Keresés

Részletes keresés

huculpastor Creative Commons License 2000.08.29 0 0 912
Valaki !

Remelem, nem az en keseru, szomoru, ketsegbeesett allapotomban irt par szo kapcsan jutottak eszedbe mas dolgok, mint, amit en irtam.
Megkerdeztem a penztarban, mennyiert adjak a jegyeket. 1000 es 4000 kozott, volt a valasz. A centenariumi "unneprol" nem akarok reszletes beszamolot irni, sem az ott levok, velemenyuket velem megosztokrol.

Fradistak !

Nem tudom, ki latta a gagyi Gyarfas musorat ?
Kovacs Bela apjat kerdezte, Gal telefonon reagalt.
A tema a legutobbi Sport plusz. A 37 millio. Volt.

Előzmény: Valaki aki ott volt (904)
hools Creative Commons License 2000.08.29 0 0 911
Igen, ez egy méltó korona volt az eddigi vezetés pályafutásán... (hogy ilyen szép képzavarral éljek)
Mikor lesznek kint a transzparensek: Torgyán-Szabadi-Páncsics takarodj! ???? Mire várunk még???

Akkor is: HAJRÁ FRADI!!!!

Előzmény: kbatis (910)
kbatis Creative Commons License 2000.08.29 0 0 910
Először mosolyogtam, aztán egyre döbbentebben ültem majd pedig a sírást folytottam vissza. Nem nem a játék miatt mert azt már kezdem megszokni hogy nincs játék, hogy teljesen ismeretlen és arra méltatlan játékosok szaladgálnak Fradimezben a pályán. Ezt már évek óta el kell viselni mert megszokni igazán nem tudom. De amin először nevettem az akkor volt amikor feltünt a félig telt lelátó. Gondoltam na a centanáriuminak nevezett gálára se sokan mennek ki, aztán egyszercsak betaszigálták a "Fradi legendákat" a kamera elé aki kissé zavartan egyik-másik eröltetett mosollyal egymást taszigálva és karolva álltak. A háttérben pedig feltüntek a teljesen üres lelátók. Ekkor már arcomra fagyott a mosoly mert amikor az előbb még azt hittem félházvan valószínűleg a bérletes ráérők egy csoportját mutatták közelről hogy embert is lehessen látni. De a legendák mögött jó ha időnként feltűnt egy-egy ember. Aztán következett Bubik István szerencsétlen azt hiszem kb ennyi ember elött játszhat a NewYork-i utcákon gyér taps amit még Arató sem tud megduplázni aztán meghallgathattuk az Albert Flóriánnal készített kurta-furcsa riportot közben a Bánk Bán híres áriája szólt (hogy hogy került ide azt nem tudom most sem) később felbukkantak a veresegyházi asszonyok szép zöld-fehérben. Aztán jöhetett a meccs. A fiúk "kicsattantak" az erőtől a lelkesedéstől a horvátok érezvén a "nagy megtiszteltetést" és a "fantasztikus légkört" nem is értek labdához kb 1/2 percig. A riporter is igyekezett a hangulathoz méltóan közvetíteni hálistennek nem igen szólt a meccsről. Aztán elérkezett a gyásszünet hogy miért meccs közben nem teljesen értem (gondolom addiggra kellőképpen elfáradtak a fiúk a sétában) és el is jutottunk a névsor feléig amikor hirtelen félbeszakadt a zene és folytatódhatott a játék. Így már a kutya sem figyelte hogy kik is szerepelnek a Fradi halottak között és azt gondolom hogy ez volt a Centenáriuminak nevezett ünnepség mélypontja és akkor vált teljesen nyílvánvalóvá hogy ezzel az egésszel senki nem foglalkozott azok közül akiknek ez lett volna a dolga, mint ahogy a Fradival sem foglalkozik senki sem azok közül akiknek ez lenne a dolga. Ekkor ment el kedvem az egésztől teljesen. Ennél az is jobb lett volna ha nincs centenáriumi meccs főleg nem egy évvel később. Most viszont teljes leégés után sikerült megint egy csomó pénzt elszórni ami kitudja kinek a zsbébe vándorolt, de a "nemzeti kincs" tekintélyét végleg a porba döngölte. A Fradi nagy megmentői olyan mélyre sülyesztették a Fradit amilyen mélyen akkor se lett volna ha megveszi egy külföldi cég és megváltoztatja a nevét meg a címerét meg a csapat színét (mert evvel rémisztgették az embereket aminek semmi alapja nem volt) Mindenesetre itt állunk az NB1 A csoportjának 5. helyén a Kispesttel holtversenyben (hálistennek még nem játszottuk le aDunaferr elleni meccset mert akkor már mögöttük lennénk) és a három E betűnek már csak az emléke van meg mert jelenleg a Fradiban sem Erkölcs sem Erő sem Egyetértés nincs. Csak egy kérdésem van meddig kell várni arra, hogy változzanak dolgok? Netán addig amig szégyenszemre történelmében először kiesik az első osztályból a csapat? Vagy a megszünésig?
hools Creative Commons License 2000.08.29 0 0 909
Lehet, hogy a választásokkal kapcsolatban félreértheto voltam. Úgy értem, hogy a kormánynak is érdeke, hogy menjen a csapat szekere, ti. legalább egymillió szavazóról van szó. Ezért még bízom a csodában.
Előzmény: hools (908)
hools Creative Commons License 2000.08.29 0 0 908
Haho RPP!
Tökéletesen egyetértek veled. Addig azonban itt nem lesz valódi - akár külföldi, akár magyar - tulaj, amíg Torgyán, Szabadi és Páncsics itt garázdálkodik.
Az elképzelések jók, de lehet, hogy Te is meg fogod kapni, mint én korábban, hogy - idézem: - sületlenségeket beszélsz, ezt ezen a fórumon már megvitatták, de nem reális.
Sokak szerint SZVSZ az a reális, hogy az alapok jók, ezek a fent említett remek emberek majd kihúzzák a csapatot a kátyúból, csak várni kell.
Egyébként SZVSZ lesz itt változás, lehet, hogy hamarosan. Ugyanis kevesebb mint két év múlva választások vannak...
Üdv
hools

Ja, még valami: az IMG-ügyrol, ami szintén nem nevezheto nagy befektetonek - jelenleg éppen a török Galata-nál vannak
HAJRÁ FRADI!

Előzmény: R.P.P. (905)
bala Creative Commons License 2000.08.29 0 0 907
Kedves Fradisták!
Ez a tegnepi centenárium.....
Mért nézitek hogy sok fasz tönkretegyes a csapatotokat és azt a maradék imázst !!Ez egyszerűen hihetetlen hogy hová zülleszik még a Fradit.Mér nem lehet elzavarni a Torgyán/Páncsics...stb bagást ,saját nevelésre támaszkodni, nem egy csankjanira bizni a csapatot!Nem tudom miből és mikor fogják észrevenni magukat a felelősök.Én sose voltam Fradista, de őszintén szólva már engem is zavar (ill. sajnálkozom) az ami nálatok van.
Üdv!
Hajrá ETO
Előzmény: R.P.P. (905)
Mr_Drunken Creative Commons License 2000.08.29 0 0 906
Mash!

A Kristont kifelejtetted!)))

Előzmény: mash (899)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.29 0 0 904
Na azért, mi elott megint elkezdodnek a szokásos csúsztatások, kérnék mindenkit, hogy nézze meg, mikor kezdték el árulni ezeket a centenáriumi jegyeket! Ki volt akkor az elnök?! Ki volt a foci szakosztály élén?!

Így utólag visszatekintve egy sima lehúzás volt, mint a Fradi részvény (ugyanezek a kérdések: Ki volt akkor az elnök?! Ki volt a foci szakosztály élén?!), vagy a centi sétány (ugyanezek a kérdések: Ki volt akkor az elnök?! Ki volt a foci szakosztály élén?! Kiegészítve: Milyen csoportosulás élharcosa a vonatkozó "elkülönített számla" vezetoje?!)

Tényleg kezdem unni, hogy állandóan csúsztatnak egyesek, és lassan már a (korábban elismert) jószándékot is kétségbe vonom!

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.29 0 0 903
Zig!

Én nem szoktam vonatozni, de a lefele vonatút az a tizenéves meccsélményeimmel vetekedett! Szerintem a szektorunkban is jó hangulat volt, legalább is azon rövid ido alatt biztos, amikor még jelen voltam.

A srác, akit elvittek nem tudom, hol rúghatott az ajtóba, mert már vagy 2 perce kint cigizett egyedül a peronon egy rendor társaságában, mikor egy másik kiment hozzá, és elkezdte ütni verni.
Majd szintén érthetetlenül, egy teljesen más település más rendori szervének adták át megbilincselve. Szívesen venném, ha egyszer egy rendor leírná, mi indokolja ezeket az intézkedéseket, avagy ok mivel indokolják a feljelentéseket, eloállításokat, intézkedéseket.
(Az engem Sopronban lebírkozó rendorök közül az egyik Gyorött arra hivatkozott, hogy már x órája talpon vannak, és ezért "vigyázzak"... ???)

Volt egy különösen túlbuzgó magas (biztos emlékszel rá), akitol megkérdeztem, hogy "itt maradhatok-e", mire o, "itt igen", majd 1 perc elteltével átütött (!!!) a vonaton egy másik helyre, majd újabb fél perc elteltével még ott is hepciáskodott egy sort. Ha jól emlékszem Kovács Attila volt, de lehet már keverem a neveket, mert nem írtam fel oket. Lehet ellene feljelentést tenni? Ha kell le is szerelik, csak, hogy ne legyen igazunk! De a többi, aki átlagos testmagasságú, még fel se tudnám ismerni!

Igen, ez tetszene, ha videóra vehetnénk egyszer egy ilyet, de megjegyzem, az "intézkedések" többségénél még a tanúk jelenlétét is kerülik, így nehéz vállalkozás lenne...

Előzmény: Zig_d (870)
huculpastor Creative Commons License 2000.08.29 0 0 902
Igazad van Mash.
Kint voltam, nagyon nehezen tudtam ottmaradni.
Gyalazat.
Az egesz.
Nem voltunk ezren, jegyarak 1000-4000 kozott.
Jo, nekunk evek ota megvan a kartyank.
Meg az sem vigasztalt, hogy en irtam a szurkolok megemlekezeset az unnepi kiadvanyban.
/Ill. a Greenternet listajara, a GGG megszavazta, hogy a nevunk alatt felkerulhet a honlapra./
Ki lat itt barmifele kiutat ?
Szegyen, ami centenarium cimen tortent a FERENCVAROSI TORNA CLUB-ban.

Szebb jovot a Fradinak, mint a jelen !

Előzmény: mash (899)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.29 0 0 901
Hucul!

Sok mindenben egyetértünk, legfeljebb a korkülönbség miatt másként ítélünk meg bizonyos jelenségeket.

Légy nyugodt, amikor eljön a közös fellépés ideje, akkor az meglesz! Addig viszont szükség van arra, amit Te elutasítasz, és ezt most nem kívánom (de lehet, nem is tudnám) megmagyarázni.

Azért lássuk be, értelmetlen szélmalomharcot folytatunk bizonyos erokkel szemben, jobban mondva bizonyos eroket kiszolgálni és azok kedvében járni akaró, törvénnyel szentesített eszközökkel felvértezett csurhe ellen!

Előzmény: huculpastor (866)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.29 0 0 900
Árpi!

Csalódni azért csalódtam, mert mások csúsztatásait ismételted meg.

(Egyébként nem tudok rájönni, hogy ki vagy, pedig Nyíregyházán nem sokan voltunk...)

Én fenntartom, hogy nincs rossz csapatunk, és tavalyhoz képest jobb! De természetesen tele lehet a "cipod a labdarúgócsapattal"! Azt is tudom, mekkora a mentalitásbeli különbség egyes csapatsportágak között (bár én idohiány miatt nem tudok valamennyi csapatunk elokészületi meccseire kijárni, és különben is a foci élvez prioritást).

Ez az "egymilliárdos" szöveg is ismeros máshonnan! Vagy ugyanonnan?!

Egyébként a Kovács Béla 35 milláját nem teljesen értem, gyanítom itt is valami csúsztatás lehet, de mivel nem vagyok képben, ezért várom, hogy valaki pontosan leírja mi volt (azt ne írjátok, hogy valami bulvárlapban megjelent ez-meg-ez).

Én valóban hiszek benne, hogy kifelé megyünk a gödörbol (pedig alapvetoen nagyon pesszimista természetem van). Viszont az anarchista nézeteket minden tekintetben (de lehet, inkább a destruktív kifejezést kellene használnom) megvetem!

Az utolsó (búcsúzás elotti) sorodra nem kívánok reagálni, hátha nem kell összevesznünk.

Előzmény: Uteresz Arpad (858)
mash Creative Commons License 2000.08.28 0 1 899
páncsics helyére: Nyilasi
csank helyére: Simon Tibi

az in-kal helyére: a II-est! :)))

az első kettőt komolyan gondolom!!!

Hajrá Fradi!!!!!

csank/szabadi/páncsics/torgyán takarodj!!!!

delpedro Creative Commons License 2000.08.28 0 0 898
Természetesen 2000 helyett 1999-re gondoltam.
Előzmény: delpedro (896)
váradibéla Creative Commons License 2000.08.28 0 0 897
Semmi nagyívű beszéd...szinte el se hiszem, TOJO a helyszinen, de nem beszel! pedig o mar 2 eve megmondta: Matyus Janit a csatarsorba! es egy kurva megjegyzese sem volt? semmi jo tanacs?
megis csak az esti pancsisos bulira keszult:)
Előzmény: geyza_d (895)
delpedro Creative Commons License 2000.08.28 0 0 896
Hát ez volt a Centenáriumi mérkőzés?
Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek ezen a (nem) szervezésen. 1000 néző. Ezer néző. Egy, azaz 1 ezer néző.
A nemzeti kincs.
A kérdés: Ki a felelős? Ki szedte össze annak a 8000 fradistának a centis meccsre a pénzt. Miért nem rakták félre egy külön bankszámlára a pénzt? Kik (nem) szereztek 4 éven keresztül erre a meccsre szponzorokat? 4 év alatt ennyit tudtunk tenni?
Én megértem Bayl-t, aki visszaváltotta a jegyét. Ő már 4 éve megvette erre, illetve nem erre a meccsre a jegyet, hogy 2000-ben milyen Milan, meg Barcelona fog idejönni. Aztán lett nagy semmi. Becsapták a szurkolókat, azokat is akik, hóban-fagyban kinn állnak a meccseinken. Ezt (Dinamó) akarták ránk erőltetni.
ÉN INKÁBB MÉGIS SÍROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
geyza_d Creative Commons License 2000.08.28 0 0 895
a hiányzást a szereplésre értettem. Semmi nagyívű beszéd...
Előzmény: váradibéla (893)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.28 0 0 894
Felfogásbeli és értelmezési eltérések mutatkoztak közöttünk.......... :-)
Előzmény: Skywalker. (892)
váradibéla Creative Commons License 2000.08.28 0 0 893
Csak Torgyán hiányzott...

TOJO tenyleg nem volt?! na nem mintha nagyon erdekelne mi tortenik a fradinal (bar most egy kis kajan vigyort nem lehetett kihagyni), de azert megis? pancsics haverja sem volt ott? biztos egyutt mentek kurvazni az 500 millabol
Előzmény: geyza_d (888)
Skywalker. Creative Commons License 2000.08.28 0 0 892
A moderátorokkal mi volt a probléma?
Előzmény: Uteresz Arpad (891)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.28 0 0 891
Az, hogy nyávogtatok, moszeroltatok, árulkodtatok és a Fradi topicba nyomultatok vagy 8-an, hogy:
"mi most azért vagyunk bunkóbbak a szokottnál, mert Árpi összerondítja, öszzerondította a topicunkat".

De tudod mit szarok rátok, illetve nem csak rátok, hanem a topicotokba is ezek után újra!

Mert olyanok vagytok, mint a legpitibb bűnözők, amint érzitek, hogy enged a szorítás abban a pillanatban nagy lesz a pofátok!

Előzmény: Skywalker. (890)
Skywalker. Creative Commons License 2000.08.28 0 0 890
Fradiraszaró!

Na és monddcsak mi volt a probléma? :-)

Előzmény: Uteresz Arpad (889)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.28 0 0 889
Strichelő Netpatkány!

Nekem nincs gondom, ti (voltatok) vagytok azok, akik mélységesen felháborodtatok a látogatásaimon!
Ne essék sértődés, ha én se fogok kihagyni semmit, ne legyen felháborodás, ne legyen fenyegetőzés, ne legyen Árpádra mutogatás!
Szóval kuss legyen ezentúl, ha ott leszek a topicban, mert "Bocs ezt nem lehetett kihagyni."

Moderátorékkal tisztáztam a dolgot, a sok kidobálás miatt, nem értettem mit akarnak elérni!
Most már tudom, bár egyet nem értek, de tudom mi volt a probléma! Megoldottam! :-)

Előzmény: Skywalker. (887)
geyza_d Creative Commons License 2000.08.28 0 0 888
Sziasztok!

Sokmindent lehet rólam, mondani, de azt nem, hogy fradista lennék... A szívem viszont még nekem is fájt!

Ez egyszerűen szörnyűséges volt!! Az eredmény le van sz@arva, de részvétem az összes külsőség miatt. Ez így, ahogy volt, paródiának minősíthető! Bubikostul, a Flóri emlékét összetörő "Császár-nyilatkozattal", azzal a szervezési nihillel, hogy a gyásszünet alatt képtelenek voltak végighúzni a táblán a neveket. Vajon miért is nem lehetett végigjátszani a kétszer 45 percet a gondolom rendes árú jegyért?Csak Torgyán hiányzott...

A kamera nem mert egy nagytotált mutatni, de így is látszott, hogy mennyien vannak (messze nem kétezren). Szerintem ezt bojkottálni kellett volna mindenkinek!!

Iszonyúan kínosan éreztem magam, mert még ma is őrzöm a pályaavató díszes, domborműves jegyét. (Amögött a kapu mögöt ültem, ahova Müller Sanya begurította a győztes gólt...)

Még egyszer: részvétem, veletek érzek... ez tragédia volt.

Hajrá Vasas!

Skywalker. Creative Commons License 2000.08.28 0 0 887
El-ellátogattál? Nem túlzás ez???

Egyébként szabin voltam, meg nyaralni stb. Ezért nem jelentkeztem, de téged figyeltelek, láttam hányszor kihajintottak mint a taknyot!

Most jött az SMS Croatia nyert 2-1-re!!! Bocs ezt nem lehetett kihagyni.

Előzmény: Uteresz Arpad (885)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.28 0 0 886
Ez a Centenáriumi Meccs inkább szégyenfolt, mint Aranybetűs Ünnep.
És itt egészen más a helyzet, mint pl a Stadion avatón volt a 0-1 a Vasas ellen, 74-ben.
E.J.
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.28 0 0 885
Mi van Strichelő Netpatkány?

Te még élsz?
Hát nem sértődtél meg és vonultál vissza te lila majom?
A tahó úJPEST drukker haverjaid pont rád hivatkoztak, hogy az olyan "rendes lilák", mint te miattam maradnak el a tetű lila topicból!

No akkor mehetsz vissza oda, ahol eddig voltál!
Nagyképű hülye!
Ti nyávogtatok, amikor el-ellátogattam a topicotokba rendet csinálni!

Megint és mindig a lila görény beszél az illatról!

Előzmény: Skywalker. (884)
Skywalker. Creative Commons License 2000.08.28 0 0 884
Fradiraszaró!

Úgy rinyálsz mint egy fürdőskurva.....

Előzmény: Uteresz Arpad (882)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.28 0 0 883
jav.:
él=én

Egyébként tök mindegy..............

Előzmény: Uteresz Arpad (882)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.08.28 0 0 882
Elit:
Szívemből szóltál pajtás!

Egyet megkérdeznék, a lila agyú tahók még miattam jönnek ide?
Mert pár héttel ezelőtt ez volt az indok az idepiszkításra! Most is az? Még mindig az?
Most már mehetek él is?

Előzmény: ElitJaszub (879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!