Keresés

Részletes keresés

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.17 0 0 732
Talán csak annyi megjegyzésem lenne (mert, bár érintve vagyok benne, már rég túltettem magam rajta, és hidd, el egyáltalán nem érdekel), hogy a "sétány" egy részlete elkészült. Ha szoktál az Ülloire járni (ez költoi, mert tudom, hogy igen), akkor látnod kell(ett) az elso "szektort" az Ajándékbolt melletti kapunál. Ez 1997 nyarán vagy oszén készült el. Tehát szó sem volt arról, hogy a centi meccsig nem lesz egy ko sem lerakva!

(Én egyébként sose szerettem a barátságos meccseket, így egyáltalán nem érdekel, hogy kit hívnak el, mert egy edzomeccsre többen mennek ki, mint az ilyen értelmetlen "gálákra" - lásd a 95-ös Fradi és a 86-os válogatott nyár eleji meccselését...)

Előzmény: Dr.W.Gy. (731)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.08.17 0 0 731
Robi!
Ez a lényeg! nem kell zárójelbe tenni, hogy fizetések meg tartozások! "az eladott
játékosok árából nem új játékos(oka)t lehetett venni, hanem a lyukakat (fizetések, ilyen-olyan tartozások) kellett betömni. "
Valóban? Valóban! És hol vannak a felelősök? Illetve hol van a felelősségrevonás??? Százmilliókat kellett "betömni". Szívóssal az élen. Meg Havasival, 96 óta pedig minden igazolás és szerződés Páncsics nevéhez fűzödik. Csúcs jelentés! Hűtlen kezelés, hivatallal való visszaélés. 150 000 forintos magyar kártya, Gál síelés Svájcban stb.
Nehogymár boldog legyek, hogy Torgyán "betömi" a tartozásokat! Ennyire hülye nem vagyok, hogy megtévesszen engem ezzel. Lepaktált Szívóssal, elsumákolta a Csúcs-jelentést és felelősségrevonás helyett "tömköd". És ezt sosem bocsájtom meg neki.

Valaki!

Azt hiszem tényleg nem én vagyok az illetékes a válaszokban. Szeretettel várunk!
EGyedül a Zágrábra reagálnék: egy év telt csak el, nem évek. Ha az átadó azt akarta, hogy a centenáriumi meccsen legyen átadva, én elfogadom. Azt, hogy a Zágrábi Dózsa méltatlan, elfogadom, szerintem is az.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (722)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.17 0 0 730
Rendben.
Előzmény: Valaki aki ott volt (729)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.17 0 0 729
Akkor megkérlek, jelezd az illetékeseknek, hogy én "ott" leszek.
Előzmény: Lorinc_d (728)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.17 0 0 728
FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aki nem olvasna a Fradi-listat: jovo het kedden (augusztus 22.) 19 oratol a Berliner sorozoben talalkozo a Fradit Feltokkel. Aznap 16-tol ul ossze a Fradit Feltok Tarsasaga hogy megtargyaljak a Torgyan-Dekany talalkozo tanulsagait. Minden fradista szivesen latott vendeg. EX, Valaki, Robi, itt az alkalom hogy a kerdeseiteket szemelyesen es ne kozvetitokon at tegyetek fel, eljetek vele. Valaszokat gyorsan adjatok, nem en szervezem a dolgot, es aki szervezi az holnap (pentek) 14 oraig adott hataridot, mivel utana nem lesz netkozelben. Fontos tudni hogy hany ember jonne mert annyi fore foglal asztalt a sorozoben.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

delpedro Creative Commons License 2000.08.16 0 0 726
Bárcsak a csapat megerősítésére is ilyen nagy tervek lennének. Mert elsődlegesen egy jó csapat kell a nemzetközi szerepléshez.
hools Creative Commons License 2000.08.16 0 0 725
sajnos nincs, begépelni meg lusta vagyok :)
Előzmény: Lorinc_d (724)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.16 0 0 724
A Szines Sport ugye nincs font a neten?
Előzmény: hools (723)
hools Creative Commons License 2000.08.16 0 0 723
Haho!
Ki látta a mai Színes Sportot? Stadionátépítés, 10.000 fos fedett lelátó, beléptetorendszer, több hely a lelátókon. Ez qrv@ jó, de mibol?
Hajrá Fradi!
hools
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.08.15 0 0 722
Huculpastor!

Te honnan olvastál ki olyat, hogy én a mában gondolkozom???
Én nem arról írtam, hogy kikből álljon a Fradi egy év múlva, hanem arról, hogy a mostani keretből szerintem kikkel lehet(ne) a legjobbat kihozni! Azt sem mondtam egy szóval sem, hogy ettől bajnokok leszünk.
Egyébként a konkrét tervekről rövid távra csak annyit, hogy ha jól tudom a mai játékosoknak nincs 2 évnél rövidebb szerződésük (inkább hosszabb), magyarul ezzel talán megállítják, hogy évente kicserélődjön a keret.
A hosszú távú tervekről pedig szerintem Torgyánnál kéne érdeklődnöd, mert ha jól látom, akkor ma minden és mindenki az ő kénye-kedvétől függ a Fradiban, tehát nem hiszem, hogy bárki is hosszú távon tervezhetne. SAJNOS!

Amiben igazad van, hogy ez így nem folytatható! Csak azt nem értem miért hiszi azt mindenki, hogy a Fradit "féltők" és Varga Zoli mindent megoldana. Szerintem éppen ellenkezőleg, még tovább rontaná a helyzetet! Már előre látom, hogy évekig azzal takaróznának, hogy nem ők a hibásak semmiért, hanem azok, akik előttük voltak a helyükön, és azok akik még akkor is keresztbe tesznek nekik mindig mindenben!
A Ferencváros ma sokkal jobb helyzetben van, mint Szívósék idején. Igaz ugyan, hogy nem voltunk bajnokok már jó ideje, de nem is fenyegeti a csőd, a megszünés a klubot! Az már más kérdés, hogy milyen eszközökkel jutottunk el idáig (honnan származik a pénz), de innentől kezdve lehet felelős gazdálkodást elvárni. Úgy nem, hogy az eladott játékosok árából nem új játékos(oka)t lehetett venni, hanem a lyukakat (fizetések, ilyen-olyan tartozások) kellett betömni.
Az meg a Torgyán hülye súgóinak köszönhető, hogy a kosárlabda után, ami valójában tényleg nem sok embert érdekelt a jégkorong is hasonló sorsra juthat! Reméljük ez nem fog bekövetkezni SOHA!

Előzmény: huculpastor (704)
endre_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 721
Eleg baj az. Nem magamnak csinalom...
endre_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 719
A Herz Kupa mar fent van a honlapon (a Hireknel).
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 716
Valaki

A legkozelebbi osszejovetelre menj el te is, es kerdeseidet szemelyesen is felteheted. Ha minden igaz a programjukat is lathatod.

Előzmény: Valaki aki ott volt (715)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.15 0 0 715
Akkor vissza is kanyarodtunk a múlt heti témához, amirol lemaradtam. Bár EX és Robi már reagált a "találkozó"-ról készített tárgyilagos beszámoódra, azonban mivel egyre többen álltok be egy olyan oldalra szekeret tolni, amirol azt sem tudjátok, hogy kik és merre indítottak el, szükségesnek érzem, hogy én is írjak pár sort.

1. A Baráti Kör miben változna?! Miért is baj az, ha a Baráti Körben vannak szurkolók is?!

2. Lehet nem ismerem a találkozó résztvevoit, de nehezen tudom elképzelni, hogy rendszeresen járnának vidéki és külföldi meccsekre. Vidéken még csak-csak el lehet bújni a hazai szektorokban (bár nem értem erre mi szükségük), de külföldön igen kevesen szoktunk lenni mostanában (sajnos) így ismernem kellene oket. Akire emlékszem, az Nagy Béla (minden tiszteletem munkásságáért), akivel együtt utaztunk Pireuszba. Lehet, az általad nagyrabecsült urak is voltak már külföldön (pl.: Zürich, Madrid), de, hogy rendszeresen járnának, az eros csúsztatás...

3. Ezzel kapcsolatban nincs véleményem (Ybl), ha igaz, hogy 100 M-et adott a focinak, akkor a tippem, hogy 200 M értékben tervezett (tervezgetett) a cége a Fradinak.

4. Egy kicsit nevetséges egy héttel ezelotti hírre (Dinamo meghívása) kenni több éves mulasztást! Nem hiszem, ha utánagondolsz, hogy elhiszed neki! Jómagam 1997. XII. 22-én vettem meg a "téglajegyet"...

5. A csapat bukdácsolásának ok örülnek a legjobban...

6. -

7. Ha valami elképeszto okosság lenne a programjukban, gondolom már nagy dobra verték volna, vagy segítették volna vele a Fradi jelenlegi vezetoit - akik bizonyára hasznosították is volna a tanácsokat.

Továbbá: Ha valóban van egy 10-30 M-es szponzor, akivel a Páncsics nem hajlandó tárgyalni, miért nem próbálják a Fradit Lejáratók a jégkorong irányába terelni. Így a hoki is megmenekülhetne.

Megjegyzéseim:

1. Szponzort szerintem is jó, ha csak 1-2 ember hoz, különben ellenorizhetetlenné válnak az összefonódások, mint történt az korábban, a Szívósék alatt és szeretnének most is jópáran...

2. Én is feltételhez kötöm az általam képviselt szponzori csoport 200-300 M-es támogatását az MTK részére (ez a feltétel a klub felszámolása). Ja, hogy nekem nincs ennyi pénzem? Úgyse derül ki...

3. Régen tényleg volt, hogy valaki társadalmi munkában végzett valamit. Sajnos, a mai világban ez egyre ritkább (szerintem nincs is nagyon - de nem is lehet). Csak annyit higgy el, hogy néha a legdrágább, mikor valami ingyen van...

Előzmény: Dr.W.Gy. (714)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.08.15 0 0 714
Vannak, akik ezt még mindig nem veszik észre, és vannak akik igen. Kár, hogy utóbbiak a tehetetlenebbek.
Előzmény: huculpastor (704)
JOcika Creative Commons License 2000.08.15 0 0 713
Igen. A hátsó pályák elég szarok voltak.

Hajrá Fradi!

Előzmény: Lorinc_d (712)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 712
A Nepligetben hol? Epitok-palya?
Előzmény: JOcika (711)
JOcika Creative Commons License 2000.08.15 0 0 711
Utoljára két éve játszottam bajnokságban. Budapesti bankok közötti kispályás bajnokság volt és a Népligetben voltak a meccsek. Egy baj volt a csapattal, hogy három állandó ember volt. A többi csapat kissé összeszokottab volt.

Hajrá Fradi!

Előzmény: Lorinc_d (709)
hools Creative Commons License 2000.08.15 0 0 710
Én pl. azt se értem, hogy Földvári miért a tartalékban vagy a dabasi fiókcsapatban játszik. SZVSZ az egyik legtehetségesebb fiatal a posztján - erre elküldik a nagyoktól. Ki van a helyén jobb?

Hajrá Fradi!
hools

Előzmény: Robi(FTC16-os) (699)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 709
Azt hittem bajnoksagban nyomultok. Mind1, ha hazamegyek igyekszem csatlakozni hozzatok!
Előzmény: JOcika (708)
JOcika Creative Commons License 2000.08.15 0 0 708
Lorinc!
Nincs állandó helyünk. VSZM, de ott már régen voltunk. A Kelen SC pályán is elofordulunk.
Tudod hol van a Széchenyi Gimi? Vele szemben van egy kolesz, oda is jártunk. De ott a környéken (Kelenföldi Városközpont) sok jó hely van.

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 707
Jocika

Erre azt hiszem meg varni kell. Hol nyomjatok amugy?

Előzmény: JOcika (706)
JOcika Creative Commons License 2000.08.15 0 0 706
Lorinc!
Amilyen gyorsan csak tudsz gyere haza! A kapusgondunk megoldódna!

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 705
Huculpastor

Igazad van, csak az idotartamban nem: az 5 ev sok, hiszen '95-ben es '96-ban meg bajnokok voltunk

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: huculpastor (704)
huculpastor Creative Commons License 2000.08.15 0 0 704
Robi !

Abban igazad van, hogy hulyeseg lenne, meg sok penzbe kerulne Csankot elkuldeni.
Abban viszont nincs igazad, hogy csak a maban gondolkodsz.
Ez a csapat sem lesz bajnok. Sajnos.
Ez az otodik csapat, amelyik kikerult az atigazolasi bulikbol.
Valami konzekvenciat az elmult ot evbol le kene vonni.
Mert ez igy nem folytathato.
Valamilyen konkret tervet, rovid tavra, meg strategiat hosszabb tavra le kene tetetni Pancsiccsal. Azonnal. Valakiknek, szerintem nekunk is el kellene biralni, aztan vegrehajtani elfogadas utan. Es szamonkerni.
Ez a parttalan, felelossegnelkuli, tulelesi jatek zsakutca.
A mi klubbunk egyszeruen nem mukodik.
Nincs tervezes, nincs utanpotlasneveles, gondozas, nincs szamonkeres, nincs nyilvanossag, csak kudarc.
Ez igy NEM folytathato !

Előzmény: Robi(FTC16-os) (699)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 703
;-))))))
Igen, sokan lattak igy anno a dolgokat
;-)))))
Előzmény: Valaki aki ott volt (702)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.14 0 0 702
Mracskónak bajsza volt - ezért volt válogatott (más okot nem tudok kitalálni)!
Előzmény: Mr. Jabba_d (701)
Mr. Jabba_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 701
Fuggetlenul attol hogy ETO drukker vagyok nem csodalom hogy sokaknak nem tetszik Csank.
Szerintem eleg nagykepu ember a semmire. En mar akkor kezdtem nem szeretni amikor a valogatottat iranyitotta. Az a csupa defenziv taktika. Aztan az hogy a Mracskot allandoan eroltette, az sem tetszett. Pedig a Mracsi az ETO egyik leggyengebbje volt akkortajt. Tovabba az 1-7 onmagaert beszelt. Ugye jol emlekszem, vele volt ez a bravur?

Szoval en azt gondolom, hogy a Csankkal Ti hosszu tavon nem jartok jol!!!!!!!!!!

Előzmény: Robi(FTC16-os) (699)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.08.14 0 0 699
Üdv!

MOst már azért teljesen lenyugodtam a meccs után, ezért írok most.
Csank tényleg egy nagy FASZ! NEm azt mondom, hogy zavarjuk el, mert annak sincs semmi értelme.
Egy tipp szerintem, hogy mi is lenne a mai keretből a megfelelő felállás.
Kapus: ????????????? Vámos gyenge, ez a Németh ha lehet még rosszabb. Talán Sólyom?
Szóval akkor:
Sólyom
Crnomarkovics, Dragoner, Nagy N.
Földvári, Gera, Lipcsei, Csiszár, Kardos
Tóth, Horváth

Lipcseinek nem ártana szólni, hogy nem alibizni kéne, hanem focizni, még itthon is, mert eddig nulla.
Még én se nagyon hiszem el, hogy Nagy Norbertet várom a csapatba. :-o

Kriston, Vén, Rob, Csoknay takarodjanak a picsába! Ezek a kutyaütők nem kellenek a Fradiba! Cheregi egy rejtély számomra. AZt hallottam róla, hogy jó, de amit láttam... Ugyanolyan gyenge, vagy gyengébb, mint Lakos.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 698
Arpi osszes hozzaszolasat toroltek Moderatorek (sot valszeg ot magat is). Mindezt ugy hogy egy budos szot nem szoltak rola a Kozlemenyekben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!