Keresés

Részletes keresés

alsós Creative Commons License 2011.04.19 0 0 2444

Köszönöm a jókívánságokat! A műtét elött ez az utolsó bejelentkezésem, ha géphez jutok és lessz erőm, rögtön írok "sors" és társaimnak!

Kellemes Ünnepeket, fiúknak sok lányt,.,a lányoknak sok fiút,.,már a locsolkodás szempontjából!

Csááá

Előzmény: Teextinna (2443)
Teextinna Creative Commons License 2011.04.19 0 0 2443

Szép napot mindenkinek!

 

Alsós, sikeres műtétet és mielőbbi gyógyulást kívánok!

 

 

Előzmény: alsós (2441)
tristen Creative Commons License 2011.04.19 0 0 2442

Szia!

 

Legyél túl a műtéten gyorsan és nagyon gyors felépülést kívánok! (kívánunk)

 

Majd írd meg, miket tapasztaltál, ezzel is gazdagabbak leszünk mi is!

 

kitartás!

 

hali :)

Előzmény: alsós (2441)
alsós Creative Commons License 2011.04.19 0 0 2441

Szervusztok! Én most készülök bemenni, úgy tűnik a nyúl ezt hozza "ajándékba" viszont a héten túl leszek rajta! Holnap reggel várnak tárt karokkal a 3. emeleten Dr Bognár és társulata. Ha még valamiről nem esett szó, és úgy érzed jó ha tudok, ....tudunk róla, akkor írd meg. Ha nem akkor azt fedje az emlékek homálya, és maradjon örök titok! A műtötteknek, gyors és eredményes gyógyulást, a sorstársaimnak, akik még elötte állnak egy nagy kalappal! Csáááá!

tristen Creative Commons License 2011.04.16 0 0 2440

Szia!

 

Értem! Akkor majd egy másik időpontban lesz a műtéted!

 

További szép estét!

 

hali :)

Előzmény: Teextinna (2439)
Teextinna Creative Commons License 2011.04.16 0 0 2439

Szia!

 

Hát,  igen... (Tudom, háttal nem kezdünk mondatot.)

Akkor, hogy is írjam... Azok a bizonyos "női napok" megváltoztatták a műtét időpontját.

 

Szép estét mindenkinek!

Előzmény: tristen (2438)
tristen Creative Commons License 2011.04.16 0 0 2438

Szia!

 

Ami késik, nem múlik! Biztos oka volt annak, hogy elhalasztották a műtétet!

 

Azért majd csak meglesz valamikor!

 

üdv.

Előzmény: Teextinna (2436)
dalmata13 Creative Commons License 2011.04.16 0 0 2437

Kis áttétellel de erről egy kicsit Miszáth Kálmánnak a fogorvossal való esete jutott az eszembe:-)

Előzmény: Teextinna (2436)
Teextinna Creative Commons License 2011.04.16 0 0 2436

Sziasztok jó reggelt!

 

Tegnap beszéltem az orvossal,  a hétfőre tervezett műtétem elmarad!

Úgy beszéltük meg, majd jövő héten felhívom, hogy melyik nap lesz a műtét.

 

 

tristen Creative Commons License 2011.04.15 0 0 2435

Sziasztok!

 

Kitartást kívánok Nektek! 

 

hali :)

dalmata13 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 2434

Egy kedves kollégám rettenetesen félt a műtéttől ,rászánta magát és elment a sebészhez egyelőre csak diagnosztizálás céljából.Egyből át akarta adni a borítékot.-Nem most kell mosolygott a sebész.Aztán bekerült a kórházba ,vitték a műtőbe.A kollégám vitte megint a borítékot-Nem most kell ,mosolygott a sebész.Megoperálták rendesen.Amikor a zárójelentést megkapta ,végre átadta a borítékot.Na ekkor "kell" ill.kellni nem kell csak adható.Ennyi

Előzmény: alsós (2433)
alsós Creative Commons License 2011.04.15 0 0 2433

Helló Dalmata! Illletve Üdv Mindnekinek! Ebben az esetben miért utólag? Én a műtét elöttre gondoltam, mondván magamnak... tudja előre, hogy egy fizetett pácienst boncol! Abban reménykedek, hogy akkor szakmájának csúcsát fogja hozni a sebész, és minden rendben lessz! Utólag már nem fizetnék!!!???,.,mondhatnám viccesen, de tudom mindkét verziónak van előnye és persze hátránya! Már megint okoskodom,,, elnézést érte, de tudjátok, én még egy percet sem töltöttem ápoltként ilyen intézményben, nem nagyon tudom mi az etiket, mi a trendi? Egyre rosszabb helyzetben vagyok, még mindig nem fáj és a dudort kezdem megszokni, így aztán valahogy nincs is kedvem a műtéthez, pedig a dátum (21) is megvan! Na megyek dolgozni! Csao!

Előzmény: dalmata13 (2419)
tristen Creative Commons License 2011.04.14 0 0 2432

Szia!

 

Semmi sem lehetetlen! :-)

Előzmény: Teextinna (2431)
Teextinna Creative Commons License 2011.04.14 0 0 2431

Sziasztok!

 

Lehet, hogy én is Károly nővérhez kerülök?

Á, nincs olyan szerencsém!

 

További szép napot mindenkinek!

Peci Creative Commons License 2011.04.14 0 0 2430

Woow!

 

Károly nővér...  Micsoda emlékek! :-D

Remélem egy jó ideig eléldegélek nélküle... :-)

 

 

Előzmény: dalmata13 (2424)
tristen Creative Commons License 2011.04.13 0 0 2429

Szia!

 

Örülök, hogy így érzed! Nem annyira sűrűn lehet ezt mostanában hallani. :-)

Előzmény: Teextinna (2427)
tristen Creative Commons License 2011.04.13 0 0 2428

Így van! Nagyon igaz, amit írtál!

Előzmény: dalmata13 (2426)
Teextinna Creative Commons License 2011.04.13 0 0 2427

Szia!

 

Én mindennap látom álmaim férfiját, ugyanis ő a férjem.

 

Szép napot mindenkinek!

Előzmény: tristen (2422)
dalmata13 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 2426

-Az ember akkor fedezi föl magát, amikor megmérkőzik az akadállyal-.éppen tegnap láttam ezt a mondatot valahol felírva ,by  A.Saint -Exupery Én az utóbbi félévben számomra két nagy akadállyal néztem szembe és utólag nézve mindkettő a legszebb emlék.Talán mert sikerrel vettem mind a kettőt.

Előzmény: tristen (2425)
tristen Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2425

Igy van! Sosem lehet tudni! Szerintem a kórház is jó ismerkedő hely! Hozzuk ki a maximálisat az adott helyzetből! :)

 

Nem bagatelizálom el a helyzetet, de ha már kórház, akkor legalább úgy vonuljon be az ember, hogy egy kihívás ez is!

 

Kitartás! :-)

Előzmény: dalmata13 (2424)
dalmata13 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2424

Lehet,hogy Károly nővérhez kerül:-)

Előzmény: tristen (2422)
tristen Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2423

Szia!

 

Érdekeseket írtál. Hidd el, mint minden, ez is hamarosan a múlté lesz! Márnint az, hogy sérved volt! 

 

üdv.

Előzmény: alsós (2418)
tristen Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2422

Szia!

 

Szerinetm jól teszed, hogy szépíted magadat! Sosem lehet tudni, hogy éppen a kórházban fogod meglátni álmaid férfijét. :)) Mégha esetleg férjnél is vagy.

 

hali :-)

Előzmény: Teextinna (2420)
landsmann Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2421

Műtét után 2 héttel azok a 15-20 kg-os pakolások sérvkötő ide vagy oda, igen neccesek lesznek, de majd rájössz. Mindegy melyik módszerrel műtenek, annyi idő után az ilyen pakolások még nem kellenének.

Teextinna Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2420

Sziasztok!

 

Köszi tristen, egy picit helyesbítek április 18-án lesz a műtét.

Ma "welness-túrára" indulok, kozmetikus, fodrász.

(Mindha nem lenne mindegy, milyen állapotban megyek majd a kórházba,

de talán jobban érzem magam tőle.)

 

Szép napot mindenkinek!

dalmata13 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2419

Sebésznek mindig a végén adják a hálapénzt zárójelentés átadás-vételkor vagy varratszedéskor.Én adtam a műtősnek ,nővéreknek is.Elárulom nem hiányzik az a pénz pedig nem sokkal a minimálbér felett kerestem.Az altatóorvost előtte ajánlatos lekenyerezni mert utána nem biztos ,hogy találkozol vele.Ami a borotválkozást illeti,ha tudod ,hogy hol és mennyire kell megkopasztani do it yourself.Különben így is úgy megberetválnak,ezen nem érdemes agyalni.Jut eszembe volt mukahelyemen ifjú kollégám mutatott nekem egy szőrtelenítő krémet.Be kell kenni a szőrös felületet aztán letolni valamivel a maradékot.Alternatíva.

Előzmény: alsós (2418)
alsós Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2418

Szervusz! Nagyon igazad van! Sőt említhettedd volna még a 60%-ot, a rabszolgatartás megszüntetését, ezeket is én,.,.,az az mi tarjuk fent. A  parát amit adok azért adom amiért a pincérnek, reménykedem, hogy ne köpjön a levesembe, jót hozzon időben! Lefordítva, hogy, ne vágjon csak annyira amennyire kell, és az összes körülmény a gyors gyógyulást hozza! Tudom ez csak reménykedés. De tudod a reményhal meg utoljára! Ha szarul gyógyulok, majd magam szidom, hogy miért nem adtam, ha jól gyógyulok örömködök, hogy milyen okos voltam, és ennyit megért! Csak megjátszom az okosat, ne vegyél komolyan. Csak a munkám, életem a bukta, de ráfázik a bank is aki nekem hitelt adott, és egy ma már átlagosnak vélt műtéten bukták a részleteket. És ha megkérdezik, fáj?? ááá nem..... csak ha nevetek!

 

Előzmény: tristen (2416)
tristen Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2417

Sziasztok!

 

Ha jól tudom, egy hölgy tagunk április 15-re van kiírva műtétre.

 

Neki kívánok nagy erőt és rekord gyorsaságú felépülést.

 

üdv.

tristen Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2416

Szia!

 

Ami a hálapénzt illeti, láthatod, annyit ad az ember, amennyit bír (tud). Sőt az is megoldás, hogy egyáltalán nem adunk.

 

Harcolunk a paraszolvencia ellen, és láthatóan mi magunk, betegek tartjuk fenn ezt az állapotot.

 

A sérvkötőt azonban ajánlom én is, addig, amíg meg nem műtenek.

 

A sebész írja fel, és ha jól tudom TB támogatott. Mindenképpen hord a műtét előtt, mert szerintem az ilyen jellegű munkához a további komplikációk elkerülése végett nagyon tanácsos. Sajnos a jobb időben (ami jön ...) elég macerás a hordása, de akkor is én ezt tenném a helyedben. A macerás dolgot arra írtam, hogy a kötő alatt a bőr beizzadhat és ez kiütésekhez is vezethet.

 

Kitartás! :)

Előzmény: alsós (2415)
alsós Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2415

Bocsi,,még annyit jut eszembe,.,.,az én házim azt mondta a kialakulásra, hogy az is a váratlan gödörbe lépés, illetve a váratlan mozdulat,,,mert ugye a várt és előre tervezett emelésre, ugrásra, tüsszentésre azért nagyjából fekészül az ember! Sajnos a váratlanra ahogy a szóban is benne lapul nem várhatok fixen! Nos ezért gondoltam a kötőt, hogy a váratlan hatását csillapítsam! Ha erre vagy bármire jó!

Üdv a sorstársaknak!

Előzmény: dalmata13 (2412)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!