Keresés

Részletes keresés

Agiex Creative Commons License 2009.08.26 0 0 594
Nagyon szepen koszonom az informaciot. Mar fel is vettuk a kapcsolatot veluk. A lanyom nagyon boldog :)
Előzmény: Törölt nick (593)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 593

 

Google le magnifique :

 

SPA Ste Protectrice des Animaux

www.spa.asso.fr

39, Boulevard Berthier
75017 Paris
01 43 80 40 66
Itinéraire

1 avis
Plus d'infos ť

Société protectrice des animaux (SPA)

Recueille et fait adopter les animaux abandonnés. Présentation et actualité de l'association et de son magazine, annuaire des délégations régionnales, ...
www.spa.asso.fr/ - En cache - Pages similaires

Adoptions

Le réseau

Contact

Foire Aux Questions (FAQ)

Les animaux et la loi

La vente des animaux par les ...

Présentation de la SPA

Soutenir la SPA

Autres résultats, domaine spa.asso.fr ť

Adoptions animaux : rechercher un animal à adopter - SPA

Adoption de chien, adopter un chat, adopter des animaux . ... REFUGE SPA TILLOY LES MOFFLAINES, Section de l'Orne, Section de la Drôme, SIEGE SOCIAL PARIS ...
www.spa.asso.fr/3-adoptions-animaux.htm - Pages similaires

SIEGE SOCIAL SPA PARIS - SecondeChance.org

SIEGE SOCIAL SPA PARIS. Animaux recueillis : Chien, Chat Adresse : 39 boulevard Berthier 75017 PARIS Site internet : http://www.spa.asso.fr/ ...


Afficher le plan de 39, Boulevard Berthier, 75017 17ème Arrondissement Paris, Paris

www.secondechance.org/refuge/show/id/59 - En cache - Pages similaires

Chiens Paris - IDF: spa - ANNONCES GRATUITES Paris - IDF P.1

Publier une annonce gratuite dans cette catégorie. Rechercher. spa. Catégorie. Animaux. Catégorie. Chiens. Lieu. Paris - IDF ...
paris.kijiji.fr/f-spa-Animaux-Chiens-W0QQCatIdZ248QQKeywordZspa - En cache - Pages similaires

Előzmény: Agiex (592)
Agiex Creative Commons License 2009.08.26 0 0 592
Tud valaki Parizsban allatmenhelyet? A lanyomnak szeretnek kutyat. Elore is koszonom.
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 591

 

Amit még tudok ajànlani esetleg :

 

Probàlj szerkeszteni (vagy szerkesztetni) egy francia nyelvü önéletrajzot, és motivàcios levelet, és ezekkel bombàzd kôrbe az ôsszes "intérimaire" irodàt (az ideiglenes munkàk kôzvetitöi, akik külömbözö cégek megbizàsàbol keresnek hatàrozott idöre melosokat...) ez lehet egy kiindulàsi pont....

 

De a nyelvre akkor is nagyon rà kell àllni : àllandoan szoljon a ràdio, menjen a Tv, hogy minél tôbb szo megragadjon az emberben, és természetesen ki kell menni az utcàra, és megprobàlni egyedül érvényesülni a kenyeresnél, a piacon, etc...

 

Billy

Előzmény: Juloka39 (590)
Juloka39 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 590

 

Köszi, hogy irtál -nem  is vártam volna el nagy dolgokat!

Amúgy éppen az az egyik ok,hogy Fr.-baakarok menni "magyarok mentalitása", valaki irta- a külföldiek miatt kedvesek az ottaniak ez szerintem nem teljesen igaz, alapból kedvesek a fr. emberek  én, ezt tapasztalom.

 

Meló terén se várok nagy dolgokat a helyzetből adódóan.

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.25 0 0 589

 

Akkor nem vagyunk messze egymàstol... Toulouse

Előzmény: kardio1 (588)
kardio1 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 588

Merre is vagy Délnyugaton belül?

Én Villeneuve-sur-Lot-ban, Lot-et-Garonne-ban.

Előzmény: Törölt nick (587)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.24 0 0 587

 

Helloka,

 

Miböl gondolod, hogy amint beirsz egy forumra, mindenki rohan a segitségedre ??? Nem ismered a magyar mentalitàst ???

 

:-))

 

Màs, Te most épp észak keleten probàlsz érvényesülni, én meg épp dél-nyugat  Francia orszàgban vagyok... Miböl gondolod, hogy tudok segiteni ???

 

Amugy meg nyelvtudàs nélkül elég necces az àllàskeresés....

 

Amugy sok sikert,

 

Billy

Előzmény: Juloka39 (586)
Juloka39 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 586

 Hello Mindenki !

 

"Mindenki aki Franciaorszagban él, vagy szandékozik élni! Tanacsok, hasznos tudnivalok, allasok, lehetöségek, egyszoval minden ami francia! "

 

 

FENÉKET NAPOK ÓTA NEM IR SENKI, SEMMI SEGITSÉG!

 

 

Juloka39 Creative Commons License 2009.08.22 0 0 585

Sziasztok

 

Hol érdemes állás után érdeklődi, amihez nem kell annyira a nyelvtudás ?

Juloka39 Creative Commons License 2009.08.21 0 0 584
Mezben leszek most foglaltam le a jegyet,szeptember 29 érek oda
Juloka39 Creative Commons License 2009.08.21 0 0 583

Szia

 

Én írtam neked a multkor iwiw-en, sikerült belépnem a fórumba!

Strasbourga és Metzbe is leszek, mennyibe kerülne a szállás kb.?

 

Köszi

Dobri Creative Commons License 2009.08.20 0 0 582

Udv!

 

A ket varos kozott van 170km,most hol akarsz lakni?:)

En Strasbourgban lakom,viszont a cegem Metz alatt van,igy eleg sokat vagyok ott(most eppen itt).Szerintem tudnek par tippet adni,hogy merre keress.

Előzmény: Juloka39 (581)
Juloka39 Creative Commons License 2009.08.20 0 0 581
Sziasztok tud valaki olcsó szállást szeptember végétől Strasbourg, Metz?
Üveggyapot Creative Commons License 2009.08.11 0 0 580
a legfontosabbról meg nem is beszéltem - de csak összerakom szép lassan :) nekem magyar szakos egyetemi dájplomám van, és dolgoztam egy évig halmozottan sérült, 10-18 éves gyerekeknél személyi segítőként, ápolóként, gyógypedagógusi teendőket is elláttam (de gyógyped-képzésen nem vettem részt, ez "csak" gyakorlati tapasztalat), általános iskolában tanítottam magyart és korrepetaszinten matekot és törit, többször is, és nem túl hosszú ideig (nem rúgtak ki, hanem a szerződésem szólt rövid időre, helyettesítőként és közcélú foglalkoztatottként ténykedtem), valamint 10 éve korrektorkodom, aminek itthon sem veszik sok hasznát, de azért elmondom, mert sosem lehet tudni. a páromnak két szakmája van: földmérő és számítástechnikai műszerész, de operátorként is megállja a helyét.
Mo.-on a kettőnk fizetése együtt majdnem eléri a 110E hufot; ezt nem kell magyarázni, azt hiszem. meg én szeretem ezt a Franciaországot, bár még nem sokat láttam belőle: egyszer töltöttem Párizsban pár napot, máskor pedig ugyanezt Nizzában.
és látnom kell az óceánt, szeretnék arrafelé horgonyozni egy kis ideig az életemben.
Üveggyapot Creative Commons License 2009.08.11 0 0 579
khm.. és köszönöm szépen! mert jólnevelt vagyok. :)
Előzmény: Üveggyapot (578)
Üveggyapot Creative Commons License 2009.08.10 0 0 578
sziasztok!
szeretnék a kedvesemmel valamikor az ősz, de legkésőbb a tél során Franciaországba utazni, huzamosabb időre. 35 éves vagyok, a párom 30 (én vagyok a nő), én annak idején középfokúztam franciából, ami rég volt, de gyorsan visszajön - ezt már tapasztaltam. az emberem nem beszéli a nyelvet (az angolt valamennyire igen, ahogyan én is), viszont motivált. szeretnék tőletek tanácsot kérni: hova érdemes menni, ami nem Párizs (nem metropolisz)? a régi álmom Bretagne, ismerkedem vele itt a hálón, de sok mindent nyilván csak akkor tapasztalok, ha nem a karosszékből informálódom... dolgozni szeretnénk, hosszabb időre tervezünk. nem olvastam még végig ezt a topikot, de igyekszem... úgy érzem, ez az, ami nekem kell, de bármi más építő javaslatot is szívesen olvasok.
üdv!
eri-beri Creative Commons License 2009.07.31 0 0 577

Jaj de jóóó:) Én szeptember 15-én megyek ki és ha minden igaz december 15-ig. Cserélhetnénk mail címet? Szerintem úgy egyszerűbb lenne:) eri.beri20@gmail.com

Ha megfelelőnek tartom a gyakorlatom akkor lehet hosszabítok.

Anita_Bordeaux Creative Commons License 2009.07.31 0 0 576
szia! Te is Bordeaux-ban laksz? Nekem attól függ, h. meddig leszek, h. hogyan mennek itt a dolgaim, szóval akár hosszútávon is... Te?
Előzmény: eri-beri (575)
eri-beri Creative Commons License 2009.07.30 0 0 575

Szia!

 

Most olvastam az üzenetet, hogy  Bordeauxban élsz.  Meddig leszel kinn?

Előzmény: Anita_Bordeaux (547)
eri-beri Creative Commons License 2009.07.30 0 0 574

Kedves Mindenki!

 

Nincs Valaki köztetek aki Bordeauxban vagy a környékén él? szept.15- től megyek gondoltam fel veszema kapcsolatot a kinti magyarokkal.

Nicsinyo Creative Commons License 2009.07.29 0 0 573
Ismertem két erdélyi fiut (régi szép idôk! - 80-as évek), akik Budapestrôl GYALOG jöttek Pàrizsba!
(Aztàn Pàrizsbol futva Versailles-ba, ahol àtadtak egy peticiot a trianoni békeszerzôdés irànti tiltakozàsul...)
Előzmény: punasok (563)
Nicsinyo Creative Commons License 2009.07.29 0 0 572
Nyolc évig éltem Pàrizsban és szerettem. Persze sokkal érdekesebb gazdagon, mint szegényen. A gyerekek miatt Seine-et-Marne-ba költöztünk, ahol kezdtem otthon érezni magam (11 évig éltem ott).
De szàmomra nem is annyira a tàj a lényeg, hanem az emberek. Pàrizsban mindenféle ember él: Fr.o. területérôl és külfôldrôl is. Ezért nagyobb a tolerancia, az emberek nyitottabbak, könnyebb a baràtkozàs. (kivéve néhàny soviniszta burzsujt). A 77-ben màr zàrkozottabbak voltak az emberek, 5 évig tartott mire kezdtem kialakitani egy baràti tàrsasàgot, tiz év kellett hozzà, hogy a vàros is befogadjon bennünket és bekapcsolodhassunk a tàrsadalmi életébe.
Ahol most lakom (8 éve) nem ismerek szinte senkit s még mindig csak vendégnek érzem magam. A charollais/bourgignon-emberi lélek nagyon messze van tôlem.
Szoval mondhatnàm, hogy ilyen szempontbol egyre rosszabb...
Előzmény: Dobri (557)
Dobri Creative Commons License 2009.07.28 0 0 571

Üdv!

 

Azért a nevét csak tudod!:))

Ha ejtőernyősöknél volt abban az időben,akkor van itt valaki akinek ismernie kell.

Ha meg esetleg a gyalogságnál,akkor meg nekem kell ismernem.

NEVÉT NE ÍRD LE A FÓRUMON!!!!

Előzmény: Törölt nick (570)
Dobri Creative Commons License 2009.07.28 0 0 569

Üdv!

 

A hozzászólásoknál van olyan lehetőség,hogy "válasz".Erre kattintva tudsz hozzászolni,és nem kell mindíg a megszólítással bajlodnod.

 

"az én Unokatestvérem is légiós volt és végig csinálta."

....................................

Végigcsinálta alatt mit értesz?Az első 5 éves szerződést,vagy tovább volt?Mikor?Melyik ezred(városnévvel is beérem:))?

Én '96-'01,2REI

Előzmény: Törölt nick (568)
punasok Creative Commons License 2009.07.28 0 0 567
   Tudod azt, hogy meg 10 km. sincs koztunk, en labastide saint pierre-ben lakom, en mar 8 eve lakom franciaban, francia ferj es most mar 2 kislany, labastidban 2 eve lakunk, eleg jo kornyek, nyugis.  Kivanok neked es a parodnak sok boldogsagot, egeszseget es sok pici magyar-francia babat( altalaban nagyon szepek).
Előzmény: Norbix79 (566)
Norbix79 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 566

Hello Mindenki!

 

Norbi vagyok Montech Cityböl,Toulouse mellet 50kmre. 1honapja költöztem ide,de màr 5ève ismerem a helyet a baràtnöm àltal aki Francia,3hèt mulva lesz az esküvönk,ugyhogy maradok egy idejig. Csak jelentkezni akartam!

 

Üdv Mindenkinek!

Legyetek rosszak!

 

Norbi

Dobri Creative Commons License 2009.07.27 0 0 565

Üdv!

 

Egy bizonyos kor felett még élveznék is.

Igen.

Előzmény: Törölt nick (564)
punasok Creative Commons License 2009.07.27 0 0 563
  Nem rossz otlet,- de szerintem a STOP egyszerubb, hatar sincs- mivel a vizeken allitolag sok az ellenorzes, meg fizikailag eleg kemeny lehet, s nem mindenki olyan eros, mint a regi legiosok!
Előzmény: Dobri (562)
Dobri Creative Commons License 2009.07.27 0 0 562

Van még egy megoldás!

Csónakkal felevezni a Dunán,át a Rajnára.Ez egy csatornával van összekötve a Rhone-nal.Az Marseille-nél ömlik a tengerbe.Odaérve egy hirtelen bal kanyar,majd végigevezve a tengerpart mentén meg is érkeztünk Cannes-ba.:))

Előzmény: punasok (561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!