Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cryon Creative Commons License 2005.02.02 0 0 50
Állítólag pénteken lesz egy összeröffenés a kereskedők részére.
Itt derül ki, mikor kezdik árulni (kb 2-3 hét múlva) és milyen összegekért.
Úgy tippelik, a fapad ignis árát emiatt kellett nemrég lehúzni 400k-val.
Ha hinni lehet az őszi marketinges sumák-dumáknak, az új Swift árát a VVagon és az Ignyics közé lövik be. Bár úgy lenne!
tamerlan Creative Commons License 2005.01.25 0 0 49
KZoly Creative Commons License 2005.01.25 0 0 48
Köszönöm a válaszokat...
Előzmény: Burns (47)
Burns Creative Commons License 2005.01.24 0 0 47
A tartályból egy cső vezet végig a hátsó fúvókáig a bal küszöb melletti kábelköteghez rögzítve. A hátsó ajtónál több toldás is van benne a nyithatóság miatt.Ha jó a motor (szivattyú), akkor lehet, hogy szétcsúszott valahol, vagy megtört, sajnos végig kell nézni. Lehet,hogy a fúvóka dugult el. Sok sikert :)
Előzmény: KZoly (42)
Pityorka Creative Commons License 2005.01.24 0 0 46
nézz el ide, itt biztos kapsz választ kérdéseidre. Lehet, hogy eldugult a spricni hátul, egy tűvel ki kell takarítani.
Előzmény: KZoly (42)
foldimogyoro Creative Commons License 2005.01.24 0 0 45
cwlove Creative Commons License 2005.01.22 0 0 44
Bocsánat, itt a link: CarWallpapers.hu
cwlove Creative Commons License 2005.01.22 0 0 43
15 új nagy felbontású háttérkép az új Suzuki Swift-ről a [link1] -n

KZoly Creative Commons License 2005.01.21 0 0 42
Akkor valami ötlet, hogy miért nem folyik a hátsó ablakmosóból semmi?
Az elsőnek a tartálya feltőltve...
Előzmény: Burns (41)
Burns Creative Commons License 2005.01.21 0 0 41
Egyben van az elsővel!
Előzmény: KZoly (40)
KZoly Creative Commons License 2005.01.21 0 0 40
Sziasztok!

Bocs, hogy off leszek, de más topicot nem találtam, ahol megkérdezhetném...
Ja, és bocs a hülye kérdésért.
5 ajtós régi swiftem van.
Hol a bánatban kell a hátsó ablak mosót feltölteni? Külön tartálya van, vagy egyben van az elsővel?

Kösz.
Zoly
tamerlan Creative Commons License 2005.01.10 0 0 39

Nagyon jó kis kocsi a puntó én csak márkahűség miatt nem váltottam.:)

Előzmény: farriss (38)
farriss Creative Commons License 2005.01.10 0 0 38
Én annó Swift-tel kezdtem autózni, aztán  lecseréltem egy Punto II-re. A Punto se kis autó, belül hatalmas tér van, de az új swift az adatai alapján még nagyobb lesz. A Punto 166 cm széles, 148 cm magas, a swift 169 cm széles, és 150 cm magas lesz. Nem semmi! Ha az ára jó lesz, ütni fogja a Yaris-206-Punto-Get etc. modelleket....
Stewe16V Creative Commons License 2005.01.06 0 0 37

Sziasztok.

alig várom hogy lehessen venni egy ilyen kisotót!nagyon tetszik!

eddig bele voltam az ignisbe bolondulva,de most talán megtörik a jég.

szép lett nagyon!Gratula a ferde szemű barátainknak!

Pityorka Creative Commons License 2005.01.06 0 0 36

Szerintem is várni kell a cserével legalább 1/2-1 évet, amíg a gyerekbetegségeket (ha vannak) orvosolják.

Amúgy hiányzik nagyon a Suzuki modellek palettájáról egy Swift nagyságú autó. Az új Swift biztos legalább olyan siekeres lesz, mint az elődje volt.

Előzmény: bekkes (29)
tamerlan Creative Commons License 2005.01.06 0 0 35

Az új suzuki swiftet ma kezdték nagysorozatban gyártani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gratulálok,gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Hajrá Suzuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

tamerlan Creative Commons License 2004.12.29 0 0 34

Nagy a valószínűsége.Érdekes ,hogy a használt swiftek árai viszonylag az "egekben "vannak.Tavalyhoz képest kb 20%-al.

Az új egy éves Wr+ és az IS nem akarom lecserélni az új Swiftre ,majd használtan 5 év múlva.

Amúgy azt csiripelik a verebek,hogy kész a suzuki nagyobb hibrid hajtáslánca.Japánban már megy és szériában gyártott hibridje van a suzukinak.Ez a nagyobb változat lesz.

Sajátot fejlesztettek ,nem a Toyotától vásároltak......................................no comment.

Előzmény: foldimogyoro (33)
foldimogyoro Creative Commons License 2004.12.29 0 0 33
Most lehet a vihar előtti csend... egyszer csak ellepik az utcát meg a metrót ilyen 1-2-3 betűs reklámok, S meg W, meg I betűk, meg lámpák, hűtőmaszkok. Aztán úgy leszünk vele, mint most az Ignis-szel. Már ismerjük.
Előzmény: tamerlan (32)
tamerlan Creative Commons License 2004.12.24 0 0 32
Senki többet ? Új képek??????
tamerlan Creative Commons License 2004.12.12 0 0 31

Szerintem sirály!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon tetszik.

 

tamerlan

 

www.ignisklub.hu

 

üdv a klubtagoknak!!!

 

Mi van veled drága jó cimbi lively?????

Előzmény: passziva (-)
tamerlan Creative Commons License 2004.12.12 0 0 30
Ott tesztelik ahol kevesebben láthatják. Szerintem ott és most gyűjtik a telemetria adatokat a futómű hangoláshoz.
Előzmény: foldimogyoro (28)
bekkes Creative Commons License 2004.10.28 0 0 29

üdv mindenkinek!

Megnéztem azt az oldalt, amit lejjebb foldimogyoro ajánlott, és rájöttem valamire. Fikázhatják akárhogy a Suzuki-t (föleg a Swift-eket), nekem akkor is ez a kedvenc márkám, de nem csak a külseje miatt, hanem minden másegyéb miatt is. Értem ezalatt a fogyasztást, megbízhatóság, stb. Én már alig várom, hogy megjelenjen az új Swif-t, mert azonnal lecserélem egy ilyenre a régit(most egy 6 éves GLS-sel járok). Bár igaz, hogy egy haver azt javasolta, várjak vele fél-egy évet, amíg előjönnek a gyerekkori hibák. Szerintetek igaza van?  sziasztok :     bekkes

foldimogyoro Creative Commons License 2004.10.28 0 0 28

Egy érdekes hozzászólás a Wagon R+ topikból:

 

" Emb3rke válasz | megnéz | könyvjelző 2004.10.27 14:52:55 (8815)

Nem fogjátok elhinni, hogy mit láttam 24-én hazafele jövet. A szitu a köv.: Csabáról megyünk haza éppen Szarvasra a 44-esen, bambulok magam elé és nem sokkal Csaba után bátyám felkiált, hogy Nézdmá!!! Az új Swift!!! Gyorsan balranéztem és csak ámultam. Egy ezüst, új generációs Swift előzött meg minket. Elejét nem láttam, mert lekéstem, de oldalról és hátulról tök aranyos volt. :) Tuti, hogy Swift volt, mert láttam a Suzuki jelet meg a Swift feliratot is. De nem sokáig gyönyörködhettem, mert úgy elhúzott, mint az állat. Mi kb. 100-110-zel mentünk. Bár nálam volt a fényképező, nem tudtam lefényképezni, mert mire észbekaptam már eltűnt. Pontosabban hirtelen előkaptam a fényképezőt, rázoomoltam és gyorsan próbáltam nyomni egy fényképet, de full homályos lett, szal használhatatlan. Többet nem tudtam csinálni, mert megelőzte az előttünk levőt, aztán eltűnt, mint a kámfor. :(
Fogalmam sincs, hogy hogy kerülhetett ide. Gondolom tesztelhették, de akkor is mit keresett ilyen messze Esztergomtól, azt nemtom. És rendszám is volt rajta.
Ha jól tudom, csak 2005-től lesz kapható az új Swift nem??

"

passziva Creative Commons License 2004.10.08 0 0 27
passziva Creative Commons License 2004.09.28 0 0 26

 

 

újabb cikk:

 

" A hivatalos menetrend szerint, szeptember 23-át ikszelték be a suzukisok maguknak, hogy a Párizsi Autószalonon ők akkor jól bemutatják majd vadonásúj Swiftjüket. Igen ám, de mint manapság az autógyáraknál egyre gyakrabban, az ő titkosságbiztosítási és kiszivárogtatásellenes rendszerük fogaskerekei közé is homokszem került, és "netvilágot" láttak az új modell gyári képei. Hasonló, ámde sokkal nagyobb károkat eredményező fiaskót a BMW szenvedett el legutóbb, ahol a 2005 nyár elejére tervezett hivatalos bemutató helyett már idén augusztusban felkerült a világhálóra az új hármas szlovén nyelvű prospektusa. Visszatérve történetünk főhőséhez, gyökeresen megújított formavilágát az autókiállításokon alaposan megutaztatott Concept S és Concept S2 tanulmányoktól kölcsönözte, és azt kell mondanom, szerencsére. Az Esztergomban nemrég elhaláloztatott, évtizedes technikájú előző modellel természetesen nem lehetett volna eredményesen szerepelni a meghirdetett európai Suzuki-újjászületés programban, említésre méltó eladásnövekedéseket elérve.
Írásunk Swiftjével azonban minden esély megvan erre, tekintetbe véve, hogy mint manapság a japán gyártók többsége, a Suzuki is Európában, Európának fejlesztette ki új kisautóját. Útjainkat elárasztó elődjénél még valamivel (5,5 centivel) rövidebb is a 2005-ös Swift, amely 3,69 méter hosszú, 1,69 széles és másfél méter magas, tengelytávja pedig 2390 milliméter. A háromajtós változatot következetesen 2+2 személyesnek alakítják ki, az ötajtós, papíron legalábbis, ötemberes lesz. Árképzését tekintve várhatóan az Alto és az Ignis közti, 1,9 és 2,4 milliós sávba pozicionálják majd, amihez nagyban hozzájárulhat az esztergomi székhelyű gyártás, és ha így lesz, alákínál valamennyi konkurens modellnek (Ford Fiesta, Honda Jazz, Toyota Yaris…). Motorjait az Ignistől örökli az új Swift, azzal az apró különbséggel, hogy az 1.3-as benzines picit gyengébb (91 LE), az 1.5-ös pedig valamivel erősebb (102 LE), mint az Ignisé. A Fiattól beszerzett 1,3 literes dízel változatlanul hetven lóerős kiszerelésben morgolódik majd a motortérben. A háromféle motorhoz a hírek szerint háromféle váltóművet kínál a Suzuki: alapárért ötfokozatú, kézi kapcsolású jár, az automatából viszont négy- és ötfokozatú is létezik. Marques-Santo Imre nyomtatóbarát verzió cikk továbbküldése hozzászólás (14 db)

passziva Creative Commons License 2004.09.28 0 0 25

 

 

megnéztem a filmet.

 

gyakorlatilag az ára fog dönteni, mint minden más esetben, hogy sikeres lesz.

 

ha bepozicionálják 2-2,2 milla koze, gondban lesznek a tobbiek, a swiftnek hire van a nagyar piacon.

 

 

régiu bánatom, a csomagtartó kicsinysége nem lesz orvosolva látom, pedig ha gyártanának limusine-t, vagy kombit, vagy egy kis egyterűt, nem lenne más az eladási sorrend első 3 helyzettjében mint suzuki..

foldimogyoro Creative Commons License 2004.09.27 0 0 24
ez itt angol nyelvű. Van marketingszöveg, képek, egy bemutató videó, és angol nyelvű műszaki adatok, mi jár adott felszereltségekhez.
Előzmény: foldimogyoro (22)
49s fan Creative Commons License 2004.09.27 0 0 23
Szerintem inkább szerencse függő:))))
Ő az Ász-ban vette az Ignisét.
Előzmény: ari007 (19)
foldimogyoro Creative Commons License 2004.09.27 0 0 22

 

megszületett az új Swift webhelye:

 

 

http://www.globalsuzuki.com/swift/index.html
Előzmény: 49s fan (15)
passziva Creative Commons License 2004.09.27 0 0 21

 

 

hát jót tenne az Ignisnek is, meg a swiftnek is, ha kicsit unisexebb lenne!!

 

 

nekem mindekttő most egy kicsit nőies..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!