Keresés

Részletes keresés

FaragatlanTomika Creative Commons License 2019.03.04 0 0 8213

 Úgy olvasom itt az index fórumban a Mátyás udvar topikban hogy ott is próbálják már leváltani a Modiánt Kft. 

 Talán nem véletlenül. 

FaragatlanTomika Creative Commons License 2019.03.04 0 0 8212

 Nem tudom azok az emberek akik elintézték hogy az elözö kényszer képviselet Modiant Kft drogos Tomikája aki igen megcsúnyúlt a szertől és a Terasz Park Kft közösen lopja meg minket,  mennyire tudnak tükörbe nézni és szemen köp ki -e magukat amikor egy ilyen helyzet van hogy 15 millió Ft-ot vesztett a ház. De legalább eleget nyaltak Rónainak, a bunkó fejünek. LOL

 

BrainHáz Creative Commons License 2019.02.11 0 0 8211

Nem tudom, hogy Ön kicsoda és honnan vette ezt a sületlenséget, amelyet ilyen bátran vállal egy kamu regisztrációval.

 

A társasház honlapja: http://pottyosterasz.hu/

A tulajdonosok által üzemeltetett zár facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/430668250640639

 

A következő 2019.02.19.-i közgyűlés napirendi pontjai:

  1. Levezető elnök, jegyzőkönyvvezető, 2 jegyzőkönyv hitelesítő választása.
  2. Beszámoló az átadás-átvételi folyamatról
  3. Beszámoló a 2018. év gazdálkodásáról, gazdasági ellenőrzésről (határozathozatal)
  4. Felszíni parkolók kialakítása és a parkolási rend szabályozása (határozathozatal)
  5. Hőmennyiségmérő cserék (határozathozatal)
  6. 2019. évi költségvetési javaslat elfogadása (határozathozatal)
  7. Egyebek (határozat nem hozható)

Ez az index fórum gyakorlatilag 2017 decembere óta nem aktív, mivel a Pöttyös Terasz társasház kálváriája akkor véget ért ;-)

 

Kérdés esetén legyen szíves velünk felvenni a kapcsolatot, tulajdonosként pedig szeretettel  várjuk jövő két kedden, a közgyűlésen.

 

Tisztelettel:

BrainHáz Kft.

Előzmény: Törölt nick (8210)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.09 0 0 8210

Igen, igaz megint váltás lesz a mostani közös képviselet még rosszabb volt mint a Modiant, én személy szerint meg bántam a váltást semmi értelme sem volt, sőt még rosszabb lett. 

Előzmény: Funny000000 (8209)
Funny000000 Creative Commons License 2019.02.05 0 0 8209

Mi a helyzet az új közös képviselettel ?? Igaz a hír megint váltás lesz ?   

FaragatlanTomika Creative Commons License 2018.07.12 0 0 8208

Aki beállt a felszini beallóhelyemre, a játszóter mellett a saroka, az sürgösen huzzon el onnan, mivel használnám, és az enyém.

El fogom bitetni a szarát.

már felvettem kapcsolatot kk van, meg szvb vel. Cetli is lesz kitéve a kocsira.

azt az infot kaotam az egyik lakotól, hogy esetleg az üzlethelyisegben lakó Zambó Jimkre hajazó gondnok a ludas.

garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 8207

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik! www.garazs.com  

FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.12.24 0 0 8206

Lenne szíves valaki lekuldeni az új kk elerhetoseget.

Fevennem vele a kapcsolatot.

elvileg van meghatalazas, de ugye ki tudja az elozo kk meg mit garazdalkodott, foleg a kimutatasaimban. :)

normalisan allok az uj kk hoz, hatha neki nagyok kulfuralis neveltetes lesz. 

 

Ird meg ide vagy az

 

enszoltam.marbaszhatod@gmail.com ra

 

koszi.

;)

FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.12.09 0 0 8205

Nem április ( bolondok ideje ) szokott lenni az eves közgyülés?

Már ha igaz a hír.

Bár már engem az is megnyugtat, hogy a Fragatlan Tomika az évek alatt igencsak szépen megcsúnyúlt! Biztos sok habzsi dözsire (anyag?) költötte a “kemény munkával megszerzett pénzecskéjét”.  ;)))))))

 

ui.; Ha ez tényleg igaz: LOL. Nem a leváltásért, hanem, hogy 7 év kellett hozzá! A sok sunyi. ;)

 

ui2: üdv Angliából vágy éppen ahol vagyok ( Spanyolország, Hollandia, Franciaorszag, Skócia, Ausztria, Portugália, stb ) Mert megtehetem. Úgy ám. ;))) A lenyeg hogy sunyimentes övezetbe legyek. ;)))

 

társasházi Creative Commons License 2017.11.30 0 0 8204

Vége!!!!! Megköszöntük a kk. eddigi semmit tevését. Hét évvel később mint kellett volna. Jobb későn mint soha. 

SForel Creative Commons License 2017.08.23 0 0 8203

Köszi az infót! Nem túl biztató :)

 

Azt gondoltam, hogy nem a kk-tól veszek majd beállót, de hátha van még eladatlan, és tudja, kit keressek ezügyben.

Előzmény: FaragatlanTomika (8202)
FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.08.21 0 0 8202

:))))))))))

 

Az épittetőt ( Terasz Park Kft ) már felszámoltál.

Becsödölt. :)

 

A közöny képviselő pedig egy igazi seggarc, de ha el is tudnád érni, se tudd neked eladni beállót. Javaslom, valahogy kérjel meg egy lakot ( ne a bunkobbik fajtaból ), hogy engedjen be, hogy a 4 lépcsöházba kiragaszthasd a hirdetésed, hogy vennél gépkocsibeallót.

Bár a tahó képviselő Zambó Jimmy kinézetű "karbantartója" aki az egyik üzlethelyiségbén él (!), napi szinten leszedi az ilyeneket.

Persze ha megkened, ( ez az egész ház úgyis ebből áll! ) akkor talan még segít is.

Ennyit tudtam segíteni.

Sok sikert.

Előzmény: SForel (8201)
SForel Creative Commons License 2017.08.21 0 0 8201

Sziasztok!

 

Szeretnék venni egy helyet a teremgarázsban, nem árulja véletlenül valaki az övét?

Plusz azért is nagyon hálás lennék, ha meg tudnátok írni a közös képviselőnek vagy az építtetőnek az elérhetőségét, mert ami számot eddig találtam, az vagy nem csöng ki, vagy már nem érvényes.

 

Kösz előre is!

FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.07.21 0 0 8200

Épül a Metrodome park mellettünk. 

Nagyon helyes.

Növekedjen csak a lakasom erteke.

Ahogy azt beterveztem meg 10 éve amikor lefoglaltam 2007 öszen a lakast. 

:)

Csak összejön. :)

 

http://metrodom.hu/metrodom-park/video-mpc

FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.06.10 0 0 8199

Nem tudom. Nem kérdeztem az albérlöm róla, csak megdicsértem, hogy gyorsan, ügyesen megkerülte ezt a faszkalapot. :)

balazsssssssss Creative Commons License 2017.05.31 0 0 8198

Hol sikerült Proxy-t másolni? Én próbáltam már egy helyen, de nem sikerült, legalábbis a gép kiírta az eladónak, hogy "nem másolható"

Előzmény: FaragatlanTomika (8197)
FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.05.31 0 0 8197

Alnerlomnek kellett újabb proxy de a kk visszautasitotta arra hivatkozva, hogy nem tudja, higy a lizingceg engedelyezte e hogy ott lakjon.

merul fel benne ez a kerdes 3 eves ott lakas utan. :)

szerintem sok koze nincsen hozza. En lizingelem. Amig fizetve van a hitel a lizing ceget csak ez erdekli.

Egyebkent meg en kerhetnek es utana annaka dom akinek akarom. De ez a verzio valahigy a faragatlan tomikanak nem jutott eszebe.

De sebaj. Megkerultuk a hulyet, es 990-Ft ert lett csinaltatva nelkule is megegy. 

Ennyike.

:)))

FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.03.22 0 0 8196

Na megtalaltam Orosz Antalt a facen, üzentem Faragonak rajta keresztül. Azutan a masik facebookos fiokommal megtalaltam Tomikát is, azt nem tiltotta le. Ezt írtam neki:

 

"Huhh Tamás! Elöször csak azt akartam irni, hogy a faszoddal játszál, ha unatkozol, vagy pszichés problémaid vannak. Ne az alberlömet ilyesztegesd fals informaciókkal. Legyél naprakész. Ha tulfizetesem van 2017.03.22-én a Dijbeszedö Holding felé, akkor ne mond már azt a lakomnak, hogy ki lesz kapcsolva a melegvizem az oracserénel, ha nem rendezem. Tulfizetsem van, Te ösztönleny. Na de inkabb azt írnam le, hogy így a fejedet nézve, nagyon megviselt téged az élet. LOL. Nem gond, ha letiltottal a facebookról. Látod, egy masik profillal siman tudtam irni neked. .) Na megérte köcsögösködnöd  megint? "

 

FaragatlanTomika Creative Commons License 2017.03.21 0 0 8195

Ezt küldtem ma a Bokónak és az Érdélyi Tominak facen:

 

"Szia. Ma értesített az albérlom, hogy a kk ( gondolom a Faragatlanka ) azzal riasztgatja az alberlomet, hogy esetleg aprilisban el lesz zarva a vizem, mert tetemes elmaradasban vagyok. Innen uzenem annak aki iylen fals informaciot hiresztel, hogy 45.000 ft túlfizetesben vagyok a dijbeszedo holdingnal. Nem tudom mikori informaciobol dolgozik ahiresztelo, de innen uzenem, hogy ha unatkozik akkor a faszan a bört huzogasa. Neked koszi, ha tovabbadod, akar a közgyülésen. "

 

LOL

FaragatlanTomika Creative Commons License 2016.09.11 0 0 8194

Az egyik legviccesebb pillanat... :) A Star Wars hibaja. :)

D33-as Creative Commons License 2016.05.24 0 0 8193

Ma május 24-én megkaptuk az április 7-én megtartott közgyűlés jegyzőkönyvét. Természetesen a dátum a jegyzőkönyvön április hetedike. A jegyzőkönyv utolsó pontja a tulajdonosok által felvetett problémák átbeszélése azt a címet is kaphatta volna, hogy mónika show. "Tulajdonos: Olyan helyen áll 3-4 autó amely nem parkoló hely." 

A választ illetve az intézkedést valószínűleg fehér színnel írták a fehér papírra mert nem látom. 

 

D33-as Creative Commons License 2016.05.09 0 0 8192

Van pár csemege a házunkkal kapcsolatban, ami senkinek sem szúrta szúrja a szemét. Fizetünk mint a katonatiszt, 

D33-as Creative Commons License 2016.05.05 0 0 8191

Meglepődtem, hogy még él az oldal. Talán érdemes lenne sok dolgot megbeszélni ha mások is rátalálnak. Sajnos sok dolog van amiben összefogásra lenne szükség. 

Biokill Creative Commons License 2016.03.10 0 0 8190

él, csak nagyon ritkán járnak ide emberek... 

Előzmény: hattila8 (8189)
hattila8 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 8189

él még ez az oldal?

Csalóellenes Creative Commons License 2013.10.05 0 0 8187

Tudja valaki, hogy miért árulja mostanában több magánszemély is a házban vett lakását eladásra (faliújság, on-line hirdetési oldalak)?

Nagyon megszaporodott ez.

Baj van a házzal?

A focipályából se lett semmi, mert befüvesítették. Nincs rá pénz?

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.09.08 0 0 8184

Budapesten egyedül a X. kerületben vetnek ki magánszemélyek tulajdonában lévő lakáscélú ingatlanok után építményadót....

 

http://privatbankar.hu/ado/nem-divat-a-lakasok-megadoztatasa-magyarorszagon-261031?utm_source=hirlevel&utm_medium=email&utm_campaign=hirlevel_20130905

Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.09.07 0 0 8183

teljesen jogos, az említett időpontban nálunk sem volt.

csak azért írtam, hogy már van:)

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8182)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.09.06 0 0 8182

Elnézést kérek, hogy mi pont akkor akartunk fürüdni amikor langyos se volt.

Sajnos nem először fordul elő. Legutobb a Vass Janihoz is átcsengettem, hogy nem csak-e nálunk van ahiba. Náluk se volt melegviz.

Jobban oda kellene figyelni a kazánházra az "alkalmazottamnak"!

 

 

Előzmény: Gy.Tibor c42 (8181)
Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.09.05 0 0 8181

Nálunk kb 21:30kor forró víz volt!

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!