Keresés

Részletes keresés

miksi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1066
"Nem az a csatár ,aki építi a játékot , a második gólja tipikus -gatyaféken becsúszva... Láttatok ilyet az EBn? "
A Horváth valóban nem az a klasszikus építő/játékszervező tipus, hanem igazi, vérbeli center. Mellesleg, ha elkerülte volna a figyelmedet, rendszeresen zavarja elöl az ellenfelet, próbál labdát szerezni, visszajön - ei is a játék építése valahol, vagy nem?
Érdekes, az első gólját nem emlegeted, olyat pedig láttál párat az EB-n, és valszeg lepisilted a lábadat a gyönyörűségtől. Szintel hallak: "bezzeg nálunk ilyet nem látni".
Mellesleg - ha már az EB az etalon- meséld el, hány csatárt láátál ott egy meccsen két gólt lőni az olaszoknak?
A másodikat, igen gatyafékről lőtte - na és? Én még emlékszem egy Gerd Müller nevű emberre, aki jószerivel egy értelmes passzt nem tudott adni egész életében, csak éppen ontotta a gólokat, a hátáról is a kapuba pattant a labda. (természetesen nem akarom a HF-vel hasonlítani)
Előzmény: GALA (1031)
EX Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1064
Tényleg csak azért,mert ismét szóba hoztad a könyvet!
Szerintem az egész könyv egy egoista,saját magát tökéletesnek hitt ember ömlengése önmagáról,rész igazságokkal és egy csomó hazugsággal vegyítve!!!!
Szerintem Sztálin nem tünt ilyen tökéletesnek a róla szóló könyvekben,mint amilyen tökéletesnek látszik Varga ebben a könyvben!:)
Előzmény: kbatis (1030)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1063
CSAK EGYRE?????????????

;-))))))))))

Előzmény: JOcika (1058)
Kevin Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1062
Emlékezzetek mit mondott a Zoli Lisztesnek: Krisztián maradj még egy fél évet a Fradiban, mert ez a futás kevés lesz odakint, én felkészitelek. Nem maradt, igy meg három év kellett neki.
Más: szerintem az utolsó Fradi JÁTÉKOS a Simi volt. A többi csak onnan kapj(t)a a fizetését.

Hajrá Fradi, Kevin

Előzmény: hools (1035)
The AVE Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1061
Tőlem aztán akármilyen tengely szopathatja őket, csak égjenek a szőröstalpúak, mint a Reichstag :)
Összeveszni én se akarok, pláne nem ebben a topicban.
Előzmény: Polyci (1060)
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1058
:)
A vendégem vagy egy sörre!

Hajrá Fradi!

Előzmény: Lorinc_d (1056)
sevenside Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1057
Sziasztok!

A Horváth Ferivel kapcsolatban azé megjegyezném, hogy kb. az Észak-Írország elleni meccs előtt - vagy után (mánemtom pontosan), volt egy nyilatkozata egy keddi NS-ben (színes melléklet, ha jól emlékszem). A nyilatkozat arról tudósított, hogy nem érezte rosszul magát Genkben, de a legjobb volna újra zöld-fehér mezben kifutni az Üllői útra.

A Varga Zoltán meg egy büdös köcsög.

Az előbbi mondat, életem legszebb és legintellektuálisabb utószava volt! :)

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1056
MAR MEGINT MEGELOZTEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: JOcika (1054)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1055
AZ ENYEM!
Előzmény: JOcika (1053)
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1054
Most!
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1053
1000
huculpastor Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1052
Policy !

Valasz ment, csak azt a cimet ritkan nezem.

Udv.
Hucul

Előzmény: Polyci (1041)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1051
Igen, Badhool, es ezt meg el is akarjak nekunk magyarazni, pl. ott a masik topicban amire Polyci is utalt...
Előzmény: badhool_16 (1046)
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1050
O sem érezte magát igazán Fradi játékosnak soha. Nem emléxem rá, hogy valaha is beszélt volna Fradi szívrol, meg, hogy o mekkora Fradista. Én azt éreztem nála, hogy itt játszik nálunk, innen kapja a fizetését, de ennyi.

Hajrá Fradi!

Előzmény: The AVE (1049)
The AVE Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1049
Nekem nem fáj semmi, főleg nem egy ilyen meccs után, csak nem érzem jogosnak. Azért került át Horváth a Videotonból a Fradiba, mert már ott is rugdosta bőven a gólokat. És persze, hogy tőletek igazolt külföldre, hiszen azokban az években (is) az élbolyban voltatok, és nemzetközi kupameccseken láthatták őt játszani. Az, hogy Fradijátékosnak érzed, az a te dolgod. Én nem érzem annak.
Előzmény: kbatis (1023)
badhool_16 Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1048

HAJRA FRADI!!!
Mindent bele!
Előzmény: Lorinc_d (1043)
badhool_16 Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1047

HAJRA FRADI!

Előzmény: Lorinc_d (1043)
badhool_16 Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1046
Hat persze ,hogy Fradista...
Rajtunk kivul ezt mar minden csapat szurkoloja eszre vette.
Szegenyek.
Előzmény: Lorinc_d (1043)
kbatis Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1044
Ki a franc csinálja ezt a lapot?
Milyen stílus ez? Kiírta ezt a megjegyzést? És ki hagyta hogy felkerüljön?
És egyáltalán

Egyébként én inkább azt furcsálom hogy állandóan van valami külső ok amiért nem nyerhet a csapat és már eleve úgy küldi Csank őket pájára hogy "örülhetünk ha döntetlen lesz". Ez nem Fradista hozzáállás. Tegnap a TV-ben is azt mondja "Hát az ETO ellen lehetett volna döntetlen de a fiúk győzni akartak és különbenis mindig úgy mennek ki hogy győzni akarnak." hát azt hittem ott helyben hanyatt vágom magam. Még szép hogy győzni akarnak ez a minimum még ezektől a játékosoktól is.

De hogy ki ez a köcsög aki ezt a kommentárt írta ehhez a cikkehez? Kíváncsi lennék. Nem G.L. a monogramja?

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1043
Es a magyar sajto allitolag fradista...
Előzmény: pipi (1042)
pipi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1042
kbatis Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1040
Sajnos nem mi fogjuk megszakítani a Dunaferr veretlenségét.
Egyszerűen most jobbak mint mi. Ez van. Talán egy döntetlent összeszedünk. De a papírforma a hazai győzelem.
hools Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1039
Ez már egy fontos lépés lehet...
Amúgy a Nemzeti Sport testvérlapja, a Blikk is közöl részleteket a könyvbol - ott van aztán még érdekes szerkesztés, szövegkörnyezetbol kiszedés stb.
De hagyjuk.
Mit tippeltek, szerdán mit játszunk a Dunaferrel? A fél csapat sérült.
üdv és HAJRÁ FRADI!
hools
Előzmény: kbatis (1038)
kbatis Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1038
Akkor lehet hogy tényleg elindultunk fölfelé? :-)))
hools Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1037
Ez már Szeiler Józsi hatása lehet, hogy egyetértünk :)
Előzmény: kbatis (1036)
kbatis Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1036
ilyet is ritkán látni manapság :-))
egyetértő Fradisták :-))
még jó hogy vannak akik olvassák a könyvet és nem az NS-nek hisznek csak :-)
hools Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1035
Sinkovics megrögzött Vasas-szurkoló, mégis a Fradihoz került tudósítónak. Ott is volt sokáig, ám egyszer egy Fradi-meccsrol késett egy félidot, ezért elrakták hátra. Most nyomja magát vissza.
Más: Varga Lisztesrol azt mondta, hogy nem lesz elég az eronléte a Bundesligához - 3 év kellett, mire stabil csapattag lett.
Tökölinek a Dunaferrnél már akkor a fejébe szállt a dicsoség, nem edzett, ezért került ki a csapatból - most, hogy rendesen dolgozik, játszik is.
Horváth Ferit Varga több munkára sarkallta - meg is lett az eredeménye, arról azonban valóban nincs szó a könyvben, hogy o lenne a válogatott szégyene. A Nemzeti Sport megint keveri a sz@rt.
Mezeyrol SZVSZ Vargának igaza van.

Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools

Előzmény: R.P.P. (1034)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1033
Nem kell mindent bekajazni amit az NS ir.
Zoli egyebkent nem tudom miert ne szerette volna Lisztest. Kezdo votl nala, emlekezzetek pl. a Newcastle ellen is rugott golt (nem is akarmilyet, de jo volt a kapu mogul latni...)
Az meg hogy nem volt eleg eronlete tenykerdes, a Bundesligaban 2-3 ev kelltt ahhoz hogy stabil kezdo lehessen, es nem a technikaja hanem az eronlete miatt. Hiaba, allofocit csak Magyarorszagon jatszanak...
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1032
Na én is megvettem a V.Z könyvet de csak azért
mert érdekel mit irnak.Lesz mit olvasni Ujváros felé..hihi ha nem én vezetek!

Én nem ismerem V.Z.-t,de nem a könyv alapján fogom megitélni,megigérem..
Mindenesetre most BIZZUNK Szeilerben!Meg a
Tóth Misiben,Horváth Petiben remélem nem lesznek kevesek!

HAJRÁ FRADI!!

GALA Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1031
Éedekes egy barátomnak az osztrák -magyaron éppen ezeket mondtam , Horváth nem rossz csak nem igazán jó+ az a mi válogatottunk egyik nagy baja , hogy ő az első számú szinte egyetlen csatár és nem az ötödik. Nem az a csatár ,aki építi a játékot , a második gólja tipikus -gatyaféken becsúszva... Láttatok ilyet az EBn?
Lisztest 3 évig futtatták mire lett erőnléte.
Albertről az összes felmenőm azt mondta jó volt , de Varga jobb volt , mert A kb 20 percet fovizott és 70-et ácsorgott csípőre tett kézzel , V nagyjából végighajtotta a meccset kb ugyanannyi technikával talán még sőt...
Egyébként hol van ma a fradi , amit az a sok okos építgettet azóta is hogy őt kiutálta ?? És hol volt vele ( Hollóstul...)?
Előzmény: kbatis (1030)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!