Keresés

Részletes keresés

huculpastor Creative Commons License 2000.08.28 0 0 866
VALAKI, AKI OTT VOLT !
Latod en is a magamet mondom, mar a vezeruruk talakozoja ota.
Megindult, kiadtak a parancsot, MINDENT szabad.
Hiaba uvoltok azota, nem reagal megfeleloen a szurkolok tabora.
Szetvernek mindent, mindenkit, becsuknak majd tok artatlan embereket, meggyalazzak a magyarokat...
Ti meg egymassal vagytok elfoglalva, ilyen lila, meg olyan masik.
Nem ertitek, hogy reg itt a kozos fellépes ideje ?
Z. mar megprobalta legalabb a harom klubot osszehozni.
Ha nem lennenk miniszteri /relevans/ kapcsolaink, en FELNEK. Szo szerint vedd. Soha nem feltem /csak Pozsonyban/, korabban megmondtam Z.-nek es K.-nak, barmi tortenhet veluk, velunk, barkivel.
Teljhatalmat kaptak, mindenre es minden magyar megnyilvanulas kiirtasara.
Tudom, zsido paranoiasnak tunnek, ha nem ismernel.
EBRESZTO !
Előzmény: Valaki aki ott volt (856)
huculpastor Creative Commons License 2000.08.28 0 0 865
Ki, mit tud a mai "centenariumi" meccsrol es a koritesrol ?
A par evvel ezelott megvett jegyek ervenyesek ?
Strong Creative Commons License 2000.08.28 0 0 864
Polyci!

Inkább azt énekeljétek,hogy:

Alé,Alé!!!

Kettot rúgtatok,alé...
Csak egyet kaptatok,alé...

Jól beszoptuk ezt,alé!!!!

Sopronban a foutcán énekelve különösen aktuális!:)))))

Strong

FORZA VIOLA!!!HAJRÁ LILÁK!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.28 0 0 863
Polyci

Ez egy regebbi notabol lett atkoltve, ami ugy kezdodik hogy

Tord szet a karperec lancat
Rugd ki a cella falat
Usd le a smasszert az ajtonal
Es mi varunk a Markonal...

Lecsoekkal enekeltuk rendesen... Az eredetinek nem sok koze van a lilakhoz, persze kisebb valtoztatasokkal...

Előzmény: Polyci (861)
JOcika Creative Commons License 2000.08.28 0 0 862
Polyci!
A szöveg nem rossz! Mi a dallam?

Hajrá Fradi!

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.28 0 0 858
Valaki:

Miért csalódtál bennem?
Nekem is elég szörnyű hidd el, de azért ez felháborító!
Kijártam az előkészületi meccsekre, a lehető legdrágább bérletet vettem meg, az eddigi mérkőzéseink közül csak a sopronin nem voltam kinn. Nem direkt, de úgy alakult, hogy a nyíregyházi meccsre is eljutottam.
Voltam szurkolói ankéton.

Hidd el, amit lehetett jó érzéssel, hittel és pénztárcával azt én megtettem!
Két hónappal ezelőtt teli reménységgel még arról is vitáztam bárkivel, hogy a csapaptunk mekkora előnnyel nyeri meg a bajnokságot.

Úgy gondolod, hogy nem lehet jogom felháborodni és elkeseredni?
Nem lehet tele a cipőm, a labdarúgó csapattal?

Tudod ugyanígy kijártam az összes előkészületi meccsre, amit a kézis lányok játszottak!
Barátságosoktól, a Herz kupáig.
Tudod mekkora volt a különbség a nyújtott produkció és az emberi hozzáállás terén a csarnokban és a focipályán?

Megszüntetünk szakosztályt, amely magyarországi színvonalon igen jól működik (kosárlabda),-sőt talán még nemzetközi sikerei vannak- a fociba meg közel EGY MILLIÁRD-ot pumpálunk és ezt kapjuk??
Egy játékos eladásán (Kovács Béla) 35 millió Ft-ot szarunk el?
Mondd mi az ami lelkesítse az embert?
Neked töretlen a hited?
Mert ha igen akkor gyermekien naiv, vagy vak és süket vagy!

HAJRÁ FRADIKÁM!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Valaki aki ott volt (856)
Krudináka Lajos Creative Commons License 2000.08.28 0 0 857
Kedves hool, nagyon sajnálom, hogy ez a fájdalmas incidens megtörténhetett!!
Persze, nem vagytok egy súlycsoportban, nem a kis táborokkal kéne foglalkozni, persze.
Viszont érdeklodöm a másodosztály szurkolói iránt is, ezért hallottam és olvastam 1-2 érdekes dolgot rólatok... pl. tavaly (ha jól emlékszem) még montázst is volt pofátok készíteni arról, ahogy a érdi ÁHM kb 7fos brigádját (átlag 17 év és 50 kiló) fenyítitek be. Hasonlóan jártak a tiszaújvárosiak is Sopronban. Gratulálok.
Ezen talán el kéne gondolkozni. Továbbá eléggé visszataszító volt a 3. félidobeli bemutatkozásotok is, miszerint mindenki az ellenségetek, ez alól "persze" kivételt képeznek a ferencvárosi, újpesti és kispesti ultrák, mert úgy érezzük, hogy "ok már valamit letettek az asztalra"... mi ez, ha nem gyávaság...?

Remélem, eljut hozzátok az üzenetem, soproniak.

Üdv.

Előzmény: hool_ (850)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.28 0 0 856
Árpi, most csalódtam benned! Látod, Hucul, errol beszéltem...

A meccs elotti történésekrol, mert bár viszonylag korrektnek tekintheto a soproni oldal beszámolója, azért egy-két dologban nem pont ez történt. Szóval nem II-es, de mindegy, és mindössze 8-10 a cirka 30 ellen (és ezt nem lehetett tudni, mennyi lesz). 5-nél még támadtak (úgy ahogy felálltak - minden elismerés), de a plusz 3-5 fo már sok volt nekik. Utána meg mire gondoljon az ember, mikor az utca végén megjelenik ugyanez a brigád?! És, hogy miért? Ne felejtsük, hogy néhány éve teljes barátságban voltunk, és az induló vonatot dobálták meg a nagyon bátrak... Meg az a hír járta, hogy huligánok...

A meccsrol fogalmam sincs, mert a 600 forintos jeggyel a félpálya mintegy 75%-át láttam, egy viszonylag jó helyrol (mit láthattak, akik rossz helyen voltak?!), és ahonnan láttam is valamit, hirtelen tiltott övezetté nyilváníttatott. Így inkább kimentem...
Ja, Hucul, most nem voltunk kevesen sem Pestrol, sem vidékrol. Már közel régi idok meccsei jutottak eszembe, a tábort látva!

A meccs után a rendori ezred alakítása botrányos volt, Soprontól Gyorig ütöttek-vertek minket a vonaton, majd Gyorött egy kicsit visszavettek, és Gyor után már csupán egy-két túlbuzgó próbálkozott, de akkorra már a többség tolük se akart balhézni. Sok alkotmányjogi kérdést is érintet ténykedésük, de ez mindegy, mert már megszoktam, hogy ellenünk (szinte) bármit megengedhetnek maguknak (különösebb retorzió nélkül), míg az élet más területein kínosan ügyelve, hogy szó ne érje a ház elejét, sunyítanak...

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.27 0 0 855
Lorinc:
Én teljesen megzakkantam, most úgy érzem, hogy marhára elegem van a Fradi "fociból"!

:-(

Előzmény: Lorinc_d (854)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 854
Arpi

Mar en sem tudom hogy melyik vagyok ;-)))))))

Latom Moderatorekkal tovabbra is "jol" elvagy. Pedig kezdetben nem zavarta oket a nicked. Na mind1.

A tenyek kemeny dolgok, de ebbe en mar nem megyek bele mert megint "egy olyan szekeret fogok majd tolni amit nem ismerek", valamint a Fradi ellen teszek de minimum a Fradi rosszakaroinak malmara hajtom a vizet...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Uteresz Arpad (853)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.27 0 0 853
Lorinc:

Láttam a képed a góltotó lapon!
Melyik vagy Te a 3 közül? :-)

Igen, megint kirúgtak, de most legalább a hozzájuk írt levelemre válaszoltak, a nick-emet kifogásolták!
Nem tudom ez tetszik-e nekik!

Sport +?
Sok érdekes dolgot ír, ami elgondolkoztatja az embert. Teljesen objektíven egy táblázatba foglalja a Páncsics érát és az őt megelőző érát:

Páncsics előtt: Páncsics alatt:

3 bajnoki cím 0 bajnoki cím
3 Magyar Kupa-győzelem 0 kupa-győzelem
3 Szuper Kupa-győzelem 0 kupagyőzelem
1 BL-szereplés 0 BL-szereplés
3 edző 6 edző
1 pályaedző 7 pályaedző

Páncsics alatt, idén fordult elő először, hogy nem indult a Fradi nemzetközi kupában, az elmúlt 10 évben.
Páncsics ideje alatt több, mint 100 (!) labdarúgó fordult meg.
Páncsicsék elhajtották 2 éve az IMG nevű befektető céget, aminek Sallay András (műkorcsolyázó)a magyarországi képviselője.
No ez az IMG, akkor a Galatasaray-hoz fektette be a pénzét.
Tudod ahhoz a Galatához, amelyik idén az UEFA Kupát és az európai Szuper Kupát is megnyerte.
Ez utóbbit most szerdán.
No comment........

EZEK TÉNYEK, OBJEKTÍV TÉNYEK!!!!!!!!!!!!!
S Páncsics NEM NYILATKOZIK! Nm és nem!
Mi a f@sz lesz velünk?

Előzmény: Lorinc_d (848)
huculpastor Creative Commons License 2000.08.27 0 0 852
Leultem Zig soproni tudositasaval, meg a Sport plusszal felspannolva.
Aztan a hir, hogy az "MLSZ BETILTOTTA A MAGYAR HIMNUSZT" kiakasztott megjobban.
Talan elsokent erzekeltem, mar a Villanyi uton, tamadas indul a magyarok ellen. Olyan az MLSZ osszetetele, kornyezete, ISM aszai.
Probaltam a jogszabalyokat osszeszedni, aztan rajottem, megfoghatatlanok, csak reszben diszkriminalnak irasban, igaz gumifogalmaik, fogalmazasuk sem allna meg az alkotmanybirosag elott.
Vegulis a biro dont es az utasitas SZOBAN hangzott el. OTT VAN A MAGYARELLENES DISZKRIMINACIO. A gyakorlatban.
A Himnusz ugye csak raadas. Resze az egesz tamado akciozasnak. Nincs szurkoloi erdekvedelem, most jon a "sport torveny", anelkul, hogy a szurkolok velemenyezhettek volna. EZ IGY NEM MEHET TOVABB.
Ossze kell fogni. Enekeljuk minden meccs elott a Himnuszt, csakazert is !
Amikor az olasz-magyar eldol, aki nem vesz reszt a bojkottban es ott lesz, tuntessen az MLSZ, Demjanek ellen, az utolso 30 percben.

Fradi.
A rohadt eletbe. Most mar ketlem, hogy osszeallhatunk tavaszra. 200 Fradista, mint Nyiregyhazan. A videkieket eluldoztuk, ok mar nem jonnek.
Sport plusz. Olvassatok el. Nem akarok nagyon belemelyedni, de disznosag, ha igaz. Hatalmas disznosag. Rob eseteben is valoszinuleg elmeszelhetok vagyunk, plane, ha a reszletek kiderulnek, de Kovacs Bela el nem adasa, mert Kovacs apja szerint "mi nem voltunk hajlandoak igerni egyetlen fillert sem azert, hogy engedjek el Belat", igy 52 millio helyett 15 millioert adtuk el....
Na ha Pancsics nem perel azonnal, akkor ebbol nem
lehet kimaszni. Csak itt 37 millio a differencia.

Előzmény: Uteresz Arpad (846)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 851
Hool

Hat igen, 2 nagy golt lottetek, de azert Vamos sem lehetett a helyzet magaslatan, egy meccsen kapni egy golt 25-rol majd 23-rol. Dehat a tenyeken ez nem valtoztat, nyertetek.
Biztos vagy benne hogy a II-es tamadott be titeket??? De talan EX majd szolgal errol valami infoval.

Előzmény: hool_ (850)
hool_ Creative Commons License 2000.08.27 0 0 850
Szevasztok!

Nagyon jó kis meccset szalasztottatok el. Magyar szinten végig hajtós, pörgős focit játszott mindkét csapat! Az első 25 perc a miénk volt, aztán a szünetig nagyon nyomott a Fradi, de mi fordultunk előnnyel! A második játékrész úgy kezdődött, ahogy az első abbamaradt, Fradi rohamokkal. Eredménye, 1-1. Aztán megint egy kis soproni mezőnyfölény jellemezte a játékot, és egy óriási bombagóllal ismét átvettük a vezetést!!! Elfelejtettem mondani, hogy az első gólunk is bomba gól volt. Szerintem az egyik nyeri a forduló gólját!:)) Aztán már nem volt erő a Fradiban, hogy egyenlítsen. A játékvezető szerintem kurva szarul fújt! Mondanom sem kell a Fradi javára. De végül is rajta nem múlt semmi.

A nap legfájóbb pillanata úgy délután negyed öt körül lehetett, mikor is a "kettes" betámadott minket! Először egy előörsöt küldtek ránk, ott még partiban voltunk, annak ellenére, hogy a zöldeknél csavarhúzó és kés is volt! Amikor ezeket megláttuk behátráltunk, és megjöttek a kékek is. Miután összeszedtük magunkat, elindultunk a stadionba! Azt hallottuk, hogy tele van zöldel a "pléhcsárda", ez egy italozó a buszvégállomásnál, de amikor befordultunk az egyik utcába, már láttuk,. hogy a "kettes" vár ránk az utca másik végén. Ekkor lelassítottuk a lépteket, ők meg támadásba lendültek! Mit mondjak, félelmetes látvány volt!:(( Ennek láttán behátráltunk rendesen, és jobbnak láttuk, hogy elhagyjuk a helyszínt. Shit!!
Én csak azt nem értem, hogy mindenki tudja, nem vagyunk egy súlycsoport!! Ezáltal még konkurens csoport sem lehetnénk. Nekik, az ilyen kis csoportokkal foglalkozni sem volna szabad, nem hogy betámadni! Most már megtörtént, de akkor is azt tartom, hogy inkább elismerem a vereséget, mint azt, hogy hantázzak és próbáljak szépíteni a dolgon.

De emlékezzünk a szépre, Sopron-Fradi 2-1!!!

Hajrá Sopron! Hajrá piros-fehérek!

Előzmény: Lorinc_d (849)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 849
Karesz, sz@rban vagyunk, de bizakodunk hogy a Haladast es a Nyiregyhazat meg tudjuk elozni.
Előzmény: karesz4 (847)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 848
Arpi, mar megint ki lettel rugva?
Bizakodjunk, tavaly is leszoptunk a holt kiesojelolt Siofoktol. Nem tudunk mast tenni mint bizakodni...
Mit irt a S+F?

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Uteresz Arpad (846)
karesz4 Creative Commons License 2000.08.27 0 0 847
Üdv!

Rájátszás???? Így? Nem vagytok Ti kissé hurráoptimisták??

Üdv:

Karesz

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.27 0 0 846
Most mi a bánatot csináljunk?
Milyen lesz a jövőnk, ha már egy Soprontól is kikapunk?
Esélyünk sem lesz a rájátszásban!

Olvastátok a Sport+-t, benne a Páncsics féle összeállítást?

Előzmény: Lorinc_d (845)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 845
Vege, leszoptunk 2-1-re Sopronban.

Attol meg:

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oborzil Creative Commons License 2000.08.27 0 0 844
A félidőben:
Sopron-FTC 1-0
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 843
Melyik ez a gazdag falu? Ujpest?

Helyesbitettek, allitolag 7000 nezo van kint.

Előzmény: mash (842)
mash Creative Commons License 2000.08.27 0 0 842
Nem!
Tudod itt nálunk falun van parabola és ott lehet fogni az ORF-et!
Előzmény: Lorinc_d (841)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 841
Igazad van, tenyleg nem nyomja egyik ado sem, de meg a radio sem a qrva eletbe! Marad az nb1.hu... Azt irjak telthaz, 10 ezer nezo!
Most Ausztriaban vagy ezek szerint?
Előzmény: mash (840)
mash Creative Commons License 2000.08.27 0 0 840
legfeljebb a Rapid-Tirol-t tudom nyomni! :)))
MIért valamelyik adó adja a Soprn meccset???
Tudtommal nem!
Előzmény: Lorinc_d (839)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.27 0 0 839
Mash, kozvetitesz esetleg?
Előzmény: mash (838)
mash Creative Commons License 2000.08.27 0 0 838
Hajrá Fradi!!!!

Mindent bele fiúk!
Nem volt kedvem leutazni vonattal, egyro jobban közelitek a fotelszurkoló kitüntető címhez! :)))

hajrá Fradi!!!!

MPK_d Creative Commons License 2000.08.26 0 0 837
Hánykor lesz a hétfoi Fradi meccs??? Ugye jó rá az a kártya amit már megvettem vagy két éve?!

Zig!
Azt a verset én is szeretem, tudom is kívülrol.

Hajrá FERENCVÁROS!! !!!!

mash Creative Commons License 2000.08.25 0 0 836
Hajrá Fradi!!!!

a hétvégén nyerni kéne Sopronba!!!!

Nincs valakinél szabadhely a kocsiban;;;????

dino100 Creative Commons License 2000.08.25 0 0 835
Fradistak !

Eloszor is a Greenternettel kapcsolatosan :

En vagyok az egyik , aki a GGG-t mint elsosorban virtualis
csoportot aposztrofalja .
Azert , mert az interneten keresztul jott lestr es szamtalan
olyan tagja van , aki tavol el Budapesttol stb ...
Azert jelzem , hogy aki a talakozon ott volt annak a tobbsege
rendszeres meccsre jaro .
Jomagam tobb , mint 19 eve teszem ezt es megis vannak mindig uj arcok .
/ Ez Valakinek szol . /
Szerintem a GGG nem szekereket tol jo v. rossz iranyba , hanem
velemenyeket es tenyeket akar megismertetni a zold erzelmuekkel .
Tehat nem akar senki ellen ill. mellett kiallni , hanem csakis a Fradiert .
/ Persze egyenileg lehetnek szimpatikusabb emberek ... /

A reformerekkel valo talalkozo elsoszamu celja , hogy az evek ota
elkeszult programjukat egyre tobben ismerjek meg es alkothassanak
velemenyt rola . De nyilvan mas dolgok is jok lennenek , ha a tobbseg
tudomasara jutna . Pl. kompromittalodott szemelyek esetei .
/ Mert a tobbseg ebbol mit sem sejt ./

Szerintetek ez hogyan lehetne megoldhato ?

Valakivel voltak kulonbsegek : o abszolut optimistan tekintett a jovobe es
2 ev mulva teljesen tiszta viszonyokat remel a magyar fociban es a Fradinal .
En viszont aggodom , ha nem lesz mar Torgyan , akkor ki fogja a klubot
iranyitani , ill. a gazdasagi stabilitast biztositani .
Megegyeztunk benne , hogy egy menedzsmentre szukseg van .
Felelme volt , hogy Takacsek oldalvizen esetleg olyan emberek kerulhetnenek
a Fradin belulre , akik nem kivanatosak . Sajnos ebben mindig benne van a
veszely .

Arrol kellene beszelnunk , hogy ki hogyan kepzeli el a jovot .
Kivel lehet ezt megvalositani ?
Ez vonatkozik a focira es a tobbi szakosztalyra is .
/ Mert ahanyszor valaki azzal takarozik , hogy ki hany meccsen volt ,
akkor ertse ide a polot , hokit , kezit is ! /
Vonatkozik a gazdasagi viszonyokra es a jatekra is .
A nezok visszacsalogatasara stb ...

Hajra Fradi !

Dino / Greenternet /

Előzmény: Zig_d (830)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.25 0 0 834
Zig, szerintem jo hogy visszajottel a DK-ba. Nem dozsasokkal kell vitatkozni hanem a FRADIROL kell beszelni. Igaz, en is sok vitat folytattam a lilakkal merthat az ember nem tudja elviselni ha szeretett csapatat gyalazzak, de belattam, ennek keves az ertelme, es inkabb kimaradok a vagdalkozasokbol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!