Keresés

Részletes keresés

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8150

Tegnap valamít buheráltak a D lph főbejáratánál és azóta ketten nem tudják hazsnálni  aproxit. A gépkocsi behajtónál és  a D lph oldalsó gépkocsi behajtónál tudnak csak bejönni a srácok. Nekem mindenhol műxik.

Látom lesz egy köröm a műszaki barbár bagázzsal......

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8149

7.000.000 ,-Ft bó l5% ot kaphat meg azaz 350.000,-Ft ot!

Jav.:

7.000.000 ,-Ft bó 5% ot kaphat meg azaz 350.000,-Ft ot!

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8148

Segítünk a terasz park kft nek a felszámolásásban? :D

Csak nehogy úgy járjunk a modaint kft ejárásával, mint a Mátyás Udvar járt ahol is a 7.000.000 ,-Ft bó l5% ot kaphat meg azaz 350.000,-Ft ot! :D

 

Gondolom senkit nem kell figyelmezetenem, hogy Én már ezt korábban is megírtam. Vicces a 2013 áprilisi igény amikor már 1.5 éve ott ketyeg az APEH igény is. És hát kielégítési sorrend alapján...

 

Szóval előbb az A helyen lévő CIB projektfinanszírozó lesz kielégítve.

Aztán jön a NAV.

A futottak még kategóriában (a kései igény benyújtása miatt is) a Tárasaház.

Nesze semmi fogd meg jól!

Menyiért is lehetett ezt így "lebarterolni?"!  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Örülök, hogy segíthettem!

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.13 0 0 8147

Kellemes meglepetés ért az imént.

A rendőrség csengetett.

A 2 hónapja tett Gondnok viselkedése elleni panaszomat jöttek kivizsgálni.

Elmondták, hogy figyelmeztették a gondnokot, és megbeszélték, hogy távolt tartja magát Tölem.

Valamint kértek, hogy ha hasonló attrocitás előfordulna, akkor jelezzem ismét.

Ez kellemes érzés volt. Azt hittem, nem is foglalkoznak majd a bejelentésemmel. :)

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.09 0 0 8146

Hozzászóásod azért értelmetlen, mert nem nekem van itt a szarom 3 éve, és nem nekem jut eszembe fizikai munkavégzés pont akkor, amikor a gátakra kellenek az emberek!

Remélem így sikerül már értelmezned!

Az észrevétel meg a helyzetből adódóan, - logikus - hogy most tudtam feltenni, hiszen most generálták az eseményt. Nem?

Előzmény: pötyilakó (8144)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.09 0 0 8145

Kellemetlen mennyit szarakodnak a törött ablakkeretekkel... És még csak be sem fért mind a konténerben. Újabb 3 év mire elviszik?  :)

pötyilakó Creative Commons License 2013.06.08 0 0 8144

Ha jól gondolom, te se a gátépítés közepette írtad a hozzászólásod...

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8143)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.08 0 0 8143

Jó látni az ablakból, ahogy a terasz park kft 2009 óta itthagyott fel nem használt szarát is bekonténerezik és eltakarodnak végleg...

Kár, hogy erre is több mint 3 évet kellett várni és akkor foglalatoskodnak ezen szarok lapátolásával amikor a gátakon lenne szükség az emberre. Megértem Én, hiszen nem Izraelt öntheti el az ár....

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.06.06 0 0 8142

Tovább csökkent  a Pöttyös Terasz "lakópark" értéke a piacon a 2012-es évben!  A korábbi várakozásokkal ellentétben a lakáspiac nem mozdult meg 2012-ben sem.

 

"Járási szinten vizsgálva, 121-nél áll negatív előjel az egy év alatt bekövetkező árváltozás mutatója előtt. 31 járásban csökkent 10%-ot meghaladóan az átlagár, ebből 4 Borsod-Abaúj-Zemplén, 3-3 pedig Bács-kiskun, Baranya, Fejér, Pest és Somogy megyében található, illetve Budapestről is ide került a X., VIII. és XXIII. kerület."


 

Teljes cikk:
http://www.portfolio.hu/ingatlan/lakas/szetrobban_a_lakaspiac_pest_belvarosaban.184806.html

 


 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.25 0 0 8141

OPTEN alapján 2011 ben 320 milliós bevétele volt a terasz park kft nek, mégis állandó tartozásban volt és van mai napig NAV végrehajtásban!

Hova sinkofálták el a pénzt?

 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.25 0 0 8140

Csóró modiant kft 2011-ben az OPTEN szerint több mint 24 milliót keresett.

 

Mivel 3-an vannak a cégben ezt elosztva fejenként 8 milló forint, ami havi 666.666Ft kereset.

 

Megérdemli? A parlamenti képviselők nem keresnek  ennyit pedig ök legalább, ha aludni is de a kamaera ú elé bemennek a Parlamantbe! :D

 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.25 0 0 8139

Nem keres elég pénzt a modiant kft, hogy 2013 februártól felvettea a cége tevékenységébe  a biztosítási ügynők tevékenységet?

:D

Végülis ha ö köti az általa vezetett házakba  a társasházi biztit, már akkor az is plusz pénz, mint az általa hogozz gondnok, kertész stb.... Vágjátok remélem! :S

 

Nem túl egészséges álllapot!!!!!

 

 

Tárolt Cégkivonat A Cg.01-09-873939 cégjegyzékszámú Modiant Ingatlankezelő és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (1094 Budapest, Balázs Béla utca 15-21. B. ép. 401.) cég 2013. február 24. napján hatályos adatai a következők

 

 

9/10. 6831 '08 Ingatlanügynöki tevékenység
Bejegyzés kelte: 2013/02/23
Hatályos: 2013/02/23 ...

9/11. 6622 '08 Biztosítási ügynöki, brókeri tevékenység
Bejegyzés kelte: 2013/02/23
Hatályos: 2013/02/23 ...

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.24 0 0 8138

Pár hangulatkép a teraszomról. :)

 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.24 0 0 8137

Azért egy picit több időt várhattál volna mielőtt a másik nickeddel beszélgetni kezdesz. Egyből felbukkan. Egyből reagál saját magának és egyből jártas  atémában, és mindkettő hirtelenjénem tájékozott abban amniben előtte még úgy tett mintha nem lenne információja. Átlátszó! :)

Tudom, tegnap hideg volt és nem lehetett annyit játszóterezni, de azért ha már értelmes beszélgetést nem akarsz folytatni, akkor csak tovább járatod le magad az ezt olvasók körében. Egyre mélyebbre és mélyebre....

Előzmény: pöttyösazigazi (8134)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.24 0 0 8136

Sajnálom, hogy ennyire gyenge a felfogásod. Én egy szóval se kértelek rá, hogy megkérdezd, miért nincs takarító lap, mert ez nem érdekel! Engem a pénzemért végzendő, jogos elvárásom teljesítése érdekel: Nem a takarító lapért, hanem a takarításért fizetek!

 

Én ezt írtam: "Kérdezd meg a kk-t a gondnokot, a kertészt, a takarítót, hogy miért vannakl azok az esetek amíket korábban leírtam!"

 

És amire utalt: Miért nincs takarítva  a D lph, 3 emelet? Miért nem jár erre a gondnok és van hetekig sőtétség? Miért nincsen gaztalanítva a felszíni beálló a kertész álltal?

 

Az, hogy leírod: Szépül  a kerünk ... A következő a véleményem. Tök jó, hogy a kussólóknak és a nyalókéknak megcsinálják azt ami a pénzért egyébként is jár. Ez nagyon gáz, lehet csak a korlátoltak nem fogják agyilag, hogy cinkostársai ennek a bagázsnak.

 

Az hogy Téged a kert szépülése érdekel (megjegyzem, itt  a környéken , de még  ajózsef attila lakótelepen is minden sarkon virág van tehát furcsán is nézne ki, ha  a ház lenne topis) és a többi más lakóknál tapasztalhatót bagatelizálod azzal, hogy játszod a félnótást azzal, hogy alap leírásokat megpróbálsz félreérteni azzal, hogy mást kérdezel meg, meg egy papír hiányara vezeted vissza, hogy akkor már takarítani se kell, szerinted....

Nos azért mert képtelen vagy (illetve szarsz bele) liftezni a D lph 3.emeletére, hogy szembesüljél azzal amít leírtam, csak magadat minősíted és a rossz hozzáállásodat mutatod.

Csodálom, hogy nem allélsz el a boldogságtól, hogy 3 év után tüntették el a hajléktalanok bódéját a telekről. Sajnos azonban az A, B és C lph előtt lévő első emeletíg emelkedő bucka és rajra az otvaros fakeríés ottmarad amít bámulhat az egész társaság azon az oldalon. A magasabban lévők pedig egy lepusztult építményben csodálkozhatnak.

Ennél már csak a 7. és 8.  emelet a szebb ahonnan a 10 emeletes panerokra lehet csodálatos rálátásotok.

 

Sajnos az A lph Zágrábi utcafrontja is gáz, ott megy el reggelenént az a sok sok autó, de telán alegdurvább 6 kor a kukásautó, mire  a 18 kukát kiürítik, felterszik.

A felső részre néző lakásokat se írigylem, hiszen gang feeligje van a lakásoknak, amit csinálsz azt elhúzott függöny mögött teheetd csak meg, vagy mindenki halja amit  az erkéylen beszélgetsz ami egyébként se túl nagy.

Persze ezeket  ahiányoságokat éehet kompenzálni, vagy legalább is megpróbálni a kertet dicsérve, ami máshol másnak inygen van (!) Az itteni lekölykedzettek se csak a pár játékot tartalmazó köralakú kertben kocsikáznak, hanem a Zágrábiban is nyomulnak, mert beszédülnének,  akörbe-körbe....

 

Szóval még mindig  a Gém utcai TERASZos lakások jók. Az hogy pár élősködő azzal probálja meg valakivé tenni magát, hogy egy fizetésért nem csinál meg valamit, mert a többségnem köldi el, hát legyne vele boldog. Elég nyomosúágos a gondnok kiénzete is, meg a tertészé is. A modian kft pedig egyre kevesebb helyen kap munkát mégha  a honlapjáról el is felejti letőrőlni azt  aházat ahol már nincs is.

 

És még egy fontos emlékeztető ahogy azt már már 2009 óta teszem: Döntés. Következmény!

 

 

Előzmény: pottyike2013 (8133)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.24 0 0 8135

Akkor a sáik nicknevednek is megírom, biztos ez nem olvasta (bár nagyon "benne van") a témában:

 

"ha van takarító lap, ha nincs  a takarítást elé kell végezni!"

Előzmény: pöttyösazigazi (8132)
pöttyösazigazi Creative Commons License 2013.05.23 0 0 8134

Szia,igazad lehet,Én is így hallottam...Takarítási problémákrol nem tudok,és a kertünk is nagyon szépül :)

Előzmény: pottyike2013 (8133)
pottyike2013 Creative Commons License 2013.05.23 0 0 8133
utanna erdeklodtem ahogy kérted... a d lph azért nincs lap mert folyamatosan leszedi valaki.
nem tudni ki de ez eléggé gyerekes viselkedés.
Előzmény: Nem megmondtam? :) (8131)
pöttyösazigazi Creative Commons License 2013.05.23 0 0 8132

Eddig nem szóltam a takarítási és egyéb vitáidba,de szerintem is kérdezd meg a Takarító hölgyet,vagy a felettesét.Minden nap itt van valamelyik házban,és véleményem szerint,szorgalmasan,becsületesen végzi a dolgát.Takarító lap a mi házunkban is van,nem tudom Nálad miért nincs,de gondolom arra is van magyarázat.

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8131)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.23 0 0 8131

Még csak nem is hallottam olyanról és nem is láttam, hogy takarító lap.

Azonkívől - ezek szerint  Rajtad kívül - mindenki tudja, hogy nem beszélgetek  a kk val.

Továbbá ne  nézzük egymást hülyének: ha van takarító lap, ha nincs  a takarítást elé kell végezni!

De ha már így ötleteket adsz, hát Én is tanácsolok neked valamit:

Kérdezd meg a kk-t a gondnokot, a kertészt, a takarítót, hogy miért vannakl azok az esetek amíket korábban leírtam!

Ha már ennyire foglakozol vele: hát lépd meg!

Várom szíves visszajelzéed, hogy mire mi volt a "KIFOGÁS".

 

Előzmény: pottyike2013 (8130)
pottyike2013 Creative Commons License 2013.05.23 0 0 8130

Egyszerű kérdezd meg  a takarítót vagy a közös képviselőt hogy miért nincs takarító lap a D lépcsőházba.... Ennyi... 

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8129)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.23 0 0 8129

"kedves és aranyosak..." és okosssssak és szééééépek és lehengerő a mosssolllluk is. :) - csak szelektáltan dolgoznak, úgy mint a gondnok, a kk és a kertész is. Csak ezért miért fizesek havi 12.000,-Ft közös költséget?!

 

Logikus, hogy ezen kiadásaimnak máshol meg kell térülnie! Nem? Te a helyemben 3 éve potyára - boldogan - fizetnél havi 10.000 - 12.000 Ft havonta? Bolond Vagy ha nem ate "problémád" akkor figyelembe se kell venni a Tházban? Ez újabb feszültséget generálhat.... Ez is logikus!

Előzmény: pottyike2013 (8127)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.23 0 0 8128

Akkor már azt is megnézheted, hogy az általad jelzett papír amin lehetne jelezni, hát az sincsen itt a Dlphban, így nincs mit jelezni! :)

Gyere és nézd meg a foltot az ajtóm előtt. Fényképezd le, aztán jöjj vissza 3 hét múlva. Aztán hasonlítsd össze, hogy ugyan az a folt van ott, nem pedig egy újra odarakott. Teljesen ugyan olyat képtelenség csinálni. Mielőtt...

 

Akkor gondolom az se hihető, hogy hetekig sötétben sétáltunk a D lph 3. emeletén igaz? Na akkor szépen csengessél be bárhová éskérdezd meg ezt is!!!!!

 

Szerencsére a gazosgépkocsi felszíni beállót bármikor most is meglesheted! :)

 

Hinni meg a templomba kell!

 

 

Előzmény: pottyike2013 (8126)
pottyike2013 Creative Commons License 2013.05.22 0 0 8127

Valamint ha problémád van azon a lapon jelezheted... a takaríst minden héten ellenőrizve van mert a takarító hölgyhöz minden héten jönn a fönök asszonya és ellenőrzni a munkáját. kedves és aranyosak... 

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8125)
pottyike2013 Creative Commons License 2013.05.22 0 0 8126

Hm... ha ilyen problémád van akkor jelezd a papíron ami minden lépcsőházba ki van helyezve, nálunk is kint va és a takarító minden nap ki tölti h az adott napon milyen munkát végzet el. Kicsit érdekes h csak a d ltp 3 emeletén nem takarít. ezt nem hiszem el , de meg fogom nézni :D 

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8125)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.22 0 0 8125

Ha sikerül felfognod a leírtakat, akkor nem teszel fel ilyen bugyuta állalános kérdést.

De a kedvedért megismétlem: A d lhp 3. emeletén a takarító több hónapja nem mos fel! Ma is így tett. Ha nem hiszed egy takarítási napon fáradjál a 3. emeletre és csodálkozzál nagyokat.

 

Emlékszem amikor összesen 4 alaklommal volt hogy 2 hétig (!!!) sötétbe közlekedett a teljes3 emelet, mert a kényszergondnok "nem vette" észre, ami a dolga lenne.

Ha (akár ma) elfáradsz a játszótér mőgé és megnézed pl a (volt) értékesítési iroda mellett a gépkocsibeállót amire már ápr 1 óta még a közös költségen (amibe elvileg  a kertész díja is benne foglaltatik) felül plusz pénzt fizetünk, nops hát  a gaz van hol 1 méter magas már.

Észre kellene venni ezeket, mielőtt hülyeségeket ír ide nagy általánoságban, akár 2013 ban egy delikvens. :)

Remélem tudtam segíteni és tisztáztuk ezt, ha már a takarítónak nem sikerül sokmindent tisztázni a ház folyósolyán....

 

Azért van jó hír is. A hajléktalan szállást lebontották tegnap. Örülni mégsem lehet neki, hsizen több mint 1000 nap, azaz 3 év kellett ennek a nagy feladatnak az elvégzéséhez ami kb 20 perces munka volt. :)

Előzmény: pottyike2013 (8124)
pottyike2013 Creative Commons License 2013.05.22 0 0 8124

Szia. Nem tudom, hogy mi a bajod a takarítással, de a takarítók megproblának 100 % ban megfelelni az elvárásainak, de néhány lakótárs egyszerűen szarik a munkája... 

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8123)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.20 0 0 8123

Mikor az ajtóm előtt megint hetekig látom a takarító nem dolgozását, azaz a foltot, amí igazolja, hogy a D lph 3-emeletén nem jár....

Mikor az gépkocsi beállómnál és környékén közel a játszótérhez látom, hogy mellkasímig érő gaz burjánzik...

 

Elgondolkodom, hogy a mit keres a terasz park kft területén lévő telken a "mi" kertészünk és dolgozik? (Kár hogy a hajléktalan bódé maradványai és rongyok továbbra is ott zavarják a maradék lakások váárlóit is akkkkkár.....)

 

Viszont szép a teraszom! :)

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.05.10 0 0 8122

Hétfő 10 h. Mátyás Udvarház tárgyalás. A modian kft már ott s elesz.

Ök bár elutasították az 5% -ot, mégis azt kapják, azaz 7.000.000 helyett 350.000,-.Ft ot.

Nem baj. Majd az általuk vezetett (más ugyse vállalata volna el a csőd szélén álló házat!) behajtják a lakókon azt a kis hiányzó 6.650.000,-ft ot! :)

A hiányt pótolni kell! :)

Én meg "pofátlanul" megyek és a befizetett 780.000,-Ft helyett az 1.180.000,-Ft azaza a  151% át kapom meg. :)

____________________________________________

 

A Kozma Ferenc tényleg jó, nekem is ö csinálta. A jotállás egyébként 5 év (Teljeskörű garancia), ami igen korrekt!

10 ker. vizimalom u. 5. fsz 1 ben van

A telefonszáma: 70-236-5353, Fax.: 061-260-2431

____________________________________________

 

Aki megakarja támadni a közgyülési határozatatott annak pár napja van még ré! :)

 

 

 

 

Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.05.08 0 0 8121

szia!

Kozma Ferenc 70/2365353

én is innen kaptam a számot, szerintem korrekt áron dolgoznak, bár pontosan nem emlékszem mennyi, de kifogástalan minőségben, és ha jól emlékszem 15 vagy 25 év garanciát adott rá:)

Előzmény: Pötyi C (8118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!