján, hogy az Olympiacos jobb csapat, jobb edzővel. Hiányérzetem nekem is csak az összesített 0-2 után volt, képtelenek voltunk hazai pályán legalább egy komoly helyzetet összehozni, simán megfojtották a játékunkat.

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2024.05.30 -1 0 759821

Tűpontos.

Pac Creative Commons License 2024.05.30 -1 1 759820

Lásd:

- Drágám, ugye szűk vagyok?

- Hááát....

- Dugd be egy ujjadat. Még egyet. Még egyet. Kezedet. Másik kezedet. Tapsolj.
Nem megy?
Na ugye!

Előzmény: Gyönyörű petesejt (759817)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759819

És akkor itt is: nem, nem baj. Pont leszarom kinek tetszik és kinek nem.

Redhot100 Creative Commons License 2024.05.30 -1 1 759818

Ennyi bőven volt a két csapat között. Kint egy 10 centis les mentette meg őket a góltól. Aztán a 83.percben 3 méterről gyötörtek be egy labdát. Itt rúgtak egy tizenegyest, de nagy Dibusz bravúrokra nem emlékszem. Mi meg görcsben voltunk valóban. A kinti meccs bőven vállalható volt, a hazaiban több is lehetett volna nekünk. Csak azért hoztam fel a témát, mert ment a "beárazták a Fradit" szöveg sok helyen. Igen, ha úgy tetszik beárazták. A későbbi kupagyőztes, aki rommá verte a Villát. Ez még nem a mi szintünk.

Előzmény: webmestar (759816)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759817

Milyen kis ügyesen van felvezetve:-))

Ön elégedett a nemzetközi szerepléssel? És mivel lenne elégedett? Ön szerint elég nemzetközi szinten a költségvetésünk? Mit szólna, ha jönne szponzor, hm? Baj, ha ruszki?:-)))

Előzmény: Pac (759800)
webmestar Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759816

A hosszabbítás végén kerültek hátrányba.

Nem egy teljes meccsen keresztül, hazai pályán nézték félpályáról az ellenfél kapuját.

Az eredmény, amit lehoztunk a görögök ellen, az jó volt, de kicsit úgy éreztem, hogy inkább tartjuk a szűk vereséget, minthogy beleszaladjunk a késbe. És így utólag lehet mutogatni, hogy lám, mi csak 1 gólt kaptunk tőlük mindkét meccsen.

Előzmény: Redhot100 (759812)
Redhot100 Creative Commons License 2024.05.30 -1 1 759815

Tsak a Fradi Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759814

Pont ezért írtam. Itt mindenkinek bármi is az eszébe jut, s rögtön apellál ellene napokon keresztül, oszt lassan megjelenik majd a Lockheed Martin a FIFA szponzorai közt. WHO mintára.

Előzmény: hippie72 (759808)
Tsak a Fradi Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759813

Igen, a németek viszont hagyományosan nem azok. :-)

Előzmény: Pac (759804)
Redhot100 Creative Commons License 2024.05.30 0 0 759812

a 250 milliós olaszoknak se nagyon sikerült.

Előzmény: webmestar (759811)
webmestar Creative Commons License 2024.05.30 0 1 759811

Azért összesítésben 0:2nél illett volna helyzetet összehozni itthon. Legtöbb embernek ezért volt keserű a párharc.

Előzmény: Redhot100 (759809)
Redhot100 Creative Commons License 2024.05.30 0 1 759810

ja és majdnem elfelejtettem a szinte megmagyarázhatatlant. az EKL-t érő győztes gól szerzője, a sorozat gólkirálya rúgta nekünk a gólokat. ezt a balfaszt.

Redhot100 Creative Commons License 2024.05.30 -1 3 759809

Ettől a szar görög csapattól estünk ki? Kínkeservesen rúgtak egy hatost a premier liga negyedikjének, tegnap meg alig tudták megnyerni a döntőt. Skandalum volt a 2x 1:0 ellenük.

off

Szemtelen vargás fejesgóllal nyert az Olympiakos, nem sajnálom tőlük, és nem azért, mert a Fio lila.