Keresés

Részletes keresés

barca8_d Creative Commons License 2000.07.13 0 0 285
Balogh nem játszott, de nagyon dicsérték a szurkolók a korábbi teljesítményei miatt. Ezt figyelembe véve az kezdőm:
Németh-Balogh,Cheregi,Crno-Földvári,Lakos,Lipcsei,Kardos-Gera-Horváth,Tóth
Amíg nincs Tóth Misi lehet Gera csatár és helyette a középpályán Csiszár.
Valaki
Dragonert a középpályára írtad. Ott még nem láttam. Lakost viszont nem tennéd a kezdőbe. Az előző meccseken olyan rossz volt? (én csak tagnap tudtam először kimenni)
Gerát nézve nekem is valamiért Horváth Feri jutott eszembe, de azért attól még messze van.
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.13 0 0 284
Ja igen, tudtam, hogy kimaradt valaki. A Balogh. Hát ha neked tetszett... Az ankéton (hogy erről is essen szó) Janibá elmondta, hogy csabai srácról van szó, aki rendre játszott a korosztályos válogatottakban, és mintegy 80 (?) élvonalbeli meccs van már a háta mögött. És nagyon ügyes. (Akkor miért nem játszott folyamatosan az első osztályban? - ez az én kérdésem...)
Korrektül úgy fogalmazhatnám meg a véleményemet vele kapcsolatban, hogy: lehet jó játékos, de ez még nem derült ki (de volt már néhány ilyen a Fradiban, akiről azt hittük, vagy hirdették, hogy jó focista, és sose derült róla ki...)! Bár, abban igazad van, hogy Misi helyett hasznos csapattag lehet!

Még az ankétról egy pár szó. Az elejét meg a végét nem láttam, a közepe pedig a szokásos volt. Néhény értelmetlen, önismétlő kérdés hangzott el a nézőtérről, ami a teljes közönybe taszította, az amúgy is gyér számú hallgatóságot. Janibá sokat beszélt (messze többet, mint kellett volna), és láthatóan nem tud mit kezdeni a nagy nyilvánossággal, hiszen az ő csapatainál a lelátói csúcslétszámot ostromolta az ankét (amúgy nem túl magas) nézőszáma.
Az tetszett, hogy bizonygatta, ő már a Váccal is úgy ment idegenbe, hogy az a csapatnak semmit se jelent, nem hogy a Fradival! (Persze, csak ehhez azt nem tette hozzá, hogy ők otthon sem lehettek otthon, mert kevés olyan csapat volt az első osztályban, amely szurkolói ne harsogták volna túl a váci-vegyest!)
Ehhez kapcsolódóan volt még egy kérdés, hogy milyen foci lesz támadó vagy védekező a Fradinál. Erre azt mondta: "Ha az ellenfélnél van a labda, akkor meg kell próbálni védekezni, ha meg nálunk, akkor meg kell próbálni támadni." Na most ebből a válaszból mindenki megtudhatta, milyen focira számíthatunk ősszel az Üllőin...

Előzmény: Andreoragazzo (282)
hassan Creative Commons License 2000.07.13 0 0 283
Nálam stimmel ez a csapat. Csak Csank mester köztudottan képes meglepő összeállítások kifundálására.
Ger tényleg nagyon fontos és hazsnos része lehet a csapatnak, én rá vagyok leginkább kiváncsi, mit tud majd a mélyvízben egy normális csapatban.
Nem voltam még edzőmeccsen, milyen stílust játszunk?
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.13 0 0 282
Én ugyan csak a Slovan meccset láttam idén, de az alapján szerintem jó volt a Balogh, nem csak a gólja miatt. Ő a mai meccs alapján nem fért be? Vagy nem is játszott?

Hajrá Fradi!!

Előzmény: Valaki aki ott volt (281)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.13 0 0 281
Mivel a meccsről részletes beszámoló áll (talán a végeredmény nem egyértelmű: maradt az 1-0), ezért inkább csak egy-két szunjektív észrevétel.

Gera nagy hasznára lesz a csapatnak, bár tartom, hogy nem egy egetverő klasszisról van szó. Viszont, minden labdáért jelentkezik, sokat fut, mindig a labda felé, így mindig megjátszható (ez néhány tavalyi, de sajnos egy-két idei játékosnak is követendő példa lehetne). Ami további pozitívuma, hogy harcias, valamint, hogy előszeretettel lövöldöz 20-ról is. Talán Horváth Feri harcosságához hasonlítanám, kissé gyengébb képességekkel, de lehet, ez még javítható!
Kardos továbbra is tetszik. Külön érdekességfe volt a meccs első félidejének, hogy a két futó (Kardos és Földvári) előszeretettel (persze nyilván edzői utasításra) cserélgették a széleket, ami érdekes fegyvere lehet az őszi Fradinak!

Csiszár teljesítménye pillanatnyilag értékelhetetlen, de remélem, teljes hadbaállása esetén Vén a csapat közelébe se kerül! Koch (mivel kizárásos alapon ő a 26-os), nem volt rossz (de jó sem).

Ezek után a kezdőcsapatom:

Németh - Cheregi - ..., Crno - Földvári, Lipcsei, Dragóner, Csiszár, Kardos - Horváth P., Gera

A második csapat:

Vámos - Csoknay - Szűcs M., ... - Halgas, ..., Lakos, Vén, Nagy N. - Vén, Tóth M.

Azt nem tudom, ki is játszhatna Szűcs Misi posztján. Abban reménykedem, hogy Dragóner talán ott is bevethető.

Kinek mi a véleménye a kezdőcsapatról?

huculpastor Creative Commons License 2000.07.12 0 0 280
Zajlik a szurkoli forun.
Pancsics megjelent, Szabadi nem.
En sem, mert keson ertesultem rola, pedig lett volna mondanivalom.
Az a 300 szegeny Fradista meg mellekkerdeseken csuszkal.
Nem fogadja el ez a szemet szerver, amit irtam.
huculpastor Creative Commons License 2000.07.12 0 0 279
Zajlik a szurkoli forun.
Pancsics megjelent, Szabadi nem.
En sem, mert keson ertesultem rola, pedig lett volna mondanivalom.
Az a 300 szegeny Fradista meg mellekkerdeseken csuszkal.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.12 0 0 278
Koszi Barca a beszamolot!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: barca8_d (277)
barca8_d Creative Commons License 2000.07.12 0 0 277
Vámos-Szűcs,Cheregi,Crnomarkovics-Földvári,Lakos,Lipcsei,Vén,Kardos-Horváth,Rob
A Battából csak Bubcsót ismertem.
Az első félidőben 3 kapufát rugtunk (Lakos 30-ról!).A gólt Horváth fejjel csúsztatta kb 10 m-ről.Nekem Crnomarkovics,Lakos,Lipcsei,Kardos,és Horváth játéka tetszett.
Félidőben bejött Gera Földvári helyett.Lakos kijött jobbra és Gera játszott középen csak előrébb.Gera jó volt (cselek 10-es!).Ennek ellenére a félidő első részében nem voltunk kapura veszélyesek.Kb a 70. percben lement Vámos,Szűcs és Rob helyettük jött Németh,Csiszár és Koch.(Csiszár egyébként játszott elötte -Dragonerrel együtt - a tarcsiban.)Ettől kezdve Németh-Lakos,Cheregi,Crnomarkovics-Koch,Lipcsei,Csiszár,Vén,Kardos-Horváth,Gera felállásban játszottunk.Így kicsit veszélyesebbek voltunk.
Az egész meccsen szerintem Crno,Lakos,Lipcsei,Kardos,Horváth,és Gera játszott elfogathatóan.Feltünt Lakos mennyire élvezi a szabadabb középpályás játékot.(volt még egy távoli lövése centikkel fölé)
Nálam Kardos és Gera bejátszotta magát a csapatba.
Nagy Norbi és Tóth Misi a meccs előtt edzett.Csak futottak.
barca8_d Creative Commons License 2000.07.12 0 0 276
1-0
Gól: Horváth
A többit később.
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.12 0 0 274
Na, csak most látom, hogy meccs van, ezt már elbasztam. A Slovan meccsen mintha csütörtök 19 órát(vagy 18-at) mondtak be.
Majd írjátok be mennyi lett a meccs!

HAJRÁ FRADI!

barca8_d Creative Commons License 2000.07.12 0 0 273
Mi az, egyedül leszek a stadionban?Nem jön senki?
Vagy a többiek olyan messze laknak, hogy már elindultak?
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.07.12 0 0 272
Pedig az öreg hangosbemondó mindig olyan hiteles és precíz… :-) az azt mondta pénteken, ma van an2!
barca8_d Creative Commons License 2000.07.12 0 0 271
Kint lesz közületek valaki?
Én tuti kimegyek.
HORI Creative Commons License 2000.07.12 0 0 270
Most hívtam fel a Fradit. Meccsről tudnak (ma 17.00-kor az Üllőin), ankétról nem...
Előzmény: barca8_d (269)
barca8_d Creative Commons License 2000.07.12 0 0 269
A mai NS szerint 17.00-kor Fradi-Batta meccs lesz.
Ti pedig 18.00-ra szurkolói ankétot irtatok.
Lesz meccs?
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.07.12 0 0 268
Ezt meg ki kérdezte?
féreg6 Creative Commons License 2000.07.12 0 0 267
Zöld h@ny@s, zöld t@kony.......

Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.07.12 0 0 266
Úgy tudom, hogy ott lesz Páncsics és a Szabadi, a meghívott vendég pedig a Szívós.
(Erre már csak reagál valaki!)
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.07.12 0 0 264
Ma szurkolói ankét van, csak a helyét és az idejét nem tudom.
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.12 0 0 263
Csatlakoznék, HAJRÁ FRADI!

Ha esetleg tudja vki a további programot, hogy kivel játszunk még edzőmeccseket, ne tartsa magában! Holnap szerda, elvileg van meccs, igaz?
Kösz!

Mindörökké Ferencváros!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.11 0 0 262
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MPK_d Creative Commons License 2000.07.10 0 0 261
Hajrá Ferencváros!
JOcika Creative Commons License 2000.07.10 0 0 260
Valaki!
A 16-osra jól tippeltél, ő Kardos. Én csak a pénteki meccset láttam, de akkor is tetszett a játéka. Akik a Slovan ellen még jók voltak (szerintem): Gera, Lakos, Cheregi. Lipcsei játéka viszont nem tetszett. Nem mozgott, fáradtnak tűnt, és mintha féltette volna magát. A második félidőben jók voltak az ifik, különösen Gajda játéka tetszett, bár néha ő is féltette a lábát. Ami nevetséges volt, hogy az első félidő első támadásából gólt kaptunk. Nyerhettünk volna 3 góllal is, de Rob mindent kihagyott. Aki pedig nagyon nem illett a képbe az Vén és Szűcs, bár nekem Csoknay játéka sem tetszett.

Hajrá Fradi!

mash Creative Commons License 2000.07.09 0 0 259
HAJRA FRADIIIIIIIIII
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.09 0 0 258
Pont most frissítették az NS oldalát, de azért kösz.
Hajrá Fradi!
Előzmény: Valaki aki ott volt (257)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.09 0 0 257
Andreo!

Mikor visszaolvastam írásomat vettem észre, hogy az eredmény lemaradt, azonban siettem, és nem volt idő, beírni. Most már ugyan a vasárnapi Sportból mindenki értesülhet róla, ám, ha valaki innen szerzi az információit: Ferencváros-Dorog 2-1!

Előzmény: Andreoragazzo (255)
EX Creative Commons License 2000.07.08 0 0 256
Huculpastor!

Előre le szeretném szögezni,hogy nem óhajtok veled
vitatkozni /ezért nem válaszoltam pld.a 235-ös hozzászólásodra sem/.
Meg egyébbként is már lerágott csont V.Z .
De remélem a kispaddal kapcsolatos kívánságod soha nem teljesűl!

Előzmény: huculpastor (253)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.08 0 0 255
Valaki!
Megírnád mennyi lett a meccs, ha még itt vagy? Azt hittem ma csak a "Fradi2" fog jáccani, merthogy tegnap is volt meccs. A holnapi sport még nincs fenn a neten sajna.
Lipcsei Peti szerintem is kell a csapatba, de Vén, meg a Csoknay nagyon gyengén muzsikál. Rob Kornél elég gyakran kerül helyzetbe, más kérdés, hogy rend szerint elbaszta... Őt egyébként többen cseszegették a lelátóról, hogy igyon még egy sört, meg hasonlók. Volt vmi sztori, amiből kimaradtam?

Mindörökké Ferencváros!

Előzmény: Valaki aki ott volt (254)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.08 0 0 254
Lipcsei ügyben nem értek egyet az előttem szólóval! Messze a legjobb játékos ebben a csapatban!
A mai meccsen is bizonyított (bár szerintem neki nem kell). A mai meccs volt eddig a legjobb (a Kiskőrös ellenit nem láttam), különösen a második félidő, ahol csak fiatalok játszottak (meg Csoknay, aki egy kicsit ki is lógott a sorból). Sajnos még mindig nem tudom, ki kicsoda, de ha a 16-os a Kardos gyerek, akkor benne még sok örömünk lesz! Földvárihoz hasonlóan futót játszik, de a másik oldalon, és közel hasonlóan képzettnek tűnt.
A 24-es emelkedett még ki (sajnos nem tudom ő ki lehet), de a 13-as és a 26-os se volt rossz. Ez a csapat (Vén, meg Rob nélkül) Lipcseivel és valami normális középhátvéddel kiegészítve (ugyanis ma Lakos kapott lehetőséget...) egész ütős kis csapattá válhat az ősz folyamán.
Egyetlen gond, hogy túl fiatalok, és egy-két nagy zakó lehetősége benne van a pakliban, de ma először láttam bíztató jeleket!

További örömhír, hogy Kriston ma sem öltözött át (Norbi sem). Viszont Janibá Misivel erőltette a balhátvédet - viszonylag kevés sikerrel...

Előzmény: huculpastor (253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!