Keresés

Részletes keresés

The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1167
1. Tényleg kíváncsi vagyok mikor írtam kisbetűvel a Ferencvárost????!!! Csak egy klubnak nem adokűm meg a tiszteletet azzal, hogy kisbetűvel írom, az a klub pedig már nem létezik.
2. Egyik Vidis sem mocskolódott itt. Érdekes, hogy egyikőtökkel-másikótokkal el lehet dumálnim a többiekkel meg nem ,mert mindenhol sértést szimatlnak.
Előzmény: Andreoragazzo (1165)
The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1166
Ex!

Nemtom én mikor írtam kisbetűvel az FTC-t.
Miért van az, hogy minden fradista csak a múlttal tud törődni? Felejtsd már el a tavalyi évet papa! Az elmúlt, és már nem oszt, nem szoroz!
1. Tyúkész, mi 2-0 levertük az acélos Pécset (ugyanúgy, mint szezon előtt az acélos Győrt, ugye, khmmm *1-3*
2. létszám: legtöbbször, de nem mindig; szurkolás: soha, seggrepacsi: nem érdekel
3. Jelenleg a Vidi a 3., FTC 6., ezt ne felejtsd. Bár amíg benne vagyunk, vagytok az első 6-ban, ez nem sokat számít.

ja nekünk a gázszar volt az ellenfél, meg is szűntek muahahahhahahaha, így jártak. Egyébként lehet hogy nektek az Újpest ellenfél, de ti az Újpestnek ma biztos nem vagytok ellenfél :))))))))))))))))

Előzmény: EX (1164)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1165
ZöldÓriás, Kertlay Z_!
Nemtom ki vagy, nem is érdekel túlzottan, csak azt nem értem, hogy a faszba unatkozhatsz ennyire, hogy össze-vissza regisztrálgasd Magad, írogass mások nevében, mindig más csapat szurkolójaként... Te tudod, bár szerintem elég gyerekes faszság.

Vidisek!
Teljesen egyetértek Ex-szel, ha már itt veritek a farkatokat a FRADI szenvedésére, legalább tanuljátok meg nagybetűvel írni a Fradi, Ferencváros, FTC - egyébként gyönyörűen csengő - szavakat! De legjobb, ha már megnyitotta vki azokat a szaros Fradi gyalázó topicokat vki, azokban jópofizzatok.

Üdv
Hajrá FRADI!

Előzmény: Zold_Orias (1163)
EX Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1164
Kedves videoton szurkolók!/amig nem tanuljátok meg nagybetűvel írni a Fradit én is kisbetűvel írom a vidit/
Furcsa,hogy olyasmivel próbáltok viccelődni amit ti már átéltetek,nevezetesen a másodosztállyal!!!
Mi még soha nem játszottunk a második vonalban,ellenben ti hol szerepeltetek az elöző bajnokságban?
Bár számotokra ez siker,hisz így legalább bajnokok lehettetek,az elsőosztályban úgysem lesztek sosem bajnokok!
Tényleg nincs sok különbség köztünk csak:
1.)Mi nem megyünk a topicotokba amikor az acélos Pécstől leszoptok 2-0 ra!Mert ugye kitart benneteket számon!
2.)A szurkolóink mindenben jobbak nálatok!Létszám,szurkolás és még jól elverjük a seggeteket is bármikor!
3.)A csapatunk még így is oda-vissza verne benneteket,de erre sajnos nem lesz lehetőségünk,mert mi továbbra is maradunk az NBI-ben,ti meg vissza mentek oda ahol az előző idényben is játszottatok!
Nem baj legalább lesz esélyetek a bajnokságra,úgy 3 év múlva!:)

És tényleg megkérlek benneteket,hogy menjetek vissza a topicotokba és ott beszélgessetek EGYMÁSSAL,hisz ti kissebbségi érzésben szenvedők jobban megértitek egymást ha egyedűl vagytok!

ui:Különben is nekünk az Újpest és Európa az ellenfél,nektek meg a Gázszer!!!!!

Ui2:Óóóóóó bocs!Tényleg elfelejtettem,hogy a tavalyi idényben is volt elsőosztályú meccs a stadionotokban!Csak éppen a Gázszer játszott a nagy videoton pályáján elsőosztályú meccseket!!!:)))))))))))))

Zold_Orias Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1163
Sracok!

Vegyetek mar eszre,hogy al-Kertlay nem letezik!
Mindegyik nick-name ugyanazt a ferget takarja!
Rajtunk rohog,hogy nem jottunk ra!
Az osszes iromanyanak hasonlo a stilusa,le sem tagadhatna.
Ne doljetek be egy lila fattyunak!

Mas!

Megint szarok voltunk.
Nem tudom lesz-e meg valami javulas.
Mindenesetre ne adjuk fel,MINDENT BELE!

HAJRA FRADI!

Előzmény: .Kertlay Z. (1137)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1162
Újvárosban ma zöld oldalon az egyetlen szépségdíjas megoldás az volt amikor lányod megjelent a leláton!
Köszönet, hogy Veled volt Hucul :)))

A "csapat" siralmas.

Akkoris MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!

A másodosztályt ugye senki nem gondolja komolyan?? Soha nem volt és nem lesz másodosztályú a FRADI! Ezt mindenki nagyon jól tudja, kár erről témázni!

Előzmény: huculpastor (1160)
The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1161
A Győr ellen mondjuk 4000 néző, szóval egyszer minimum 10000 nézőnek kint kellett lennie. Lehet egyébként hogy így volt, nem mindig tudtam követni a dolgokat, amíg külföldön nyaraltam.

Berserker:
Azt elhiszem, hogy sokan így gondolkodnak. Megérteni nem tudom, mert én a Videoton összes osztályozós és kieséses és másodosztályú szezonjában minden meccsen ott voltam, amire el tudtam menni (és a Vidi-topicba irogatók többsége is így van ezzel), pedig a mi vezetőségünk (Szuna József vezette álomalakulat) még nagyobb faszságokat csinált, mindenkit eladott (Pető T., Tóth N., Dvéri, Korsós, Bíró Sz., Miriuta, meg még ezer másik), meg lopott, satöbbi. Mégis, én annyira szeretem a Vidit hogy fel sem merült bennem hogy ne menjek ki, pedig rohadtul szenvedtem a lelátón. Plusz ugye még a hazai meccsekre is le kellett nyomni a Bp-Fehérvár távot. Szóval én nem hatódok meg ettől az érvtől. Az oké, hogy a "nyugdíjas" szektorokban megcsappan a létszám, de hogy a kapu mögött 250 monster ugrándozik, az nem semmi...

Előzmény: berserker (1158)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1160
Mi Ziggel, ZePe-vel, Kingaval megvartuk a "csapatot" a Fradi palyanal.
Csak en mentem oda a buszhoz, de hiaba. Egyetlen jatekos sem kert tolem elnezest, pedig a zold-feher sal a nyakamban volt.
Szebb jovot !
The Evil Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1159
Dobogjon még nagyon sokáig a legendás Fradi-szív!!!!!
Előzmény: bala (1155)
berserker Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1158
Nem értem, miért kell azon csodálkozni,
ha elmaradnak a nézők, mikor a csapat egy nagy
kalap szar + a vezetőség dilettáns hozzá nem értő barmok gyülekezete. Nincs olyan csapat, melynél ilyen körülmények mellett tömve lennének a lelátók.
Sokan gondolkodnak úgy (nem véletlenül) hogy ez a csapat NEM ÉRDEMLI MEG hogy kimenjen és tüntet a távollétével. Ez természetes dolog.
Előzmény: The Evil (1156)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1157
Ez az átlag az idei 3 meccsből jött ki. Gondolom a hétvégén már rosszabb képet mutat majd, bár szerencsére nem lesz TV meccs, így leszünk legalább 4ezren. Remélem.
Előzmény: The Evil (1156)
The Evil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1156
Én a Besiktasnak szurkolok, ott 28.000 az átlagnézőszám :PPPPPPP

Oké, a legnagyobb kedvenc persze a VIDEOTON. Mit mondjak, ez a hétezres átlag meglep. Mikor voltak annyian??? Nem írtál el valamit?

Tavaly voltam egy Tatabánya elleni bajnokin egy fradista barátommal, 1000 néző sem volt lelátón... Volt egy kábé másfél hónapon át tartó periódus akkor ősszel, amikor a Vidinek a másodosztályban több nézője volt mint az FTC-nek! (Akkor volt, amikor az FTC asszem zsinórban 4szer kikapot a Züllőin)

Előzmény: Andreoragazzo (1153)
bala Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1155
A félidőben szóltam Kriston Attilának, készüljön, mert pályára küldöm, ám a középpályás derékfájdalmakra kezdett panaszkodni. Később aztán már azt mondta, mégis vállalja a szereplést, de hát mit kezdjek egy olyan futballistával, aki egy ilyen fontos mérkőzésen nem akar csatába menni. Persze, mindez mellékes, mert összességében a képességbeli különbségek döntötték el a találkozót

No Comment

Előzmény: Chip-TFF (1152)
The Evil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1154
RWG, most mondjam azt, hogy a következő száz évben milyen kis csapatokkal fogtok játszani? Pénzügyőr, Kistarcsa, Hőerőmű... ;)))
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1151)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1153
Az átlag még most is 7438, akármilyen szar a csapat, csak a Zete van előttünk, 228 nézővel...
Mégis rohadtul kevés ez, de annak ellenére, hogy fingom sincs kinek szurkolsz, soha nem lesznek Nálatok ennyien.

FERENCVÁROS MINDENEK FELETT

Előzmény: The Evil (1149)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1152
Hulyek lennenek kiszallni a focibol! Foleg a Fradibol! A legjobb reklamkampany torgyinak meg a tobbi parasztnak. Amugy elegge aljas modon csinaljak mindezt: Eljatszak a jotekony bacsit es ezzel egy szava sem lehet az embernek, mert kozpenzt hoznak a klubba (vagy kft-be). Ez van. Ennek koszonheti Torgyi papa, hogy jopar szavazattal tobbet kap majd a kovetkezo valasztasokon. Lehet hogy ti ezt nem eszitek meg, de a sok 'divatfradista' viszont bekajolja jol, hiszen meg a mucsajrocsogen nyitott Fradikocsmaban sem (es meg mi vagyunk parasztok???) tudjak mi az igazi szitu, mert csak a sajtobol tudnak ertesulni. A sajat 'szurkolotaborotoknak' koszonhetitek ezt a fasza aldast!
Előzmény: berserker (1147)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1150
Ez mutatja a gyengeségeteket gyerekek.
Ilyenkor kóstólgattok minket, amikor nekünk a saját problémánkkal kell foglalkozni, és nincs sok energiánk, de inkább kedvünk foglalkozni az ilyen tifajtátokkal.
Nem érdekes.
Lesz ez még így se.
E.J.
The Evil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1149
Hát igen, ez az amiről ti nem tehettek. Ellene viszont tehetnétek!

Mellesleg -és ezt R-W-G komának mondom, nem tűnt fel hogy az átlagnézőszámotok 2.500, húúúúúúúúú tényleg nagyon népszerűek vagytok.

Előzmény: berserker (1147)
mash Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1148
HUZZ AZ ANYÁDBA INNEN!!!!
Előzmény: karesz4 (1142)
berserker Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1147
kérdés: mit tehetünk mi szurkolók, hogy ez a büdös kisgizda vezetés végre eltakarodjon és rend legyen a klubnál?
úgy tűnik semmit, túl jól bebetonozták magukat.
fcf Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1146
Fogsz még mást is látni...
Legfeljebb a fradi-ZTE helyett
majd ferencváros-Lajosmizse F.C. barátság sálat csináltattok a területi selejtezőkre,gondolom ez nem lehet gond...
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1144)
Parmi Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1145
Nem haragszik itt senki Fehérváron az Ultras Dunabogdányra kedves R-W-G, mi nem találkoztunk velük, de ha ti így folytatjátok nagyon könnyen megeshet, hogy bajnokit kell játszanotok abban a faluban....
A Csank Jani meg kedvel minket, ezt mindig tudtam. Kellemes perceket szerzett délután is, remélem még sok hasonlóban lesz részünk! (Ti meg nem tudom mit panaszkodtok, venni kéne a poénokat, és a topic is "népszerübb", mint valaha...)
K B Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1143
Hát a szemétdomb nem nem is olyan rég / kb. 1/2 éve / egy betiltott pálya volt amit aztán a közpénzbol kicsit rendbe hoztak. De szerintem az építo gondolatokra lenne szükség és nem az anyázásra. Részemrol befejeztem a témát.
Ja és egyébként nem vagyok ideges mert mert csak röhögök az egészen.
Előzmény: .Kertlay Z. (1137)
karesz4 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1142
Üdv Mindenkinek!

Mash!

Nem csak a csapat szégyen, hanem Te is! Méltó vagy hozzájuk... Én belvárosi vagyok, amihez képest mondjuk a IX. kerület enyhény szólva is dakotás külváros... Úgyhogy ez a paraszt duma nem jön be... Bár a stílusod alapján igazán elmehetnél akár napszámosnak is... Az anyámat meg nem kellene emlegetni... Ennyire még Te sem lehetsz kulturálatlan... Ezt a stílust még a tirpákok sem engedik meg maguknak... még ők isszégyenlik... Sajnos Te egymagad elég alapot szolgáltatsz az egész "miért utálják a fradit..." elnevezésű topichoz... Azért mert a csapatod sorra szenvedi a megalázó vereségeket, még nem itt és nem másokon kellene kitöltened a tehetetlen dühödet... Elég nívótlan dolog, látogatót elzavarni az anyjába... Másképp látod?

Lőrinc!
Bocs, ezt én nem tudtam... Szóval az MLSZ csak úgy menet közben módosítja a kiírást.. No comment, de elnézést, ha ismét tévedek...

Üdv:

Karesz

Cida Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1141
Egyszer és mindenkorra a múltról. A legkisebb rossz szándék nélkül, azt hiszem az összes nem Fradi szurkoló nevében kijelenthetem, hogy "az elmúlt száz évben" kezdetu dumákat most már tényleg végleg el lehetne felejteni, mert az égvilágon senkinek semmit nem jelent. És ezt nem rosszindulatból mondom !!! Figyelembe véve, hogy az ide írogató emberek jó része (tippem szerint) úgy 18 és 35 év közötti lehet, tehát az, hogy mondjuk 1964-ben épp hányadik helyen végeztetek, azt rajtatok kívül mindenki baromira leszarja. Miért is ne tenné, amikor abszolút nem kötodik hozzá semmilyen érzelmi szálon, legfoképpen azért mert még meg sem született... Gondoljatok erre, amikor megint belekezdenétek a "nagy Fradi-kalendáriumba". Higgyétek el, az emberek 99.99 százalékát teljesen hidegen hagyja a bajnoki címeitek, kupagyozelmeitek stb. száma, azt, hogy ti számon tartjátok, teljesen OK, a többieket kímélhetnétek vele, pláne annak tükrében, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a jelenlegi "csapat" kompenzálásaként lett hirtelen mindenkinek ilyen jó a memóriája! Komolyan mondom, némely Fradi-fan már szinte paranojás lett emiatt, csak én hiszem azt, hogy nekik már csak a múlt maradt?
sui juris Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1140
Ez a csapat jövőre kiprobálhatja magát a másodosztályban.
Azután meg a harmad...
Sajnos a következő száz év így fog eltelni.
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1130)
The Evil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1138
Hozzánk mágusnak jött a Verebes, hozzátok meg játékosnak, vagy ez nincs benne az évkönyvedben?
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1133)
.Kertlay Z. Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1137
Ott irok, ahol akarok!
A fagyista haverjaidnak dirigáljál az Ulloi szemetdombon!
Idegesek vagytok zoldikek?
Leszivott a fagyika?

Hajra Ujpest!!!!!!!!!

Előzmény: K B (1135)
The Evil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1136
Kedves R-W-G!
A "Fejezetek 1823-ból" című megsárgult könyvedet lerakhadnád végre, inkább olvasd el az NS online-t hogy mit játszott a csapatod Dunaújvárosban.
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1130)
K B Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1135
Szerintem Te inkább az UTE oldalon irkáljál inkább./ Ha van ilyen ??? /

Egyébként meg vezetés miatt olyan az egész amilyen. Ki akar a politikusoknak pénzt adni / a drága jó Torgyán úrnak meg pláne? /. Addig úgy sem lesz rend és pénz amig nevetséges emberek vezetik a klubbot.Mert hát ugye mindenki tudja "Kis pénz kisfoci ......" Meg persze értelmes emberek kellenének a csapatba / de persze ez is pénz, és egy kis hozzáértés kérdése is /. Mert ahová egy Kriston befér, addig az a csapat Megyei I. osztályba való.

Előzmény: .Kertlay Z. (1128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!