Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2017.12.21 0 0 268

ha nem teherviselő a fal. 

hívsz egy konténert kb 40-50

kikölcsönzöl egy Hiltit és megkérsz 1-2 normális százkilós havert sec perc lebontják, kihordják a sittet. 

én nálam egyedül csináltam. 

Előzmény: Vesztor (265)
Vesztor Creative Commons License 2017.12.20 0 0 267

Köszönöm, már ez is segítség hogy nagyjából tudom mire számíthatok.

Előzmény: Varek1 (266)
Varek1 Creative Commons License 2017.12.18 0 0 266

Annyi pénz amennyiért el vállalják..

 Első közelítésben szánj rá  150 eft -ot.

Előzmény: Vesztor (265)
Vesztor Creative Commons License 2017.12.17 0 0 265

Sziasztok! 

 

Szerintetek kb. mi pénz egy blokktégla épületben a falbontás?

Családi ház, van egy folyosó, onnan nyílik a konyha. Van egy ajtó, mellette egy kb 120 cm széles ablak, na ez a kettő nem kellene, ugyanis a konyhàt a folyosóval összenyitnánk. Köszönöm.

Budapesti burkoló Creative Commons License 2017.11.26 0 0 264
Budapesti burkoló Creative Commons License 2017.11.26 0 0 263

www.budapest-lakasfelujitas.hupont.hu

06302427125

 

Budapesti burkoló Creative Commons License 2017.11.26 0 0 262

Lakás felújítás, átalakítás, burkolás, vizszerelès, festès kömüves munka.

www.budapest-lakasfelujitas.hupont.hu

Lovas Ferenc 06302427125

murray Creative Commons License 2017.11.17 0 0 261

akkor mostmár tuti léteznek! :-)) 

Előzmény: Koxi82 (260)
Koxi82 Creative Commons License 2017.11.16 0 0 260

Kedves Valéria,

 

Csak tudnám minek hirdet, ha a megkeresésekre nem reagál? 10.22 óta várok valamilyen választ önöktől... ennyit az 1-2 munkanapról...

Előzmény: Botka Valeria (257)
Tünde Boros Creative Commons License 2017.11.12 0 0 259

XX.kerületi házam bontására (kb 80 nm) ár ajánatokat várok.

Botka Valeria Creative Commons License 2017.10.03 -1 0 257

Botka Valeria  2017.07.12  0 0 237

Részleges vagy teljes lakásfelújítást vállalunk elérhető áron, minőségi munkát hagyva magunk után.

Ingyenes felmérés után pár órán, de legkésőbb 1-2 munkanapon belül részletes árajánlatot készítünk a megrendelő részére.

Keresse fel honlapunkat ahol megtekintheti egy-két elkészült munkánk fotóját, ha felkeltettük érdeklődését kérem hívjon bizalommal!

 

http://szeplakast.nanoweb.hu

 

Tisztelettel:

Gór Nagy Vilmos

06-30/195-2929

Dunit2 Creative Commons License 2017.09.21 0 0 256

 Telephely   ??

 

  Szombathely vagy Nyíregyháza , nem mindegy !!

Előzmény: attiladonat (253)
murray Creative Commons License 2017.09.19 0 0 255

kell rá kb 150 nm homlokzati höszig. rendszer. mondjuk 10cm vastag+ diszvakolat anyag ár + munkadij talán kijön 2Mból.  

tetőcsere kb 3-4M 

 

Előzmény: MaciG08 (254)
MaciG08 Creative Commons License 2017.09.19 0 0 254

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy egy tipikus kádár kockánál (9x9-es) nagyjából mennyibe kerül a házat körbe szigetelni, illetve a teljes tető csere és födém szigetelés (átlagos anyaghasználat mellett)? Házat szeretnék venni, és jól lenne legalább egy megközelítő összeget tudni, hogy ha olyat veszek amin ezeket fel kell újítani/kicserélni, akkor mennyit kell még ráfordítanom.

attiladonat Creative Commons License 2017.09.14 0 0 253

Összehangolt, minőségi munkavégzés, határidők betartása, évtizedes tapasztalat, valamint megfizethető ár a garantált minőség mellé.
Minden esetben a helyszíni megtekintés alapján tudunk pontos árajánlatot adni, az Ön igényeihez szabva
Ingyenes helyszíni felmérés és ajánlatkérés az Ön ingatlanára is vonatkozik.

Keressen bizalommal.
Dónát Andor
0630/4265255
donatati20@gmail.com


ledtronix Creative Commons License 2017.09.03 0 0 252

Sziasztok! Aki világításterveztetésben gondolkodik, azok bátran keressék fel webáruházunkat, illetőleg a honlapunkon található elérhetőségek bármelyikén ügyfélszolgálatunkat és készséggel állunk rendelkezésükre: www.artled.hu [link] és www.u-led.hu [link] . Nálunk nincs lehetetlen, mindenre létezik megoldás! Üdv, a LEDtronix csapata

Madaraspisti Creative Commons License 2017.09.02 0 0 251

 Fogadj fel egy tervezőt, készíttess vele egy költségvetés kiírást, az ennyi munkánál minimum 30 oldal.

 a költségvetés kiírással keressél fel vállalkozókat, hogy adjanak árajánlatot.

 Ezek a felsorolt munkák nagyon heterogének,  sok szakma területébe tartoznak. 

 

 Első közelítésben min. 15 millió keret kell rá.

Előzmény: Kevin McCallister (250)
Kevin McCallister Creative Commons License 2017.09.02 0 0 250

Sziasztok!

Egy családi ház felújítását tervezem. Most próbálom összeszedni,mi mennyibe kerülhet. Ugye a csempe,stb, az nem meglepi, adott, nekem igazából a munkadíj ami fontos. leírom, ami hirtelen eszembe jut, aztán hát ha tudtok kb árakat.

 

A ház kb 70-75 m2

 

- mindenhol újra kell vakolni

- a villanyvezetékeket újra cserélni
- régi lapradiátorok újra cserélése, a fűtési rendszer átmosása, salaktalanítása

- 3 méter magas belmagasság csökkentése 30-40 centivel

 

veranda 15m2

Itt lesz a konyha, így a konyhából, ami pont mellette van, kb 7 méter hosszan ide kell vezetni a vizet és a lefolyót

a mostani konyhabútorból, ami menthető, kis ráncfelvarrással új konyhát kiépíteni. Konyhából a gázt ide hozni, szintén 7 méter kb, burkolata új, de sokkal kulturáltabb pvc lesz, itt teljes aljzatkiegyenlítés kell, ebben a helyiségben van egy 1x2,5 méter magas nem nyíló ablak,és egy 2,5x2,5m-es nagy, középen 2 részben nyíló ablak, ezek cseréje újra, bejárati ajtó cseréje biztonsági ajtóra. Jelenleg itt egy 80c-es és egy 150cm-es lap radiátor adja a fűtést, tanácsosabb lenne talán a padlófűtés.

 

Konyha 10m2

Konyhabútor lebontása, vizes blokk megszüntetése, a cirkó átrakása egy szomszédos helyiségbe, ami egy téglafalnyi távolság (új cirkó lesz, a mostani 86-os :D )

Itt is aljzatkiegyenlítés kell, laminált padlóval. Esetleg+padlófűtés, hisz most egy 80cm-es radiátor van. 1 új ablak+ajtó (leendő terasznak) kialakítása teli falon és egy normál méretű ablak cseréje. A 3m magas dupla ajtó megszüntetése és normál méretűre cserélni.

 

Fürdőszoba+wc 6m2

szaniter csere, aljzatkiegyenlítés, padlófűtés+törölközőszárító radiátor, zuhanykabin kialakítása, kád megszüntetése, Itonggal és egy szép üveg ajtóval tökre jó, burkolás és kb 2 méterig felcsempézni, a többi svéd festékkel lesz lefestve, fürdőbe való. A mostani konyha- fürdő közti ajtó megszüntetése és egy másik ajtó kialakítása abba a helységbe, ahova a cirkó is kerül

 

Nagyszoba 25m2

a 25 m2-es szoba ketté osztása (itonggal esetleg), a mostani 2db dupla 2,5-3 méteres ajtó felújítása (vagy normál duplára cserélni), 2 db ablak cseréje

 

rumli szoba 15m2 Ez közvetlen a veranda mellett fut, egy tartófal választja el, amin két ajtó van kialakítva, ablak nincs

Keresztben itonggal kettéválasztani. Egyik felébe kerül a cirkó és a kijárat a fürdőből, esetleg ide lehetne tenni a mosógépet is.  A másik feléből lehet bemenni a leválasztott nappali egyik új szobájába, s itt lenne kialakítva a gardrób. 

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=428h_z_terv.jpg

Dióhéjban ennyi :)

Köszi, Gabesz

zsuzs2929 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 249

Ez szuperül hangzik! Köszi szépen.

 

 

Téli nap Creative Commons License 2017.08.08 0 0 248

Akkor előkerültél.

Látod röpkönek a számok, de rendet lehet csinálni.

   "Olyan 3-4 millot tudunk rá szánni, " 

kijön/ kijöhet a keretből ! 

 Tehát nem javasoltam  se tervezőt se fővállalkozót.

De azért itt két nagy volumenű munka van, mégpedig az egyik a gipszkartonos a másik az ablakos. Az ablakosok   nagyjából függetlenek, felmérik  - ajánlatot adnak, legyártják  leszállítják , kiszedik a régit, beépítik az újat,  kiképezik a kávákat meg ami kell.  Jól szervezve 2 - 3 nap alatt végeznek.... de az átfutás a rendeléstől lehet   sok, akár 2 hónap is.

 

Így a kartonosra kell fókuszálni, az lesz a 'hallgatólagos' fővállalkozó, ő hozza a bontó embereket, ha nem is hozza , de ajánl villanyos és vízest netán burkolót. netán a végén a festést is  elvállalja.

 A szisztémát ajánlottam, és észrevehetted ki ezt - ki azt sokallotta. Legyen úgy. Ha a  az ablakok  200 e kevesebbek a laminált pedig 35 -tek a különbözet mehet  másra ami esetleg alul lett becsülve.

 Azért a  " szoba amit ketté akarok vágni 6m hosszu. "  és a másik méret ?

 

 Az ablakoknál annyi kiderült, hogy keskeny magasak.... egy szárnyúak   - kétszárnyúak ? árban nem mindegy. a kétszárnyú praktikusabb igaz drágább.   És mint írtam  nem foglalkoztam a konyha berendezéssel ,  az is tág határok között szórhat, de kereskedelmi elemekből némi asztalos igazítással párszázezerből kihozható. Ha már új konyha,  mi van a tűzhellyel , gázos vagy villanyos .. nem mindegy. Gázt csak úgy nem vezetgetünk. Nem megoldhatatlan , csak költségesebb mint a villanyt telepíteni ... arrébb - máshová.

 Ahogy saccolom ez egy  étkezős konyha lesz majd... nagy szavakkal amerikai konyha.

 A konyha  padló burkolata : "Az új konyhában parketta van, oda valami hideg burkolatot szeretnék."  

 Nem kell az egész 16 nm -re, elég a vizes pult és a tűzhely elé vagy mondjuk úgy a pultok elé   60 cm szélesen  2 - 2,5 hosszon. Az jó 1,5 nm. Ügyes szaki megműti a padlót. 

 és ha már témánál. én is pont egy 8,5 nm -es konyhát telepítenék egy 18,5 nm-es szobába. Amerikai konyha rangra emelném. A 8,5 nm-es konyha lenne egy  új külön bejáratú  kis szoba. Nálam csak egy   1,1x  2,2  kétszárnyú ablak csere lenne, rászánok  100 eft -t.  Gipszkarton semmi.  A gáz, lefolyó és a víz áttelepítés az ami bonyolult,  mert egy  2,2 és egy 4 m-es falon kell vinni, de megoldható. A meglévő konyha csempéi , hát stabilak,  állnak mint Katiban a gy..  vastagtapéta rá és elfeledve.

 Lesz akkor egy   kétszobás,  kétfürdőszobás 54 nm -es belvárosi lakásom. A jelenlegi  zsákszobába ( 12 nm ) egy  5 nm -es galéria, arra a keret 500 eft. Nekem ezekkel kell kijönni  2 max. 2,5 millából.

 Előszoba 6nm -  balra kis fürdő a hajdani kamrából 2 nm - zuhany WC,   2nm-es  a közlekedő a  5nm-es  nm-es fürdőbe. Ott  kád, mosdó, Wc, mosogép - fütő melegvíz termelő aparát.    Az előszobából előre a 8,5 nm-es új szoba, jobbra az amerikai konyha rangra emelt szoba és tovább a meglévő  12 nm-es új galériás  másik szoba.

 És érdekes nálam is  7 ablak van .  4  db.kétszárnyú nagy,    1 a fürdöben-kétszárnyú  1 a közlekedőben,  fix.. A  7. a mini fürdőben   a külső szigetelésnél kívül lezárva, belül egy fali szekrény.

 Kár hogy nem nagyobb !!

 

 

   

Előzmény: zsuzs2929 (247)
zsuzs2929 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 247

Köszi a segítséget. 

 

A régi konyha 8,5nm az új 16nm. A vizesblokkot a fal másik oldalára kell áttenni tehát nem kell messzire vinni. A konyha most sajnos tetőtöl talpig csempézve van és vacak állpotban van azaz egyes csempék már jönnek is le. Az új konyhában parketta van, oda valami hideg burkolatot szeretnék. 

A szoba amit ketté akarok vágni 6m hosszu. Az üvegek mérete 7 szer 60cm * 1,45m 1szer 60cm szer 1,30m (bocsi 8 van :o). Tokkal együtt akarjuk cserélni.

Az anyagokat illetően nem vagyok vállogatós, nem kell márványpadló vagy ilyesmi és semmilyen anyag nincs meg. 

 

Azt hiszem ezek a paraméterek nem térnek nagyon el Téli nap feltételezéseitől.

 

A kérdés számomra az, hogy belekezdjünk-e. Olyan 3-4 millot tudunk rá szánni, de ha 5 fölött van, akkor nem álmodozom tovább.

 

Köszi és bocs, hogy ilyen kis naiv vagyok. :)

Dobo77 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 246

10 nm laminált anyaggal, lerakással 100e? Ebből mennyi az anyagköltség? Mert szerintem normális laminált parkettát már lehet venni 3e/nm áron. A 7 db ablak cseréjénél is túlzónak találom a több, mint 1 millát min költségnek. Igaz a felső határnak nem lehet gátat szabni...

Előzmény: Téli nap (241)
Belzer Creative Commons License 2017.08.08 0 0 245

"Azért kizárnám , hogy 200 eft -ba 7 db   nem standard ablak beleférne." 

 

És ha már megvannak az ablakok... nem tudhatjuk, csak találgatni lehet. 

 

Egyébként a 7db nem standard méret mit jelent 0,6x0,3m és pincén vannak és... vagy 2,5x2m és szobai és... nem tudhatjuk, csak találgatni lehet. 

 

Előzmény: Téli nap (244)
Téli nap Creative Commons License 2017.08.08 0 0 244

 Naja , de ezt is írtam :

 

 

" kockázatos árat mondani ennyire,   ennyi adatokkal, de talán segíthetek."

 

   még ezt is kérdezte :

 

Továbbá ki akarom cserélni az ablakokat (7db van, nem standard méretüek)

 

 

 

 Azért kizárnám , hogy 200 eft -ba 7 db   nem standard ablak beleférne.

 

 

 Tulajdonképpen csak a módszert ajánlottam.

 

Ennek a lényege, hogy   szétbontani a munkát technológiai sorrendben, majd terv alapján kiszámolni a mennyiségeket, meghatározni az anyagok milyenségét, ez eddig egyszerű számolás, majd jön a vállalkozó és megmondja mit mennyiért.

Tény hogy itt minden ismeretlen.

 

Előzmény: Belzer (243)
Belzer Creative Commons License 2017.08.08 0 0 243

Nem írt semmit, semmi konkrétat, ami alapján bármit is lehetne kalkulálni. Így mégis milyen választ lehet adni, semmilyet, vagy amit mondtam. 

 

Amit te írtál az a te fejedben van, szinte biztos hogy tök más a valóság. 

 

Miért ne lehetne 200ezer és miért ne lehetne 15mill, lehet hogy 30mill. Nagy ház nagy helységek nagy igények néhány plusz munka amire most még nem is gondol drága anyagok és vállalkozói lehúzás...egyebek. 

 

Előzmény: Téli nap (242)
Téli nap Creative Commons License 2017.08.08 0 0 242

 Azért azzal a 200 ezerrel vigyázz, de tényleg elmehet 15 milláig ha felfogad fővállakozót  és megszívatják.

 

Na mondj egy kiugró tételt, ami a 15 millát megdobja vagy ami  nálam egy nagyon alulbecsültt !

 Mint mondtam a mennyiségek nem ismertek, de én vettem egy 10 nm -es volt konyhát és 20 nm amiből lesz az új konyha meg folyosó.

 Itt az aljzat  /padló burkolás  megdobhatja.

 

 Azért én nem fogadnák fel fővállalkozót tervet se készíttetnék ... mindenki megcsinálhatja magának és az  is  jobb a semminél.

Előzmény: Belzer (240)
Téli nap Creative Commons License 2017.08.08 0 0 241

 Hát hírtelejében nagyot tévedtem !

  kockázatos árat mondani ennyire  ennyi adatokkal, de talán segíthetek.

 Így elsőnek meg kell tervezni ezt az átalakítást.

 Felfogadhatsz tervezőt, de akár te is megtervezheted magadnak. Nem kell megíjedni csak egy alaprajz kell elsőnek.

 Tehát a munkák :

 Bontás ,ami tartalmazza pl. a régi konyha  szerelvényeinek eltávolítását a csonkok ledugozását, a csempe leverését stb.

 ma a mit elkell bontani, a bontásra egy   saccolt időt be állítani egy konténert biztosítani annak lerakási  és elszállítási költségeit is megsaccolni. legyen ez 150 eft   (1. ).

 ha szerencséd van a laminált mehet a mostani hidegpadlóra legyen a mostani konyha 10 nm arra a laminált lerakással 100 eft - ból megúszható   (2. )talán még az ajtó aljból 10 mm levágás is belefér.

 Tehát a csempe leverve lerakva a laminált  /amit úgyan csak a mostani után kellett volna készíteni /, de ha megvan letakarod  tekercses hullámpapírral ,  3 et -ból megúszod. (3. ) 

 tehát a levert csempe helyét  kijavítatod vékony vagy vastag vakolattal   30 eft (4), ha szerencséd van a villanyhoz it nem kell hozzányúlni.

 még ez előtt a nyomócsövet étvezetteted az új konyhába  ugyan úgy a lefolyót is.  ami a falon van. ha szerencséd van közel  a leendő konyhához nem kell sokat vezethetni--  az átvezetés helyét levakolod kész a volt konyha szobának festés előtti állapotban. erre úgy 10 eft (5. )

 gipszkartonozás   jukkal méterenként 60 eft legyen ez  8 fm így ez   480 eft (6. )

 az új konyha víz és lefolyó szerelés  50 eft (7. )  konyha bútor nélkül. mi lesz  a padozattl l maradhat a modern konyhák elmennek így is de lehet rá tenni valami szellóző müa szönyeget  , legyen  15 eft (8. ) Villany , aljazatok  a megfelelő helyre vezetve 30 eft (9. )

 7db ablak cseréje beépítéssel   150 eft /db azaz 1050 eft ( 10. ) ha szerencsétek van nem teszik tökre a padozatot az maradhat.  Az új konyhánál minimális csempézés  40 eft (11. ) Kész a terület festésre az min. 200 eft (12. )

 kell még az új falak mellé falszegély az legy 30 fm költsége   min 15 eft (13. )

 Kerekítve 2 milla 200 eft.... nagyságrendileg. találj még egy 14 .tételt hogy ne legyen szerencsétlen tételszámú a felújításod !

 Konyha bútor,  szerelvények, mosógató nincs benne, sőt a fővállakozói díj sem.

Sok sikert !!

Előzmény: zsuzs2929 (238)
Belzer Creative Commons License 2017.08.08 0 0 240

Szerintem 200ezer, de lehet 15mill. is. 

 

 

 

Előzmény: zsuzs2929 (238)
Téli nap Creative Commons License 2017.08.08 0 0 239

Minimum 2, 5 millió, de majd kikalkulálom !

 sőt közelebb a 3 millához !

Előzmény: zsuzs2929 (238)
zsuzs2929 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 238

Sziasztok! A következőket szeretném csináltatni a lakásunkban:

Konyha költöztetése másik helyiségbe. A régi konyha átváltoztatása szobává (csempét leverni, laminált padlót lerakni). 

Egyik szobát gipszkartonnal kettévágni és kialakítani egy kis folyosót. Ehhez vágni kell egy lyukat egyik válaszfalon.

Továbbá ki akarom cserélni az ablakokat (7db van, nem standard méretüek)

 

Majd kérünk árajánlatot is, csak szeretném tudni, hogy nagyságrendileg mire számitsak.

 

Köszi :)

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!